Awantura dziennikarzy GW i TVN o … nagrodę za wywiad z ,,Margotem'' - zdjęcie
07.12.20, 19:16fot. yt/radio zet

Awantura dziennikarzy GW i TVN o … nagrodę za wywiad z ,,Margotem''

9

A jednak wspólne idee i wspólny wróg też mogą podzielić. Do karczemnej awantury doszło w sieci pomiędzy dziennikarzami „Gazety Wyborczej” i TVN o nagrodę Grand Press za wywiad z „Margotem”. Jakie mieli argumenty?

Ostrą dyskusję można przeczytać na grafice udostępnionej przez europosła PiS Dominika Tarczyńskiego.

Do ostrej wymiany zdań doszło pomiędzy Pawłem Wrońskim (Gazeta Wyborcza) oraz Konradem Piaseckim (TVN24). Z kolei red. Wroński przestrzega, że ta wymiana zdań „do niczego dobrego poza uwalnianiem się środowiskowych kwasów to nie prowadzi”.

Jak dowiadujemy się z mediów, w tym roku jury Grand Press nie przyzna nagrody w kategorii „Wywiad”. Powodem ma być krytyka środowisk lewicowych, ponieważ wywiad Beaty Lubeckiej z Michałem Sz. ps. „Margot” uznano za ...transfobiczny.

mp/twitter/fronda.pl

Komentarze (9):

Hanys GórnoŚląski2020.12.8 11:56
Miód na serce moje, kiedy widzę jak się dwa wściekłe psy same wzajemnie zagryzają.
moly2020.12.8 4:29
Najwieksza zasluga tej dziennikarki to " buzia w ciup" w czasie tego wywiadu.Nie wiem czy sie mizdrzyla czy miala bol brzucha TANIOCHA az gwizdze
stan12020.12.7 19:54
Wywiad o g...........no!
w wolnych chwilach na czerskiej zapuścił2020.12.7 19:47
se włosy łonowe - pozdrów brata Stefana
temu Wrońskiemu to sodówa uderza do łba2020.12.7 19:46
cenzurę to niech robi w Izraelu
Olej2020.12.7 19:40
Przepis na sławę i wywiady w światowych telezwidzjach............Bierzemy damskie ciuchy, będąc chłopem co się zowie, zakładamy damskie pantalony na łeb, biustonosz na uszy, malujemy sobie ślipia i gębę, robimy trwałą ondulację na grzywce, zakładamy buciki na obcasie i tak wyłazimy na centralną ulycę stolycy, rzucając na prawo i lewo k.........mi i ch.......mi, tudzież atakujemy kogo się da, z policja włącznie, wykrzykując przy tym hasła wolności seksualnej i innej orientacji trams i orient, metro płciowej. Za jakieś dwa trzy dni zgłaszaja się do nas żurnaliści i żurnalia, pronia nas pomaskie i inne maskie w Brukseli, robi się głośno pośród innych trans, i idzie drogą roznoszoną trans płciowo mega sława. I tak wschodzi na firmament nowa gwiazda czasu, że w żaden ekran nie włazi przodem tylko zawsze tyłem, zawsze tyłem. I gdy już tak tyłem stanie można dostrzec wypełzającego i rządnego sensacji pismaka z mikrofonem, który ten mikrofon przytyka raz do tyłu raz do przodu. I tak na przemian. Sława się niesie !
Bianka2020.12.7 19:39
Ja bym przyznała tej pani nagrodę za to, że nie straciła cierpliwości i zadała mocne pytania temu człowiekowi...nawet chwilami broniła wiary katolickiej...serio byłam pod wrażeniem...
Świetnie !2020.12.7 19:35
Niech się tam kotłuje !
Polonia Semper Fidelis2020.12.7 19:23
Uwaga! Ten "Anonim" (ostatnio częściej AAAtomek) oraz tenże pod wieloma innymi nickami jest chory z nienawiści do chrześcijaństwa, Kościoła i Polski. Bluźnierstwa są dla niego jak narkotyk dla ćpuna lub alkohol dla pijaka - przynoszą mu złudne wrażenie ulgi. Ale potem następuje eskalacja jego choroby i bluźnierczy, pełen bełkotu cykl się powtarza ze zdwojoną siłą. Brak reakcji administracji Frondy na jego chamstwo i bluzgi to oczywisty skandal, ale na nich nie ma rady – udają głuchych. Nie wchodźcie więc z żadne słowne przepychanki z nim, bo jemu właśnie o to chodzi. A w jego przypadku logika nie działa. Niech robi swój maniacki, bełkotliwy dialog sam ze sobą. To żałosny, nieszczęśliwy, godny politowania typ, któremu bardzo śpieszy się do piekła i rad by tam zaciągnąć też innych.