04.07.20, 10:31Krzysztof Bosak, Władimir Putin/YT/RMF FM/pixabay.com

Bosak: Konfederacja życzy Trzaskowskiemu by został narodowcem

Po pierwszej turze wyborów, w których kandydat Konfederacji Krzysztof Bosak uzyskał bardzo dobry wynik wyborczy i pozyskał 1.3 mln wyborców, zaczął być zapraszany do różnych mediów, które dają mu możliwość pobrylowania. Głównie – jak nie trudno się domyślić – są to media z tzw. kapitałem prywatnym, które bardzo by chciały, żeby wyborcy Bosaka zagłosowali na kandydata Platformy Obywatelskiej Rafała Trzaskowskiego.

W Polsat News Bosak powiedział:

- Pamiętam, kiedy Rafał Trzaskowski już był prezydentem Warszawy i zakazywał zdaje się, że marszu Powstania Warszawskiego, w którym szedłem. Pamiętam też jego postawę, kiedy były Marsze Niepodległości i jego poprzedniczki pani Hanny Gronkiewicz-Waltz, która nadużyła przepisy, bo później przegrała w sądzie, i rozwiązywała Marsz Niepodległości czy zakazywała go w roku 2018 lub 2019

Dodał też:

To, co w tej chwili się dzieje, to jest taki festiwal hipokryzji, żeby było jasne - z obu stron: i ze strony Rafała Trzaskowskiego i prezydenta Andrzeja Dudy. W tej chwili odkrywają pilne pokrewieństwo z naszymi wyborcami

Dalej kontynuował narrację w s tylu „PIS – PO jedno zło”:

Uważam, że taki elementarny zakres lojalności wobec swojego państwa i swojego narodu powinniśmy mieć i to oznacza, że polskich sporów nie wynosimy za granicę. Przypomnijmy, że i PiS i Platforma to robili. PiS robił specjalne konferencje w Parlamencie Europejskim ws. katastrofy smoleńskiej i zaniedbań władzy. Platforma robiła specjalne posiedzenia w Parlamencie Europejskim w celu informowania międzynarodowej opinii publicznej o zmianach w sądownictwie. I ci, i ci skarżą się na demokrację, kiedy nie rządzą

Wypowiadając się na temat wpisu Donalda Tuska na Twitterze stwierdził w tym samym stylu:

- Dla mnie jego wpis wpisuje się w tą jałową, toksyczną wojnę PiS-u z Platformą, gdzie główna robota polityków tych partii, to wskazywania, że ci drudzy są gorsi i straszenie społeczeństwa sobą nawzajemmp/pap/polsat news

