Atak islamistów na strony wrocławskich sądów - zdjęcie
12.02.14, 21:11

Atak islamistów na strony wrocławskich sądów

4

Na stronach wrocławskich sądów można było dziś zobaczyć okrwawioną flagę Syrii i angielskojęzyczny napis „stop represjom w Syrii”. Pod grafiką hakerzy napisali: „Protestuję przeciwko poniżaniu naszego ukochanego proroka Mahometa! Proszę nie ignoruj, pokaż swoje wsparcie dla Islamu”. Według portalu PolskaTimes.pl, zaatakowano strony Sądu Okręgowego i podległych mu sądów rejonowych.

„Rzeczywiście około 8.40 nasz informatyk stwierdził, że doszło do hakerskiego ataku na nasze strony” – powiedział Marek Potelarski, rzecznik Sądu Okręgowego. „W ciągu 20-25 minut wygląd strony został przywrócony” – dodał.

Informatycy skopiowali też informacje dotyczące ataku. W najbliższym czasie zostaną one przekazane prokuraturze wraz z zawiadomieniem o możliwości popełnienia przestępstwa. Hakerom grozi do 3 lat pozbawienia wolności za „niszczenie, uszkadzanie, usuwanie, zmienianie lub utrudnianie dostępu do danych informatycznych” według Artykułu 268 a kodeksu karnego.

Pac/Polska The Times

Komentarze (4):

anonim2014.02.12 21:31
Muzułmanie tyle wiedzą o swoim "ukochanym Mahomecie", ile katolicy o "ukochanym Janie Pawle II" :)
anonim2014.02.12 22:40
świat szykuje się do wojny, totalnej w wymiarze globalnym, co moi przedmówcy jakoś nie zauważyli. A tak nawiasem mówiąc co @spas jak uważasz ; flaga syryjska to kojarzy ci się z Chrześcijaństwem, czy nie ma tam gwiazdy Mahometa Jak czewona gwiazda symbolizuje wiarę Ateizmu Lucyfera, bo przecież nie pamiętacie: Lenina nazywano wschodząca gwiazda wolności, a nawet wschodzące słońce wolności ludów Tak samo także podobna gwiazda smbolizuje naib Mahometa który jest również nazywany "gwiazdą jaśniejącego wschodu". Czy nie macie ukazane także czerwień obecną także w symbolu Trzeciego Rzymu jak i kolor czarny znak śmierci dla wrogów Islamu. Przygotujcie się oni nie rozróżnają wszyscy nie krzyczący allach akbar są dla nich niewiernymi giaurami. A co robią, co mają zrobić niewiernym w myśl zaleceń Koranu?
anonim2014.02.13 8:34
Flaga jest nieprawidłowa jeśli to Islamiści to flaga powinna mieć trzecią gwiazdkę albo powinna być czarna z tekstem koranu (flaga Alqaidy). Ciekawe, że tzw. powstańcy syryjscy używają flagi z trzema gwiazdami z czasów gdy Syria była protektoratem francuskim czyżby nawiązywali do sponsorów ?
anonim2014.02.14 4:37
Spas12 napisał: " eśli człowiek nie przestanie być niewolnikiem, to zawsze będą wojny. Prawdziwie wolny człowiek nie boi się odmówić armii nawet jeśli podpisał zobowiązania !!! Taka jest prawda - kto śmie uświadamiać innych, że bazgroł przesądza o tym co masz zrobić. To jest taka psychologia: podpisałem, to nie mam wyjścia, zrobię co każą... Durne posłuszeństwo - to jest klucz do rozpętywania zbrodni. Gdyby każdy odmówił posłuszeństwa, to oni by się zesrali - dowództwo. Ale, że są lojalni durnie, to zawsze idzie jednego na drugiego napuścić i terror się nakręca. " Julian Tuwim Do prostego człowieka Gdy znów do murów klajstrem świeżym Przylepiać zaczną obwieszczenia, Gdy "do ludności", "do żołnierzy" Na alarm czarny druk uderzy I byle drab, i byle szczeniak W odwieczne kłamstwo ich uwierzy, Że trzeba iść i z armat walić, Mordować, grabić, truć i palić; Gdy zaczną na tysięczną modłę Ojczyznę szarpać deklinacją I łudzić kolorowym godłem, I judzić "historyczną racją", O piędzi, chwale i rubieży, O ojcach, dziadach i sztandarach, O bohaterach i ofiarach; Gdy wyjdzie biskup, pastor, rabin Pobłogosławić twój karabin, Bo mu sam Pan Bóg szepnął z nieba, Że za ojczyznę - bić się trzeba; Kiedy rozścierwi się, rozchami Wrzask liter pierwszych stron dzienników, A stado dzikich bab - kwiatami Obrzucać zacznie "żołnierzyków". - - O, przyjacielu nieuczony, Mój bliźni z tej czy innej ziemi! Wiedz, że na trwogę biją w dzwony Króle z panami brzuchatemi; Wiedz, że to bujda, granda zwykła, Gdy ci wołają: "Broń na ramię!", Że im gdzieś nafta z ziemi sikła I obrodziła dolarami; Że coś im w bankach nie sztymuje, Że gdzieś zwęszyli kasy pełne Lub upatrzyły tłuste szuje Cło jakieś grubsze na bawełnę. Rżnij karabinem w bruk ulicy! Twoja jest krew, a ich jest nafta! I od stolicy do stolicy Zawołaj broniąc swej krwawicy: "Bujać - to my, panowie szlachta!"