Absurdalne zarzuty. Żydowska Liga Przeciw Zniesławieniu atakuje Macierewicza - zdjęcie
12.11.15, 09:06Jonathan Greenblatt (fot. twitter.com)

Absurdalne zarzuty. Żydowska Liga Przeciw Zniesławieniu atakuje Macierewicza

17

Żydowska instytucja twierdzi, że Antoni Macierewicz uważa „Protokoły mędrców Syjonu” za autentyczne. Szef Ligi Przeciw Zniesławieniu (ADL) Jonathan Greenblatt napisał w sprawie Macierewicza do Beaty Szydło.

Greeblatt twierdzi, że Macierewicz cechuje się „głębokim antysemityzmem” - podaje portal israelnationalnews.com. Dowód? Zdaniem szefa ADL w 2002 r. Antoni Macierewicz zapytany o „Protokoły mędrców Syjonu” Macierewicz miał powiedzieć w radiu, że są one „ciekawe”. „Ufamy, że nie pozwoli pani nikomu o takich przekonaniach być członkiem swojego rządu” - napisał Greenblatt do Beaty Szydło.

Liga Przeciwko Zniesławieniu jest żydowską instytucją piętnującą sytuacje uznane za przejawy antysemityzmu mające miejsce na cały świecie. Jonathan Greenblatt jest jej dyrektorem. Greeblatt pełnił także funkcję doradcy prezydenta USA Baracka Obamy ds. społecznych.

KJ/israelnationalnews.com  

Komentarze (17):

anonim2015.11.12 9:52
To się robi ciekawie, o przepraszam ciekawość to już antysemityzm wg. ADL.
anonim2015.11.12 9:59
Na przykład S.Michalkiewicz twierdzi, że obecnie do znaczenia dochodzi tzw. "stronnictwo amerykańsko-żydowskie". Czyżby znowu wytłumaczeniem był tzw. "brak koordynacji" ? Być może zresztą pan Macierewicz miał na myśli po prostu umiejętność preparowania pewnych dokumentów przez policję polityczną dla celów propagandowych. Tak czy siak żadna ADL nie powinna się wtrącać do stanowienia o składzie polskiego rządu.
anonim2015.11.12 10:01
Zwykła, żydowska bezczelność! Bujaj się Mordehaj pilnować swoich nazistów w knesecie!
anonim2015.11.12 10:16
Czy to ten doradca Obamy, który doradzał Prezydentowi USA mówić o "polskich obozach śmierci" podczas ceremonii w 2012 wręczenia pośmiertnie Medalu Wolności polskiemu emisariuszowi Janowi Karskiemu? Odbierający medal minister Rotfeld - obecnie członek Narodowej Rady Rozwoju powołanej przez Prezydenta Dudę - nie zdobył się na żadną replikę.
anonim2015.11.12 10:22
A co ten człowiek ma w ogóle do powiedzenia.
anonim2015.11.12 10:29
Widziałam w necie film jak żyd bluźni na Jezusa...czyli od śmierci Pana Jezusa niewiele się zmieniło. Nie mam nic do żydów, ale mają się chyba za pępek świata. Film https://www.youtube.com/watch?v=NlmXRNEDWiY i inne pokazują, że żydzi sztucznie podtrzymują mit o antysemityzmie. Współczuję im holokaustu, ale Polaków też mnóstwo zginęło. Tylko raz wybrałam się na Kazimierz w Krakowie, chciałam kupić w małymkioseczku z płytami i książkami muzykę religijną i może jakąś książkę o żydach dziś. Pani sprzedając mi płytę z pieśniami wykonanymi profesjonalnie przez chór rosyjski powiedziałam dziwnym tonem: "ale to jest muzyka religijna", potem przemyślałam - po co ona to w ogóle powiedziała - no tak, bo przecież Polacy nie umieją uszanować religii żydowskiej, książki żadnej nie kupiłam, bo wszystkie jak patrzyłam były II wojnie światowej. Takie było moje pełne zapału a potem rozczarowania spotkanie z żydami w Polsce. Nie tracę jednak nadziei, i może uda mi się kogoś ciekawego kogoś poznać, kto nie będzie się czuł "wybranym" tylko normalnym człowiekiem. Ciekawi mnie ich kultura. Zastanawiam się dlaczego Bóg wybrał właśnie ten naród z który Go ostatecznie odrzucił.
anonim2015.11.12 10:32
Wara im od naszego rządu! A tu dla tych co nigdy nie oglądali film zrobiony przez Żyda pt.Zniesławienie, czyli prawda o tzw. "antysemityzmie": https://www.youtube.com/watch?v=NlmXRNEDWiY
anonim2015.11.12 10:47
Oświadczenie a.Macierewicza w tej sprawie:http://niezalezna.pl/72848-cyngle-maja-problem-zdecydowana-odpowiedz-na-manipulacje-wyborczej-ws-macierewicza
anonim2015.11.12 11:12
a poszedł ty won i mąć sobie w swoim izraelu tu jest POLSKA, to co mówisz o PANU MACIEREWICZU to jest ANTYPOLONIZM tak ja to odbieram obywatel IV RP
anonim2015.11.12 11:24
"Żydzi lubią pieniądze. Żyd to oszust" - to słowa starszej pani Żydówki, babci autora filmu, do którego podaję link w poprzednim poście. Żydzi, może po prostu dajcie spokój z tym antysemityzmem, co?
anonim2015.11.12 11:29
@Anaja Też podałam ludziom link do filmu. Najlepszy jest moment jak ci starsi panowie coś mówią do nastolatków z Izraela, a potem jeden z ochroniarzy tłumaczy ich słowa jako obraźliwe - to jest ekstremalny i dobitny przykład...tak sobie myślę, że Żydzi tak podkreślają nieprawdę o antysemityzmie być może po to, by jakoś wciąż istnieć w przestrzeni medialnej. Szkoda, że nie mówią ani nie piszą ilu Zydów było w SB i wykańczali polskich żołnierzy z AK. Szkoda słów...
anonim2015.11.12 14:24
Jedne Żydy na Frondzie chwalą pana Macierewicza, drugie potępiają... słowem: całe życie z wariatami:-)
anonim2015.11.12 14:32
Najlepsze jest to że Żydzi - przede wszystkim Żydzi wierzący - są z założenia rasistami.
anonim2015.11.12 15:16
@Grzegorz222 - obawiam się, że nie tylko rasistami, ale szowinistami. Żydzi najbardziej potępiają u innych narodów cechy, którymi sami są przesiąknięci. To jest taka obrona przez atak.
anonim2015.11.12 19:24
Ale czy wy rozumiecie co jest fundamentem tego ataku ???!!! Fundamentem tego ataku jest istnienie w przepisów w kodeksach karanie za fikcyjne zbrodnie. Kary mają być za fałszerstwa, kradzieże, przemoc, niewolnictwo, a nie za widzi mi się koszerniaków.
anonim2015.11.13 5:53
Pięknie jest, bo Premierka sie nie ugięła. O to nam chodziło: Polacy decydują o swoich sprawach a nie żydzi z ameryki jak dotychczas (choćby casus próby sprzedania lasów).
anonim2015.11.14 15:46
A co może nie są prawdziwe? Jakby by były fałszywe toby tak żydzi nie szaleli na ich punkcie. Były wydawane wielokrotnie przed II wojną światową przez samych żydów i także Rabee czytali je swoim żydkom w Polsce.