Będzie gorąco? Szykują kolejne protesty - pojawiło się nawet ,,ABC demonstranta'' - zdjęcie
08.08.20, 14:40Fot. ilustracyjne pxhere, CC 0

Będzie gorąco? Szykują kolejne protesty - pojawiło się nawet ,,ABC demonstranta''

41

Utrudnianie pracy Policji, która zatrzymała transseksualnego przestępcę przez aktywistów LGBT i sztuczne zamieszanie wywołane przez polityków takich jak Jachira czy Śmiszek, przyniosło zamierzony skutek. Komisarz ds. praw człowieka Rady Europy Dunja Mijatović zaapelowała o „natychmiastowe uwolnienie” Michała Sz., ps. „Margot”, wobec, którego sąd zastosował dwumiesięczny areszt. Natomiast, w Polsce oraz na Wyspach Brytyjskich w ramach „solidarności z Margot” środowisko LGBT przy wsparciu polityków opozycji, zapowiedziało liczne protesty w dużych miastach. Największa, kulminacyjna manifestacja ma odbyć się w Warszawie pod hasłem: „Nigdy nie będziesz szła sama! Solidarnie przeciw queerfobii”.

I tak oto z „obrócenia kota ogonem” przez „totalnych”, doprowadziło do sytuacji gdzie mamy dwie przeciwstawne sobie opinie. Jedna wyrażona została choćby przez komisarz ds. praw człowieka Rady Europy na Twitterze twierdząca, że Michał Sz., został zatrzymany dlatego, że walczył o prawa osób LGBT choćby poprzez wieszanie tęczowych flag na warszawskich pomnikach, co oczywiście jest „fakenewsem”. Druga, to fakty poparte dowodami zgromadzonymi przez prokuraturę, świadczące o tym, że „Margot” brał udział w zbiegowisku podczas którego brutalnie pobił działacza pro-life oraz zniszczył mienie reprezentowanej przez niego fundacji. Według polskiego prawa za tego typu przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do pięciu lat.

Warto przypomnieć, że po wprowadzeniu transwestyty do radiowozu przedstawiciele środowiska LGBT, wywołali zamieszanie podczas, którego jedni kładli się dookoła radiowozu a drudzy po nim skakali. Stołeczna Policja wydała dzisiaj następujący komunikat:

"Zatrzymano 48-osób najbardziej agresywnych. Zatrzymania dotyczą art. 254 par 1 KK: tj: Kto bierze czynny udział w zbiegowisku wiedząc, że jego uczestnicy wspólnymi siłami dopuszczają się gwałtownego zamachu na osobę lub mienie. Osoby zatrzymano m.in. na Karkowskim Przedmieściu, jak również na ul. Wilczej w Warszawie. Wśród 48-osób zatrzymanych znajdują się także osoby, wobec których prowadzone będą także czynności dot. m.in. naruszenia nietykalności (1 osoba) uszkodzenia radiowozu oraz urządzeni nagłaśniających (3 osoby) znieważenia pomnika (1 osoba). O zatrzymaniach poinformowano niezwłocznie prokuraturę, a czynności procesowe będą realizowane z udziałem ustanowionych obrońców”

Warto zwrócić uwagę na przygotowany przez organizację Anarchistyczny Czarny Krzyż „ABC demonstranta”, w którym przedstawione są min. instrukcje „jak zachować się w razie ewentualnego spotkania z policją”. Oto niektóre spośród instrukcji:

"Jeśli zostaną zatrzymane jakiekolwiek osoby, wszyscy udajemy się pod komisariat, na którym są one przetrzymywane. Solidarność naszą bronią".

"Jeśli zostałeś zatrzymany, zwracaj na siebie uwagę i wykrzykuj swoje imię i nazwisko, aby informacja o twoim zatrzymaniu trafiła do organizatorów. Jeśli przed zabraniem ci dokumentów lub spisaniem będzie możliwość ucieczki – UCIEKAJ!"

