Bosak zagłosuje na Dudę, ale nie chce powiedzieć tego głośno - zdjęcie
08.07.20, 14:07Fot. screenshot - YouTube (Konfederacja TV)

Bosak zagłosuje na Dudę, ale nie chce powiedzieć tego głośno

83

„Wybiorę mniejsze zło” – deklaruje Krzysztof Bosak, który startował w wyborach prezydenckich z ramienia Konfederacji. Chociaż polityk zapewnia, że odda w II turze wyborów prezydenckich ważny głos, to nie chce wprost zdradzić, na kogo zagłosuje.

Krzysztof Bosak wciąż uparcie broni się przed oficjalnym poparciem jednego z kandydatów na prezydenta w II turze wyborów. Chociaż jego jasne stanowisko mogłoby mieć wielkie znaczenie dla Polaków, którzy w I turze postawili na niego, to polityk Konfederacji, jakby obrażony, nie chce się na taką deklarację zdecydować. Mimo to, jasno daje do zrozumienia, że w II turze wyborów prezydenckich poprze Andrzeja Dudę.

- „Nie zdradzę, na kogo zagłosuję. Ustaliliśmy w Konfederacji, że nie poprzemy żadnego z tych dwóch kandydatów, ponieważ poprzez wiele lat swojej publicznej działalności nie starali się oni o nasze poparcie – byli wrogo nastawieni do naszych idei. (…) Oddam ważny głos, będę korzystał ze swoich praw obywatelskich” – powiedział dziś w poranku „Siódma 9” Krzysztof Bosak. Dodał, że wybierze „mniejsze zło”.

Zdaniem polityka sztaby obydwu kandydatów walczą teraz o poparcie Konfederacji, ale tuż po wyborach będą ją zwalczać:

- „Nie bądźmy naiwni. Od poniedziałku czeka nas powrót do zwalczania Konfederacji, do przemilczania nas w mediach zależnych od rządu i do wypowiadania się na nasz temat z wyższością w mediach sprzyjających PO czy Lewicy. Ani ja, ani politycy Konfederacji, ani nasi wyborcy nie jesteśmy naiwni i wiemy, że PiS i PO mają do nas podejście czysto instrumentalne”.

W rozmowie Bosak zaprzeczył też, jakoby miał zbliżone poglądy gospodarcze do kandydata KO. Przypomniał przy tym czasy, kiedy Rafał Trzaskowski był ministrem w podnoszącym podatki rządzie:

- „Pan Trzaskowski nie miał z tym wtedy żadnego problemu. Kandydując na urząd prezydenta m.st. Warszawy otaczał się ludźmi związanymi z lewicą, z tym także nie miał problemu” – mówił.

To jasne, że Rafał Trzaskowski nie jest kandydatem ani Krzysztofa Bosaka, ani wyborców Konfederacji. Znacznie bliższy jest im ubiegający się o reelekcję prezydent Andrzej Duda. Czy więc, dla deklarującego patriotyzm Krzysztofa Bosaka, nie powinna być ważniejsza racja stanu i otwarte poparcie Andrzeja Dudy; niż interes Konfederacji, dlatego tylko, że jego zdaniem PiS jej nigdy nie dowartościowało?

kak/siodma9.pl

Komentarze (83):

