Beata Mazurek: Biedakowi Schetynie wszystko się pomieszało - zdjęcie
13.12.19, 11:15Fot. European People's Party via Flickr, CC BY 2.0

Beata Mazurek: Biedakowi Schetynie wszystko się pomieszało

15

Lider PO Grzegorz Schetyna opublikował dziś na swoim twitterze skandaliczny wpis. W rocznicę wprowadzenia stanu wojennego w Polsce napisał między innymi, że „Każdy sędzia, który założy mundur PiS, będzie potępiony i rozliczony”. Ciekawy komentarz do słów szefa PO opublikowała Beata Mazurek.

Wprowadzana pod osłoną nocy w rocznicę stanu wojennego ustawa specjalna łamiąca kręgosłupy sędziom to hańba.

Każdy sędzia, który założy mundur PiS, będzie potępiony i rozliczony”

- napisał dziś rano Schetyna.

Na jego słowa zareagowała europoseł PiS Beata Mazurek:

Biedakowi Schetynie wszystko się pomieszało.Pisze o stanie wojennym,a komunistycznym oprawcom, którzy go wprowadzali chce przywrócić wysokie emerytury. Świadomość utraty władzy w PO powoduje frustrację i tak niemądry wpis. Koniec przywilejów i BEZKARNOŚCI nadzwyczajnej kasty”.

dam/twitter,Fronda.pl

Komentarze (15):