Komentarze

LULEK2020.07.5 12:40
Bosak jest po prostu głupi. To chłopczyk z I b... co szczeka i ucieka.
skarb2020.07.5 9:48
BOSAK i spółka POkazaliście prawdziwe l e w a c k i e POglądy chroń POLSKĘ i POLAKOW OD takich "patriotów"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
polacke2020.07.4 21:27
To wielka nieodpowiedzialność grać w ten sposób. Żaden przedwojenny narodowiec na zachowałby się w ten sposób. Bosak zdobył swoje punkty i próbuje to nadal robić, tylko w tej chwili jest to wystawianie interesu Polski na niebezpieczną próbę. Brak jednoznacznego stanowiska wobec lewaka Trzaskowskiego dyskredytuje Bosaka w oczach ludzi o prawicowych poglądach. Chyba nadchodzi czas na powstanie prawdziwej polskiej prawicy.
Michał Jan2020.07.4 22:08
Marysia Patysia daje jednoznacznie do zrozumienia, że wyborcy p. Bosaka nie są godni oddzać głos na Pana Prezydenta. Po co Panu Prezydentowi dług wdzięczności wobec wspieranych przez p. prez. Putina. Lepiej już przegrać z Trzaskoszczakiem. #zostanwdomu
URSZULA2020.07.4 17:22
PANIE POSLE BOSAK, tu ani o P O NIE CHODZI ANI O PIS A TYLKO I WYŁACZNIE O RZECZPOSPOLITA POLSKA I JEJ NAROD CHODZI. JAKA TA POLSKA MA BYC ? TECZOWA? CZY NIEPODLEGŁA ze wsparciem NATO? JAKA DROGI PANIE Bosak? ZA WSCHODNIA GRANICA WCIAZ TRWAJA PROWOKACJE ZE STRONY Rosji i gdyby nie wojska amerykanskie ruscy juz anektowaliby Polske TWIERDZAC, ZE przyjechali na pomoc gnebionej mniejszosci prawosławnej rodem z Rosji. MOJ DZIADEK w 42 roku został aresztowany przez NKWD I ZESŁANY NA SEBERIE, WROCIŁ PO WOJNIE JAKO BYŁY ZOŁNIERZ I armii WOJSKA POLSKIEGO UTWORZONEJ NA TERENIE BYŁEJ ROSJI PRZEZ PPR I ROSYJSKICH STALINOWCOW. TO NIEPRAWDA, ZE CI ZOŁNIERZE TO ZDRAJCY. DZIADEK MI MOWIŁ, ZE ZGODZIŁ SIE NA WCIELENIE DO WOJSKA POLSKIEGO , BO TO BYŁA JEDYNA SZANSA, ZE MOZE WROCIC DO RODZINY,KTORA NA NIEGO CZEKAŁA, DO ZONY I 5 DZIECI. PRZESZEDŁ CAŁY SZLAK BOJOWY od LENINO DO BERLINA. POD LENINO POWSTAŁE WOJSKO POLSKIE BYŁO UZYTE JAKO TZW. MIESO ARMATNIE. DZIADEK, JAKO ZOŁNIERZ JEDNOOCZNY SŁUZYŁ NA TYŁACH W KWATERMISTRZOWCE,DLATEGO WROCIŁ DO DOMU , DO RODZINY. Wiem, ze dzisiaj głosowałby na ANDRZEJA DUDE, JA ROWNIEZ , PONIEWAZ WIEM, ZE PAD JEST NASZYM GWARANTEM BEZPIECZENSTWA POD WSPOLNYM PARASOLEM WOJSK NATO, ALE WIEM ROWNIEZ, ZE JEST PAN PRZECIWNY TEMU SOJUSZOWI POLSKA -USA. zadziwiajace, czyli, co? woli pan zebysmy ponownie trafili pod skrzydła ruskiej imperialistycznej polityki. to Prezydent LechKaczynski jako pierwszy z prezydentow europejskich powiedział nie Rosji, kiedy ta probowała zaanektowac GRUZJE. ANDRZEJ DUDA JEST KONTYNUATOREM WIZJI bezpiecznej i suwerennej POLSKI, Z przekopem M IERZEI Wislanej, by uniezaleznic sie od hegemona rosyjskiego jego tak i niet dla otwarcia na wyjscie w morze naszych okretow. a pan teraz mysli o tym, by nas ponownie pod sowieckie skrzydła oddac? przeciez wszyscy wiedza, ze K o n f e d e r a c j a jest partia prosowiecka i pro niemiecka, by nie powiedziec neofaszystowska. strzela pan fochy,jak małolata,obrazajac sie na PAD , BO NIE ZAPROSIŁ PANA DO BELWEDERU. A KIEDYZ POWSTAŁA TA PANA PARTIA? ILE ONA MA LAT? PAD, prosze pana miał duzo wazniejsze panstwowe sprawy do załatwienia w EUROPIE, NIZ USTALANIE GRAFIKU SPOTKAN Z PANEM. JAKI STAN PANSTWA PRZEJEŁO PiS, CHYBA PAN WIE, BYŁO TO PANSTWO T E O R E T Y C Z N E a bieda i nedza az piszczała, u mnie w portfelu tez. dzisiaj dzieki polityce prorodzinnej i prospołecznej wszyscy czujemy sie bogatsi, acz nie wszyscy chca to zauwazyc i przyznac sie, ze jest lepiej niz było. pan T rzaskowski wprost mowi, ze bedzie zelazem wypalał to, co zrobiło PiS, A ZROBIŁO BARDZO DUZZOOOO! I PAN MA CZELNOSC ROWNAC PIS I PO ? BO TO ZŁO? JAK PAN MOZE PANIE POMIDORZE?!