gość2020.07.9 13:49
Duda działa zgodnie z prawem. Nikt nie udowodnił nigdy, że jest inaczej, mimo tego, że sędziowie byli przeciwko niemu. Żaden sędzia nie wydał wyroku obciążającego Andrzeja Dudę. Tylko Prezydentem Andrzej Duda ( mądry, wykształcony, kochający Polskę i swoją Rodzinę) na następne 5 lat.
Piotrek2020.07.9 14:57
Super rodzina: żona niemowa i jedna córka, która mieszka za granicą - tak jej dobrze w Polsce.
UWAGA - WYBORY PREZYDENCKIE!2020.07.9 8:56
DLA PRZYPOMNIENIA: W ENCYKLICE JANA PAWŁA II PT. " EVANGELIUM VITAE" (EWANGELIA ŻYCIA) CZYTAMY: W WYBORACH PARLAMENTARNYCH NIE WOLNO GŁOSOWAĆ NA CZŁOWIEKA, KTÓRY PUBLICZNIE WYSTĘPUJE PRZECIWKO ŻYCIU, CZYLI POPIERA ABORCJĘ. KOŚCIÓŁ GRZECH TAKI KAŻE EKSKOMUNIKĄ - WYKLUCZENIEM Z KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO! ANDRZEJ DUDA WYPOWIEDZIAŁ SIĘ JASNO, ŻE ABORCJA TO MORDERSTWO! https://oko.press/prezydent-duda-podpisze-zakaz-aborcji-bo-aborcja-to-morderstwo/
Walter2020.07.9 5:46
Krzysztof Bosak zagłosuje na Rafała Trzaskowskiego. Podsumowanie działalności Andrzeja Dudy. Andrzej Duda ośmiokrotnie złamał konstytucję, na którą przysięgał, co wypomniał mu nawet jego były promotor prof. Jan Zimmermann. Złamał następujące jej artykuły: art. 2, 10, 32, 42, 126, 173, 183, 187, 190. Dał się poznać jako posłuszny wykonawca poleceń Jarosława Kaczyńskiego. W czasie rządów PO i PSL w Europarlamencie oskarżał polskie władze o sfałszowanie wyborów, nie mając żadnych dowodów. Unię Europejską publicznie nazwał "wyimaginowaną wspólnotą, z której nic nie wynika". Powiedział również "ojczyznę dojną racz nam zwrócić, Panie", co w związku z licznymi aferami PiS-u brzmi jak prośba o kontynuację. W 2012 r. podpisał projekt ustawy przewidujący karę 2 lat więzienia za in vitro. Skrytykował Unię Europejską za promowanie żarówek energooszczędnych, być może woli lampy naftowe. Jest rekordzistą w ilości odbytych lotów na koszt podatników. Jego prezydentura kosztowała budżet państwa ponad 880 mln zł. Objął patronat nad uroczystością upamiętniającą 75-lecie powołania Brygady Świętokrzyskiej Narodowych Sił Zbrojnych, oskarżanej o kolaborację z Niemcami. W czasie wystąpień głośno krzyczy i opowiada niewybredne kawały ośmieszające rektora Akademii Górniczo-Hutniczej. Zgodnie z nakazem Jarosława Kaczyńskiego mianował Krystynę Pawłowicz i Stanisława Piotrowicza sędziami Trybunału Konstytucyjnego. Wstydząc się tych nominacji nie wpuścił dziennikarzy na ich zaprzysiężenie. Określił wybór prof. Małgorzaty Gersdorf na Pierwszego Prezesa Sądu Najwyższego jako "wstyd". Wolał 2 mld zł z budżetu państwa przeznaczyć na dotowanie tzw. telewizji publicznej, a tak naprawdę pisowskiej, niż na leczenie onkologiczne. Chciał przeprowadzenia wyborów korespondencyjnych w dniu 10 maja 2020 r., które byłyby bardzo łatwe do sfałszowania. Powiedział, że jest przeciwnikiem jakichkolwiek szczepień obowiązkowych.
Stella2020.07.9 2:49
Mam nadzieje ,ze pan Bosak wlasnie tak zrobi .Precz z trzaskowskim!
Nie szczujnio, nie zagłosuje na dudełe2020.07.8 20:10
j.w.
Martyna2020.07.8 19:55
