12.03.19, 20:37

Akcja Katolicka o karcie LGBT: Atak na najmłodszych

"Deklaracja LGBT+ to atak na najmłodszych, podjęty w imię źle pojętej tolerancji i rzekomej potrzeby ochrony praw skrajnej mniejszości" - czytamy w oświadczeniu Akcji Katolickiej.

Przypomnijmy, sprawa dotyczy deklaracji podpisanej przez prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego w której to postuluje się m.in. wprowadzenie edukacji seksualnej do przedszkoli i szkół według standardów Światowej Organizacji Zdrowia (WHO).

"To niebezpieczna i zbyt swawolna polityka. Polityka, w której zagubiono poziom społeczno-moralny. Próby wykorzystania władzy samorządowej, prowadzące w konsekwencji do jawnego odrzucenia świętości życia, wyniszczenia człowieka i rodziny, nie mogą zostać przemilczane i zlekceważone, a społeczeństwo ma prawo wiedzieć, co mu grozi" – czytamy oświadczeniu.

Organizacja podkreśliła, że "nie ma przyzwolenia na niszczenie (...) dziecięcej niewinności, na zabużanie (...) harmonijnego wzrostu i dojrzewania, nie ma miejsca na podważanie autorytetu rodziców i szkoły, która ma być pomocą i drogowskazem w rozwoju i pomnażaniu wiedzy, przy całkowitym poszanowaniu godności człowieka".

