Adam Hofman: Kidawa jest memogenna. To może ją zabić - zdjęcie
14.02.20, 11:45

Adam Hofman: Kidawa jest memogenna. To może ją zabić

15

"Kobiety są dobrymi kandydatkami, a ona jest przedstawicielką typowej polityczki, która jest miła, sympatyczna, spokojna, poda Grzesiowi kawę, Tomkowi zrobi herbatę, ale nie konsumuje trendu na kobiety. Jest jak Komorowski, wpadka za wpadką" - mówi o Małgorzacie Kidawie-Błońskiej były rzeczik PiS, Adam Hofman.

"Jest "memogenna", a śmieszność potrafi zabić. To najgorsza broń w polityce" - dodaje.

Hofman stwierdził też, że spór o sądownictwo nie ma fundamentalnego znaczenia dla kampanii.

"Spór o sądownictwo interesuje tych, którzy oglądają "Koronę Królów". Śledzą kolejne odcinki. (...) To już nikogo nie zachwyca" - powiedział.

"Zmęczenie widzów, publiki politycznej jest duże" - doda.

Pytany o rolę Szymona Hołowni wskazał, że osoby, które zgromadzi, przekaże kandydatowi opozycji. Pewnie w zamian za coś, ale Hofman stwierdził, że nie zna jego prawdziwych celów politycznych.

bsw/polsatnews.pl

Komentarze (15):