Rozumiem, że dziennikarze 'Frondy" wiedzą lepiej od samego Krzysztofa Bosaka, na kogo zagłosuje on w drugiej turze? No,no...Zrobiliby karierę jako jasnowidze. Tylko że kiedyś pan prezydent Duda powiedział, że Konfederacja sterowana jast przez Kreml. Natomiast po pierwszej turze wyborow, kiedy stało sie jasne, że będzie żebrał o jej głosy, powiedział, że z Konfederacją mu po drodze. Rozumiem, że na Kreml?
Piotrek2020.07.9 15:00
Ależ fronda wtórowała Dudzie, a teraz nagle Bosak jest fajny i mądry. Mam nadzieję, że za tą dwulicowość spotka was zasłużona nagroda frondle.
Anonim2020.07.8 19:10
Jak będziesz tak prorokował ("Od poniedziałku czeka nas powrót do zwalczania Konfederacji"), to tak będzie, bo polityka to nie obrażona, leniwa panienka. Rusz swoje dupsko i działaj.
Małgorzata2020.07.8 17:54
Pan Bosk wybierze MNIEJSZE ZŁO. A ja już nie wybiorę Bosaka / Konfederacji. Jak widzimy p. Bosak podobnie jak p. Trzaskowski ma słabą pamięć i już nie pamięta co kiedy mówił : "zaprzeczył [?] też, jakoby miał zbliżone poglądy gospodarcze do kandydata KO. Komu zaprzeczył ? Samemu sobie ? To jak to nazwać ? Zagubił się chłopina i na koniec rywalizacji "strzelił sobie gola".
Maciej Łagodny.2020.07.8 17:46
Jeżeli KTO KOL WIEK z KONFEDERACJI oda głos na Trzaskowskiego,BĘDZIE TO ZDRADA NARODOWO --KATOLICKIEGO ELEKTORATU.Czyli utrata okolo2-3% poparcia.
Ambrozy2020.07.8 17:42
A ja zaglosuje na anusa psikusa ;)
Janusz Duda2020.07.8 17:38
Wybieram prawdziwego Polaka, patriotę - Rafał Trzaskowski.
Michał Jan2020.07.8 17:36
Jeżeli pisowcy uważają, że rządzi prezydent, a nie obiekt ich kultu, "Szeregowy Poseł", to dlaczego ów, którego uważają za nieomylnego, pozwolił peowcom na podmiankę kandydata?
Jarek2020.07.8 17:26
Bosak zagłosuje na Dudę, ja też
violencja2020.07.8 20:09
Bosak nie głosuje na Dudę , albo na nikogo , albo na tych dwóch.
Arnold2020.07.8 17:21
Wybieram Dudę, za PISu Polska poszła do przodu, Duda to porządny facet
Konfederacyjna Polska2020.07.8 16:59
Chłopaki przypominam tytuły w frondzie o NAS! #Dr Jerzy Targalski: Dlaczego Konfederacja jest ,,partią rosyjską''? #O. Tadeusz Rydzyk: Rozczarowałem się Konfederacją #Konfederacja obnażona. Cytaty z Korwina ku chwale Putina - to mówi samo za siebie #Konfederacja ramię w ramię z Trzaskowskim? Grodzki i Bosak się tłumaczą #Matka Kurka: Konfederacja moskiewskich nieudaczników #Konfederacja może cuchnąć ruską onucą #Dr Jerzy Targalski: Dlaczego Konfederacja musi się rozpaść #Dr Jerzy Targalski ostrzega: Konfederacja ciągnie młodzież w kierunku Rosji #Konfederacja tradycyjnie antyamerykańska, antysemicka i prorosyjska #Tomasz Sakiewicz: Konfederacja ma utorować drogę Platformie #Konfederacja to 5 partia czy V kolumna Putina? Pamiętam i dlatego nie zagłosuję na Dudę.
Wies2020.07.8 17:17
Tylko na Trzaskoskiego czym potwierdzisz tylko te cytaty.
Konfederacyjna Polska2020.07.8 17:20
Najpierw nas obrażacie, wyzywacie od ruskich onuc, a teraz prosicie o głos na Dudę? Nic z tego. Ja zagłosuję na Trzaskowskiego, jest mniejszym złem niż Duda.
Stały czytelnik2020.07.8 19:59
> Najpierw nas obrażacie, wyzywacie od ruskich onuc Skoro dopuszczasz rządy Trzaskowskiego, to kim jesteś? Polskim patriotą? Wolne żarty! Albo ruska onuca, albo zmanipulowany tzw. pożyteczny idiota. Wersja, żeś głupi i nie rozumiesz, o co toczy się gra i jaka jest polska racja stanu, byłaby dla Ciebie obraźliwa. Ergo: ruska onuca - dokładnie wiesz, co robisz, pędraku!
