Antoni Macierewicz o rewelacjach Onetu: To atak na WOT - zdjęcie
02.02.21, 21:29Fot. screenshot - YouTube (Telewizja Republika)

Antoni Macierewicz o rewelacjach Onetu: To atak na WOT

110

Były szef MON Antoni Macierewicz komentował w programie „W Punkt” na antenie Telewizji Republika ostatnie publikacje portalu Onet, który zarzuca wadliwość produkowanym przez radomską fabrykę broni „Łucznik” karabinkom GROT. W ocenie marszałka Macierewicza jest to bezpośredni atak na Wojska Obrony Terytorialnej. Polityk wskazuje przy tym, że w Polsce wciąż jest wielu wojskowych przeciwnych zmianom w armii.

Portal Onet opublikował artykuł, w którym pisze o rzekomych wadach karabinka GROT. W ocenie dziennikarzy portalu karabinek „zagraża żołnierzom”. W artykule czytamy m.in. o rzekomo wypadającym regulatorze gazowym, przegrzewaniu się broni czy łamliwej kolbie.

Ministerstwo Obrony Narodowej, w odpowiedzi na publikacje Onetu, oświadczyło, że karabinek przeszedł wszelkie wymagane testy. Rzecznik Wojsk Obrony Terytorialnej, które korzystają z tej broni, stwierdził natomiast, że artykuł jest „elementem walk lobbystów”.

Sama Fabryka Broni „Łucznik” oskarża portal o nierzetelność. Skierowała już w tej sprawie pozew do sądu, domagając się przeprosin i miliona złotych odszkodowania.

Na temat karabinków GROT i „rewelacji” Onetu wypowiedział się dziś na antenie Telewizji Republika marszałek Senior Antoni Macierewicz. Były szef MON podkreślił, że publikacja „nijak ma się to do faktów, jeśli chodzi o karabinki wyprodukowane na rzecz Wojsk Obrony Terytorialnej i wojsk operacyjnych”. Jak przekonuje, wymieniane w artykule wady mogły występować w egzemplarzach przedprodukcyjnych, jednak z całą pewnością zostały wyeliminowane.

Antoni Macierewicz podkreślił przy tym, że „to nie tylko sprawa portalu Onet i różnorodnych interesów finansowych, jakie mogą się za tym kryć”.

- „To też sprawa wojskowych, którzy byli i nadal są zdecydowanymi przeciwnikami zmian w armii. Nigdy nie ukrywali, że w najróżnorodniejszy sposób będą atakowali Wojska Obrony Terytorialnej. Atak na karabinki GROT to atak na Wojska Obrony Terytorialnych” – stwierdził.

kak/Telewizja Republika, niezależna.pl

Komentarze (110):

Alojzy Cedzidło2021.02.3 14:12
Zawiodłem się na PiSie, przekonałem się do Putina
Alojzy Cedzidło2021.02.3 16:46
Won złodziejska mendo bolszewicka od mojego nicka!
Alojzy Cedzidło2021.02.3 17:56
Do autora wpisu. Ani nie złodziejska , ani menda , ani bolszewicka . Zwykły bezmózgowiec Swojego nicka wymyślić nie potrafi . Albo gorzej. Nie Polsk na usługach jakiego buraczanego gangu. A ten adwokacki wpis też nie "oryginał " go wlepił. Oba mnie cieszą . Są jednak " komentatorzy "którzy śledzą moje wpisy Pozdrawiam.ich za to.
Wielka Norka2021.02.3 12:12
Karabinek miał być użyty przeciw norkom.
Jasne,2021.02.3 10:50
A rewelacja, że mamy stare okręty wojenne to atak na marynarkę wojenną. A rewelacja, że mamy stare czołgi to atak na wojska pancerne. A stwierdzenie, że Antek ma fiksum dyrdum to atak na Polskę.
fryzjer2021.02.7 9:45
mylisz się, Antek ma to przemyślane i z tych bredni i komisji trzepie taka kasę, o której się tobie nie śniło
Zocha2021.02.3 10:04
Jontek - Jontuś - a jak tam się ma raport??? Podpisali już wszyscy??
Anonim2021.02.3 11:22
Parówki mu zżarli i nie wie co napisać.
Saki Faki2021.02.3 16:49
Tobie parówka w głowie , choć to masz moja w otworze gębowym jak banku.
