Będzie sekcja zwłok prezydenta Gdańska - zdjęcie
15.01.19, 08:50screenshot Youtube - Paweł Adamowicz

Będzie sekcja zwłok prezydenta Gdańska

2

Dziś odbędzie się sekcja zwłok prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, który zmarł w wyniku odniesionych obrażeń po ataku nożownika w trakcie gdańskiego finału WOŚP – poinformowała rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Gdańsku Grażyna Wawryniuk.

Podkreśliła, że konieczne jest ustalenie, jaka była bezpośrednia przyczyna śmierci prezydenta i jakie odniósł obrażenia. Zaznaczyła też jednak, że „trudno powiedzieć”, czy jeszcze dziś znane będą wstępne wyniki sekcji.

Wawryniuk nie chciała jednak odpowiedzieć na pytanie dotyczące tego, czy ciało zmarłego tragicznie prezydenta jeszcze dziś zostanie przekazane jego rodzinie.

dam/PAP,Fronda.pl

Komentarze (2):

Jan Radziszewski2019.01.16 12:17
Po raz kolejny żydzi z SB GRU Mosadu próbują zrobić Polaków w Konia !!! Pouczenia Pana Jezusa i Orędzia dla Polski, Kościoła, świata wtorek, 15 stycznia 2019 15 i 16 I (po północy) 2018 Pewne upomnienie dla S. i M. Krajskich i innych/ - Tak dziecko, to kolejna inscenizacja. Prezydent Adamowicz nie został zabity. ciekawe na jakim trupie je dokonają :) :) :) pewnie wezmą expertów z Rosji tych co dokonywali sekcji w Smoleńsku
Franek2019.01.15 12:33
Dzięki Bogu, że to teraz będzie przeprowadzona sekcja zwłok prezydenta Gdańska, bo te pisowskie hieny cmentarne mogliby jeszcze wpaść na pomysł rozkopania jego grobu w późniejszym czasie.