01.05.19, 08:45screenshot Youtube

Brak słów! Stuhr: Nigdy nie żartowałem ze Smoleńska

Nigdy nie żartowałem ze Smoleńska” - powiedział… Maciej Stuhr. Aktor, którego kojarzymy w ostatnich latach przede wszystkim z atakowania obozu dobrej zmiany, najwidoczniej myśli, że Polacy mają bardzo krótką pamięć, a w serwisie Youtube nie można znaleźć nagrań sprzed kilku lat. W rozmowie w programie Tłit w Wirtualnej Polsce powiedział też:

Po prostu gotuje się we mnie krew, jeżeli ktoś tą kartą przez kilka lat gra”.

Mówił też o prezesie PiS Jarosławie Kaczyńskim:

Przez prawie 100 miesięcy pana prezesa na Krakowskim Przedmieściu mówił, że jesteśmy coraz bliżej prawdy. Ja nie wiem, gdybym był wyborcą pana prezesa, to cisnęłoby mi się na usta pytanie: gdzie jest ta prawda?”.

Dalej stwierdza, że katastrofę smoleńską sam bardzo przeżył i nigdy nie naśmiewał się z żadnej z ofiar. Zapomniał najwidoczniej, jak w trakcie rozdania „Orłów” mówił:

Przepraszam, bo miało być poważnie, a państwo mają tu-polew”...

