11.10.19, 15:58Zdj. Twitter/PiS_ORG_PL

Beata Szydło: Zależy ci na Polsce? Głosuj na PiS!

Była premier Beata Szydło spotkała się w mieszkańcami Brzeska. Polityk zachęcała do głosowania na PiS wszystkich, którzy chcą, aby trwał "dobry czas dla Polski", wszystkich, którym zależy na naszym kraju.

Europosłanka podkreśliła, że jednym z priorytetów obecnego rządu są kwestie związane ze zdrowiem. 

"To właśnie zdrowie, to wszystko, co wokół tego jest skoncentrowane, jest jednym z filarów naszego programu"-zapewniała Beata Szydło. Była premier zwróciła uwagę również na programy społeczne i inwestycyjne. Jak podkreśliła Szydło, wszystkie te propozycje będą możliwe do zrealizowania dzięki mobilizacji wyborców. Przypomniała, że każdy z nas ma prawo do głosowania. 

"Nie odbierajmy sobie tego prawa my sami, a więc idźmy do wyborów, znajdźmy ten czas"-apelowała europosłanka PiS. Zwracając się do osób, które nie są jeszcze zdecydowane, na kogo oddać głos, zachęciła, aby zastanowiły się, "ci ludzie, którzy przez ostatnie cztery lata rządzili w Polsce dotrzymali słowa, czy są wiarygodni".

Zdaniem Beaty Szydło, wystarczy tylko rozejrzeć się w swoim najbliższym otoczeniu i zastanowiąc się, czy coś w naszym życiu zmieniło się choć trochę na lepsze przez ostatnie cztery lata. 

yenn/Polskie Radio, Fronda.pl

Komentarze

Bodzio2019.10.11 23:17
Kłamali, kłamią (zwłaszcza przed wyborami - po trupach do władzy ) i będą kłamać bo to ich natura. Jeszcze trochę i ograniczą internet tak jak zrobili to Chińczycy i Rosjanie. A po wyborach najbardziej niewygodnych im obywateli zaczną aresztować, bo kto nie jest z nimi ten wróg ( słowa Kaczyńskiego ).
andrzejhahn32019.10.11 20:08
ale ta szydlo ma zryty beret///////////////////nic dziwnego wszak ma syna pasozyta czyli nieroba koscielnego
AAAtomek2019.10.11 19:47
Głosuj na PZPR! Polska Zjednoczona Prawica Robotnicza.
Jarek2019.10.11 18:50
Zależy Ci na synu - odejdź z polityki. Dla Kaczora poświęca swoje dziecko - co z tego, że dorosły, ale nie dojrzały. Ciekaw jestem kto go wychowywał gdy mama uprawiała politykę z Kaczorem. Dysfunkcyjność rodziny widać od razu.
dyt2019.10.11 18:14
Pani Szydlo nawet syn zawiesil swoja posluge kaplanska widzac to zalklamanie srodowiska pisowskiego.
gumowa kaczka2019.10.11 17:44
" wystarczy tylko rozejrzeć się w swoim najbliższym otoczeniu " - u mnie zamknęli gimnazjum ,menele piją już nie na zeszyt-DZIĘKUJĘ
anonim2019.10.11 17:34
Wierzę że będzie to WIĘKSZOŚĆ KONSTYTUCYJNA i wreszcie przyspieszy rozwój POLSKI wraz z sprawiedliwością w polskim sądownictwie i ukróceniu działań organizacji i partii z dotacjami finansowymi obcego kapitału działających na szkodę POLSKI !!!!!!!
Iza2019.10.11 17:16
Od 3 miesięcy znika 1 oddział szpitalny na tydzień. PiS doprowadziło do ruiny onkologię dziecięcą, kardiologię, ginekologię - w zasadzie każdą dziedzinę medycyny. Wyznawcy PiS nie widzicie tego? Będzie Was leczył ksiądz, zamiast lekarzy. Polskie szpitale nie przetrwają kolejnej kadencji PiS.
Iza2019.10.11 17:13
Głosuję za odsunięciem PiS od władzy. Utrzymanie 500+ deklaruje każda partia. Tylko LEWICA, tylko świeckie państwo
Iza2019.10.11 17:12
PiS i zdrowie. Warto przypomnieć osiągnięcia PiS Od 3 miesięcy znika 1 szpitalny oddział. PiS doprowadziło do likwidacji oddziału onkologii dziecięcej w Chorzowie. Trudno o większe zło. PiS zlikwidowało finansowanie immunoterapii dla dzieci chorych na nowotwory. Rodzice zbierają po MILION złotych na immunoterapię, która jest prowadzona w Polsce i za PO była refundowana. PIS podniosło ceny leków po przeszczepie dla dzieci z 3,20 na ponad 1000zł PiS przez pewien okres czasu nie chciało finansować leczenia wcześniaków, dopiero protest lekarzy i rodziców zmusił pisiorów do przywrócenia finansowania leczenia PiS wydłużyło kolejki u lekarzy, doprowadziło do tego, że lekarze i pielęgniarki odchodzą z pracy. PiS zlikwidowało finansowanie in vitro, co pozbawiło 1,5 miliona par nadziei na dziecko. PiS doprowadziło do szaleństwa klauzuli sumienia, co pogarsza opiekę nad kobietami w ciąży - lekarze odmawiają badań prenatalnych i leczenia ciężarnych z nowotworami PiS wraz z Ordo Iuris chciało wprowadzić nie tylko zakaz aborcji, ale także kary za wypisywanie antykoncepcji.
Marcin2019.10.11 16:47
ZALEŻY MI NA POLSCE.....DLATEGO ZAGŁOSUJĘ ZA ODSUNIĘCIEM PISu OD WŁADZY!!!!!!!