Będą zmieniać płeć już u 9-letnich dzieci - wszystko w świetle prawa! - zdjęcie
27.05.14, 14:48

Będą zmieniać płeć już u 9-letnich dzieci - wszystko w świetle prawa!

10

National Health Service (Narodowa Służba Zdrowia) w Wielkiej Brytanii będzie oferować małym dzieciom środki, które zablokują ich rozwój płciowy. Chodzi tu o dzieci dotknięte „zaburzeniem tożsamości płciowej”. Leki zatrzymają produkcję testosteronu lub estrogenu, co sprawi, że organy płciowe nie dojrzeją. Dzięki temu operacja „zmiany” płci będzie w przyszłości łatwiejsza.

Krytycy są oburzeni. Wskazują, że według rzetelnych badań większość dzieci, która twierdzi, że chce zmienić płeć, później zmienia tę decyzję. Jeżeli otrzymają jednak te leki, odwrót może być niezwykle utrudniony!

Mówi o tym Peter Saunders z Chrześcijańskiego Towarzystwa Medycznego, powołując się na kanadyjskiego eksperta z Kanady, Kena Zuckera.Zucker wykazał, że jedynie 12 proc. chłopców i dziewczynek nadal chce zmienić swoją płeć, gdy dorosną. „Już tylko ten jeden fakt powinien wymusić nawet na zwolennikach wczesnej interwencji w płeć dziecka ogromną ostrożność” – powiedział Saunders.

Obecnie środki, które powstrzymują rozwój płciowy, podawane są dzieciom w wieku 12-14 lat. Jeżeli procedura obejmie teraz nawet dziewięciolatków, zostanie zablokowany rozwój drugorzędnych cech płciowych. Odbędzie się to z niepowetowaną szkodą dla ich rozwoju fizycznego i psychicznego. A to wszystko w świetle prawa, przesiąkniętego chorą ideologią LGBT.

pac/christian.org.uk

 

Komentarze (10):

anonim2014.05.27 14:55
Traktować dziecko jak dorosłego-co u diabła scjentolodzy z nich czy tylko zapożyczają od nich pogląd traktowania dzieci?
anonim2014.05.27 14:58
Skrajny idiotyzm, ręce opadają.
anonim2014.05.27 15:02
Koniec świata i będzie po wszystkim.
anonim2014.05.27 15:10
Mam wrażenie, że to wcale nie chodzi o żadną zmainę płci, tylko inżynierowie światowego porządku, zwyczajnie chcą sobie legalnie przeprowadzać różne eksperymenty na ludziach a dzieci mają zwyczajnie służyć za świnki doświadczalne.
anonim2014.05.27 17:20
@Rabarbar, to już jako niemowlę wiedziałeś, że jesteś pedałkiem? Dziu, dziu, dzi, ciu, ciu, ciu, moje ty małe pedałcio... - dziumkała twoja mama?
anonim2014.05.27 19:14
@Rabarbar, Grab: tak sie nazywam. Pięknie! Graby, to piękne drzewa. A rabarbar (tak się nazywasz?), to straszne kwasidło! Znam sie na botanice. Rabarbar, inaczej - rzewień, stosowany jest na wywołanie sraczki. Stosujesz przed? Fuuuuuj....
anonim2014.05.27 21:19
Homofob? Proszę o więcej komplementów! Tylko że etymologicznie precyzyjniejszych, bo ja się was nie boję, tylko niewysłowienie brzydzę. Jasne?
anonim2014.05.27 23:31
@Fasci...wystarczy dwóch przy całej reszcie idiotów twierdzących, że tak małe dziecko jest świadome tego na co się decyduje...i do tego w GB...
anonim2014.05.28 3:13
Mam nieodparte wrażenie, że wszystko to, co się obecnie dzieje, jest częścią jakiegoś większego planu stworzenia przestrzeni życiowej dla jakiejś nacji poprzez degenerację ludności miejscowej.
anonim2014.05.28 8:34
Ludzie na świecie umierają z powodu braku dostępu do wody i żywności jak również z powodu chorób, które z łatwością byłyby wyleczone przy pomocy prostych lektów, a tutaj w zepsutej cywilizacji zachodniej wydaje się ciężkie pieniądze na takie sprawy. Cel widzę w tym jeden zarówno w bagiennej cywilizacji zachodu jak i we wszystkich rejonach ziemi, gdzie umierają ludzie, a mianowicie jest to ZNISZCZENIE CZŁOWIEKA. Oburzające jest to, że dzieci przestają być chronione... Zło nie ma żadnych hamulców.