Andrzej Jaworski dla Fronda.pl: trzeba bronić polskie dzieci przed seksualizacją - zdjęcie
11.09.14, 17:25Andrzej Jaworski dla Fronda.pl: trzeba bronić polskie dzieci przed seksualizacją (fot. media)

Andrzej Jaworski dla Fronda.pl: trzeba bronić polskie dzieci przed seksualizacją

6

Fronda.pl: Jak przebiegała sejmowa debata w sprawie obywatelskiego projektu „Stop pedofilii”?

Andrzej Jaworski: Myślę, że najważniejszym elementem był fakt, iż przedstawiciel wnioskodawców bardzo rzeczowo, merytorycznie i spokojnie wyłożył racje, które przemawiają za tym, aby taki projekt był procedowany. Niestety, tak jak się spodziewaliśmy, przedstawiciele partii rządzącej oraz Ruchu Palikota inicjatywę tę skrytykowali. Nie odnieśli się przy tym właściwie w żaden sposób do kwestii merytorycznych. Natomiast opozycja, Prawo i Sprawiedliwość, poparła wniosek bardzo mocno i jednoznacznie. Cieszy ponadto wstępne stanowisko PSL-u, które zaprezentował były marszałek Sejmu Józef Zych. Zapewnił, że większość posłów jego partii będzie za tym, by projekt ten był skierowany do dalszych prac komisji. Smuci z kolei fakt, że Ruch Palikota po raz kolejny wykorzystał sejmową debatę do tego, by w sposób wyjątkowo niewłaściwy i wulgarny atakować osoby wierzące, które myślą inaczej niż oni.

Wygląda więc na to, że to kolejny projekt, który zostanie odrzucony wobec niechęci Platformy?

Mamy do czynienia z sytuacją, w której ten parlament wielokrotnie odrzucał wnioski obywatelskie w pierwszym czytaniu. Trudno było znaleźć większość choć trochę obiektywnych posłów, którzy zechcieliby odsunąć na bok uprzedzenia i przejść do pracy merytorycznej, a więc do dyskusji. Obawiam się, że omawiany projekt zostanie potraktowany tak samo przez swoistą koalicję PO, SLD, Ruchu Palikota i części posłów PSL.

Jeżeli w kolejnym roku to prawica pod egidą Prawa i Sprawiedliwości wygra wybory, jaki los czeka tego typu projekty?

Moim zdaniem zostaną podjęte na tym polu odpowiednie działania. Obecnie nic nie jest bardziej potrzebne w sferze wychowawczej, niż zabezpieczenie naszych dzieci przed osobami, które chciałyby zarazić je trądem XXI wieku – seksualizacją. Seksualizacja ta ma doprowadzić do tego, by równe dziwne stowarzyszenia i organizacje, bardzo często skupiające pedofilów, po prostu psuły nasze dzieci i młodzież. 

not. pac

Komentarze (6):