violencja2020.07.8 21:01
Nie głosuj tak , zagłosuj na obu.
marian2020.07.8 19:15
Jeśli czołowy reprezentant Konfederacji chodzi do rosyjskiego Sputnika udzielać wywiadu, to na h*j mi taka Konfederacja.
Jon2020.07.8 16:26
Przeciez mniejsze zlo to wlasnie Trzaskowski.
czyżnie?2020.07.8 16:24
Duda bardziej mi odpowiada, ale po 2 latach plucia mi w twarz jako wyborcy Konfederacji z przyjemnością zagłosuję na Trzaskowskiego i będę patrzył na ból d*py wszystkich reżimowych mediów. I nie mówcie że to nie patriotycznie, bo prezydent ma za małą władzę żeby coś zmienić, może wetować.
violencja2020.07.8 16:09
A tak powiem Wam , że prezydent w Polsce ma mało uprawnień , dużo ważniejszy jest premier i nie ma co emocjami myśleć.
Urszula2020.07.8 16:03
Pamiętam jak PiS bluzgało na Konfederację. Brutalnie ich atakowali. Wiadomo - obawiali się, że Konfederacja odbierze im zwolenników. Głosujcie, Bosak i inni na Dudę to was po wyborach rozjadą jak robala. Ale to będzie na wasze życzenie. Nie jestem zwolennikiem Konfederacji, nie podzielam ich wielu poglądów, ale gdyby w 2-ej turze znalazł się Bosak i Duda to też głosowałabym na mniejsze zło.
Halina Stopa2020.07.8 16:30
przez poprzednią kadencję i aktualną Zjednoczona Prawica rozbijała Marsz Niepodległości? Co roku uczestniczę w marszu i czuję się bezpiecznie na marszach za rządu PiS-u, nie było tego za PO i PSL, ale to już każdy wie z uczestników
Tylko Konfederacja2020.07.8 15:22
Przegrana Dudy i rozpad populistycznego PiSu wzmocni Konfederacje a Konfederacja to nowoczesność i wielka szansa dla nas
violencja2020.07.8 15:54
Musimy się jeszcze wzmocnić
makary2020.07.8 19:22
Szczęść Boże! ..przygłupie
Za bosakiem!2020.07.8 15:00
Jak Duda wygra, to PiS rozwali naszą Konfederację, czyli w naszym interesie jest słaby PiS i wygrana Trzaskowskiego. Po PiSie do władzy. Mniejsze zło to Trzaskowski.
Konfederacyjna Polska2020.07.8 15:04
Otuż to,Kaczyński nas zniszczy, wiem to. Trzaskowski zostawi Konfederację żeby szachowała PiS. W naszym interesie tym razem niestety Trzaskowski.
Stały czytelnik2020.07.8 20:01
Rozmawiasz sam z sobą? Płacą ci od wpisu?
503🔥2020.07.8 15:20
Pisiory nie ogarniają, że tylko ich przytrzymany elektorat potrzebuje instrukcji, na kogo głosować 😂
joanna2020.07.8 17:54
To juz bylo w historii Polski!Obrazony na krola polskiego Radziejowski sprowadzil na Rzecczpospolita Szwedow.Tak zaczal sie potop szwedzki!!!
Andrzej2020.07.8 14:58
W przypadku wygranej Trzaskowskiego zniszczone by zostało to co polskie i patriotyczne a Konfederacja poszłaby na pierwszy ogień. Widzimy że PO nie waha się nawet przed skorzystaniem z brutalnej pomocy ze strony Niemiec. Ten atak jest bezprecedensowy. Skoczyli Polakom do gardła.
Czy chcemy czy nie wybór jest jeden Duda2020.07.8 14:55
Aby uratować to co polskie musimy głosować na Andrzeja Dudę. On i tak jest sercem blisko Konfederacji. Różnice między PiS a Konfederacja są niewielkie ta ostatnia jest jedynia bardziej radykalna. Dlatego Trzaskowski chce ją zniszczyć.
Anonim2020.07.8 15:30
