Grzegorz Braun w płomiennym apelu zwraca się do mundurowych, aby przestali akceptować "panoszenie się" w Polsce "tradycyjnych zaborców- Anglosasów i Żydów". 

"Apel, wezwanie, sugestia do oficerów, podoficerów, szeregowych, żołnierzy i funkcjonariuszy służb mundurowych i niemundurowych, zielonych, niebieskich [...] Wybiła godzina. Nadeszła chwila dziejowa i chwila wyboru, którego wy szanowni, drodzy dokonacie. Zdecydujecie o losie nas wszystkich, ale także i swoim losie."- mówi polityk Konfederacji w ok. 20-minutowym nagraniu opublikowanym w sieci.

"Jaki może być ten wasz los już zaniedługo? Ba, jaki już bywa... Już się to zdarza, że musicie trzaskać kopytami przed jakąś obcą bezpieką, że musicie się kłaniać oficerom różnych innych armii, niekoniecznie Polskiej, że musicie być grzeczni wobec ludzi, wobec których wiecie wy może nawet szybciej i lepiej od nas, że oni nie tylko nie składali przysięgi na wierność Rzeczypospolitej, ale jest zupełnie oczywiste, że przybywają tu do nas, żeby działać przeciwko naszej niepodległości, suwerenności, wolności Polaków"- podkreśla Braun. 

Jak się okazuje, kontrowersyjny reżyser mówi o "żydowskich służbach" i "zielonych ludzikach", którym otwierane są "wrota do systemu obronności kraju". 

"Nie chodzi tylko o Żydów. Rzecz jasna jesteśmy w konstelacji międzynarodowej, między Moskalami, Prusakami. Anglosasi i Żydzi, nasi tradycyjni rozbiorcy. Tak jest, do tej triady znanej wszystkim: Austria, Prusy, Rosja, trzeba koniecznie dodawać Wielką Brytanię i elity diaspory Żydowskiej, to oni nas rozebrali"- stwierdził polityk.

"Jesteśmy w XXI wieku - wiadomo, że Londyn w pewnym momencie musiał abdykować z globalnej mocarstwowości na rzecz Waszyngtonu, ale wchodzą Chiny i kto działa racjonalnie, ten nie działałby jednokierunkowo. Ten nie wprowadzałby narodu po raz kolejny w uliczkę ślepą intersubiektywizmu"-podkreśla Grzegorz Braun. 

Poniżej załączamy wideo i od razu ostrzegamy: oglądacie Państwo na własną odpowiedzialność!

tag/Telewizja Republika, Fronda.pl