mor/PAP/Fronda.pl

Komentarze

marian2019.03.13 12:55
Droga Frondo.Proszę o jak największą ilość artykułów demaskujących zagrożenia związane z wprowadzaniem zasad życia, współżycia propagowanych przez środowiska LGBT na wszystkich " Frondach" ich działalności.Jazgot i histeria oraz pełne nienawiści stwierdzenia w komentarzach są dowodem że w polskim społeczeństwie są marginalizowani i tracą grunt pod nogami.
T2019.03.13 12:27
Dlaczego w Polsce nie liczy sie liczby osob LGBT? W UK pytanie o orientacje jest w cenzusie - dane sprzed dwoch lat mowia o 3,6 mln osob w Wielkiej Brytanii.
Bawełna Polityczna2019.03.12 23:05
Kto sieje wiatr ten zbiera burzę Panie Trzaskowski. Pana bezmyślność jest groźna dla was samych.
Maria Błaszczyk2019.03.12 21:31
""To niebezpieczna i zbyt swawolna polityka" - no jasne. Taka polityka, która prowadzi do tego, że nie prześladuje się osób z powodu orientacji; do tego, że dzieci, jakie zachowania dorosłych wobec dziecka są nieakceptowalne, na co zwracać uwagę, czym się niepokoić, jak reagować i komu zgłaszać przypadki nadużyć. Dzieciaki po takiej edukacji nie są już tak łatwym celem seksualnych drapieżników - a to jest poważne "ZABUŻENIE harmonijnego wzrostu i dojrzewania" - przecież to elementarne, drogi Watsonie.... Natomiast sytuacja, gdy ponad 60% dzieci LGBT ma myśli samobójcze (czyli ponad 5 razy częściej niż pozostałe) jest wręcz optymalna dla "harmonijnego wzrostu i dojrzewania":...
ZERR02019.03.12 23:07
Mamy na ten temat przeciwne zdanie. Dziatwa po takim praniu mózgu jest idealnym celem dla zboczeńców, a nawet sama się nimi staje. To są obiektywne fakty - dzieci zgwałcone przez oczy "prawami LGBT" 25x częściej stają się transseksualne i do 25x częściej homo lub biseksualne. Wtedy mogą bez skrępowania oddawać się myślom samobójczym.
ZERR02019.03.12 23:24
Do Tavistock Clinic w 2009 zgłosiło się 97 nastolatków. Obecnie ponad 2000, w tym 1400 dziewczynek. W tym samym czasie doszło do 20-krotnego wzrostu liczby skutecznych samobójstw osób po operacji "zmiany płci". Młodzi mężczyzni do 24 roku życia, ci którzy przeszli molestowanie 'Prawami LGBT' w 58% nie mają pewności tożsamości płciowej, a 65% z nich próbowało seksu gejowskiego. Rozhebaliście całe pokolenie, zniszczyliście spokój i życie setek tysięcy dzieci. Wychowaliście całe pokolenie Elojów. Zaprawdę, SUKCES przez wielkie 'S'
Maria Błaszczyk2019.03.13 1:06
Skąd masz te informacje? Samo uzycie sformułowania "zmiana płci" wskazuje na fałszywkę, ale zalinkuj, sprawdzę. (o tych transaksualnych osobach, bo reszta to bzdury, nie ma takich rezulatatów). Dotychczasowe badania wskazywały na zmniejszoną śmiertelność w wyniku samobójstw (choć wciąż oczywiscie pozostaje ona wysoka). Kohortowe badania szwedzkie wykazywały, że u osób, u których uzgodnienie płci było przeprowadzane juz po 1989 ten efekt zanikał - co na ogół łączy się z mniejszym stresem mniekszościowym i tym, że uzgodnienie przeprowadzano wcześniej... Metaanaliza z 2009 r. oparta o 28 badań dotyczących leczenia hormonalnego, wybranych po przeglądzie 918 abstraktów i 169 publikacji, i obejmująca w sumie 1833 uczestników, sugeruje że takie leczenie może wiązać się z poprawą funkcjonowania psychologicznego, seksualnego, i ogólnej jakości życia. https://onlinelibrary.wiley.com/doi/abs/10.1111/j.1365-2265.2009.03625.x (ale oczywiście ta metaanaliza jest niezbyt wiele warta, bo próby sa niezbyt liczne; no ale nic lepszego nie mamy, chyba że te Twoje badania są lepsze...) W każdym razie - dane holenderskie i belgijskie, gdzie ta edukacja ma miejsce od poczatku lat 90-tych nie stwierdzono wzrostu diagnoz trans... Per saldo jest drobny spadek, prz jednoczesnym lekkim przesunięciu - w przypadku M/K wzrost o pół punktu pocentowego w Belgii i prawie cały w Holandii w stosunku do lat 90-tych u mężczyzn i spadek u kobiet o +/-7 p.p. w obu krajach - co kompletnie nie potwierdza Twoich tez. Z tego zo widzę, ta cała TAvistock Clinic jest brytyjska, co podważa całą tę historyjkę. Bo w UK nie ma tej edukacji.