Maria Błaszczak2021.02.3 9:35
Jako czołowa feministka, intelektualistka, pedagożka, psycholożka, filolożka na tym zapierdziałym forum proponuje aby rozwiązać WOT a pieniądze przeznaczyć na aborcje, walkę z kościołem i umożliwienie adopcji przez pary nieheteronormatywne. Co więcej w wojsku powinny być parytety, powinno być więcej kobiet: szeregówek, kapralek, sierżantek, choronżyń, poruczniczek, kapitanek, majorówek, półkowniczek i generałek.
Powinno2021.02.3 10:51
być więcej kapelanek! I więcej ministrantów do użytku dla kapelanów.
Skaki Faki2021.02.3 16:48
Jestem za ale tylko tych z PO i lewaków.
Cwel2021.02.3 16:55
A co ja będę miał tylko ich lubię. Oni oddają się z rozkoszą za psi pieniądz.
Jan Radziszewski2021.02.4 10:29
biedna bo pozbawiona rozumu żydówko? dlaczego ? bo zmądrzejesz dopiero w Piekle żydowskiego cezara /J 19,15
Analizator2021.02.3 9:17
W Kościele przyjmuję prawdy natchnione z pełną wiara ale bez przesady tutaj liczą sie czyste fakty a fakty sa takie , że król jest nagi.
kefas2021.02.3 9:15
Proste pytanie, prosta odpowiedź. Gdzie zaginęło 9300 karabinków dla WOT ?
Anonim2021.02.3 9:35
Leżą w sejfie obok tajnego raportu na temat katastrofy smoleńskiej.
ladychapel2021.02.3 8:58
WOT = GNIOT Proponuję zakup pistoletów na wodę, które ładować się będzie wodą święconą a zamiast kamizelek kuloodpornych, nasi harcerze będą zaopatrzeni w szkaplerze maryjne.
cal.502021.02.3 10:06
Prezentujesz bełkot typowego lewusa-pacyfisty. Nigdy nie trzymałeś prawdziwej broni w ręce, w wojsku też nie byłeś, jedynym twoim "osiągnięciem" jest ukończenie jakiegoś gimnazjum, gdzie jakaś pedagożka pożal się boże wmówiła ci, że możesz się nie znać na niczym ale zdanie zawsze możesz mieć w każdej sprawie. Tak więc teraz prezentujesz swoje "zdanie", które zapewne ktoś ci zasuflował bo sam nie potrafisz nic. Literalne zero jesteś.
Emeryt2021.02.3 10:31
Jestem krytyczny wobec krytyków polskiej armii. Wybacz ale to nie jest konstruktywna odpowiedź. Jesli chcesz aby Twoje było na wierzchu bazuj na faktach, przytocz je jeśli posiadasz. Ja ich niestety nie posiadam a wypowiedzi zarządu producenta wręcz potwierdzją te relacje. Więc tym razem raczej posypmy głowę popiołem.
Japa2021.02.3 11:45
Zapomniał Pan , panie "Emerycie " wspomnieć o prawach czy machlojach w dziedzinie handlowej konkurencji . Dziś tylko kasa się liczy . Nie prawda czy uczciwość. Na wypadek wszelki przyznam , broń i machloje handlowe znam tylko z widzenia i słyszenia .
Emeryt2021.02.3 12:33
Odpowiem, pytaniem. Czy chciałaby Pani jeździć samochodem, w ktorym systematycznie zawodzą hamulce a wejście w każdy zakręt to ryzyko równe śmierci. Bardzo sie cieszę, że produkujemy nową broń ale niestety jak na razie ma pewne wady i to są fakty. Stzelam systematycznie z broni na strzelńcy i obawiam się, że raczej z takiej broni jak na razie nie miałbym ochoty.
Japa2021.02.3 23:35
Cięzka odpowiedz (moja ) No ale gdyby mi zapłacili dobrze za reklamę , to nawet samochód bez silnika chwalił bym jako najlepszy . Muszę Panu .panie " Emerycie " zafundować komplement . Postrela pan sobie z kbks na strzelnicy , tafi w " 10" . anic Pan nie wie o machlojach interesach. Pukawka jest polska , Onet niemiecki I co nic Panu to nie mówi ?.
cal.502021.02.3 11:53
Po pierwsze, do ciebie nie pisałem. Po drugie, zajmij się emeryturą a nie trollowaniem. Po trzecie, nie chodzi o to, czyje ma być na wierzchu. Chodzi o prawdę o kbk Grot. Jeśli nie masz faktów, jak sam piszesz, to nie zabieraj głosu. Jak chcesz sypać się popiołem to się syp, ale nie trolluj. Pozdrów swojego klona ladychapel.