Konfederacja jest największą konkurencją dla PiSu ponieważ może mu odebrać część wyborców dlatego teraz będą słodzić a potem Prezes będzie wszystko robił by się ją pozbyć a on to potrafi !!!
Leszek2020.07.8 14:51
Ja już zagłosowałem na Dudusia, co prawda to tylko popychadlo. Nie bądź skończonym debilem i nie glosuj na idiotę Trzeszczka. Skąd taki kretyn dostaje takie poparcie. I to w Warszawie, czy tam mieszka aż tylu popaprańców.
Arek2020.07.8 14:50
Oczywiście że Bosak jest wart szacunku. To patriota. Ale wszyscy patrioci czy chcą czy nie muszą głosować na Dudę. Choćby przez skalę w jakiej w ostatnich dniach niemiecki Fakt bezpardonowo atakuje Polskę. Takiej ingerencji Niemiec nie było od II wojny.
Kopernik2020.07.8 14:49
Gówno-artykuł pisany na domysłach. Fronda opublikowała materiał z myślą o mobilizacji dla wyborców PAD, jednakże Bosak uparcie trzymający się twierdzenia, że nie poprze nikogo ma rację, część członków zaznaczy kogo uważa, a część nie pójdzie na wybory lub odda głos nieważny bo nie ma na kogo (PO odległe ideologicznie, a PiS starające się zniszczyć partię w zarodku).
Patriota2020.07.8 14:53
PiS nigdy nie niszczyło Konfederacji. Jest owszem naturalna walka o wyborców. Ale Trzaskowski to zajadły wróg Konfederacji który chce ją zniszczyć za wszelką cenę z nienawiści. Trzaskowski nienawidzi Polski i polskiego patriotyzmu. To człowiek który posługuje się niemal wyłącznie kłamstwem. Wiemy kto jest ojcem kłamstwa.
violencja2020.07.8 15:45
Patrioto , pis niszczy Konfederację , bo się jej po prostu obawia.Fronda jest tubą pisu i często żle wypowiadała się na temat tego ugrupowania, dobrym przykładem jest ten artykuł.
Janusz2020.07.8 17:41
Ty jesteś pisowski patriota, a nie patriota. Wilk w oczej skorze dla konfederatow.
Arek2020.07.8 14:47
O zdelegalizowaniu Konfederacji przez Trzaskowskiego może zadecydować kilku jej członków zaledwie. Wystarczy że nie poprą oficjalnie Dudy a rodziny stracą z 600 tyś zł na dziecko gdy z dziećmi zamiast na wybory, pójdą na plażę.
6 tysięcy rocznie2020.07.8 14:48
a nie 600 - to pomyłka
joanna2020.07.8 14:47
Wybieram Andrzeja Dude!!!Ale Krzysztofa Bosaka szanuje !
W Konfederacji już wiedzą2020.07.8 14:45
że nie ma wyjścia i żeby przetrwać trzeba głosować na Dudę. Rafał szybko im pokaże co to znaczy jego powiedzenie wygłoszone z uśmiechem cwaniackim że "wszystko się zmienia".
violencja2020.07.8 15:42
Dyrdymały wyssane z palca piszesz , wprowadzasz w błąd. Konfederaci nie popierają żadnego z tych dwóch kandydatów!!! Ja zagłosuję na obu , nie wybieram pomiędzy dżumą i cholerą.Tak zagłosuje wielu z nas.
Ja2020.07.8 17:02
To PiSowski trol
Tylko Konfederacja2020.07.8 14:38
Nie głosujmy na Dudę to nie w naszym interesie, nie popełnijmy tego błędu co LPR i Samoobrona! W naszym interesie jest osłabić populistyczny PiS by Konfederacja rosła w siłę! Kaczyński jest bezwzględny zniszczy każdą konkurencję
Ale wymyśliliście2020.07.8 14:43
Wszyscy w Konfederacji wiedzą co Trzaskowski z nami zrobi jeśli zostanie głową państwa. To co robił Tusk, policja znów będzie kopała ludzi po głowie.
Konfederacyjna Polska2020.07.8 15:03
Bredzisz, Kaczyński nas zniszczy, wiem to. Trzaskowski zostawi Konfederację żeby szachowała PiS. W naszym interesie tym razem niestety Trzaskowski.