"Jeśli masz przy sobie jakieś przedmioty “nielegalne” - mogące ci zaszkodzić spróbuj się ich pozbyć".

tomw/Niezależna,Fronda.pl

Komentarze (41):

stop tęczowej zarazie , cela +2020.08.9 14:34
Przemoc jaką stosuje LGBT można zatrzymać tylko adekwatną energiczną reakcją policji i sądów ! LGBT za kraty !
joanna2020.08.9 10:29
Szanowni Tęczowi Demonstranci, gdzie byliście, kiedy za hasła sprzeciwiające się kłamstwom Tuska kibic sportowy (dodam, że nikogo nie pobił, nie obraził, nie zwyzywał!) siedział przez kilkanaście miesięcy w więzieniu??? CZEKAM NA SZYBKĄ ODPOWIEDŹ!
Anonim2020.08.9 9:22
Jak czytam te wpisy osób LGBTQ to takie same hasła( "szturm" , "zwyciężymy" , itd) były wciskane w głowy w szkołach Marksistowsko - Leninowskich w Moskwie i w Polsce na Uniwersytetach dla Przodujących Robotników , Wyższej Szkoły Nauk Społeczno - Politycznej w Warszawie dla aktywu po których wychodzili "magistrowie" . Dlatego drogie dzieci z pod znaku LGBTQ - na te hasła Polacy się już NIE NABIORĄ !!! - opamiętajcie się bo się ośmieszacie.
Moly2020.08.9 0:12
Demonstarcje sie nigdy nie skoncza pod represjami. Jestem tego pewna. Az do czasu kiedy kazda osoba w Polsce bedzie rowna wobec prawa i nie bedzie szykanawona z powody orientacji seksualnej. A miejsce osob judzacych do przemocy bedzie przy kopaniu rowow. To co widzicie to dopiero poczatek. Walka nie ustanie az do calkowitego zwyciestwa!
Anonim2020.08.9 9:10
Wszyscy w Polsce maja równe prawa - Jeżeli sami przestrzegają tego prawa !!!. Ci którzy to prawo łamią to niech ponoszę wszelkie możliwe konsekwencje i kary. A co do Polskiej Policji to jest niewyobrażalnie wyrozumiała i spokojna pojedź do np. Francji , Hiszpanii , nie mówiąc o USA - to się dowiesz co to jest Policja HE,HE,HE , będziesz z westchnieniem wspominać Polską Policję rozmasowując w tych krajach swoje siniaki po pałach i i rany po broni gładkolufowej.
Stop tęczowej zarazie !2020.08.9 14:25
Polacy nie pozwolą aby jawnie demoralizowano polskie dzieci . Ideologom LGBT mówimy : won z Polski .
Palindrom2020.08.8 20:55
ABC… spontaniczności! Najciekawsze, że to nie nowość. Takie kursy dla młodzieży wymyślono bodaj w Szwecji.
Anonim2020.08.8 20:42
będzie komicznie i wesoło ... ta gówniarzeria jest tak tępa, że jakby im podrzucił temat, że Jaro kocha wszystkie rude to zaczną latać za nimi po ulicach
Jan2020.08.8 17:47
To gnojstwo wsadzić do pierdla a przed wychłostać i zaraz rozumek wróci,
Papierz Franciszek:2020.08.8 16:57
Przecież nikt tych ateistycznych debili nie zaprasza do modlitwy, nikt im nie każe chodzić do kościoła, nikt im nie każe chrzcić ich lewackich dzieci, nikt im nie każe brać ślubu w kościele, mogą sobie robić co chcą, mogą sobie spacerować po ulicach z cipkami i penisami na patykach, mają nieograniczoną wolność ................... no to czego się przypie-rdalają do nas wierzących ?! Czy jak ja się modlę to ich to boli ?! WON od mojej religii, a najlepiej to WON za Don lewaccy debile !!!
Papież Franciszek:2020.08.8 16:54