gumowa kaczka2020.02.18 10:23
A Jak poprawnie zmierzyć członka pisu panie hofmanie?
guess who2020.02.14 18:58
Wystarczy że "poseł" Lichocka nie jest memogenna. Choć przyznać muszę, że za młodu babka była całkiem do rzeczy...oops.
antoni.s2020.02.14 17:18
Rozstanie z pisem służy hofmanowi,gdy skończy się ta pisowsa anomalia, polska będzie wyglądać tak jak on,oczywiście po zagojeniu się ran.
anonim2020.02.14 13:29
Na wieść, że PiS buduje POLIN Niemcy są w panice. Nie jest to w interesie Niemiec, aby zachodnie ziemie Polski przeszły w żydowskie ręce. Niemcy nigdy nie wyrzekły się praw do tych ziem, uważają je za Niemieckie. Stąd ten zajadły atak na PiS. Sądy, praworządność, TSUE, grillowanie Polski w PE, to tymi narzędziami Niemcy walczą o oderwanie od pisowskiego projektu POLIN ziem zachodnich. Także zawiązany przez p. Trzaskowskiego ,,Pakt Wolnych Miast'' zmierza do realizacji niemieckiego planu oderwania zachodnich ziem od POLIN. Nie słuchacie Konfederacji, to wasza sprawa. Ale dociekajcie? Pytajcie PAD? Pytajcie PiS?
Reytan2020.02.14 12:38
Kobito Kadawo Końska – gdzie ?! Bez haryzmy, bez ikry, flaki w oleju, nierozpoznawalna i oślizła, bez języka obcego, czytająca zawzięcie z kartki lub promptera - no gdzie ?!! Kobito, ty sama stanowisz zagrożenie dla bezpieczeństwa Polski ! Tak ci śpieszno do całkowitego autoskompromitowania ?!!! Kandydatka na prezydentkę Kadawa-Końska ma rozdwojenie jaźni ! Raz mówi, że Polska to duża kraj i przyjęcie kilku tysięcy uchodźców z Bliskiego wschodu i Afryki jest bezpieczne i nie wpływa na liczbę ataków terrorystycznych, a drugim razem mówi, że Polska jest mała kraj, stąd lepiej gdy Niemcy będą tutaj rządzić !
Urszula2020.02.14 12:37
Ile fauszu trzeba mieć w sobie, aby na mszy świętej podać Prezydentowi rękę na znak pokoju, i ile zbydlęcenia trzeba mieć w sobie, aby po mszy świętej podawać tą samą rękę bojówkarzom, antypolakom i pzestępcom ?!!!
PePe2020.02.14 12:37
Kampania Kidawy Błońskiej - to kampania chamstwa i nienawiści ! Mówi się, że świat Kidawy jest śmierdzący i zatęchły ! Bezideowy i bezpoglądowy o niewielkim IQ wytwór natury i ciężkiej pracy stomatologa, fryzjera i stylistek. Kidawa sięgnęła po samobójczą broń w Pucku i Wejcherowie. Gdyby natura chciała to by mierzeję przekopała, i gdyby natura chciała to by Kidawie rozumu dodała !
katolik2020.02.14 18:46
ostatnie zdanie powinno być hasłem dna PO
Topek2020.02.14 12:36
Rzeźwa ze śwagrem Janem zadecydowały popszeć naszą łukochaną kandydatke na prezydętke, Kidawe, herbowej szczęki Błońskich i śwa się ze wsi do centrumu Warszawy traktorem wybrały. Zaparkowalim pod Kościołem na placu z tżema kżyrzamy i zanim nas glina zwinęła, zaczepilim 62 łosoby ło podpisy dla Małgorzaty. Nie zgadnieta co się stało ?! Podpisała nama kuźwa te liste jedna ŁOSOBA, i to baba !!! Wedłóg sądarzy kandydatkę herbowej szczęki popiera jesce 41% !! To i tak musieło było co powinna stać do nos KOLEJKA tech co jom kochajom jako i my. Pomijam tych co nas łomineli szerokim łukiem bo mielima parasol z napisem „Kadawa Końska”. Pewnie beło z tego drugie tyle. Po ty jedny godzinie z rozpaczy wzielim oba narkoze po 0,7 litry na łeb, i nas gliny wonczas na żłobek wzieny. Mycie ślauchem miłe nie jest, aleźwa prubowały wesprzeć naszom kandydatke, i 1 podpis, tyj stary baby, złożyliśwa u Butki, bo żodnego innego prefesura tam nie beło. Śwager mówi, że łuna jest mundro i wygro !
Piotr Nowak2020.02.14 12:35
Panie Adamie, niech pan wraca do pracy ! PIS potrzebuje ministra spraw wewnętrznych - faceta z jajami, któryby wreszcie pogonił tą bojówkę warszawską opłacaną pieniędzmi PO !
gumowa kaczka2020.02.18 10:24
nie tylko z jajami reszta tez się przyda a podobno imponujących rozmiarów
BOGAnieMA2020.02.14 12:29
Kidawa NIE jest memogenna i to własnie może ją zabić. Hoffman myśli, że jak pajacował w madrycie to wie co myśli młodzież. Bitch please...
Leszek 2020.02.14 12:27
Jak to mowi Platforma Smieci , głupek ale nasz. Duren nic nie szkodzi, byle z tej samej tuczarni. NIc JA nie zabije , bo to zombie. Czy Polacy zdurnieli, ze takich imbecyli wystawiaja. Ale to dobrze dla Krzysztofa Bosaka, dlatego jest dla PiS tak niebezpieczny.
Lucy2020.02.14 12:04
Ta menelka powinna byc odwołana z funkcji wice marszałka Sejmu!!Po wystepach w Pucku NATYCHMIAST
katolik2020.02.14 11:56
jakie miano polityka ? po pierwsze trzeba mieć rozum , polityczny zmysł a nie głupotę, usmiechac każdy się potrafi ALE ważne są konkrety A one są takie-że pseudomilutkoszatanska baba reprezentujaca dno mor-społ-polit PO i całe dno popslsldwiosnanowoczesna chcą stworzyć dla Polaków polskie obozy śmierci -eutanazja aborcja lgbt gender profanacja Jezusa i matki Bożej niszczenie Kościoła. Jest powiedziane kłade przed tobą błogosławieństwo albo przekleństwo. Dno i ci co na nich głosują zaciągają grzech społeczny i osobisty Polaków i już zaciągnęli kare przekleństwa. Kard Wyszyński módl się za Polskę!