Michał Jan2020.07.4 20:34
Jeżeli ktoś jeszcze miał wątpliwości, że PiS - PO to jedno zło, to Marysia Patysia tym zestawieniem p. Bosaka z p. Putinem ostatecznie go przekonała. I weź się lepiej porządnie do jakiejś roboty, a nie wyciągaj łapy po pieniądze, które rząd zabiera z pensji moim sumiennie pracującym podwładnym.
joanna2020.07.4 16:07
Kiedy opadnie kurz bitewny/wyborczy -z jakim uczuciem obudzicie sie niepodleglosciowcy???(nie- korwinisci)Teraz jestescie na rauszu!6%i cos tam po przecinku przyprawia was o zawrot glowy!Jakie bedzie to jutro Polski,ktore w swoimi wyborem bedziecie wspoltworzyc?
cvn2020.07.4 17:35
bede sie cieszyć, że nie popieram grzechu i złodziejstwa. bede mógł spokojnie powiedzieć, że głosowałem przeciw wejściu do ue jak i przeciw temu prezydentowi spokojne sumienie
katolicka deratyzacja Polski2020.07.4 15:38
Bosak sprzeciwia sie walce z Komuna,i mowi ,ze to nie ma sensu.
oki2020.07.4 14:46
Bawia sie wami glupie polaczki czy pis czy po maja jeden plan zniszczyc polske.Myslicie ze Morawiecki na darmo mowil ze Polak powinien pracowac za miske ryzu.Juz niedlugo sie przekonacie ogladajcie dalej tvn,tvp.Po co Morawiecki posyla swoje dziecido szkoly zydowskiej?
katolicka deratyzcja Polski2020.07.4 15:40
Dlaczego od komuchow zawsze niedobrze czyms czuc ?
zbych2020.07.4 14:34
503 na konfederacja głosowało wielu młodych
katolicka deratyzacja Polski2020.07.4 15:41
Mlodych,ale juz przedwczesnie wymozdzonych I zdepolonizowanych.
Zbych2020.07.4 14:28
Panie BosAK nie tak walczyła o wolność ojczyzny.Ponosiła ofiary, ty nie musisz.Wystarczy się opowiedzieć.Twoja gra na inicestwienie pisz źle się skończy.ty i twoje ugrupowanie będzie nacjonalistami, faszysta mi. PiS nigdy się owa tak niewypowiedzial.obyś nie przlicytowal i nie został drugim Giertych em.
Eris442020.07.4 13:43
Niech Konfederacja głosuje na Trzaskowskiego, a ten potem doprowadzi do delegalizacji tego "faszystowskiego g..." - jak Konfederację raczył w mediach społecznościowych określić jeden ze zwolenników Trzaskowskiego. I będzie wielkie zdziwienie, że przecież Trzaskowski w kampanii mówił co innego. A to własnie jego modus operandi - co innego mówić, co innego robić.
Wojtek Polak2020.07.4 12:40
Krzysztof zrównywanie pis-po jedno... to gruba przesada po-obóz zdrady zaprzaństwa i poparcia dla wszelkiego zboczenia. po = zakazy marszów powstania Warszawskiego rozwiązywanie marszów Niepodległości bicie uczestników zamykanie kibiców palenie ruskich budek a przy tym próby delegalizowania ruchów narodowo patriotycznych i wyzywanie wraz z komuchami europejskimi nas od nazistów. pis ="obóz płomiennych dzierżawców monopolu na patriotyzm" nie udolność w stosunkach zagranicznych brak spełniania obietnic wyborczych brak stosunku do 447 .po mimo ich nieudolności nie nazwę pis zdrajcami a po tak. dla tego ja głosuję na PAD wolę taki nie udaczny pis od lewackich antykulturowych i antypolskich zbrodniczych rewolucjonistów.
5032020.07.4 12:29