"Jak rozpoczął? Bardzo prostym sformułowaniem: „Nawracajcie się, albowiem bliskie jest królestwo niebieskie". To jest podstawa wszystkich jego mów: powiedzieć nam, że bliskie jest królestwo niebieskie. Co to oznacza? .....Przez królestwo niebieskie rozumiemy królestwo Boga, czyli Jego sposób panowania, Jego sposób stawania wobec nas. Teraz Jezus mówi nam, że królestwo niebieskie jest blisko, że Bóg jest blisko. Oto nowość, pierwsze przesłanie: Bóg nie jest daleko, On, który mieszka w niebie, zstąpił na ziemię, stał się człowiekiem. Usunął przeszkody, zniwelował dystanse. Nie zasłużyliśmy na to. On zstąpił, wyszedł nam na spotkanie. Ta bliskość Boga względem swojego ludu to jego zwyczaj, od początku, także od Starego Testamentu. Mówią On do ludu: „któryż naród wielki ma bogów tak bliskich, jak Bóg nasz”. Ta bliskość w Jezusie stała się ciałem."
Elektor2020.08.8 16:52
Panowie policjanci, no to polać ich zimną wodą na opamiętanie ! Mecie chyba jeszcze polewaczki z okresu PRL !
Papież Franciszek:2020.08.8 16:53
"Jak rozpoczął? Bardzo prostym sformułowaniem: „Nawracajcie się, albowiem bliskie jest królestwo niebieskie". To jest podstawa wszystkich jego mów: powiedzieć nam, że bliskie jest królestwo niebieskie. Co to oznacza? .....Przez królestwo niebieskie rozumiemy królestwo Boga, czyli Jego sposób panowania, Jego sposób stawania wobec nas. Teraz Jezus mówi nam, że królestwo niebieskie jest blisko, że Bóg jest blisko. Oto nowość, pierwsze przesłanie: Bóg nie jest daleko, On, który mieszka w niebie, zstąpił na ziemię, stał się człowiekiem. Usunął przeszkody, zniwelował dystanse. Nie zasłużyliśmy na to. On zstąpił, wyszedł nam na spotkanie. Ta bliskość Boga względem swojego ludu to jego zwyczaj, od początku, także od Starego Testamentu. Mówią On do ludu: „któryż naród wielki ma bogów tak bliskich, jak Bóg nasz”. Ta bliskość w Jezusie stała się ciałem."
Szybka Randka2020.08.8 16:48
Cześć- Zapraszam na nowy portal społecznościowy dla dorosłych! Znajdziesz tam osoby na szybkie sex spotkania lub na wyskok na imprezke! Wystarczy wejść aktywować konto i juz randkować! www.lexlale.com.pl
Stachu2020.08.8 16:54
Podaj sterokość puszki na spermę !
Do ŁOPOZYCJI nie dociera, że2020.08.8 16:39
CZWARTY raz z rzędu PRZEGRALI wybory! Za 3 lata będziecie mieli kolejną okazję ABY PRZEGRAĆ wybory!
AAAtomek2020.08.8 16:28
Brawo Opozycjo! Trzeba walczyć z rządzącym faszystowskim okupantem!
Roman2020.08.8 15:29
W tym szczegolnym momencie pandemii, bezrobocia wiele mlodych osilkow wychodzi na ulice zeby sie rozerwac i wyladowac frustracje. Potrzebna jest zdecydowana reakcja wladz poprzez palowanie , i rozpedzanie gazem + woda z sikawek.
man.of.Stagira2020.08.8 15:21
Powinni wszyscy z Rafafalą Szambonurską na koturny 1.66 m wskoczyć WTEDY może ktoś zauważy wreszcie ich problemy ze znalezieniem sobie pracy, wykształceniem i generalnie przynależnością do miejskiego prekariatu BEZ PERSPEKTYW. Banda nieudaczników za brukselskie i magistrackie pieniądze WARSZAWIAKÓW! Szmaciarze!
Hamer2020.08.8 15:20
W warsiafce to sobie mogą poskakać bo widzę, że kibole w stolicy potracili jajca....Ale niech się te ścierwa pokażą w innych miastach....Będą skakać do studni jeden po drugim......i to będzie ich własny wybór:):)
el_dresso2020.08.8 15:14
Nie z białą różą czy tęczową flagą ale z kałachem i granatem w ręce należy się przeciwstawiać PiS, kościołowi i ich sługusom.
orgii2020.08.8 15:21
el-dresso ....parUweczko , zapamietaj ......kto mieczem wojuje ......
czekista2020.08.8 15:21
Może ktoś cię skróci o tą mądrą inaczej głowę...'
ten wpis2020.08.8 16:14
Ponieważ admin nie reaguje na takie wpisy wpis został zapisany. Idzie ten screen oraz wniosek o ściganie do odpowiedniej prokuratury zgodnie z Art. 255a KK.