teresa2019.12.14 15:25
opętany chęcią władzy,pozbawiony zdrowego rozsądku Schetyna w amoku robi same nie przemyślane głupstwa ,szkodzi Polsce .Pani MKB daje sie wmanewrować w jego chorą brudną politykę .....kobieto zdrowie ci wysiądzie już teraz widać jak niszczysz zdrowie
tfuj2019.12.14 8:25
To "wajchowy" mu wszystko schrzanił
Dr Nobody2019.12.13 20:54
A każdy kto zostanie w PełO dostanie w ryja:):)
Mirek2019.12.13 20:40
Tak głupiej opozycji jaką w Polsce jest "opozycja totalna" nie ma w całej Europie . Dzieci w przedszkolu mają więcej rozumu niż te przychlasty . Tych glupków po prostu nie da się słuchać . Będąc 4 lata w opozycji nie wypracowali żadnego programu ! . Ich jedynym "programem" jest aby odsunąć PiS od władzy . Powtarzają to jak mantrę w kółko . Przez 8 lat rządów z Ryżym rozkradli 600 miliardów złotych !!! .
J.P2019.12.14 7:07
Ale to nie znaczy, że PiS zaproponował coś dobrego, coś demokratycznego, coś co będzie sądzić sprawiedliwie. PiS zaproponował przerobke komunistycznego sądownictwa z 1969roku.
Jahu2019.12.13 14:42
Nie tylko emerytury chce przywracać, ale też część komuchów wyniósł na piedestał i z wdzięczności za stan wojenny wprowadził na europejskie salony.. I tak człek ma czelność coś o hańbie bredzić.
polak2019.12.13 14:08
schetina to tylko DEBIL
Mirek2019.12.13 13:33
Fundamentem na którym opierał się sojusz Patologii Obywatelskiej i Zjednoczonego Stronnictwa Ludowego było złodziejstwo i obłuda . Teraz "totalniacy" nie mają już co ukraść i wszystko im się sypie . Została im już tylko obłuda .
Imowicz2019.12.13 12:01
PO to partia, która ponoć powstała, aby być alternatywą dla komunistów. Początkowo szło dobrze, bo komuniści zostali wyparci poza parlament. Ale po krótkim czasie PO skoncentrowała się wyłącznie na walce przeciwko innej partii politycznej – przeciwko PIS. Partia bez programu i bez pomysłu. Partia członków przygłupów plujących wulgarnym językiem, z jej przewodniczącym Schetyną, który pretenduje do miana politycznego debila. Ci nienormalni politycy PO uważają, że w ten sposób pozyskają elektorat wyborczy i przejmą władzę. Dlaczego mówimy, że to polityczni debile ? Bo nawet dzieci w przedszkolach nie pozwoliłyby sobie na takie myślenie. Jest to ewenement światowy, ponieważ nigdzie na świecie ludzkość nie zna takiego przypadku. Oni nawet nie zauważyli, że przez własną głupotę wprowadzili Zlew do parlamentu na własną zgubę ! Teraz w każdych następnych wyborach Zlew będzie rósł a PO będzie topnieć – do czasu aż utonie. A więc taka jest przyszłość PO-je-bó-w, a po prawdzie ich koniec !!!.
vivi2019.12.13 11:59
Ten PO-je-b Schetyna jest największym przegranym, za Rysiem Pietru, w 2020 roku. Polacy, tak kończą ci, którzy zamiast programu i jego promocji skoncentrowali się na antyPIS-ie, na kłamstwach, nienawiści i wyzwiskach typu "strząśniemy tą szyrańczę ze zdrowych drzew". Widzisz Grzesiu, wykrakałeś sobie, bo jednym z tych szarańczy jesteś ty - i teraz będziesz spadał ze zdrowego PIS-owskiego drzewa. Upadek będzie groźny dla ciebie, więc uważaj żebyś nie połamał gnatów ! Dziękujemy ci Grzesiu i wam totalna opozycjo , bo cała Polska zobaczyła, że nie jesteście żadną alternatywą polityczną, tylko przekleństwem dla Polski . Dziękujemy ci Grzesiu i wam, że zapewniliście Polsce stabilne, prawicowe rządy na najbliższe i kolejne lata, a siebie sami wysłaliście na śmietnik historii. Pokazaliście Polakom brak profesjonalizmu, brak kultury, brak wiedzy, arogancję, nienawiść i głupotę. Pokazaliście po prostu swoje prawdziwe oblicze poprzez kłamstwa, złodziejstwo i zdradę ! Źyczymy wam spokoju na kolejne lata, ale już poza życiem publicznym, aby wyroki więzienia były wysokie, grzywny najwyższe z możliwych, bo wam jako „elycie” tak jak ośmiorniczki, kubańskie cygara i koniaki należy się wszystko z najwyższej półki !
Lennon2019.12.13 11:59
Tyle złego, ile zrobili Tusk i Schetyna dla polskiej polityki i polskiego parlamentaryzmu, nie zrobił dotąd nikt ! Zamiast budować konkretne programy wyborcze i polityczne i walczyć o ich akceptacje wśród wyborców, wybrali inną drogę – drogę nienawiści do innej partii politycznej – do PIS. Oboje reprezentują poziom intelektualny Afrykańczyków z Rwandy, gdzie w końcu z nienawiści doszło do rzezi pomiędzy dwoma zwaśnionymi plemionami Tutsi i Hutu. Ci dwaj PO-je-by planowali to samo w Polsce. I podobnie jak Afrykańczycy z Rwandy nazywali siebie robactwrm, tak ci dwaj pseudopolitycy nazywali swych przeciwnikłw politycznych od watach, szkodników czy szarańczy ! To, odsunieęcie ich od władzy i od koryta korupcji w 2015 roku wywołało u tych osobników takie zachowania, taką nienawiśś, taką zajadłość, mściwość i zacietrzewienie ! Posługując się kłamstwami i zdradą opluwali rządzących z PIS dążąc permanentnie do konfrontacji i siłowego przejęcia władzy. Jeden z nich Tusk ostatecznie stchórzył i zrezygnował z polskiej polityki, drugi zaś Schetyna, stoi na krawędzi bankróctwa politycznego. Trybunał Stanu oceni ich działalność polityczną, a historia oceni ich obu jako zdrajców narodu polskiego ! Oby Polska zapomniała o nich jak najszybciej !
PePe2019.12.13 11:58
Halo lewaccy pomyleńcy, wam się w pewnym okresie waszego „rozwoju” coś pomyliło – w wasze życie wkradł się jakić błąd ! Wiecie dlaczego nazywamy was gorszym sortem ?! Bo każdy normalny człowiek jak popełni błąd lub się pomyli, to przynajmniej stara się ten błąd usunąć, a tą pomyłkę naprawić ! A wy tkwicie w tej waszej PO-głupiźnie bez końca. Wy nie jesteście normalni. Wy jesteście po prostu gorszym sortem !!!
jula2019.12.13 11:35
Przecież wepchnął partyjny beton do Europarlamentu,wtedy i teraz był niespełna rozumu?To człowiek z aparatu,proszę nie ględzić o jego działalności za młodego,dawno zaprzedał duszę i ciało.Entuzjasta soku pomarańczowego.
Ala2019.12.13 11:26
Czy on cokolwiek kiedyś coś mądrego powiedział ???
ktoś tam2019.12.13 11:28
Odnoszę nieodparte wrażenie, że jedyne czym don Schetino może się pochwalić to uzębienie... Intelektualne wyżyny POKO...