Biden spotka się z Putinem w Genewie. Znamy datę - zdjęcie
25.05.21, 14:53Fot. screenshot - YouTube

Biden spotka się z Putinem w Genewie. Znamy datę

5

Biały Dom poinformował, że 16 czerwca w Genewie prezydent Stanów Zjednoczonych Joe Biden spotka się z prezydentem Rosji Władimirem Putinem. Informację tę potwierdziła Moskwa.

W komunikacie Kremlu wskazano, że w czasie spotkania przywódcy omówią przyszłość dwustronnych stosunków, walkę z pandemią COVID-19, kwestie związane ze strategiczną stabilnością nuklearną oraz konflikty regionalne.

Zorganizowanie dwustronnego szczytu poza Stanami Zjednoczonymi i Rosją Joe Biden zaproponował prezydentowi Rosji w rozmowie telefonicznej, jaką przeprowadzili w połowie kwietnia. Wówczas przywódcy rozmawiali m.in. o eskalacji konfliktu w Donbasie oraz rosyjskich cyberatakach.

- „Prezydent Biden również postawił jasno, że Stany Zjednoczone będą stanowczo działały w obronie swoich interesów w odpowiedzi na takie postępowania Rosji jak cyberataki czy ingerencje w proces wyborczy”

- przekazał po tamtej rozmowie Biały Dom.

kak/PAP

Komentarze (5):

Bond2021.05.29 16:20
Wladimir Wladimirowicz...rozegra tego Bindena ,jak harcerzyka w krotkich spodenkach.To bedzie smiech na sali!! Pobawi sie nim i pusci go na bosaka.Sovieci ,do takich spotkan ,sa przygotowani ,jak Borys Spaski do meczu szachwego.Tak bylo zawsze i tak bedzie teraz. Czekamy na ten wystep ....
KOSTEK2021.05.25 21:02
W spotkaniu tych przeciwników pan prezydent Putin jest po prostu skazany na sukces. I tylko nie wiadomo czy śmiać się, czy płakać.
Sex randka2021.05.25 16:48
Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek. Mam na imię Martyna lat 24, wzrost 169cm, . wiecej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu - Www.bzykanki.pl __ __ __ __ __ __ __ __ __ i wyszukaj mnie po niku: Martynka napisz do mnie i spotkajmy sie!
CIA2021.05.25 18:14
Bierz Bidena! On i tak nic nie będzie wiedział, będzie szczypał myśląc ze to zona!
Klapaucjusz2021.05.25 15:59
Putin jest jak ten student w piosence: "Każdy urząd już poznałem, 4 prezydentów (USA) przetrzymałem, każdy mnie tu zna".