Emeryt2021.02.3 12:36
Bazuje na faktach, którym wierzę czyli na odpowiedzi zarządu firmy, która to jednoznacznie potwierdza wady na tym etapie produkcji, które są systematycznie usuwane ( 10%)
Jan Radziszewski2021.02.4 10:30
biedna bo pozbawiona rozumu żydówko? dlaczego bo zmądrzejesz dopiero w Piekle żydowskiego cezara /J 19,15
XYZ2021.02.3 8:49
O helikopterach nic nie mówił?
anonim2021.02.3 9:36
Lepiej żeby on już na temat żadnych samolotów się nie wypowiadał.
Emeryt2021.02.3 8:17
Szkoda mi tego człowieka ale gdzieś się mocno pogubił. Niestety trudno mi to pisać ale efekty jego błędnych decyzji najlepiej podsumowne zostały w wynikach ostatnio zaaranżowanej symulacji obrony granic Polski. Cztery dni i Rosjanie są na lini Wisły. Polskie wojska pancerne przesunięte na wschód rozbite w puch zanim zdołały osiągnąć zdolność bojową. To wstyd dla polskiej armii. Jestem starej daty i pamiętam próby apartrczyków, którzy tworzyli nowy korpus oficerski z ludzi wiernych - takie były czasy. Pamiętam tez powiedzenie " nie matura lecz chęć szczera zrobi z ciebei oficera" i odpowiedź :"Nie pomogą wszyscy święci z guw...a bata nie ukręci" Tak się chyba dzisiaj dzieje w naszej armii całe doświadczenie spłukaliśmy w toalecie, trochę mi szkoda , chociaż mocno wierzyłem w tego Pana. Ale fakty są faktami i tutaj nic się nie wymodli.
dr2021.02.3 9:13
emeryt a co ty tam wiesz co jest w wojsku ? miałeś chociaż jedną służbę 24h na jednostce ? przyjmowałeś przed służbą i przekazywałeś po służbie zalakowane koperty na wypadek "w" ? bo ja do dzisiaj nie wiem co w nich było .. żaden generał nie skomentuje twoich i moich "wypocin" bo nie może... oprócz jednego zwariowanego co u Owsika na wood-stoku coś nawijał do naćpanej młodzieży .. równie dobrze mógł by gadać do psa... już widzę jak by zrobił z nich żołnierzy ? sic... dobrze że go odsunęli.. co by nie mówić Rosja jest pierwszą lub druga lub trzecią potęgą atomową na świecie.. i żaden kraj "w pojedynkę" nie wytrzymał by wojny z Rosja ... dodatkowo PO osłabiało wojsko ... której celem był ledwie wyjazdy na misje.. misje to i plusy ale to było za mało.. zaletą OT jest ochotniczość bo morale i sensowność to w wojsku sprawa zasadnicza ... a jak była by reakcja NATO na atak to ci żaden generał w szczegółach nie powie ... może np. atak "pigułą" atomową z łodzi podwodnej na Kaliningrad ? po uprzednim zakłóceniu i rozwaleniu radarów obronnych ? dziecinie proste.. ale żaden generał ci tego nie powie ... nikt się asami w rękawie nie chwali wiec i twój i mój komentarz jest nie wiele warty .. dopóki nie nastąpi "sprawdzam" daruj se te komentowanie "rewelacji" z "ło-netu"
Emeryt2021.02.3 9:21
Przeżyłem swoje w Iraqu i wiem jak pachnie pustynia zasypana trupami z bebechami na zewnątrz i obciętymi głowami, zalana czarną krwią. Wiem co to nalot i jak flaki a nie uszy odczuwają wybuch rakiety.
dr2021.02.3 9:47
to dobrze że przeżyłeś .. ale takie wojny to wojny "zastępcze" wielkich mocarstw co nie swoim żołnierzem przetestują z lekka przestarzałe systemy i strategie.. i może ugrają strefy wpływu.. ale nie odniosłeś się do głównego tematu ... że według mnie dyskusja o wojsku z poziomu "ło-onet" sensu nie ma . a poprzednia PO-ekipa jeśli chodzi o obronność Siemioniak ? to była jakaś porażka.. naj prostszy przykład to Tupolewy stare złomy wycofane z cywilnych linii lotniczych zamiast sprzedać do Afryki ..to jako kraj w NATO wysłaliśmy je do remontu w Rosji "sic" gdzie po remoncie np. przy powrocie z Kuby pilot leciał na ręcznym bo się zepsuł autopilot "sic" chciałbyś latać takim PO-Rusian-złomem ? po ruskiej "gwarancji" bo ja nie.. więc co do poprzedniej ekipy coś zmieniło co nie oznacza że jest idealnie ...ale jak to zmienić dalej na plus to się z niemieckiego ło-netu o tym obaj nie dowiemy.. np. dopiero za PiS kupiono drony "kanikadze" ale oczywiście nie wiem czy dobre i czy nie za mało ..a czego nie kupiono ich za PO problem jest taki że statedzy wiedza jak będzie przyszły konflkit globalny tak samo jak w drugiej wojnie światowej ? Francuzi mieli linie Marzinota a Niemcy najlepsze i najwięcej samolotów.. a u nas Piłsudski "udupił" najzdolniejszego generała Rozwadowskiego co mógł zdecydowanie lepiej przygotować polskie wojsko do konfliktu drugiej wojny...pisać by długo... wiec przyszły teatr wojny ? namiastkę mieliśmy niedawno na kałkazie..
