Belgijski nauczyciel ujawnił: Muzułmańscy uczniowie wiwatowali po zamachach. Zaraz miał na karku policję! Ot, polityczna poprawność! - zdjęcie
23.03.16, 18:05

Belgijski nauczyciel ujawnił: Muzułmańscy uczniowie wiwatowali po zamachach. Zaraz miał na karku policję! Ot, polityczna poprawność!

9

Belgijski nauczyciel zamieścił pewien wpis na Twitterze. Mimo zamachów i stanu alarmowego, policjanci znaleźli czas, by odwiedzić nauczyciela w domu...

Nauczyciel napisał, że jego muzułmańscy uczniowie świętowali i wiwatowali po dowiedzeniu się o atakach. Dzięki czujności pracowitych belgijskich policjantów wpis został usunięty po 3 godzinach, a nauczyciela poinstruowano, by tego więcej nie czynił.

Tak wygląda rzeczywistość w Europie. Służby nie są w stanie zapobiec kolejnym islamistycznym atakom, ale ścigają nauczyciela, za umieszczenie tweeta odbiegającego od politycznej poprawności.

Policja znalazła czas, by odwiedzić nauczyciela, mimo natłoku spraw związanych ze śledztwem po brukselskich zamachach. To się po prostu nie mieści w głowie!

kz/conservativepost.com

<<< JAK ŻYĆ BY PO PROSTU .... ŻYĆ WIECZNIE! ZOBACZ! >>>

 

<<< 10 PORAD JAK PRZEŻYĆ W DNIACH OSTATECZNYCH >>>

 

<<< CAŁA PRAWDA O BANKSTERACH! KONIECZNIE PRZECZYTAJ! >>>

 

<<< CZY WIESZ ŻE ŚMIERĆ .... NIE ISTNIEJE! >>>


Komentarze (9):

anonim2016.03.23 15:03
Oj mieści się...Mieści.
anonim2016.03.23 15:06
Adolf ich nauczycielem
anonim2016.03.23 15:57
To sie nazywa demokracja w wydaniu Merkel I Velhorfstaada I Komisji Weneckiej oczywiscie. Gratulacje za szczyty hipokryzji Belgio, Mount Everest sie chowa
anonim2016.03.23 19:10
Dlatego uważam, że rządzący Unią politycy oraz ideolodzy są szaleńcami i należy ich odsunąć od władzy. To że zginęło 34 osoby dla nich nic nie znaczy; może zginąć 34.000, a i tak priorytetem pozostanie budowa nowego porządku światowego. Przemilczania wybryków islamistów, manipulacje i zwykłe kłamstwa będą miały miejsce dalej. Przecież ten artykuł jest wypisz-wymaluj o tym, jak to unijni SS-mani, pardon, komisarze europejscy, aby nie wywoływać wśród więźniów obozów koncentracyjnych paniki wmawiają im, że ci idą po prostu pod prysznice. I dbają o to, by żaden z nich nie zaczął podejrzewać najgorszego, szybko takich podejrzliwców uciszając. Wszystko po to, aby barany szły do gazu nie sprawiając większego kłopotu.
anonim2016.03.24 6:19
Dziękuję Wam Ziomale, że tym razem NIE wybraliśmy do naszego polskiego parlamentu tych samych polipoprawnych śmieci. Bo gdyby tak sie stało, to mieli byśmy już w Polsce dzisiątki tysięcy muzułmańskich terrorystów i taki sam problem jak debile we Francji czy Belgii.
anonim2016.03.24 18:26
Belgia się stacza - do dna już bardzo blisko.
anonim2016.03.25 17:27
Neokomunizm jak komunizm najbardziej walczył z prawdą. Wymierają przez swoją antyrodzinną politykę, a reszta jest zabijana i terroryzowana przez sprowadzonych imigrantów. Jak się nie zbuntują przeciw samobójczej ideologii lewactwa, to wymrą , jak dinozaury.
anonim2016.03.26 1:48
Belgijskie służby i policja to banda imbecyli, Amerykanie ich podsumowali za brak profesjonalizmu i naiwność na granicy absurdu. Nic dziwnego, że giną tam ludzie z rąk "lekarzy-eutanazistów", terrorystów, "uchodźców" i innej hołoty. Media ich pogoniły po zamachu to zrobili "obławę" w Brukseli, poganiali trochę po raz pierwszy w ich durnym życiu po "swoim" muzułmańskim rewirze a głównie to do nich strzelano, stąd takie szybkie tempo tego spaceru.
anonim2016.03.29 20:20
Coś z pewnej krainy...Pewien Pan Ktoś dbający o prestiż poprawności napominał tam kogoś by nie nastawał na ? "cnoty"... .Może kierował się dlatego pożytkiem cnót ze względu że jak zapukają do jego drzwi to powie im że bardzo bronił <I> ch. No i owszem w tej krainie się jakoś tak potoczyło ze niestety do tego doszło .Pan Ktoś usłyszał pewnego dnia potężny łomot i wpadła do niego zgraja jakiś tam ludzi .I owszem powiedział to co miał powiedzieć na swoją obronę że bronił <I> ch ,zażarcie .Na to Oni w wielkiej radości zaproponowali mu przystąpienie do nich .Na co Ten Pan Ktoś wyraził ochoczą zgodę .Wszystko dla Pana "Ktoś" wydawało się skończyć pomyślnie . ale wiadomo bywa rożnie ...Po jakimś czasie ponownie ci ludzie przyszli -no przecież już swo<I> .,,, i poprosili aby Pan "Ktoś" potwierdził swą cnotę poprawności czynem .aby Pan Ktoś wyrżnął dawnych ziomali .... do których przynależał i ganił ich za łamanie "cnót". Jak myślicie co zrobił Ten Pan Ktoś ...odpowiedz pozostawiam każdemu . .. Dziwny jest ten świat...