dam/wp.pl,Fronda.pl

Komentarze

zbycho2019.05.2 9:35
AMNEZJA!
madrypolak2019.05.2 6:34
Powinien dostac 10 lat za sama gebe, podly szczur, mniej niz zero!!!
bez żartów2019.05.1 21:31
Jutro powie, że nigdy nie był Polakiem, a po jutrze powie, ze nigdy nie był Żydem a w przyszły tygodniu powie że nie był Shurem. Spryciarz ale wśród przedszkolaków.
Janwid2019.05.1 18:14
# 2770€ Pamiętamy oraz Jako szeregowcy i kaprale Czekamy kiedy nas Naród wezwie Do zrealizowania alternatywy Wysłania do Modlina elitę Zdegenerowaną, Która Na krzyż sikała Oraz wołała, jeszcze jeden, Jeszcze jeden gdy bracia Rosjanie Wypiwszy po stakanie Szyby w samolocie TU-154M łomem Wybijali. Jan Tarwid. Kapr.Rez.Lot.Pol. April. 14/2014 P.S. Dziękujcie codziennie Panu J.Kaczyńskiemu, że kaprale Nie wysłałi Was do Modlina na stałe. Jan Tarwid.Kapral.Rez.Lot.Pol. # 2769€ ...Elity... Zdegenerowane elity Niesłusznie uważają, Że jak za czasów Pana Generała W. Jaruzelskiego Szeregowcy i kaprale Chronić Ich będą stale. . Jan Tarwid. Kapr.Rez.Lot.Pol. April. 13/2019 http://www.fronda.pl/a/brak-slow-stuhr-nigdy-nie-zartowalem-ze-smolenska,126077.html?fbclid=IwAR2Yfwy2WS9_nps5VlyfCdl41MdP__11PbP-xFdPc0fNJlCeZZnc_HVArXg # 2762€a ...Liczenie... Szeregowcy Policzcie ilu macie Między sobą kaprali By przeciwstawić się Zdegenerowanej elicie. Elicie, która ma wpływ Destruktywny na nasze życie Od faszystow nas wyzywając Oraz pryncypia wiary Praojców znieważając Tylko dlatego bo cierpliwie Czekamy z alternatywą Wysłania do Modlina Na ćwiczenia tą elitę, Która stołki wyrywa Gdy patriotów Zgrywa. Następnie tak Ludzi otumania By w zabawie Światełek Do nieba trwali Gdy Prezydenta Sztyletując będą Do kolejnego Wymiaru Słali. Doświadczenie Elita zdobyła gdy polskich Prezydentów L.Kaczyńskiego Oraz R.Kaczorowskiego chowała Bawjąc się na krzyż sikaniem Oraz wołaniem, jeszcze jeden, Jeszcze jeden Gdy Bracia Rosjanie Wypiwszy po stakanie Szyby w samolocie Tu-154M wybijali. Autor Janwid. April. 04/2019 P.S. # 2495 ...Przebudzenie... Panowie Pułkownicy Oraz Generałowie straciliście szacunek U szeregowców i kaprali, którzy czekali. Czekali Kiedy nas obudzicie by zatrzymać Szyb w samolocie wybijanie, Na krzyż sikanie i wołanie Jeszcze jeden, jeszcze jeden. Dziękujcie codziennie Panu J.Kaczyńskiemu, że kaprale Nie wysłałi Was do Modlina na stałe. Jan Tarwid.Kapral.Rez.Lot.Pol. ///.
Michał Pasierb2019.05.1 17:16
Kabareciarzem jest i takim niech pozostanie;jednych może bawić jego "twórczość" , innych nie- zależy jaki kto ma gust a o tym, jak mówi stara łacińska maksyma raczej się nie dyskutuje...
Jaros\305\202aw Le\305\233ny 2019.05.1 15:34
Przecież Stuhr ma rację. Co się tak gotujecie rodacy. Na rozdaniu "orłów " tylko przesadził.
Albert2019.05.1 15:23
A powinieneś Maciek robić sobie ze Smoleńska jaja na każdym kroku, bo to istny kabaret przecież jest.
Foster2019.05.1 13:56
Szybko się uczy od najważniejszych polityków PIS. Jak sądzicie kto wypowiedział te słowa " Unia Europejska to wyimaginowana wspólnota, z której dla Polski nic dobrego nie wynika"
zaq2019.05.1 12:57
Zakłamany suk...syn
diki2019.05.1 11:29
o tam... bananowa "yyylyyta" co nie umie liczyć do 4, i się chwali że ma amnezje w wieku 40 lat... to czasem szkoda komentować... ale można spróbować... Stuhr-ku : skoro jeden inżyniery (od Milera) mówią o wypadku... a inne inżyniery (od 4 konferencji smoleńskich) mówią o rozpadzie w powietrzu.. to nikt od ciebie nie wymaga zrozumienia kto ma racje ale człowiek średnio rozgarnięty będzie miał rzeczowy dystans do obu opinii... a nie tani hejt... z drugiej strony nawet będąc analfabetą technicznym nie do obrony są ogólnie znane informacje : (1) przestarzały samolot powinien być sprzedany a nie remontowany (2) Nie można samolotu NATO remontować u Rosjan (3) Przy remoncie to powinno być ze 16 