Emeryt2021.02.3 10:03
Tutaj masz rację wiemy zbyt mało o prawdziwych zamiarch i planach- to może i dobrze. Ale pewne dycyzje nawet dla laika są nierozsądne. Co do krytyki uważam, że jest ona konieczna bo stanowi siłę napędową. Nie uważam zakupów w USA za strategicznie sensowne. Powinniśmy budować siłę tutaj w Europie a nie liczyć na to , że przyjadą Amerykanie i za nas coś zrobią. Jestem fanem rozwoju europejskiej ( w tym również polskiej) zbrojeniówki z prostych przyczyn jest lokalna i w razie czego łatwo sięgnąć do lokalnych części zamiennych i serwisów. Tego typu współpraca powiązałaby przy okazji eropejskie biznesy i stworzyła mocniejsze zależności więc wszystkim by zależało. Ameryka jest idealnym sojusznikiem ale nie jest naszym sąsiadem i to jest jej poważna wada. Odpowie pewnie wtedy gdy już wszystko będzie pozamiatane. Uważam, że jesteśmy w stanie stworzyć w Europie silną armię wyszkoloną i zestandaryzowaną bazującą na lokalnych ekspertach własnym sprzęcie i własnej strategii. Tym bardziej, że pod kątem zasobów technicznych mamy dużo większy potencjał niz Amerykanie. Myślę, że kolejne lata to wraz z ropą naftową będzie to powolny upadek ekonomii amerykańskiej i trzeba to mieć również na względzie.
Emeryt2021.02.3 10:14
Nie jestem zwolennikiem PO ale to nie oznacza , ze mam być bezkrytyczny wobec tego co sie dzieje. Mam sporą wiedzę o przemyśle i wiem jaka była sytuacja w latach po kryzysie 2008. W przemyśle to była totalna nędza, ludzie tracili pracę z dnia na dzień. NIe było kasy w budżecie przez wiele lat. Dopiero jak się zaczęło prosperity na Świecie pojawiły się możliwości finansowe . Czy dobrze spożytkowane? to się okaże za kilka lat. Ale juz dzisiaj widać, że nie najlepiej. Znam poslkie zakłady zbrojeniowe- ledwą przędą aprzecież trudno przez ostatnie lata narzekać na brak zasobów finansowych. Cos idzie nie w tym kierunku w którym powinno. Ja zawsze uważałem, że lepiej z mądrym starcićź niż z głupim zyskać bo to tylko zysk chwilowy.
Emeryt2021.02.3 10:19
Ciekawe, że wiesz o Rozwadowskim. To raczej wiedza dzisiaj zakazana. Szkoda, że społeczeństwo nie ma tej świadomości, że to on był tak naprawdę prawdziwym strategiem. Wtedy gdy złamany psychicznie Wódz szykował się do klęski, On szykował bezbłędną strategię. Ale kto dziś o nim jeszcze pamięta?