Ciężko wam ogarnąć, że wyborcy Konfederacji nie potrzebują ręcznego sterowania? Że tylko pisowskim przychlastom trzeba na każdym kroku powtarzać, gdzie mają krzyżyk postawić? Inaczej zagłosują na Niedudę, przedudzą, albo niedodudzą :)
katolicka deratyzacja Polski2020.07.4 15:46
Antypolacy z Konfederacji glosuja na Trzaska. Patrioci wracaja do PIS-u.
Tom Bombadil2020.07.4 12:09
Zrównanie Dudy i Trzaskowskiego w zabieganiu o głosy Konfederacji. Chamstwo, demagogia i skrajne zaślepienie. Bosak właśnie przesądza o zwycięstwie Trzaskowskiego. Po to Konfederacja powstała i teraz wypełnia swoją dziejową rolę.
oficer LWP2020.07.4 13:39
jak to się szybko zapomniało jak cała Partia Interesu Syjonu (PIS) wyzywał całą Konfederacje od agentów Putina (obecny artykuł Frondy daje temu przykład), jak ich przedstawiał jako tych co nie chcą dobra polski a teraz doszło do tego, że cały PIS gotowy jest z żopy Konfederacji guano żreć, już się zapomniało, że Duda wolał się spotkać z dewiantami z LGBT niż z przedstawicielami Konfederacji? już się zapomniało jak PIS odrzucił projekt ustawy sprzeciwiającej się żydo-amerykańskiej ustawie 447 i się w tajemnicy z żydami negocjowało jak ją zrealizować, pokazujesz tylko pisowski syf i obłudę nie wspominając jak wykonują wszystkie rozkazy ambasador USA w Polin, już się zapomniało jak PIS odrzucił projekt ustawy zakazującej pracy w polskich służba specjalnych nie Polaków bo obecnie jest tam 40% żydów i jankesów? teraz ja przegrana zagląda w oczy to się banda obłąkańców smoleńskich jest gotowa dla koryta płaszczyć przed wyborcami Konfederacji
katolicka deratyzacja Polski2020.07.4 15:48
Ilu narodowcow zabiliscie I zraniliscie w czasie Marszow Niepodleglosci,wy komuchy ???
Halina Stopa2020.07.4 16:04
,,oficer LWP" w PRL-u Polacy nie chcieli mieć nic wspólnego z LWP, tylko wtedy mieli do czynienia, gdy ich zaciągano przymusowo do służby zasadniczej i służby po studiach wyższych, a ci którzy zgłaszali się dobrowolnie do służby nie mieli dobrej opinii
wyborca2020.07.4 11:51
Bosakowi woda sodowa uderzyła do głowy. Myślę,że w przyszłości spłynie z szambem z Czajki,a myślałam,że to patriota.
Dzielny jak żydowski gajowy! ✡️2020.07.4 12:45
𝐋𝐞𝐜𝐡 𝐊𝐞𝐥𝐥𝐞𝐫 𝐊𝐫𝐚𝐰𝐜𝐳𝐲𝐤, "𝐨𝐟𝐢𝐜𝐞𝐫 𝐋𝐖𝐏" uzbrojony w wiatrówkę z krzywą lufą! Oj giwałt!✡️
oficer LWP2020.07.4 13:41
witam cymbała pisowskiego, dawno łajno czosnkowe się od ciebie nie wylewało, trzymaj formę, jest wakat na "dziennikarza"w tym szmatławcu
katolicka deratyzacja Polski2020.07.4 15:52
Oficer LWP,stary ubek popiera onuce Bosaka.
oficer LWP2020.07.4 11:18
co o Was pisze ks Isakowicz-Zalewski https://kresy.pl/publicystyka/ks-isakowicz-zaleski-obrzydliwa-propaganda-na-portalu-frondapl/
Tekst z 20142020.07.4 12:05
Wtedy jeszcze Frondą zarządzał Terlikowski. W porównaniu z czasami obecnymi Fronda wówczas była perfumerią.
oficer LWP2020.07.4 13:44
przecież to jest jak najbardziej aktualne (vide ten artykulik z celowym doborem zdjęć)
PiS PO jedno zło2020.07.4 11:03
złodzieje, antypolacy , tylko ci drudzy troche więcej zabierają ,żeby udawac ,że dają i narrację kłamliwie patriotyczna uprawiają https://www.youtube.com/watch?v=m91JmpkaYFQ
PiS to masoneria udająca katolików2020.07.4 11:01
Dlatego zrobia wszystko aby zbnienawidzonych katolikow głosujących na Konfederacje szkalować Tak jak zrobili z Abp. Wielgusem. A sami wylansowali Zukowskie, czarzaste i inne burżuje Lenino-Zandbergi - prawdziwe ruskie onuce z dziada pradziada!
