Benedykt XVI miał udar? Watykan dementuje: To fake news - zdjęcie
18.06.19, 10:35screenshot twitter - Diocese de Lyon

Benedykt XVI miał udar? Watykan dementuje: To fake news

4

W sieci pojawił się kolejny fake news na temat stanu zdrowia papieża seniora. Zdementowało go właśnie Biuro Prasowe Stolicy Apostolskiej.

Watykan zdementował, jakoby Benedykt XVI doznał lekkiego udaru. „Te informacje są fałszywe” - napisał na swoim twitterze watykanista amerykański Edward Penitin.

Dodał, że wedle słów sekretarza papieża seniora, abp Georga Gänswein, mamy dotyczenia z „typowym fake newsem”.

dam/KAI,Fronda.pl

Komentarze (4):

Hubert2019.06.18 12:12
PAPIEZE TO ZBOCZENCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
OnOdZawszeBredziJakPoUdarzeJądrowym2019.06.18 12:11
Miał czy nie miał udaru, czy krokodyl z Tybru łeb mu ścisnął - i tak będzie bredził w kółko to samo. Treść sprowadza się do żądania kasy za straszenie smażeniem w smole piekielnej. W żenującym, jak dla starca, przebraniu.
nikt2019.06.18 12:03
Napiszę ciąg dalszy pozornie nie na temat , ale dotyczący Kościoła . Wielu ludzi żyjących przede mną miało wizje piekła . Są niestety prawdziwe . Człowiek jest formą energetyczną z domieszką materii . Energia tak po prostu nie znika , zamienia się w inny rodzaj energii . Po pozbyciu się materii energia ludzi nie wypełniających woli Boga wraca do źródła , czyli do energii napędzającej nasz glob . Stąd wizja Piekła jako pełnego żaru ścierających się mas . Ludzie nie znali kiedyś pojęcia jądra skorupy ziemskiej . To wszystko zapisane jest w genach . Kiedyś też nie wiedziano nic na temat genów . Wystarczy tylko włączyć monitorek by to zobaczyć .
nikt2019.06.18 12:19
A obrót Ziemi przyspiesza , nie było ostatnimi czasy żadnych Objawień Maryjnych . Została zachwiana przez człowieka ta idealna równowaga . Został zerwany ten sojusz Boga pomiędzy Niebem a Ziemią . Jedno wynika z drugiego . Zło wzięło górę nad Światem .