Andrzej Jaworski do Joanny Senyszyn: "Dzieci bez mózgu mają więcej mózgu od pani" - zdjęcie
05.07.14, 15:32Joanna Senyszyn (fot. Facebook)

Andrzej Jaworski do Joanny Senyszyn: "Dzieci bez mózgu mają więcej mózgu od pani"

14

Dyskusja na temat dziecka, którego nie zabił prof. Bogdan Chazan trwa nadal i nabiera coraz to mocniejszych akcentów. W piątek prof. Romuald Dębski przyniósł do TVN24 zdjęcia dziecka, którego nie abortowano w szpitalu im. św. Rodziny. Były tak drastyczne, że stacja nie zdecydowała się na pokazanie ich widzom. Ale za to prof. Dębski ze szczegółami opisał wszystkie jego wady, jak brak czaszki, twarzy czy zdeformowane oko.

W odpowiedzi na to, poseł Andrzej Jaworski przyniósł do programu Hanny Lis zdjęcia dziecka bez czaszki, które się uśmiecha. Podobny chwyt zastosował w rozmowie z Joanną Senyszyn na antenie TVN24. "Matki kochają takie dzieci. Nie możemy uśmiercać tych istot" - przekonywał.

"Znalazłem opisy kobiet, które takie dzieci pokochały. I pozwoliły tym dzieciom spędzić ostatnie dwa tygodnie życia w ludzkich warunkach. Miłość matki może być zastąpiona przez miłość innego człowieka. Jest możliwość, żeby kobieta urodziła i oddała dziecko do hospicjum. Tam są ludzie, którzy podejdą do niego z pełną miłością i nadadzą temu życiu sens" - perorował poseł Jaworski, wywołując wściekłość Joanny Senyszyn.

Posłanka oczywiście uznała, że to całkowite bzdury, a dziecko zostało zmuszone do wielkiego cierpienia, zaś z jego matki zrobiono inkubator. Kiedy Jaworski zaapelował, by Senyszyn nie obrażała ludzi, ta wykrzyczała, że ma dość jego uwag. "Dzieci bez mózgów mają więcej mózgu niż pani poseł" - skwitował burzliwą dyskusję Jaworski.

MaR/TVN24/Natemat.pl

Komentarze (14):

anonim2014.07.5 16:10
Jak widać, matka p. Senyszyn też była takim "inkubatorem"...
anonim2014.07.5 16:11
Grzeczne to nie było.
anonim2014.07.5 16:18
jak by uśmiercać z powodu debilnego wyglądu to Senyszyn pierwsza by została zabita
anonim2014.07.5 16:58
Dzieci bez mózgów mają więcej mózgu niż pani poseł" - skwitował burzliwą dyskusję Jaworski.
anonim2014.07.5 17:00
Trudno o trafniejsze podsumowanie rozmowy z tą akurat osobą.
anonim2014.07.5 17:53
@Sławek12 A o zasadzie "decorum" szanowny słyszał?? To bodaj kultura i obycie właśnie nakazują, by, zgodnie z wszelkimi normami, dostosować styl i język do odbiorcy. Jeśli idzie o Panią Senyszyn to ta właśnie osoba wybitnie stosuje, jak mało kto, rozmaite złośliwości, często insynuuje, mija się z prawdą, manipuluje faktami, kpi, drwi etc.
anonim2014.07.6 10:28
Takim sposobem dyskusji ten facet tylko odstrasza od tematu. A mam pytanie do posła Jaworskiego czy europosłowie z PiS to nie będą brali emerytur z UE bo najeżdżając na Senyszyn , że ta będzie miała emeryturę z unii tak zrozumiałam?
anonim2014.07.6 17:20
Czerwona wiedźma nie ma ani rozumu ani sumienia przecież jest lewaczką
anonim2014.07.6 18:58
Takie dziecko, gdyby mogło mówić, zapewne nie wyraziłoby się o swojej matce jako "inkubator"... A ten bezczelny babsztyl, komentując fakt donoszenia tej ciąży przez matkę, określa ją jako bezduszną maszynę. Co za zdegenerowane intelektualnie babsko...
anonim2014.07.6 21:24
Brawo Jaworski!
anonim2014.07.6 23:21
Problem w tym, że gdyby dorosła osoba albo dziecko już urodzone doznało takich obrażeń, jakie mam to maleństwo, to byłby/byłaby źródłem tkanek do transplantacji. Nerki, serce, wątroba...
anonim2014.07.7 19:08
@ Slawek12 Po pierwsze: Stalin żył w kraju prawosławnym więc ciężko byłoby, aby chodził do katolickiej szkoły (studiował w prawosławnym seminarium, ale niestety z niego zrezygnował). Po drugie: dewiza "Gott mit uns" jest dużo starsza od nazistów (powstała w XV wieku) a w niektórych środowiskach przetrwała drugą wojnę światową. https://pl.wikipedia.org/wiki/Gott_mit_uns Zanim zaczniesz komentować to dwa razy przemyśl wpis :)
anonim2014.07.8 19:17
Eugenika. W imię postępu – film Grzegorza Brauna Film dokumentalny przedstawiający narodziny eugeniki w Stanach Zjednoczonych oraz jej wpływ na elity intelektualne i polityczne Zachodu w XX wieku, między innymi na Adolfa Hitlera. Eugenika jest pseudo-nauką stworzoną w XIX wieku o doskonaleniu rasy ludzkiej. Według eugeników rozmnażać mogły się tylko jednostki zdrowe i twórcze, a prokreacja chorych czy niepełnosprawnych i niewartościowych rasowo (prostytutek, ubogich, żebraków) miała być zabroniona. Film otwiera oczy na prawdę o ruchach propagujących przerywanie ciąży i innych pośrednich aspektach eugeniki. Dokument stawia kontrowersyjną tezę, że dzisiejsza genetyka, aborcje, eutanazje biorą swe początki od tej niesławnej nauki. Ahaaa.pl
anonim2014.07.11 14:10
Jezus, nie pokazujcie zdjęć tej durnej baby bo będę miała koszmary.Powtórzę słowa Cejrowskiego "z głupkami się nie rozmawia przed głupkami trzeba się bronić"!! - tyle w temacie pani Senyszyn