Beata Szydło: Bądźmy razem. Dajmy szansę Polsce! - zdjęcie
01.12.18, 12:50screenshot twitter - pisorgpl

Beata Szydło: Bądźmy razem. Dajmy szansę Polsce!

Polska ma przed sobą ogromną szansę. Tę szansę, w którą uwierzyliśmy wszyscy w 2015 roku” - powiedziała dziś w Warszawie wicepremier Beata Szydło.

W trakcie konferencji „Praca dla Polski” przypominała:

Pamiętacie państwo ten entuzjazm, zapał, to, że te emocje, które zostały wyzwolone zwycięstwem prezydenta Dudy a potem prowadziły nas do sukcesu jesienią 2015 roku i pozwoliły na to, żeby program dobrej zmiany, ten program reform, które były potrzebne każdej polskiej rodzinie, każdemu polskiemu przedsiębiorcy, które gwarantowały Polskę, w której jest bezpiecznie, która się rozwija, w której możemy realizować swoje marzenia, z której nie muszą wyjeżdżać młodzi ludzie, bo tutaj otrzymują swoją szansę”.

Dalej stwierdziła:

Ktoś wtedy mówił powiedzieć: to zaledwie marzenia, a politycy i tak nie dotrzymują słów. Myślę, że udowodniliśmy i pokazaliśmy, że my jesteśmy taką ekipą, która słowa dotrzymuje. Daliśmy radę”.

Podkreślała także:

Tak, jak mówiliśmy w 2015 roku, mówimy i dzisiaj: w biało-czerwonej drużynie jest miejsce dla każdego”.

Stwierdziła, że można się różnić w pewnych tematach, jednak jedna sprawa, która łączy wszystkich – to Polska i dla niej powinniśmy zasiąść „[…] razem do polskiego stołu”.

Szydło zaapelowała też:

Bądźmy razem, wprowadźmy te zmiany. Dajmy szanse Polsce, sobie”.

dam/300polityka.pl,Fronda.pl