dr2021.02.3 10:29
o Rozwadowskim powinni o nim więcej mówić w oficjalnej propagandzie .. na temat zbrojeniówki się nie wypowiem bo "za cienki" jestem .. ale nawet ten Grot może i ma jakieś błędy młodości (nowego produktu) ale jest polski i jak widać nie jest taki zły ale problem jest taki że nie wiemy "ile mamy czasu" rozwalony przemysł poprzedni to i rozwalone kadry inżynierskie tego się nie zbuduje "na pstryk" trzeba szybo decydować co możemy zrobić a co kupić .. i nie przedłużać teoretycznych rozważań w nieskończoność bo nie ma na to czasu europejska armia ? na razie nie istnieje.. zostaje tylko NATO
Emeryt2021.02.3 10:47
Oczywiście , że czas trzeba kupić. Trzeba mieć jednak strategię a opieranie sie w długiej perspektywie czasu na Amaerykanach to poważny błąd. Armii europejskiej nie zbuduje się z dnia na dzień ale trzeba chociaż pokazać przychylność tym ideom. Europa jako całość technicznie w ciągu najbliższych kilku lat wyprzedzi amerykanów tutaj nie mam watpliwości bo jestem człowiekiem technicznym. Oczywiście daleko nam ( Europie) do potencjału i możliwości Chin ale od czegoś trzeba zacząć. Plucie na potencjał niemiecki uważam za poważny błąd strategiczny. Jako państwo powinniśmy grać na wszystkich mozliwych frontach i nie zamykać otwartych drzwi. W latach 80-tych zwiedzałem jako technik, zakłady zbrojeniowe pod Moskwą ( te produkujące ZIŁY). Dziesiątki tysięcy obrabiarek CNC z gotowym oprogramowaniem technologicznym przygotowane do produkcji wieżyczek czołgowych. I tak hala obok hali tysiące maszyn. Porównać do tego nasz Świdnik to jest tak mała zabaweczka. Dobre decyzje podejmuje się wtedy gdy ma się pełny obraz sytuacji. Same chęci nie wystarczą a to są niestety główne atuty naszych przywódców. Ci ludzie w życiu niczego nie widzieli i niczego nie dokonali a decydują o strategii na całe lata- przykre ale cóż trzeba się z tym pogodzić.
dr2021.02.3 11:31
Europejska armia ? mało prawdopodobne ..bo na razie mamy "jak zwykle" dil Niemiecko-Rosyjski i co tam "pod stołem" ustalili to nie wiadomo .. co by było w godzinie "W" ?socjalna Europa z wysokimi podatkami to już równia pochyła... USA może się nadal liczyć...(w końcu nadal największa gospodarka) jak aktualny Prezydent USA tego nie zepsuje ... i raczej końca USA bym nie wieszczył .. tam mają 10 lotniskowców i co parę lat wychodzi następny (jeden lotniskowiec to zespół uderzeniowy iluś jednostek nawodnych i podwodnych ) o potencjale wojskowym kilku krajów Europejskich poprzednią "stalową" (czyli czołgową) zimną wojnę Rosja z Reganem przegrała i nawet czołgi stalowe w pole nie wyjechały... ja tylko wiem że nie wiem czy wśród generałów mamy jakichś nowych Rozwadowskich ?
Emeryt2021.02.3 12:52
Przyznam się, że potęga armii amertykańskiej przypomina mi tę rosyjską. Zauważ, że amerykanie buduja swój biznes zbrojeniowy kompletnie nie skoordynowany z tym co się dzieje w przemyśle. A jak jest w przemyśle, generalnie przestarzałe technologie. Czy ktoś ma ochote na samochód amerykański, komputer amerykański, mikrofalówkę, mikser, wiertarkę.... Wszystko to sprowadzają z Chin i z Europy bo mają petrodolary. Przez jakiś czas tego typu rozwarstwienie między zbrojniówką a klasycznym przemysłem może istnieć ale nie długą metę bo za wszystko trzeba ekstra płacić. W samej Europie jest 10 razy więcej potentatów w dziedzinie automatyki. Podobnie jest w każdej innej dziedzinie. Sama zbrojeniówka na długo nie wystarczy a petrodolary już wkrótce się skończą. Niestety jest to smutny obraz ale to już kwestia miesięcy kiedy Chiny wysuną się na prowadzenie.
