Bielan bez litości o Gasiuk-Pihowicz: Gdybym był na jej poziomie, porównałbym ją do Hitlera - zdjęcie
25.11.19, 18:02zdj. screen Youtube

Bielan bez litości o Gasiuk-Pihowicz: Gdybym był na jej poziomie, porównałbym ją do Hitlera

19

"Sowieckie metody"- w taki sposób posłanka PO-KO, Kamila Gasiuk-Pihowicz skomentowała na antenie Polsat News wybór członków Krajowej Rady Sądownictwa. Przypomnijmy, że sejmowe głosowanie w tej sprawie wzbudziło sporo kontrowersji. Wszystko ze względu na problemy z systemem do głosowania, przez co Marszałek Sejmu musiała je anulować i powtórzyć. 

Parlament wybrał do KRS czterech posłów PiS: Marka Asta, Bartosza Kownackiego, Arkadiusza Mularczyka oraz Kazimierza Smolińskiego. Wystarczającej liczby głosów nie zdobyły posłanki opozycji: Joanna Senyszyn z Lewicy oraz właśnie Kamila Gasiuk-Pihowicz. 

Do słów posłanki w ostry sposób odniósł się europoseł Prawa i Sprawiedliwości, Adam Bielan. 

"Jestem szczęśliwy, że mogłem przeżyć weekend bez wysłuchiwania takich haniebnych bzdur, haniebnych bzdur. Bo, jeśli ktoś porównuje demokratyczną partię z państwem totalitarnym, które ma koncie miliony istnień ludzkich (...), tzn. że nie nadaje się do polityki, powinien odejść z polityki"-powiedział polityk w programie "Tłit" Wp.pl. Jak dodał, gdyby był na poziomie Gasiuk-Pihowicz, porównałby posłankę do Hitlera. 

"Nie będę tego robić, to absurd"-zastrzegł jednocześnie. Adam Bielan ocenił, że są ludzie, którzy "próbują za wszelką cenę zaistnieć w mediach, przebić się ze swoją cytowalnością" i w tym celu "wymyślają coraz bardziej bzdurne i haniebne stwierdzenia". 

"To sprawia, że poziom debaty publicznej w Polsce jest coraz niższy i to odstręcza wyborców od głosowania. To jest hańba"-mówił europoseł. 

Bielan przypomniał ponadto jedno z głosowań z 2015 r., jeszcze z czasów Sejmu VII kadencji. Marszałkiem był wówczas Radosław Sikorski z PO. Ówczesny marszalek Sejmu anulował wtedy głosowanie w podobny sposób jak ostatnio Elżbieta Witek.

"Czy Gasiuk-Pihowicz wtedy mówiła o sowieckich metodach?"-pytał polityk.

yenn/Wp.pl, Fronda.pl

Komentarze (19):