anonim2014.09.11 18:54
@AirWolf Ten temat wałkowaliśmy już dziesięć razy. Piszesz i zadajesz te same pytania. Oskarżają was wasze dokumenty w których deprawujecie i zachęcacie dzieci do masturbacji. ------- http://chomikuj.pl/nbogdanus/*23+INNE+CIEKAWE+E-BOOKI WHO_BZgA_Standardy_edukacji_seksualnej Biuro Regionalne WHO dla Europy i BZgA Standardy edukacji seksualnej w Europie Podstawowe zalecenia dla decydentów oraz specjalistów zajmujących się edukacją i zdrowiem. Faza 2. Dzieci w wieku od 4 do 6 lat str. 26 Nauka reguł, zabawa i nawiązywanie przyjaźni - Badanie własnego ciała i ciała innych osób odbywa się bardziej w kontekście zabawy („gry seksualne”): dzieci bawią się w „mamę i tatę”, a także w „lekarza„ początkowo w sposób jawny, natomiast później często w sekrecie. Dzieje się tak, ponieważ dzieci dalej uczą się, że przebywanie nago w miejscach publicznych jest niedozwolone. Jest to strona Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny. PONTON http://www.federa.org.pl/dokumenty_pdf/edukacja/WHO_BZgA_Standardy_edukacji_seksualnej.pdf ============================ Międzynarodowe Wytyczne o edukacji seksualnej z 20 09r. (str. 54).pdf Raport ONZ nawołuje o nauczaniu masturbacji 5-latków. Opublikowany przez UNESCO http://www.foxnews.com/projects/pdf/082509_unesco.pdf Tłumacz Google http://translate.google.pl/ str. 54 dla dzieci od 5-8 lat Kluczowe Pomysły: • Większość dzieci są ciekawi ich ciał • To naturalne, do odkrywania i dotykać części własnego ciała • Zbiorniki mogą czuć się dobrze przy dotknięciu • Dotknięcie i pocieranie swoich genitaliów nazywa masturbacja • Niektórzy ludzie masturbują, a inne nie Masturbacja • nie jest szkodliwy, ale należy zrobić prywatnie --------------------------------
anonim2014.09.11 18:57
Projekt jest niezgodny z Konstytucją, więc może sobie przechodzić, wchodzić, odchodzić i zachodzić. Dopóki psychopaci nie będą mieli większości konstytucyjnej nie mamy się o co martwić.
anonim2014.09.11 21:03
@AirWolf Badanie własnego ciała i innych rówieśników ma na celu dotykanie intymnych części i pobudzanie seksualne. Wiadomo że największa podnieta i wzbudzenie pożądliwości jest wtedy gdy nas dotyka inna osoba. AirWolf przykro mi to przyznać, jednak jesteś ograniczony.
anonim2014.09.12 1:01
AirWolf Chcesz być ogierem a jesteś zwykłym osłem.
anonim2014.09.12 1:45
AnitaF Ty śmiesz mówić o intelektualnym poziomie swoich wypocin. Przez swoją arogancję i zakłamanie nie potrafisz czytać ze zrozumieniem polskiego tekstu podobnie jak AirWolf. W dokumencie "WHO_BZgA_Standardy_edukacji_seksualnej " na str. 24 Faza 2. Dzieci w wieku od 4 do 6 lat pisze jak wół; # Uczą się, iż osoby dorosłe nie pochwalają eksponowania publicznie swojego ciała i --->dotykania siebie lub innych.<--- W związku z tym ---> mniej chętnie chodzą nago i nie dotykają swoich narządów płciowych w miejscach publicznych.<--- # Badanie ---->własnego ciała i ciała innych osób odbywa się bardziej w kontekście zabawy („gry seksualne”): dzieci bawią się w „mamę i tatę”, a także w „lekarza„<---- początkowo w sposób jawny, natomiast później często w sekrecie. Dzieje się tak, ponieważ dzieci dalej uczą się, że przebywanie nago w miejscach publicznych jest niedozwolone. Inaczej mówiąc, edukatorzy od deprawacji uczą jak dzieci mają się nawzajem podniecać seksualnie w różnych konfiguracjach. Dlatego jak PIS dostanie władzę od społeczeństwa będziecie karani za deprawację dzieci.
anonim2014.09.12 8:40
O co chodzi ? A jeśli te ulepszenia - środki zaradcze okażą się nie skuteczne i kilku nastoletnia uczennica będzie w ciąży z kilku nastoletnim uczniem , czy nowa forma nauki o człowieku ma program ratujący tych dzieci dzieci ,czy ma do dyspozycji tylko aborcje ? a może wówczas odpowiedzialność spadnie na rodziców , bo maluchy są niepełnoletnie ? Młodzież pełnoletnia - pracująca jeśli zechce takiej wiedzy seksualizacji to jak najbardziej !!! Tak delikatnie informuje się rodziców aby bez zaproszeń do szkoły nie wchodzili bez zaproszeń , bo rodziców nikt nie zna -/ mogliby zobaczyć porno na korytarzach / - a czyhają wielkie zagrożenia !!! więc straż miejska niech pilnuje szkoły i eliminuje zagrożenia ! To jest krok z wychowania i nauki w szkolenie już dzieci !