dr2021.02.3 13:36
Chiny mogą wysunąć się na prowadzenie bo mają skrajnie niskie podatki i nie mają z ZUS-u ponadto jakaś głupota elit finansowych USA i UE wypchała produkcje do Chin nie wiadomo po co.. ? i na dodatek nie wprowadzono ceł ...klasyczny przykład miasto duchów Detroid w USA... nie mniej USA ma potencjał do reorganizacji ... w analizach nie można mylić dwóch problemów : wysokość podatki i aktywność gospodarczą ..z poziomem technologii ... jakoś Chińczycy jeszcze nie zbudowali atomowego lotniskowca a Amerykanie wypuszczają co 4 czy 5 lat nowy ale nie chodzi o pojedynczy lotniskowiec tylko z 4 - 5 lat wypuszczają nowy zespół uderzeniowy z lotniskowcem i sile uderzenie 1/3 - 1/4 całej Europy i problem jest taki czy USA "zeżre" ich własne lewactwo ? czy jednak zwycięży zdroworozsądkowa prawica ...u nas jest podobny problem ...w UE już chyba "po ptokach"... lewactwo zżera Europę lub inaczej Niemcy pod płaszczykiem "zielonych" oszołomów wykończy konkurencje...ino Polska usiłuje być jeszcze graczem... ale startujemy z pozycji o trzy poziomy niżej... i nie wiadomo co będzie w tym galimatiasie "lewackich głupot"
Emeryt2021.02.3 9:28
Widziałem te ochotniczośc w Iraqu. To typowe mięso armatnie. W starciu z prawdziwą armią nic nie znaczące, likwidowane w kilka minut. Nie jestem przeciwnikiem tej nowej koncepcji lecz mam świadomość, że taka ochotnicza armia może spełnić swoje zadanie jedynie tylko w sytuacji takiej jaka miała miejsce na Ukrainie. Całą siłe ognia może powstrzymac tylko jedynie doświadczony żołnierz i wyszkolony i sprawdzony w boju oficer. Reszta to chłopcy którzy się prężą ale z trudem strzelą nawet do sarny.
Anonim2021.02.3 8:04
Gdzie wrak? Gdzie zamach? Gdzie raport? Gdzie parówki?
cam2021.02.3 9:58
Parówkowym skrytożercom mówimy stanowcze NIE!....
spawacz trolli2021.02.3 16:57
Chcesz w dupcie? Polubisz moja parówkę ze hej.
Miś2021.02.3 5:21
To jest policzek w twarz dla całej ekipy!
NaziBarbi2021.02.3 1:35
Jestem szczęśliwa, że mamy takich ludzi jak Macierewicz. On jest jak krzyż na lewackie wampiry i potężny pielęgniarz na psycholi lewackich.
NaziBarbi2021.02.3 3:05
Szkoda, tylko że nie chce mnie zerznąć, on woli chłopaczków.
Izydor2021.02.3 8:34
Wiem. Osoby psychicznie chorych, powinny mieć możliwość prowadzenia normalnego życia bez poczucia wykluczenia. Jednak stanowisko ministra obrony to już jest lekka przesada.
General WOT2021.02.3 0:39
To jest atak na nasze elytarne jednostki WOT
Felek2021.02.3 0:13
Klasyczna odpowiedz Pisowskiego oszołoma. Brak kontr-argumentów więc to na pewno atak. Nie dziwota, że to kumpel Rydzyka, ta sama retoryka. Zapewne Grom, najlepsza i najbardziej doświadczona polska jednostka czuła się zagrożona harcerzykami z WOT i chciała obrazić ich super pukawki ze złomu.
Alojzy Cedzidło2021.02.2 23:53
Co jest z Wami komentatory . ? Pojawiło się nazwisko MACIEREWICZ (godz .23,46) a Wy naparzacie się miedzy soba jak pieski i pomijacie taką okazję Już nie ważne , ani Jego osoba , ani te machloje konkurencyjne właścicieli Onetu ?
Grizzly2021.02.3 0:25
Milcz Piotrowski.
Grizzly2021.02.3 10:36
Won złodziejska mendo bolszewicka od mojego nicka!
Alojzy Cedzidło2021.02.3 11:27
A wiesz tchórzu przebrany za niedzwiadka , że wolę być nawróconym prokuratorem , niż przebranym za niedzwiedzia totalsem , służącym tym d o dziś nie nawróconym komuchom.
Grizzly2021.02.3 16:52
Brawo panie Alojzy!
Alojzy Cedzidło2021.02.3 18:17
Dzięki za brawa , Chociaż nie wiem czy zasłużone .Zwykła uczciwość . A poza sprawą .Niczego konkretnego , przez nich ( totalsów i akolitów) wymyślonego przez ich hmmm umysły się nie spodziewam .Nie stać ich na to. a ktoś kto to widzi to wróg .
pp2021.02.3 8:07
Alojz a gdzie te machloje? W artykule wypowiedzieli się specjaliści od broni. Podpisani z imienia, nazwiska i z zaznaczonym doświadczeniem. W odpowiedzi producent nakręcił propagandowy filmik i przyznał się że broń jest modernizowana (ale modernizacja przebiega powoli bo w najnowszej specyfikacji jest mniej niż 10%). Nie do końca wiadomo kto za tę modernizację płaci (zapewne podatnik). Sam pozew producenta o niczym nie świadczy.