Realista2019.11.25 21:41
Bielan gebelsowskie metody wciskania ludziom ciemnoty masz opanowane do perfekcji NIE WSZYSCY POLACY TO PISI DEBILE
Urszula2019.11.25 19:15
Sami się określili i sami przyznali, że są „h a ń b ą” polskiego parlamentu iX kadencji i wyborców, którzy na nich głosowali. Jachira namalowała litery, do pomocy doskoczyła Krzywonos i trzech innych PO-je-bów i stanęli w rzędzie, aby nam jasno pokazać kim są !!! To lewa strona w ławach poselskich. To humus polskiej włoszczyzny określił się jako „H A Ń B A”. Wszystko jasne ! Brawo jachira – jak dotąd najlepsza posełka PO-je-bów ! A zatem jeszcze raz: Cała lewa strona sejmu to H A Ń B A !!!
vivi2019.11.25 19:15
Hej szczochy drugigo sortu, wasze dominujące kiedyś geny normalnego myślenia zmutowały, głównie pod wpływem TVN, GW i innych ścierwomediów – na geny recesywne. Taka mutacja powoduje albo zanik myślenia, albo jednostronne myślenie ukierunkowane manipulacjami i tkwienie w tak blokowanej głupiźnie. I trwanie bez końca !!!
kira2019.11.25 19:14
Jakże my Polacy cieszyliśmy się, kiedy do kraju wracali Sobieski spod Wiednia, Kościuszko, czy Piłsudski, Paderewski ..... i jakże my Polacy cieszymy się, gdy po 2 kadencjach król Europy Tusk stchórzył , zdradził wiernych PO kumpli i durnowatych jego zwolenników - wręcz miłośników, postanawiając nie wrócić do kraju ! Jakie szczęście ! Jeszcze nigdy nie przeżyliśmy takiej ulgi i radości z tego, że rudy polski niemiec, który zrobił dla Polski tyle złego, tyle nienawiści, który ma smoleńską krew na rękach, dla którego Polskość jest nienormalnością, okazał się tchórzem i zdezerterował ! My Polacy wierzymy, że w niedalekiej przyszłości CBA zapuka do jego drzwi z „zaproszeniem” na przesłuchanie przed Trybunałem Stanu ! Jesteśmy szczęśliwi i czekamy aż reszta PO-je-bów pójdzie w jego ślady – w ślady jedynego ich idola !!! Granice są otwarte !!!
Jarek2019.11.25 19:13
Do tych, którzy jeszcze wierzą w Tuska i jego organizację przestępczą pod nazwą PO: Czy jeszcze wam nie zbrzydło to antypolskie PO zakłamane bydło ?! Wybieracie złodziei z PO żeby was okradali ?! Trudno się dziwić członkom PO, którzy walczą o koryto, ale ci, którzy popierają jeszcze tych przestępców i najgorsze zło, to ciemnota części POgłowia polskiego społeczeństwa, których zaślepienie, głupota i nienawiść do wszystkiego co normalne jest zdumiewające !!! Schetyna mówi: Dzięki ci Panie za tych idiotów, którzy nas jeszcze popierają ! Podnieśliśmy im wiek emerytalny, podatki, ukradliśmy ich pieniądze z OFE i z WAT, a oni i tak wolą nas od PIS-u. Zdumiewające i niewiarygodne !
Andrzej2019.11.25 19:13
Program "Cela plus" ruszył na dobre ! Panowie z CBA, po kolei wyciągać te brudne szczury PO z biur i do celi. I nie musicie się o nic pytać, bo tam wszyscy są umoczeni korupcją. W ich miejcse mianować kimisarzy z PIS-u i sprawa załatwiona ! W ten sposób w ciągu 4 lat, pozbędziemy się komubistów w Polsce ! Brawo !
Urszula2019.11.25 19:12
Pisowski rząd oszustów: https://businessinsider.com.pl/finanse/makroekonomia/rzad-obchodzi-regule-wydatkowa-ws-13-emerytury-wywiad-z-ludwikiem-koteckim/6qky1v2
Mirek T2019.11.25 19:17
Wymyłaś sobie swoją puszkę na spermę przed kolejnym kopulowaniem ?! Nie ?! No to spie-pszaj stąd !!!
Michał Jan2019.11.25 21:42
Zapoznaj się ze zlinkowanym artykułem, a następnie bardzo grzecznie przeproś Panią. A nawet w odwrotnej kolejności.
Mirek T2019.11.25 19:12
