Białoruś wydaje książkę o „zbrodniach Polski i Litwy przeciwko uchodźcom” - zdjęcie
03.12.21, 09:04Fot. kremlinrucc40

Białoruś wydaje książkę o „zbrodniach Polski i Litwy przeciwko uchodźcom”

10

Propagandowy aparat białoruskiego reżimu nie śpi i w trybie błyskawicznym wydał właśnie uderzającą w nasz kraj książkę „Zbrodnie Polski i Litwy przeciwko uchodźcom. Fakty i świadectwa”.

Przygotowana w niesłychanie szybkim tempie oraz dostępna online publikacja jest niemal nieskażoną wykładnią linii propagandowej reżimów Putina i Łukaszenki w sprawie kryzysu migracyjnego na granicy. Przesłanie książki jest oczywiście klarowne i w pełni przewidywalne – to Zachód odpowiedzialny jest za przeprowadzoną za pośrednictwem migrantów Łukaszenki agresję na wschodnie granice Unii Europejskiej, bo najpierw tychże migrantów rzekomo do siebie zaprosił, a potem nie chciał ich z Białorusi odebrać.

W przedmowie do propagandowej publikacji, spod pióra prezesa państwowo-społecznego stowarzyszenia Wiedza, dr. Wadima Hihina padają też pod adresem Polski haniebne oskarżenia: „Polacy w przeddzień II wojny światowej nie przepuszczali żydowskich uchodźców przez swoją granicę. W efekcie tysiące tragicznie zginęły w nazistowskich obozach koncentracyjnych”.

Już teraz zapowiedziano, że to dopiero pierwsze wydanie książki na służbie reżimu i zbierane są już kolejne „fakty i świadectwa”, by w odpowiedni sposób dokarmić niedźwiedzia łukaszenkowsko-putinowskiej propagandy.

 

ren/belsat.eu

Komentarze (10):

a tak2021.12.3 14:19
kazdy normalny czlowiek wsiada do samolotu majac tyle pieniedzy i leci do Niemiec a nie na bialorus i napada na polskie granice to sa przestepcy a nie uchodzcy po jakiej stronie ci z Iraku stoja ?
Po 11 ...2021.12.3 17:58
A to gapcie z tych uchodźców. Mogli kupić sobie bilet, przylecieć do Niemiec i poprosić o pobyt stały. Gapcie. Ciekawe też czemu kiedyś Polacy porywali samoloty aby pojechać na Zachód? Nie wiedzieli, że można po prostu kupić bilet? Gapcie. Świat jest pełen gapciów.
Po 11 ...2021.12.3 10:30
Polecam: https://whitebook.by/ --- się chłopaki napracowali, warto pooglądać i poczytać
migg2021.12.3 9:46
Ciekawe, kiedy Polacy i Litwini przyznają się, że popełnili zbrodnię przeciwko ludzkości na uchodźcach?! Tak czy inaczej, nadejdzie czas, kiedy te kraje zostaną potępione za ten czyn przez społeczność światową na szczeblu ONZ!
won2021.12.3 14:21
ty ruska onuco won z Polski
Bożena2021.12.3 9:39
Nasi celebryci zagrają - główną rolę - w tej książce. Czy otrzymają srebrniki? trudno powiedzieć. Gażę też im pewnie nie wypłacą, bo sami się wpraszali na pierwsze strony putinowskich knowań. Czy im się to spodoba? trudno powiedzieć, bo to jednak straszny wstyd i hańba, stać się podnóżkiem Putina i wykałaczką Łukaszenki;-)
Po 11 ...2021.12.3 9:33
Warto zobaczyć i poczytać jak to wygląda od drugiej strony: https://whitebook.by/
Anonim2021.12.3 9:21
Łukaszenka będzie miał pierwszą książkę. Ale nie przeczyta, bo on książki pisze, a od czytania to ma innych ludzi.
Po 11 ...2021.12.3 9:20
Rzekomo do Uni zaprosili??? Rzekomo??? Sama Fronda wielokrotnie pisała, że np: Angela "Merkel otworzyła granice dla uchodźców" -- https://www.fronda.pl/a/angela-merkel-otworzyla-granice-dla-uchodzcow-ale-do-domu-ich-nie-zaprosi,77169.html I kto tu kłamie? Łukaszenka, czy Fronda?
KSERKSES2021.12.3 9:18
Kurdej-Diabeł pierwsza kupi tę ksiązkę