Bp Schneider: Promowanie aborcji i homoseksualizmu to duch antychrysta - zdjęcie
05.05.20, 19:44Fot. screenschot: Youtube - PCh24

Bp Schneider: Promowanie aborcji i homoseksualizmu to duch antychrysta

15

Biskup Athanasius Schneider podziękował Benedyktowi XVI za jego wypowiedź, w której papież emeryt mówi o nowej „z pozoru humanistycznej ideologii” promującej aborcję oraz homoseksualizm i wykluczającej ze społeczeństwa tych, którzy się jej sprzeciwiają. Wypowiedź Benedykta XVI – w której wspomniał też o „duchowej mocy antychrysta”, której należy się przeciwstawić – została zamieszczona jako dodatek do jego nowej biografii autorstwa Petera Seewalda.

W swoim oświadczeniu, opublikowanym na portalu „Life Site News”, bp Schneider zwrócił uwagę na fakt, że „promocja i usprawiedliwienie aborcji oraz homoseksualizmu czy ideologii gender zawierają w sobie ducha buntu przeciwko Bogu i w tym sensie wyjawiają posiadanie cech charakterystycznych antychrysta”. Nazywają one złem to, co w rzeczywistości jest dobre: obronę życia ludzkiego, stwierdzenie, że Bóg stworzył dwie biologiczne płcie.

W promocji aborcji, homoseksualizmu i ideologii gender biskup widzi oznaki ukrytej agendy „jednego światowego rządu”. A to oznacza z kolei „ideologiczny program”, który „jest zasadniczo ateistyczny, antychrześcijański i bluźnierczy ponieważ jest buntem przeciwko stworzonemu porządkowi Bożemu”.

„Antychryst jest nie tylko tym, który kwestionuje porządek zbawienia – tj. prawdę o Bożym Wcieleniu, prawdę, że Chrystus, Syn Boży prawdziwie stał się ciałem – ale także tym, który kwestionuje porządek stworzenia, a konkretnie porządek dwóch biologicznych płci i absolutny zakaz zabijania niewinnych istot ludzkich” – stwierdził bp Schneider.

Biskup podkreśla, że cechą charakterystyczną antychrysta – syna zatracenia i nieprawości – jest odwrócenie porządku Bożego i przeciwstawianie się Bogu, zaś „najbardziej charakterystyczną postawą (...) jest usytuowanie siebie w miejscu Boga”. A tak jest też w przypadku aborcji i w negowaniu porządku ludzkiej seksualności – tutaj „człowiek w praktyce ogłasza siebie swego rodzaju bogiem”. Stąd te ideologie i praktyki „mają prawdziwe oznaki ducha antychrysta”.

 

jjf/LifeSiteNews.com

Komentarze (15):