el_dresso2020.08.8 16:37
na łbie napisz sobie screena "jestem debilem" i nie zapomnij ode mnie pocałować Ziobrę w doopsko
AAAtomek2020.08.8 16:30
Postaraj się prawami z PiS o bardziej inteligentna prowokacje.
AAAtomek2020.08.8 16:31
Prawaku z pis
DOWCIP ROKU!2020.08.8 15:13
Polak Ateista Dumny Gej: "Koniec tolerancji dla katotalibów. IDZIEMY PO WAS pisDZIELCE"
Edward2020.08.8 19:30
"Durny geju"... Ty całkiem chyba zdurniałeś?...Lechu Keller-durny pedziu", przecież ty nigdzie nie pójdziesz! Co ty wypisujesz!??...Jesteś chorym starcem, jeździsz na wózku, masz dużą prostatę, no i chore hemoroidy .... a to wiadomo o czym świadczy!? Chwaliłeś się tym w innym artykule, tu też sie pochwal....! Jesteś żałosny, człowieku! Już tylko pisać możesz......NIC WIĘCEJ!
magda_breslau2020.08.8 15:12
W Polsce zniszczono rzady Prawa, a kto niszczy Prawo, nigdy nie kieruje sie Sprawiedliwoscia, tylko zawsze glodem wladzy. Jestescie pisowska dyktaturko ciemniakow delegatura KGB na Polske i niczym wiecej.
du Fotze2020.08.8 15:21
Ich hoffe Ihr Deutsch ist genauso "gut", wie Ihr Polnisch.
pytajnik2020.08.8 15:10
Gdzie można znaleźć we Frondzie informacje o realizacji listu pasterskiego Episkopatu Polski: "Kościół nie zostawia ich samotnych w obliczu życiowych zmagań. Wśród osób, które skorzystały z terapii w katolickich ośrodkach „Odwagi” ponad 30% potrafiło zmienić swą orientację i podjąć życie w sakramentalnych związkach małżeńskich.” ( http://episkopat.pl/swiadkowie-ewangelii-zycia/ )? Gdzie znaleźć te ośrodki w poszczególnych parafiach/diecezjach? Jak wzrosła ich skuteczność? Gdzie osoby z problemami w ukierunkowaniu seksualności i ich rodziny mogą znaleźć pomoc w prawidłowej integracji do życia w rodzinie szkole/pracy i innych wspólnotach? Kto wymierzy karę odpowiedzialnym za brak tej pomocy?
man.of.Stagira2020.08.8 15:08
Środowiska LGBT+UB doprowadziły to KLĘSKI Rafafali Szambonurskiej w wyborach prezydenckich 12.lipca. DLA ODWRÓCENIA uwagi od tej KLĘSKI dwóch kandydatów środowisk LGBT (Kidawa+Szambonurek na koturnach 1.66 m) chcą teraz się zreważować za wprdl wyborczy. Ale jaja, ale jaja.. xD
Anonim2020.08.8 15:07
za pieniądze warszawskiego Ratusza?
Polak Ateista Dumny Gej2020.08.8 14:59
Koniec tolerancji dla katotalibów. IDZIEMY PO WAS pisDZIELCE
Wojtek Polak2020.08.8 15:05
tylko najpierw włóż kartofla w doopę abyś się nie obsrał.
Polak Ateista Dumny Gej2020.08.8 15:08
swoje dziwaczne fantazje seksualne realizują w domu po kryjomu z lafiryndą publicznie się tym nie chwal stary pryku niepolaku zdrajco narodu na rzecz watykańskiej sekty nparótych winem ćpunów
Pokręć2020.08.8 15:32
No, chodź, będzie jednego pe...ła mniej. Nie myśl sobie, że będziemy grzecznie stać i wykonywać Wasze polecenia.
Ateiście durnemu dewiantowi :2020.08.9 14:32
Spadaj do Arabii Saudyjskiej , dewiancie !
man.of.Stagira2020.08.8 14:58
Zastanawiam się czy ta banda nieudaczników z problemami psychicznymi ma jakieś życie prywatne? NO TAK, zapomniałem, że życie prywatne to się ma w smartphone. Dobrze, że to nie jest Moskwa czy Petersburg bo musieliby wyemigrować a tak, to sobie spędzą wakacje na ulicach. Tymczasem Sars-cov-2 powybiera co aktywniejszych i w listopadzie będzie spokój na ulicach. Smuteczek.
katolik2020.08.8 14:56
Masoni sorosy lgbtcy gendery własnie wypowiedziały Polsce wojnę ideologiczną!