Alojzy Cedzidło2021.02.3 11:37
Gdzie machloje w sprawie tej broni , przyznaję nie wiem . Nie znam ani tej broni ani jej zalet czy felerów , ale jak handlarz krytykuje towar którym i on handluje , to nie trzeba wysilać mózgu aby zgadnąć powód krytyki. A Onetem Kurski nie rzadzi.
Grizzly2021.02.2 23:14
JESTEM ŻYDOWSKIM CZARNUCHEM I NIENAWIDZĘ POLACZKÓW
Japa2021.02.2 23:32
Zaczynaj z ickami ,,niedzwiadku " zaczynaj. Jeszcze ich sporo jest w Polsce Tyle tylko ,że nazwiska spolszczyli.
Grizzly2021.02.3 10:37
Won złodziejska mendo bolszewicka od mojego nicka!
Grizzly2021.02.3 14:08
Grizzly ma racje won, nie obrażaj Zydów i nie porównuj ich do parcha Zgrizzlywego
Grizzly2021.02.2 22:30
Guten nacht
Grizzly2021.02.2 22:56
Won złodziejska mendo bolszewicka od mojego nicka!
Grizzly2021.02.2 22:18
Strzepię sobie kapucyna i idę spać
Grizzly2021.02.2 22:20
Won złodziejska mendo bolszewicka od mojego nicka! Won zwyrolu!
Grizzly2021.02.2 22:17
Fabryka Broni za mało zażądała od tego szwabskiego portalu! Powinna nie milion a 20 - 30 milionów odszkodowania się domagać!
Grizzly2021.02.2 22:24
Won złodziejska mendo bolszewicka od mojego nicka! Won zwyrolu!
Grizzly2021.02.2 22:55
Won złodziejska mendo bolszewicka od mojego nicka!
jan2021.02.2 22:15
pisowskie capy bredzą jak w gorączce ,,na bank jest to atak marsjan na grota
Kinol2021.02.2 22:12
Czas aby szkodzące Polsce media i twory ukarać odszkodowaniem po kolei - Onet Wp Interię TVN Newsweek i Do Rzeczy. Zasada = zaszkodziłeś? Płacisz. A nie taki bur del i cyrk kosztem podatnika.
Yorko2021.02.2 22:09
Jeśli Onet i jego dziennikarze uważają, że "Grot" to szmelc - to najlepszym sprawdzianem będzie nasypać do karabinu piasku i stanąć pod ścianą, i sprawdzić - strzelić - przeżyje onet.pl i jego dziennikarze czy nie ?
cam2021.02.3 7:30
Ależ Onet zrobił taki test. Jest film, na którym posypano Grota piaskiem i NIE DAŁO się go przeładować. Czego potrzebujesz więcej? Zwykłego AKM-a się dało, AR-15 zresztą też.
Anonim2021.02.2 22:06
Antoni ten atak na karabinki tak się ma do WOT jak atak jajkiem w twoją marynarkę do Marynarki Wojennej gdy byłeś MON
Polak Dumny nie gej2021.02.2 22:06
Kiedy wreszcie onet poniesie karę za szkody wyrządzone swym nieprawdziwym i nieuczciwym dziennikarstwem?
pp2021.02.3 8:10
A jeśli onet ma rację? Skoro to taka super-broń to po co ją modernizować? Skoro trzeba modernizować to dlaczego to tak wolno idzie? (narazie mniej niż 10% grotów jest w nowej specyfikacji). Kto płaci za modernizację i jaka jest końcowa cena GROTa?
Grizzly2021.02.2 22:02
Za czasów gdy byłem w UB używaliśmy Kałasznikowa były lepsze bo Rukie a na komendzie wystarczyły pały
Grizzly2021.02.2 22:08
Won złodziejska mendo bolszewicka od mojego nicka!
Grizzly2021.02.2 22:11
Won złodziejska mendo bolszewicka od mojego nicka! Używałem przecież pały
Grizzly2021.02.2 22:12
Won złodziejska mendo bolszewicka od mojego nicka!
Gryźli a nie Grizzly2021.02.3 16:59
Świntuszku.
Pet2021.02.2 21:53
Stworzyłeś Maciarescu nikomu niepotrzebne oddziały "mięsa armatniego", poprzenosiłeś jednostki pancerne na wschód Polski, które w ostatnich ćwiczeniach zostały rozniesione w pył. Twoi generałowie to zwykli karierowicze, salutujący Dudzie i jemu podobnym a nie dowódcy liniowi. Tych prawdziwych powywalałeś bo nie chcieli lizać ci du..y. Najśmieszniejsze że te manewry przeprowadzono z założeniem uzbrojenia, którego armia jeszcze nie ma, czyli np F-35. Pokazuje to jedno, razem z Błaszczakiem i strażnikiem żyrandola rozwaliliście Wojsko Polskie.
