31.08.18, 09:00

Bolesne uderzenie w Kościół. Lewacy w Australii chcą zniszczyć katolicyzm

W Australii, w jednym ze stanów i w jednym z terytoriów, wprowadzono „przepisy, według których niezgłoszenie przez księdza przypadku molestowania dzieci, o którym dowiedział się w konfesjonale, jest przestępstwem”.

Konferencja Biskupów Katolickich Australii zdecydowanie odrzuciła przepisy likwidujące wolność wyznania dla katolików. Warto przypomnieć, że równocześnie z zlikwidowanie tajemnicy spowiedzi w Australii zachowano tajemnice adwokacka.

Pretekstem do ograniczenia wolności wyznania były skandaliczne przypadki ukrywania przez arcybiskupa Adelaidy i jednocześnie przewodniczącego Konferencji Biskupów Australii przypadków pedofilii (informacje jakie miał arcybiskup nie miały nic wspólnego z spowiedzią).

Zapewne siły antykatolickie przeprowadzą wiele prowokacji, lewicowcy udający spowiadających się będą nagrywali do upublicznienia swoje rzekome wyznania dotyczące pedofilii, by kompromitować duchownych zachowujących tajemnice spowiedzi. Tak z Kościołem walczyła komunistyczna bezpieka.

Przyczyną skandali pedofilskich w Kościele katolickim jest sprzeczne z nauczaniem Kościoła przyjmowanie do seminariów homoseksualistów i tolerowanie ich obecności wśród duchownych. Usuniecie homoseksualistów z stanu duchownego skutecznie ograniczyło by występowanie skandali pedofilskich. Pedofilia jest o wiele częstsza wśród homoseksualistów niż heteroseksualistów.

Pedofilia jest problemem wynikłym z lewicowej rewolucji seksualnej i wprowadzania standardów gender. W Kościele katolickim ma związek z panoszeniem się posoborowych herezji modernistycznych akceptujących homoseksualizm. Wbrew antykatolickiej nagonce lewicy odsetek pedofilów wśród księży nie jest wcale większy niż w innych grupach zawodowych, jednak lewica ukrywa przypadki pedofilii wśród innych profesji, bezpodstawnie oskarża wszystkich księży o pedofilie, i bezczelnie neguje to że odsetek pedofilów wśród homoseksualistów jest większy niż wśród osób o zdrowych skłonnościach heteroseksualnych. Celem lewicowej kampanii nienawiści jest zniszczenie katolicyzmu. Niestety, bardzo podobnie w III Rzeszy nazistowska propaganda niszczyła katolicyzm, szerząc kłamstwa o pedofilii kleru katolickiego.

Jan Bodakowski