Anna Siarkowska o ataku nożownika na księdza: Odpowiedzialność moralną ponosi totalna opozycja - zdjęcie
11.06.19, 10:25zdj. screen Youtube/SalveTV

Anna Siarkowska o ataku nożownika na księdza: Odpowiedzialność moralną ponosi totalna opozycja

19

"Odpowiedzialność moralną ponosi za to totalna opozycja, która z walki z Kościołem uczyniła polityczny oręż"-stwierdziła posłanka klubu Prawa i Sprawiedliwości, Anna Siarkowska. 

Polityk napisała na Twitterze to, co wielu Polaków zapewne myśli, zwłaszcza w kontekście ostatnich wydarzeń, kiedy Kościół Katolicki i święte dla niego postacie czy symbole są znieważane na każdym kroku, a przypadki pedofilii wśród duchownych są wykorzystywane- również przez polityków opozycji- jako oręż do walki z Kościołem. Przed byłym premierem, sprawującym obecnie funkcję szefa Rady Europejskiej i wspierającym opozycję w Polsce, na Uniwersytecie Warszawskim przemawia skrajny antyklerykał, prezydenci miast bliscy ideowo lub wywodzący się z Platformy Obywatelskiej patronują "paradom równości", gdzie parodiuje się mszę świętą i obnosi w "procesji" kobiecą macicę w koronie. 

"Kolejne efekty szydzenia z katolików, wyśmiewania rytuałów i symboli religijnych oraz dehumanizacji à la Jażdżewski. Odpowiedzialność moralną ponosi za to totalna opozycja, która z walki z Kościołem uczyniła polityczny oręż. Mam nadzieję, że Polacy rozliczą ich odpowiednio jesienią"-napisała poseł Anna Siarkowska. Na posłankę wylała się po tej wypowiedzi fala hejtu. 

"Obrzydliwe. Każda okazja jest dobra, aby uderzyć w opozycję. To panią Polacy powinni wyrzucić z Sejmu jesienią. Nie ma żadnych efektów pani pracy jako posła, bo pani non stop siedzi na Twitterze pisząc idiotyzmy w stylu, że osoby LGBT "wymrą" - odpowiedziała dziennikarka Aneta Mościcka.

'Prokurator' Siarkowska oczywiście wszystko wie i nawet tam była. Kiedy zamordowano p. Adamowicza nie byliście tak jednoznaczni w ocenach. Żeby nie było, nie popieram żadnych aktów agresji, ale wasza męczeńska postawa jest już po prostu niesmaczna."-skomentowała inna użytkowniczka Twittera. 

"Jeszcze policja nie ustaliła motywów a już debile pisowscy znają winnych. To wy macie na rękach krew Adamowicza, Szczęsnego i 95 ofiar katastrofy smoleńskiej. Przez taki język nienawiści jaki prezentuje Siarkowska"-odpowiedział "kuzyn" Sokuzburaka o nicku "Polska Normalna". 

 

yenn/Twitter, Fronda.pl

Komentarze (19):