inżynierów nadzorujących a nie jeden czy dwóch ochroniarzy "od pukawki" bo się na niczym nie znają w policji określa się to mianem "krawężnik ..." też są potrzebni ale do ochrony serwera zatrudnia się informatyków bo "krawężnik " będzie ( jest ) bezużyteczny (4) z feralnego lotu zdjęto ochronę (status head) za co Janicki został generałem (5) Lot wojskowy przemianowano na cywilny (po fakcie) i śledztwo i dowody oddano stronie postępowania (czyli Rosji) (6) nie przeprowadzono podstawowego (elementarnego) badani ciał ofiar katastrofy... (7) zespół badawczy (prokuratorski) Polski oficjalnie powstał (został powołany) 6 do 10 dni po katastrofie... i nawet samo to jest nie do obrony... i aby to ocenić negatywnie nie potrzeba jakiejś specjalistycznej wiedzy inżynierskiej.. na prawdę wystarczy IQ na poziomie ledwie "20" czyli wystarczy być nieco bardziej inteligentniejszym od swego psa ...aby wstawić sensowną ocenę i zachować dystans twój tata nawet fajne role grał (ale to były cudze teksty) ale jak mów sam coś od siebie lub ty... to po prostu to wygląda tak jak byś miał (mieli) lateksowy rozum a ostatni modny jest bananowy rozum... czyli H...D... i kamieni Kupa dobra rada ... graj nadal cudze teksty ...ale nie mów nic od siebie ... bo ci czasem IQ zleci poniżej poziomu twojego psa... co zrobić ? takie czasy... chociaż nie konieczne "aarrryyyytyyysty" w większości np. chwalili Stalina i paemy niebotyczne pisali... z nazwiska nie chce mi się wymieniać ale jak nadal będziecie się tak gorliwie starać ... to może dojść do zmiany znaczeń przymiotników zamiast słowa "głupi" będziemy używać słowa "artysta..." bo to będzie to samo oznaczać... albo może już tak jest... a prostytucja ma różne oblicza... jak życie pokazuje...
Albert2019.05.1 18:36
Następny przygłup, któremu się wydaje, że coś wie, bo przeczytał jakieś prawackie wypociny. Ale w główce pusto jak w dzwonie Zygmunta. 1. Bzdura. 2. Bzdura 3. Bzdura 4. Bzdura 5. Bzdura 6. Nie było i nie ma takiej potrzeby. 7. A kiedy miał powstać? Inżyniery od Millera mówią o wypadku i mają 100% racji, ci od komisji to zwykli wyłudzacze pieniędzy z budżetu, których można nazwać najwyżej kabareciarzami. Żadna macierewiczowska komisja nawet jednego mądrego słowa do tej pory jeszcze nie wygenerowała.
diki2019.05.1 22:22
podane punkty to fakty ...a faktach się nie dyskutuje.. ad (7) ? zespól powinien powstać w parę godzin... i być na miejscu max po 10 -12 godzinach... z pełnomocnictwem polskiego rządu... tak więc sam jesteś bzdura-przygłup... Premier jakoś był o takim czasie dotrzeć ...a prokuratorzy z akredytacja nie mogli ? co ? Janicki nie zdjął statusu Head ? i nie został Generałem ? z litości nie chce cię "dokręcać" ale lepiej wytrzeźwiej zanim coś napiszesz...
Albert2019.05.2 10:23
Gościu, nie pogrążaj się, bo nie wiesz, o czym mówisz. Zacznij od tego, czym naprawdę jest status head.
diki2019.05.2 13:42
Samu już pogrążyłeś się swoim "cudownym" wpisem z 1.5.19 18:36 co tu komentować ? Pozdrów Laska co nigdy nie odważył się pogadać uczciwe z innym inżynierem ino się "produkował" z "blondynkami" z GW Pan Lasek przegrał walkowerem proces administracyjny o nie udzielenie w trybie urzędowym odpowiedzi kto policzy 100 g (przeciążenie hamowania) i do dzisiaj nie odpowiedział i sam nie policzył sic....a przed Jorgensenem uciekał "jak pies z podwiniętym ogonem" twierdząc " I'm not a fizyk" co nadal chcesz wypinać swój intelekt ? do tego przegranego i żałosnego (przez Milerowców) spektaklu...
Alojzy Cedzidło2019.05.2 18:53
I co ?Mysli pan , panie ,,diki ",że ,,Albercik " da się przekonać . O naiwny ,On nie tylko nie da sie przekonać, jemu nie wolno nawet udawać przekonanego . Sa tylko dwie możliwości . Albo nie jest zdolny samodzielnie myśleć , albo za kasę udaje idiotę.
DLA NICH POLSKA TO TYLKO TEN KRAJ2019.05.1 10:55