Agnieszka2020.07.4 10:47
A może dureń, który w obecnej sytuacji pisze ten artykuł i umieścił obok Bosaka mrugającego Putina, mógłby się przedstawić z imienia i nazwiska. Tak - durniu, łajdaku, draniu. zdradziecki krecie - to między innymi przez takich jak ty, takich kretów w PiS udających jego obrońców, tacy jak ja nie poszli i nie pójdą na wybory, by ponownie zagłosować na Dudę jako dawny twardy elektorat PiS-u. Przez takich jak ty faktycznie powiedzieć można, że PiS-PO jedno zło, więc jak sprawa zwycięstwa Dudy ważna, to niech ktoś odpowiedzialny na frondzie (jest tu jeszcze taki?) zamknie dziób tej kreciej, zdradzieckiej kreaturze i schowa go choć na dwa tygodnie, bo wywalenie na zbity ryj. Potem znów go przywrócicie, by rył pod niepodległością Polski, bo rozumiem, że nie wchodzi w grę, bo po tym, co robiliście choćby polskim patriotom wyzywając od ruskich onuc, to pewnie już z wami nikt przyzwoity pracować nie chce.
Agnieszka2020.07.4 10:53
I pomyśleć, że przed sprzedażą fronda była przyzwoitym, polskim, katolickim portalem. Kto ją kupił? Jakieś lobby żydowskie od 447, żeby ich gówniarzeria wprawki na Polakach, katolikach sobie robiła. Zapłacicie za to, co Polsce robicie. Gorzko zapłacicie i to na wieczność, więc módlcie się, żeby wasze palny zwycięstwa wam nie przyniosły.
oficer LWP2020.07.4 10:54
parzcież oni od roku szukają do pracy jakiegoś "redaktora", zapewne do dzisiaj żaden co ma jakąś przyzwoitość i szacunek do siebie do propagandowej Frondy się nie zgłosił bo by takiego paszkwilu nie wytworzył, zastanawiam się czemu lub komu ten portal jest poświęcony jak widnieje w logo, zapewne nie katolickiej prawdzie tylko służbie DIABŁU
Anonim2020.07.4 11:27
MiAŁO BYC OCZYWIŚCIE "Potem znów go przywrócicie, by rył pod niepodległością Polski, bo rozumiem, że wywalenie na zbity ryj nie wchodzi w grę, bo po tym, co robiliście choćby polskim patriotom wyzywając ich od ruskich onuc, to pewnie już z wami nikt przyzwoity pracować nie chce.
katolicka deratyzacja Polski2020.07.4 15:58
Komunisci namawiaja do glosowania na Komune,zeby nastepnym razem bylo jeszcze lepsze polowanie na Marszu Niepodleglosci na uczestnikow,niz niegdas.
oficer LWP2020.07.4 10:42
oczywiście zdjęcie Putina musi być propagandowo , w dniu dzisiejszym w "salonie dziennikarskim" na tvPIS Info godz 09:15 całe stado wiernych propagandystów PIS umizgiwało się do wyborców Konfederacji a Fronda tradycyjnie podkłada Partii Interesu Syjonu (PIS) świnię swoimi artykułami, jaka wielka musi być panika w PIS-ie, że w tym obłędzie już nikt nie panuje nad jednolitą propagandą, PIS chce wyborców Konfederacji a pisowska Fronda robi wszystko aby wyborcy Konfederacji zagłosowali na Trzaskowskiego, uważam, że mnie przekonaliście, miałem zagłosować na Dudę ale teraz już tego na 100% nie zrobię,
katolicka deratyzacja Polski2020.07.4 15:55
komuch oficer LWP udaje czlowieka,ale waniaje jak od onucy.
Narodowiec 11.112020.07.4 10:37
Bosak to cichy zdrajca z Ligi Polskich Rodzin.
oficer LWP2020.07.4 10:43
napisał wielbiciel Partii Interesu Syjonu (PIS) udający "narodowca"
katolicka deratyzacja Polski2020.07.4 15:53
komuch popiera onuce Bosaka.
Halina Stopa2020.07.4 15:59
W PRL wszyscy mężczyźni, prawdziwi Polacy nie chcieli mieć nic do czynienia z LWP, tylko wtedy, gdy ich zaciągano do służby zasadniczej i po wyższych studiach