Moly2019.06.12 6:18
Nie mocne tylko glupie
Max Fiend2019.06.11 17:51
Czy przypadkiem odpowiedzialność moralną nie ponosi KK za dotychczasowy sposób przeciwdziałania pedofilii i homoseksualizmowi wśród własnych funkcjonariuszy?
Patrick2019.06.11 14:12
Proszę administratora o blokowanie komentarzy wszelkich dewiantów szerzących nietolerancję dla normalnych ludzi w naszym kraju! Poprzez zgodę na szerzenie nienawiści w komentarzach niestety portal Fronda przyczynia się do popełnianych przestępstw i do szerzenia zła. to nie jest normalne. Zróbcie coś z tym!
z Bródna2019.06.11 13:58
A kim są/jest blogowe "geje"? Jeżeli jest ktoś tak naiwny i sądzi, że to nie jest putinowska propaganda żyje w przysłowiowym lala land. Ale to nie tylko pedalstwo blogowe jest kremlowskie, jest na blogach ich o wiele więcej. Trawi ich nienawiść nie tylko do religii, Kościoła, ale i wszystkiego co obecna administracja robi albo czego nie robi. Czołowe bydło kremlowskie: Albert, Nowak, Stachu, dumny pedał, nkit, robaczek, itp., itd. Dwoją sie i troją, aż nagli pytanie: Co wy q.... taka wasza mać robicie na blogach katolickich?
kghg2019.06.11 13:38
1600 lat KK to prześladowania, kradzieże i ludobójstwo w imię religii. Teraz mówicie o moralności?
Jahu2019.06.11 14:43
Baranie KK zawsze mówi o moralności..
Jana2019.06.11 15:49
Jaki wykształcony,tylko ciekawe czy w samej Moskwie czy może w Leningradzie jeszcze?
Zdrowy chlop2019.06.11 13:38
LEWACTWO TERAZ NIE KRZYCZY O MOWIE NIENAWIŚCI, JAK TO BYŁO PO ZAJŚCIU Z PREZYDENTEM GDAŃSKA. MOWĘ IM ODJĘŁO . !!!!!!
Urszula2019.06.11 13:16
Jeszcze nie wiadomo jaka była przyczyna ataku na księdza. Wszystko wskazuje na to, że chodzi o pedofilię lub jakiś inny czyn zakazany, ktorego dokonał ten ksiądz. No i ojciec się zemścił. Ale kolejny pismatoł gada, ze to wina opozycji. Zamach i śmierć Adamowicza to wina PiS. Jesteśmy kwita? Pewnie prawackie media nie podadzą za co księżula wylądował na stole operacyjnym. Jest, na szczęście prasa niezależna więc dowiemy się co przeskrobał ten ksiądz.
Jahu2019.06.11 13:58
zabójstwo Rosiaka i atak nożem na Wojciecha Kudelskiego to wina PO totalsów. Tak, że nie jesteśmy kwita! .. i uważaj z takimi pomysłami jak samosąd bo lewusy mają tyle na sumieniu, że jak my zaczniemy stosować takie metody to nie zostanie z was nawet piórko w d....
HienaPiSowskaOblizujeNóżNaPokaz2019.06.11 12:04
To był syn, kuzyn czy może kochanek tej poślicy PiSowskiej, że tak rączyny załamuje, zamiast zająć się robotą w Sejmie? Pchniętych nożem w Polsce tego dnia zostało kilku ludzi. Może coś o nich? Aha, nic... No tek, nie byli przecież z kleru. Zwykli, szarzy, dźgnięci. Gdyby mieli święcenia, o to, co innego. Byliby warci omodlenia poselskiego.
Cogito tego sum2019.06.11 11:18
Fakt jest faktem, że szczujnia uderzyła teraz w Kościół. Opozycja nakręciła negatywne emocje kłamliwą propagandą i ludzie niezrównoważeni popadają w szaleństwo. Mamy samospalenia i zabójstwa. Człowieka, który dokonał samospalenia usiłowano uczynić świętym opozycji. To dopiero był cynizm
bezlitosny internauta2019.06.11 11:12
A Biedroń nie odpowiada? Chyba o czymś zapomniała biedaczka.
anonim2019.06.12 2:00
A Tusk ?????????????????????
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.11 11:03
Funkcjonariuszka TVPKorea, PiSowska szmata Holecka dostała małpiego rozumu na wizji. Zobaczcie jakie miny stroiła w wywiadzie z przedstawicielką opozycji. Kpina z widzów, kpina z pieniędzy podatników https://www.pudelek.pl/artykul/147687/danuta_holecka_kloci_sie_na_wizji_z_katarzyna_lubnauer_nie_jest_pani_wstyd_ze_pani_klamie/ # poważny program publicystyczny😂😂 # telewizja publiczna😂😂😂😂
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.11 11:03
Katole sobie grabią raz po raz. Zamiast tonować i łagodzić po ataku nożownika dolewają oliwy do ognia jeszcze bardziej prowokując Polaków. Katoprawactwo jest żądne krwi, więc tę krew dostanie. Kto sieje zło do tego zło wróci z podwójną siłą.
Kanty2019.06.11 11:59
TY durny geju nie strasz nie strasz, bo sie zesrasz!!! Polakiem to ty gnido na pewno nie jestes, wiec wara, bo jak nie to w ware i klyki zaliczysz, szmato!!!!!
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.11 12:07
Jeden cios za utożsamianie społeczności LGBT z "grzechem" Drugi cios za prześladowania i dyskryminację Trzeci cios za pedofilię Czwarty cios za zbrodnie katolstwa przeciwko ludzkości # miarka się przebrała # katole zaczęły się bać # koniec okresu ochronnego dla czarnej mafii
T.2019.06.11 14:38
Oto przykład tolerancji w wykonaniu tych którzy maszerują w marszach tolerancji :D Pisz więcej, pogrążaj się i swoje środowisko jeszcze bardziej :)