Do jełopa (powyżej), który wabi się Björn Karlsson : Widzisz Karlsson, i po tych kilku słowach, które "zwymiotowałeś", od razu można cię określić, ocenić i scharakteryzować. Ty jesteś chory – nie nie piszę żeś głupi: Objawy owsicy gorszego sortu u zwolenników PO: -świąd mózgu , zaczerwienienie w obrębie odbytu i pusty portfel, -niepokój, zgrzytanie zębami i gwałtowność ruchowa, -obgryzanie paznokci i potrząsanie nerwowe puszką na spermę, -brak apetytu spowodowane pustką intelektualną, -nudności , bóle brzucha, głowy i wypróżnianie się z szarych komórek, -zaburzenia snu i brak logicznego rozumowania. Sprawdz, czy te objawy występują u ciebie. To bardzo ważne, bo we wczesnym stadium tej choroby jest ona uleczalna. Psychiatrzy używają w leczeniu kauczukowych młotków uderzając nimi chorego w potylicę. Po kilku takich zabiegach – choroba ustępuje !
Mirek T2019.11.25 21:10
Cwelu to znowu ty mnie udajesz !!!
KKK2019.11.25 19:11
Prosimy wszystkich czytelników i komentatorów Frondy o ignorowanie sku-rwiela, który przeistoczył się z "dzielnicowego" na „Björn Karlsson”. Ten przygłup kasuje pinądze od PO i będzie robił hejt tak długo jak będą mu płacić ! Ten osobnik to typowy upierdliwy wsiak, psychicznie chory. Prosimy nie czytać i nie komentować jego wypocin. Prosimy go ignorawać i przechodzić do swoich komentarzy !!! Napisaliśmy już petycję do moderatora Portalu o indentyfikację jego IP numeru, odnalezienie danych personalnych i blokadę czy ewentualne ukaranie tego szczocha.
Ciekawy2019.11.25 22:05
Ile miłości blizniego tak charakterystycznej dla pisiej ciemnoty
smyk2019.11.25 19:04
szkoda w ogóle sie nia zajmować bo jest tego nie warta.pusta dynia i tępa dzida.
ktoś tam2019.11.25 19:26
No co Ty? Wiesz jak nudno by było bez "myszki agresorki"... Ale teraz co prawda nie ma już p. Misiło (uj, Szczecin, Szczecin...), ale za to mamy p. Jachirę i reprezentantów "soku z buraka". Bardzo mnie rozczuliło jak p. Brejza junior z zapałem ślubował: "tak mi dopomóż Bóg"... Wiem, wiem wymóg a nie ma większych obrońców Konstytucji i demokracji niż pp. Brejzowie i towarzysze, ale ten zapał, ten błysk w oku, ta pobożność...
ktoś tam2019.11.25 19:02
Skoro jako poseł miałbym wiedzę o tym, że aparatura do głosowania jest niesprawna bo to wynika z zachowań posłów to logiczną konkluzją jest stwierdzenie, że przegrywam głosowanie ze względu na zafałszowania wyników. Wyniki nawet ogłoszone i tak zostałyby zakwestionowane ze względu na wadliwość funkcjonowania aparatury. Cała to PeŁowska szopka jest tylko pokazówką dętej pryncypialności. Tym większą pokazówką, że posłowie POKO wraz z sędziami biegali do prasy niemieckiej na wywiady, zapewne suto wynagradzane... Jak wiadomo sama p. Gersdorf zaświadczyła o byciu finansowaną przez stronę niemiecką. Jak wygląda demokracja i przestrzeganie konstytucji w Niemczech najlepiej widać w tym artykule. Ale media niemieckie walczą o praworządność i Konstytucję w Polsce. A kto im zabroni... Ach ta niezawisłość, wolność i demokracja... zwłaszcza niemiecka... http://ram.neon24.pl/post/151347,zawsze-aktualne-udo-ulfkotte-o-presstytutkach
Realista2019.11.25 21:42
Ty jestes dziedzicznie obciążony debilizmem
Katolicka Kretynizacja Polski2019.11.25 18:43
Bielan, bolszewiku, jedynym powodem, dla którego jeszcze na Dworcu Gdańskim nie stoją pociągi wywożące przeciwników Dojnej Zmiany w nieznanym kierunku jest fakt naszego członkostwa w UE i NATO. Gdybyśmy tam nie byli, już dawno byście uruchomili Berezę Kartuską.
ktoś tam2019.11.25 18:54
Ty to byś uruchomił Auschwitz i Katyń. Co do tego nie mam najmniejszych wątpliwości. Na szczęście POzostało Ci tylko ujadanie w necie.