Stały czytelnik2020.07.8 15:12
Uruchomiła się niemiecko-sowiecka agentura. Rozumowanie tak dziecinne, że tylko agenturalnością można je racjonalnie wytłumaczyć.
Konfederacyjna Polska2020.07.8 16:06
Bujaj się dziadku, Kaczyński zrobi z naszą Konfederacją to co zrobił wcześniej z Samoobroną, LPR, a teraz z robi z Gowinowcami! Zniszczy nas.
Stały czytelnik2020.07.8 19:50
Jeśli reprezentujesz te siły, których narracją pobrzękujesz, to tak - powinniście być zniszczeni.
Tylko Konfederacja2020.07.8 14:36
Nie głosujmy na Dude, to nie w naszym interesie słaby PiS silna Konfederacja gdy Kaczyński odejdzie PiS się rozpadnie a Konfederacja będzie rosła w siłę
przecież wszyscy wiemy że jesteś kłamcą2020.07.8 14:40
Przecież wszyscy wiemy co Trzaskowski z Tuskiem zrobią z Konfederacją jak się rozsypie rząd i Trzaskowski zająłby miejsce Tuska. Dlatego wiemy że jesteś kłamcą i się podszywasz . Sfermentowany soku z buraka.
errata2020.07.8 14:41
"gdy Trzaskowski zająłby miejsce Dudy".
Michał Jan2020.07.8 14:44
W tym celu musiałby się dogadać z "Szeregowym Posłem". Sugerujesz, że jest to możliwe?
Wies2020.07.8 14:36
Dziecinada i gówniarzeria. Nie powiem i już. Bo tak . Bo się obraziłem. Bo mnie w tvp nie pokazali. Za to w sputniku tak.
Aga Dziedzic ❤️ 🌼2020.07.8 15:30
A może "nie powiem, bo wybory są tajne i nikogo niech nie obchodzi na kogo zagłosuję, albo czy oddam nieważny głos"?
Wies2020.07.8 17:06
Bosak to nie jakiś pierwszy lepszy wyborca tylko ktoś na kogo głosowało 1,3 mln Polaków. I bez tych 1,3 miliona Polaków głosujących na Prezydenta Dudę 2 turę wygra Czaskoski. Bosak powinien poprosić swoich wyborców żeby zagłosowali na Prezydenta Dudę.
Aga Dziedzic ❤️ 🌼2020.07.8 18:36
A dlaczego Bosak ma to zrobić? Za te wyzwiska, za te "ruskie onuce", za to szkalowanie w mediach, wyśmiewanie, szukanie haków? Mój zaprzyjaźniony konfederata powiedział, że odda nieważny głos, wielu tak zrobi.
Stały czytelnik2020.07.8 19:53
> A dlaczego Bosak ma to zrobić? Dla Polski? Oddanie nieważnego głosu, to w obecnych realiach poparcie Trzaskowskiego. Żaden patriota tego nie zrobi.
violencja2020.07.8 21:00
Potwierdzam.Wielu z nas to zrobi.A dlaczego my z mężem tak zrobimy?Ano po to ,aby wykorzystać nasze karty wyborcze , aby nikt ich nie wykorzystał , nie ufamy komisjom, wiemy z jakich osób się one składają.Nie zawsze te osoby można obdarzyć zaufaniem.
violencja2020.07.8 15:59
Wiesiek, dyrdymały piszesz , otumanili Ciebie i zduraczyli.
Wies2020.07.8 17:15
violencja dyrdymały piszesz , otumanili Ciebie i zduraczyli. Jakbyś nie poznała to Twój "inteligenty" komentarz . Ale swoją droga to wyborcy Kanfiederacji są naprawdę zduraczeni. Kanfiederacja składa się z przypadkowo zestawionych polityków z których każdy uważa co innego. Łączy ich tylko interes dostania się do sejmu bo osobno żadne " stronnictwo" nie ma szans. Taki cyrk dla naiwniaków. Co ma wspólnego liberał z narodowcem albo wyznawca kultu pieniądza i dogadzania sobie z "super katolikiem" Braunem i z jego szczęść Boże ?
violencja2020.07.8 20:42