anonim2020.05.7 5:43
Szkoda tylko, że tych słów prawdy nie usłyszymy od urzędującego na stanowisku papieża Franciszka, modły do wszystkich demonów świata i ekologia górą!
J.P2020.05.7 10:32
Demony to sfera wyobraźni, ekologia natomiast ma wpływ na to co jesz i czym oddychasz, zrob sobie test, zanurz sie w wannie i nie oddychaj i poproś któregoś ze świętych, żebyś mimo braku powietrza przeżył 10 minut bez oddychania. Będziesz miał gotowe wnioski.
metro 2020.05.6 20:55
Czy księża homoseksualiści "mają prawdziwe oznaki ducha antychrysta"
gośka2020.05.6 16:42
dosy ć uwłaczania kobietom..aż tyle tych aborcji nie ma...więcej się faceci nawzajem jako żołnierze zabijają...księżulki nie chcą uznać kobiecej natury Ducha Świętego bo boją się o władzę...to wiedźcie, że nie jesteście płcią wybraną przez Boga...
zdziwiony2020.05.6 11:44
natomiast promocja pedofili to czyste chrześcijaństwo, w Tylawie ksionc leczył dotykiem. po chrześcijańsku pomagał.
darmor2020.05.6 10:08
W Polsce tak samo. Polska elita została przejęta przez gejów i aborcjonistów
Jan Radziszewski 2020.05.6 5:09
Pokój wam, Pokój wam nie bójcie się. Jak Ja Zmartwychwstałem tak i wy zmartwychwstaniecie, ci którzy zasnęli w Panu , to jest we Mnie. Teraz jest wielka walka, ostatni bój na ziemi i niebie w przestworzach i Bóg w Trójcy Jedyny posłał swoich Aniołów pod wodzą św. Michała Archanioła księcia wojsk niebieskich, by opieczętowali swoje sługi wierne. Antychryst Mój przeciwnik oznaczył już swoich sługusów, pachołków, którzy dla mamony zdradzili, jak Judasz Mistrza, wątpiąc w potęgę Boga Najwyższego Miłosierdzie Syna Człowieczego, nieposłuszni pouczeniom Ducha Świętego. Więc sąd musi się dokonać, to jest ten czas. Tak, wielka nierządnica jak powiedziałem przez proroka Cypriana Polaka rozpuściła swoje korzenie, żądna krwi niewinnie mordowanych dzieci i męczenników tych czasów, którzy z miłości do Mnie Swojego Króla Pana – Oblubieńca godni są oddać życie, niejednokrotnie w torturach, poniewierani jak św. Paweł, który bieg ukończył w dobrych zawodach wystąpił, wiarę ustrzegł i otrzymał wieniec chwały. Pytam, ile jest dusz w Polsce, uczniów Moich, by w takich zawodach wystąpić, ilu jeszcze godnych kapłanów mądrych, którzy widzą to co dzieje się w Kościele świętym, który idzie na zatracenie? I nic już tej kary Boga Ojca Przedwiecznego nie powstrzyma. Ratować trzeba jeszcze jednostki, módlcie się za swoich pasterzy, bo nie wszyscy zachowają swoje dusze. Nie rozpoznali pasterze czasu łaski Nawiedzenia, nie służą już dla Boga w Trójcy Jedynego, ale dla świata, jak by się nie nazywali, jaki tytuł by mieli. Ich milczenie, złe decyzji wydane wg nie Ducha Świętego pouczeń, wołają o pomstę do nieba. I ta klątwa jest ważna dana przez wybranego syna mojego proroka Cypriana Polaka.
"Leszek" Keller-Krawczyk ty Żydzie i prowokatorze 2020.05.5 22:16
@matis89 "Leszek" Keller-Krawczyk ty Żydzie i prowokatorze !
matis892020.05.5 21:25
Duchem antychrysta jest przede wszystkim czczenie bożków przez Bergoglio, wprowadzanie bożków do KK, synkretyzm religijny Bergoglio Fałszywego Proroka Nie Katolika i budowanie przez niego Religii Światowej antychrysta, zestawianie bożków na równi z Jezusem i innych religii z katolicyzmem i KK.
matis892020.05.5 21:14
A gdzie podziękowania dla jedynego katolickiego papieża Benedykta XVI od Bergoglio Fałszywego Proroka Nie Katolika, masona, czciciela pachamamy, allacha i molocha..., organizującego spędy Religii Światowej antychrysta.
Phallus Impudicus judaeus canis.2020.05.5 20:10
"Egzekucja na 16-letniej Kornelii." i reakcja OBOJĘTNEGO: "Zabili islamiści czy rzymscy katolicy pilnie uczęszczający w szkole na lekcje religii?" Nie pozostaje nic innego tylko zapytać OBOJĘTNEGO o zdrówko "dzieci" jego na respiratorku na "wyspach". Phallus Impudicus judaeus canis.
Po 11 NIE BADZ OBOJETNY2020.05.5 20:01
Rozumiem, że homoseksualizm można promować np. zajmując stanowisko w Sądzie Najwyższym, ale jak można promować aborcję? Aborcji nie robi się dla przyjemności, nie wynika z wewnętrznych potrzeb albo agitacji. To tak jakby napisać, że promuje się przeszczepy serca. Bzdura.
JANOSIK2020.05.5 20:19
Normalnie jestem przeciw aborcji i to w kazdej postaci ale ,jak patrze na twoje wpisy to bardzo czesto sie zastanawiam czy czasem nie oczyscilo by to spoleczenstwa?
Po 11 NIE BADZ OBOJETNY2020.05.5 21:10
Ja też jestem przeciw aborcji. Ale to nie oznacza odebrania kobietom tego prawa. Dlatego, że realna moralność, to niestety nie wybór miedzy dobrem i złem, tylko wybór mniejszego zła, albo większego dobra. W przypadku aborcji tylko kobieta ma moralne prawo dokonać takiego wyboru. No, ale pozostaje pytanie o promocję aborcji. Co to może być? Też pozdrawiam.
JANOSIK2020.05.6 0:45
Widzisz, jak jaa bym byl lekarzem i mial dokonac aborcji komus to pierwsze co bym zrobi to to czy ojciec sie zgadza,bo to nie kwiaty ze pszczoly przeniosa.Do alimentow to zaraz sie ojciec z najdzie a do aborcji to juz sama decyduje.pozdro