ZERR02019.03.13 10:47
Oczywiście że w GB jest "ta" edukacja. Gwałtowny wzrost liczby nieszczęśników występuje nie tylko w GB, a po przeliczeniu na populację, obecna koszmarnie wysoka ich ilość to norma. W jednym wypadku udało się im przekroczyć rekord brytyjski o 50%. Sukces! Na przykład w postępowej do wyrzygu Norwegii w 2016 zrobiono trans-krzywdę ok. 160 nastolatkom, co w porówniu do GB daje 160x66/5,5=1920 Zgadza się? Zgadza. Metaanalizy bez własnoręcznego przeliczenia są niewiarygodne. Juz tam "badacze" tak wyliczą, aby wyszło wszystko po linii i bazie. Dokładnie tak samo jak w "badaniu" duńskim MMR, gdzie moge paluchem pokazać punkt po punkcie jak zakłamywano dane tak, aby finalnie wyszło jak ma wyjść.
ZERR02019.03.13 10:53
Errata W Norwegii żyje 5,3 mln luda Więc powinno być 160 x 66 / 5,3 = 1992 sory
Maria Błaszczyk2019.03.13 12:36
Nie. W UK nie ma tej edukacji. Z całą pewnością. UK z tego słynie - płaci za to relatywnie wysoką liczbą ciąż nastolatek i zakazeń chorobami przenoszonymi drogą płciową. Ma być. Od przyszłego roku. Cały wielki muzułmański shitshtorm jest w tej sprawie, więc nie opowiadaj głupot. https://www.bbc.co.uk/news/education-39116783 Nie, nie zgadza się. Piszesz o konkretnym kraju i o konkretnej liczbie samobójstw. Te dane daj, a nie dane z Norwegii o jakiejś rzekomej krzywdzie - daj dane, że ich stan się pogorszył w porównaniu do grupy, która wsparcia nie otrzymała. A te dane już pokazywałeś - ale się myliłeś, bo pominąłeś zupełnie korektę ze względu na wiek rodziców, co było kluczowe dla tej różnicy w wyniku, której się czepiłeś... Tak to jest, jak ktoś, kto nie ma pojęcia się bierze za analizę wyników badań.
ZERR02019.03.13 13:10
Manipulacja nie miała niczego wspólnego z "wiekiem rodziców" tylko z czymś zupełnie innym. Ogólnie w danych MMR nie ma śladu o 'wieku rodziców'. Fałszerstwo jest wyraźnie widoczne i nie podlega najmniejszej dyskusji. Ciekawe czy jesteś w stanie wyłapać - mimo ideologicznego zafiksowania - jak dane zmanipulowano. Przypomnę - wiek nie ma tu nic do rzeczy. Mało, w zasadzie nic mnie nie obchodzi liczba samobójstw. To rzecz skrajnie bez znaczenia. Interesuje mnie tylko i wyłącznie to co zrobiliście w głowach dzieciarni - przerabiacie ich na quasi-gejów, zaś osobniki bardziej podatne na zmiennoopłciowców. Odnosicie wielkie sukcesy w niszczeniu ludzi. https://youtu.be/Y2aQBiRVRlo dżender od zaplecza, stary numer.
Maria Błaszczyk2019.03.14 0:14
Tam nie ma zadnego fałszerstwa, wynik jest w porządku i nie kończy dyskusję. Wiek ma bardzo dużo do rzeczy, im starsi rodzice ( w tym ojciec) tym wyższe ryzyko autyzmu. A mnie obchodzi liczba samobójstw. Serio, wiele bym zrobiła, by dzieci ich nie popełniały. Nie jestem radyklaną zwolenniczką samobójstw, ale popełnianie ich z tak durnego powodu jak taka czy inna tożsamość płciowa - serio, to nie powinno być w stanie człowieka tak zdewastować, jakie to ma znaczenie, czy się jest kobietą czy mężczyzną... Serio, nie za duże, przynajmniej w naszej częsci świata... Choć przynaję, że jest to zdumieające stanowisko u kogoś, kto odmówłby człowiekowi walczącemu o każdy oddech z powodu niewydolności oddechowej,, czy cierpiącemu potworny nieuśmieżalnu ból z powodu np. neuralgii skrócenia życia o dwa tygodnie - bo eutanazja to zło - a nic Cię nie obchodzi bezsensowna śmierć dzieci, ktiorym medyzyna może pomóc? A co złego jest w byciu gejem - czy quasiegejem? Daj ludziom żyć, jak chcą, Ty