Wieśku widzę , że masz pewną wiedzę i nie jesteś całkiem zielony.Tak jest to ugrupowanie bardzo zróżnicowane , ale łączy nas idea i wspólne cele.Celem nie jest koryto.Celem jest silna Polska pod każdym względem.Liberał ze staropolskim pozdrowieniem:"Szczęść Boże "nie wykluczają się.W Konfederacji są katolicy , ateiści i osoby różnych wyznań , łączy nas troska o życie nienarodzonych i tych zagrożonych eutanazją. Łączy nas chęć do zmian , zmęczenie polika okrągłostołową, męczy nas POPIS.Uwierz mi , da się to wszystko połączyć , tak jak w małżeństwie , gdzie dwa różne światy mają wspólne cele.Zduraczona nie jestem nie korzystam z usług głównego ścieku.moim celem nie jest przekonanie Ciebie jedynie pokazanie , że różnorodność może realizowac wspólne cele.:)
Wies2020.07.9 8:14
Nie można cywilizować na dwa sposoby. Nie można jednocześnie tworzyć wspólnotę narodową i głosić kult pieniądza. Dziwne to twoje małżeństwo.
RS2020.07.8 14:26
Pan Bosak robi łaskę, niech siedzi w domu dobrze się bawi bez jego głosu się obejdzie. Konfederacja pokazała ile są warci, tyle samo co PO zwykli karierowicze, namącili ludziom w głowach 447 i różnym czarnowidztwem. Chwytliwe tytuły na Youtube przyciągają naiwnych a milion wyświetleń daje spore profity. Braun przykleja się do ks.Natanka a ks. Natanek głosował w 2019 roku na PiS i teraz też popiera obecnego prezydenta, chociaż nie bezkrytycznie, jak wielu Polaków. I na tym polega patriotyzm żeby przez kłótnie nie niszczyć dobra które już jest, a błędy naprawiać.
AAAtomek2020.07.8 14:21
2015 - Andrzej Duda wybrał się do Biedronki w Milówce, złapał koszyk i kupił: cukier, mleko, olej, margarynę, sok, ser, jajko z niespodzianką, jaja i chleb. Zapłacił 37,02 zł. 2020 - Andrzej Duda zapłaciłby dzisiaj za cukier, mleko, olej, margarynę, sok, ser, jajko z niespodzianką, jaja i chleb: 46,53 zł. Czyli o 25,68 % więcej. Dziękujemy ci PiS i Dudo za podwyżki i inflację!
violencja2020.07.8 15:53
Bo ta kasa idzie na pincet + i inne rozdawnictwa
Wies2020.07.8 17:20
O narodowiec się odezwał. To już Ci zależy na losie najmłodszych Polaków ?
Prawda2020.07.8 14:17
Tak naprawdę to jedynie Prezydentowi Dudzie zależy na Narodzie Polskim. Reszta to karierowicze dbający o własne interesy. Zostawiają nas na pożarcie wrogom Polski.
Michał Jan2020.07.8 14:13
Nie oceniajcie pisowcy innych po sobie. Wyborcy p. Bosaka nie potrzebują, jak Wy nie potraficie się obejść bez wytycznych z Nowogrodzkiej, wskazówek, na kogo mają głosować.
Irena2020.07.8 14:20
@Michał Jan: Dojrzały polityk, za jakiego się uważa Bosak, nie może się zachowywać na zasadzie "wiem, ale nie powiem". Jako katolik powinien znać ten cytat: "Niech mowa wasza będzie :tak, tak, nie, nie".
Michał Jan2020.07.8 14:29
Czyżby z zasady wyborów usunięto jeden z przymiotników?
violencja2020.07.8 15:57
MJ-nie wiem czy zrozumie Twój wpis.
violencja2020.07.8 15:50
Ireno, ma prawo w tej dziedzinie zamilczeć.Proszę obejrzeć wywiady z nim, odpowiada na każde pytania . Natomiast nie odpowiada na pytania dotyczące prywatności , a głosowanie jest sprawą prywatną.
ladychapel2020.07.8 14:12
Konfederaci to skinole, ktore fleyersy na gangole pozamienialy, glany na trzewiki a na lysych glacach nutrie jak Bosak pozapuszczali
Michał Jan2020.07.8 14:14
A kiedy Ty spróbujesz się ubrać, jak człowiek?