JAKBY BYL POLAKIEM TO BY NIE GRAL W ANTYPOLSKIM FILMIE JAKI STARY TAKI SYN WSCHODNIA ZARAZA SZTURNIETA.
Alojzy Cedzidło 2019.05.2 19:01
Jaka wschodnia , jaka wschodnia ? W Afryce mają rodzinę .Taty z synem już dawno mówili oficjalnie ,że Polska to męczarnia i antysemityzm .Ale siedzą tu i nie wyjeżdzają ......
Cogito ergo sum2019.05.1 10:34
Tu polewaj panie Maćku. Na więcej cię nie stać. Gdyby nie plecy tatusia nie byłoby ciebie.
LICZA SIE TYLKO SREBRNIKI2019.05.1 10:58
TATUS W OSTATNIEJ CHWILI UCIEK GRABARZOWI Z SPOD LOPATY I DALEJ PLUJE NA POLAKOW
OBECNA OPOZYCJA TJ ZDRADA NARODOWA2019.05.1 10:34
CZY TO CZASAMI NIE ZYDEK ANTYPOLSKI POTOMEK CZOLGISTOW Z ARMII CZERWONEJ?
Maciek Arczyński2019.05.1 9:41
Specjalista od "Pokłosia" i "dzieci pod Cedynią"...
Marta2019.05.1 9:32
Szmaciakowi głód w oczy zagląda, a powstaje teraz tyle dobrych produkcji. Młodzi aktorzy złapali swoją szanse. I teatr telewizji, i seriale, i filmy a takze wspaniałe koncerty, więc woli nie pamiętać, że w ostatnim juz ponad 10 letnim okresie on swoją karierę oparł na powielaniu kłamstwa w służbie PO. Wizja kolejnych 4 lat bez roboty go straszy. A myślałam, że nie może jeszcze bardziej się upodlić. Już za późno. I dla niego i dla Jandy.
Agnieszka2019.05.1 9:48
Kolejnych lat bez roboty? Nim się coś takiego napisze wypada sprawdzić :). W samym 2019 roku zagrał w 4 filmach kinowych plus dubbing.
JR2019.05.1 9:51
Tu może nie chodzi dosłownie o robotę, tylko o postawę.
Agnieszka2019.05.1 9:54
Marta napisała, że zagląda mu głód w oczy i coś o wizji 4 kolejnych lat bez roboty. Do tego się odniosłam, bo to kłamstwo. Do niczego innego, nie jestem koneserem polskiego kina.
JR2019.05.1 11:02
Może trochę przesadziła. Maciej Stuhr z głodu nie umrze. Są jeszcze reżyserzy jak choćby pierwsza brzegu Holland tej samej nacji co Stuhr, są też i inni pod polskim przybranym nazwiskiem. Pracę mu dadzą. Kruk krukowi oka nie wydziobie jak mówi przysłowie (rym niezamierzony).
Agnieszka2019.05.1 11:09
Naprawdę trzeba wszędzie doszukiwać się jakiejś nacji? Nie prowokuję Cię teraz, pytam serio. Nawet jeśli, to jakie to ma znaczenie? Jestem Polką tylko w połowie, mam dwie ojczyzny. Ani w jednej, ani w drugiej nie czuje się gorsza.
anonim2019.05.1 11:18
CZYLI JESTEŚ SKUNDLONĄ QURWA. WIDAĆ.
Marta2019.05.1 12:50
Oczywiście, że nie chodzi o faktyczną śmierć w męczarniach głodu. Aktorzy mają wiele możliwości; warsztaty aktorskie, szkolenia z dykcji, nagrywanie ksiązek, w końcu wiekszość aktorów po szkołach egzystuje na obrzeżach kultury. Tylko o nielicznych słyszymy czasem dzieki talentowi, a czasem dzięki układom. Ale chodzi bardziej o głód sławy, wywiadów , podziwu, wręcz uwielbienia. Aktorzy są od tego uzależnieni, łakną tego ponad wszystko. Dla przyjemnego szmeru poklasku był w stanie wygadywać niestworzone rzeczy i niestety przy okazji pokazał swą małość.
polak2019.05.1 13:02
putin zdrajców dobrze opłaca -- tyś też putinowski trol
anonim2019.05.1 11:03
TY MI TEŻ WYGLĄDASZ NA ŻYDÓWĘ. JAK TAM PASCHA?
Agnieszka2019.05.1 11:11
Wyglądam na Żydówkę? A jak wygląda Żydówka?
polak2019.05.1 13:04
tak jak twoja matka
Agnieszka2019.05.1 13:17
Moja matka umarła 2 dni po moim urodzeniu. Ze zdjęć i opowieści taty wynika, że była piękna. Nie jestem do niej podobna. Ale nie była Żydówką.
JR2019.05.1 9:49
Zdecydowanie popieram ten głos! Trzeba dodać, że są i inni im podobni.
man.of.Stagira2019.05.1 9:23
. . . Aha, i... to NIE JEST wypowiedź POLITYCZNA!...co to, to NIE... . .
Grizzly2019.05.1 9:13
Bezczelny s..syn, szmaciarz!
tolo2019.05.1 9:06
Łachudra!
JR2019.05.1 9:48
Żydowska!
polak2019.05.1 13:00
dodam wnuk stalinowskiego prokuratora , ma takie same wychowanie jak dziadek i tylko żydokomuna się u niego liczy, Polaków ma w d........e --cham, prostak, debil i do tego putinowski komediant.