sobie możesz być hetero albo możesz byc księdzem albo sypiać tylko z osobami piegowatymi - nic nikomu do tego i zostaw całą resztę. Płeć jest niezmienialna, jest jaka jest. Problem pojawia się, gdy na różnych poziomach jest różna. Możemy ludziom pomóc, sprawić, by mniej (statystycznie) cierpieli - a mamy tego nie robić, bo co? Zaś rózne formy tego, co nazywasz absurdalnie i nieadekwatnie zmiennopłciowością istniały zawsze. Już w głębokiej starożytności w sanskt=rycie istniały formy osobowe dla osób nie będących kobietai ani mężczyznami. Wiele kultur, od północnej Ameryki przez Syjam po Oceanię i od Meksyku przez południowych Słowian po Arabów miało to zjawisko oswojone i nie robiło z niego problemu. A filmik z telewizji Trwam - serio, ja wiem , jak te działania edukacyjne wyglądają, w obu tych krajach. I w obu to, co jest przedstawione to łgarstwo.
ZERR02019.03.14 13:07
Tam jest fałszerstwo i to bardzo ordynarne. Wynik nie jest w porządku bo nie po to ktoś przekłamuje dane, aby wynik był w porządku. Dziwię się, że nie widzisz manipulacji. W byciu quasigejem jest bardzo wiele złego, i wcale nie chodzi o to, aby ludzie żyli jak chcą, tylko o to, aby postępacy im nie dyktowali jak oni "chcą".
ZERR02019.03.13 13:52
W GB jest ta edukacja. Z całą pewnością: Recent surveys show that 90% of parents and 93% of school governors support the teaching of SRE (sex and relationship education) in schools. (2010 Report: SRE- Views from teachers, parents and governors.) Dziewięćdziesiąt procent w 2010. Pozamiatane. Samo zwiększenie liczby zmiennopłciowych osób w prosty sposób zwiększa liczbę samobójców. A zwiększacie ich liczę kosmicznie. Od GB po NZ Ale naprawdę, samobójcy sa mi całkowicie obojętni. Dramat w tym, że przerobiliście całe pokolenie na metroseksualne pierdoły. Aż mdli. Normalny człowiek czuje się wśród tych przedludzi jak Morlok wśród Elojów.
Maria Błaszczyk2019.03.14 0:32
No właśnie nie. Istnieje nieobowiązkowy przedmiot PSHE (edukacja prozdrowotna, finansowa, przygotowanie do życia w ogóle), którego elementem powinna być edukacja seksualna. Ale nie jest - to co jest to są jakieś strzępy tego, co być powinno. Większość dzieci na to nie chodzi, a kontrola przekazywanych treści wskazuje, że w ogóle nie realizowane są nawet najbardziej podstawowe tematy.
ZERR02019.03.14 13:10
I nawet to co jest (wraz z ogólnym atakiem medialnym i kontrkulturowym) wystarcza aby skutecznie wmawiać dzieciom "gejozę" i "filotrans"
Polak Ateista Dumny Gej2019.03.12 21:10
Dość tych manipulacji i kłamstw nie pozwolimy wam więcej poniewierać polskich dzieciaków! Dzieciom nieheteronormatywnym należy się bezpieczna szkoła wolna od homofobii. Dobrze wiemy jak to jest być dorastającym niehetero dzieciakiem w szkole. Nie chcę, żeby kolejne pokolenia nastolatków musiały przeżywać to co ja i miliony innych dzieciaków. - ukrywanie uczuć, poczucie osamotnienia, a w przypadku ujawnienia szykany i prześladowania również ze strony kadry nauczycielskiej. Dość tego wynocha katola ze szkoły z homofobią!
BaraniAktywBeczyNaKlęczkach2019.03.12 21:03
Co to jest "Akcja Katolicka"? To jakaś polska bojówka świecka klero-homo-pedofilskiej siatki z Watykanu? Walczą o to, żeby proboszcz na wiochach Podlasia mógł bezpiecznie sexedukować ministrantów, a biskupowi było wolno urządzać w swoim pałacu prywatne wybory Mistera Seminarium?
JaKi2019.03.12 21:01
Może AK coś opowie społeczeństwu jak kastrowano dzieci by cienko śpiewały dostojnikom Kościoła i chór ładnie brzmiał w kościele.
anonim2019.03.12 20:58
"zabużania" to ja bym też nie chciał :)
Piotr Nowak2019.03.12 20:55
"Młodzież w wieku szkolnym" co dla was ku.wa w tym zdaniu jest niejasne? Które słowo? Pissowska Goebbelsowska propagandowa akcja.