Onet prawdę ci powie tak jak2021.02.2 21:58
ich eksperci od Grota. Ale jak ci to pomaga w erekcji to dlaczego nie.
Pet2021.02.2 22:00
Grot i Onet mnie tyle obchodzi co śnieg sprzed np 2 lat. Co do erekcji to głodnemu chleb na myśli.
Już sobie zaruchałem.2021.02.2 22:16
Tobie to polecam: https://www.youtube.com/watch?v=aAxWQ9LJ3Dc
Japa2021.02.2 23:58
Mógłbyś " Peciku " jakoś kulturalnie zachować te sympatie antypolskie.?
Pet2021.02.3 15:47
Nie tobie oceniać. Nie ma w tym nic antypolskiego, wręcz przeciwnie.
Grizzly2021.02.2 21:52
Pan Macierewicz posiada tak ogromną wiedzę na najważniejsze sprawy związane z naszą ojczyzną, wręcz genialna ocena rzeczywistości, jest na to nie zliczona ilość przykładów, że myślę że został nam zesłany prosto z niebios i jest jak Herkules pół człowiekiem pół Bogiem
Grizzly2021.02.2 21:56
Won złodziejska mendo bolszewicka od mojego nicka!
Grizzly2021.02.2 22:08
Do psychiatry, zyebie POsowiecki Pan Macierewicz jest debest
Grizzly2021.02.2 22:12
Jest ale won złodziejska mendo bolszewicka od mojego nicka!
Grizzly prawdziwy2021.02.2 22:16
To po co się podszywasz pode mnie przecież napisałem że jest Herkulesem pół Bogiem
Grizzly2021.02.2 22:17
Won złodziejska mendo bolszewicka od mojego nicka!
Kał odpad czyński produkowany w procesie trawienia2021.02.2 21:43
Każdy kto podniesie rękę na prezesa Polski trafi najpierw pod mój niezależny sąd a potem zostanie skazany przez moich niezależnych sędziów na pobyt w kolonii karnej
Grizzly2021.02.2 21:52
Do psychiatry, zyebie POsowiecki!
Grizzly2021.02.2 21:58
Won złodziejska mendo bolszewicka od mojego nicka! Pan Prezes ma rację!
Grizzly2021.02.2 21:59
Won złodziejska mendo bolszewicka od mojego nicka!
Grizzly2021.02.2 22:06
Do psychiatry, zyebie POsowiecki! Mendo zwyrodniała won
Grizzly2021.02.2 22:09
Won złodziejska mendo bolszewicka od mojego nicka!
Grizzly2021.02.2 22:14
Za Don za Don za Don goń Bolszewika goń goń goń
Grizzly2021.02.2 22:18
Won złodziejska mendo bolszewicka od mojego nicka!
Grizzly2021.02.2 22:27
Przecież przeganiam go
Grizzly2021.02.2 22:57
Won złodziejska mendo bolszewicka od mojego nicka!
Tymczasem w prawdziwym świecie2021.02.2 21:42
Podobne informacje uzyskała Gazeta.pl z dwóch źródeł. W tej niedawnej wirtualnej wojnie Rosjanie roznieśli polskie wojsko i w ciągu czterech dób dotarli na przedmieścia Warszawy. Nasze oddziały poniosły katastrofalne straty i nawet nie były w stanie zorganizować skutecznej obrony na linii Wisły.
W dwa dni pózniej nastąpiło kompletne2021.02.2 21:55
spopielenie Moskwy i innych miast Ruso-Mongolskiej Federacji przez atak NATO.
Jacek i Placek2021.02.2 22:01
Kompletne spopielenie Moskwy i innych miast Ruso-Mongolskiej Federacji przez atak NATO zostało połączone z kompletnym spopieleniem świata zachodniego przez Ruso-Mongolskie rakiety. W ten bardzo widowiskowy sposób Chińczycy zdobyli władzę nad reszta nie spopielonego świata bez jednego wystrzału. Koniec historii.
Pet2021.02.2 22:02
Pudło, ćwiczenia przeprowadzono z założeniem pomocy NATO.
Grizzly2021.02.2 21:58
No, baa - za peło i Bula wojsko ćwiczyło branie i dawanie lewatywy!
Grizzly2021.02.2 22:36
Bula bula peło peło bla bla bla baa
Grizzly2021.02.2 22:58
Won złodziejska mendo bolszewicka od mojego nicka!