08.11.19, 11:00Screenshot Twitter - Magazyn Śledczy Anity Gargas

A jednak Kidawa-Błońska? Wyraziła wolę kandydowania

Koalicja Obywatelska czekała na wielki powrót Donalda Tuska do polskiej polityki i poważnie się przeliczyła. Powraca zatem pytanie – kto będzie jej kandydatem w wyborach na prezydenta? Po raz kolejny gotowość zadeklarowała Małgorzata Kidawa-Błońska.

Wicemarszałek Sejmu pytana dziś przez Polską Agencję Prasową, czy podtrzymuje swoją wcześniejszą deklarację na temat startu w wyborach prezydenckich, odpowiedziała twierdząco.

W rozmowie z PAP stwierdziła też, że decyzję Donalda Tuska przyjmuje i rozumie.

Dziś po godzinie 10. rozpoczęło się posiedzenie zarządu PO. Ma on podjąć decyzję o tym, w jaki sposób wyłoniony zostanie kandydat KO i PO na prezydenta. Kidawa-Błońska stwierdziła:

Rozpoczynamy zarząd, pracujemy i wygramy wybory”.

Biorąc pod uwagę wyniki ostatnich sondaży trzeba przyznać, że potencjalnej kandydatce KO wiary w siebie nie brakuje...

dam/PAP,Fronda.pl

Komentarze

Moni2019.11.11 18:44
Po raz kolejny jazgot i opowiesci dziwnej tresci.Prawda jest taka ze jeszcze 20 chetnych sie xnajdzie.Tusk namascil juz kandydata i jest nim Kosiniak-Kamysz.I to on bedzie kandydowal, s to co chce Kidawa,Budka i ta cala reszta nie ma znaczenia
Nina2019.11.8 12:18
Dwóch pajaców juz Polskę za granicą ośmieszało Wałęsa i Komorowski jesze tej pustej babie się zachciało być trzecią. Przecież to nic nie umie jak z kartki czyta to się jaka i szczerze tą swoją wielgachną protezę szczękową. Pokazywaniem całej okazałośi protezy nie polega na rzadzeniu krajem. Najwyżej nadaje się do reklamy sztucznych szczęk.
ridado2019.11.8 11:57
Halo, czy ktoś może wie, jak dostać się do pracy w Senacie na stanowisko szefa kancelarii ? Pytam, bo słyszałem, że Borusewicz chce zostać marszałkiem, a mnie nie chodzi o wysokość pensji, ale o premie marszałkowskie. Chciałbym też wiedzieć, co trzeba robić, aby takie premie otrzymywać. W końcu była szefowa Ewa Polkowska za coś musiała otrzymywać takie premie ! Jeśli Borusewicz jest homosem, to nie ma sprawy. Za takie premie warto poświęcić stolca.
Jack Em2019.11.8 11:43
Dość długo byłem zwolennikiem PO. Jednak po przegranych wyborach w 2015 i 2019 roku zacząłem grzebać po internecie, rozmawiać z różnymi ludzmi, bo nurtowało mnie pytanie, że skoro formacja PO jest tak dobra, tak mądra, tak uczciwa jak mówią o sobie politycy PO, i tyle zrobiła dobrego dla Polski i Polaków podczas 8 lat rządzenia – to dlaczego nie wygrywa wyborów tylko przegrywa ?! Coś tu nie gra ?! Wyłączyłem TVN, i dotarłem do zupełnie innych informacji, i danych mówiących, że moja dotychczasowa wiedza jest błędna, a to co mówi TVN to kłamstwa i manipulacje ! No bo skoro jest tak źle, jak mówi TVN, to dlaczego światowe rankingi mówią coś zupełnie odwrotnego, analizy UE dotyczące poszczególnych krajów członkowskich również chwalą Polskę, GUS również podaje dobre prognozy, a i sam widzę, że w Polsce jest lepiej, a nie gorzej ! Rozmawiam z ludzmi, którzy są zadowoleni z rozwoju kraju, z programów pomocniczych, z wiarygodności rządzących, bo co obiecują lub zaplanują jest realizowane. Oczy przecieram ze zdziwienia , że to o czym wiedziałem dotychczas, to wielkie nieporozumienie i nieprawda. Porównuję rzeczywistość z tym co mówią politycy PO, i okazuje się, że oni kłamią, wymyśają głupoty i manipulują. Myślę sobie, dlaczego byłem zwolennikiem formacji politycznej, która narobiła tyle zła dla Polski ? Takie przykłady jak zadłużenie państwa, kradzież miliardów z WAT i OFE, podnoszenie podatków i wieku emerytalnego, afery bez końca dają do myśenia, że coś nie gra, że to co głoszą ścierwo-media to kłamstwa i manipulacje. Dziś, może mi się nie wszystko podobać, ale wierzę i kibicuję M. Morawieckiemu, jego rządowi i ich popieram, szczególnie za program zrównoważonego rozwoju i polskiego modelu dobrobytu ! Żegnajcie kłamcy i manipuatorzy z PO. Dziękuję Bogu, że wreszcie przejrzałem na oczy, że nawróciłem się do normalności. Zwolennicy PO są zaślepieni podobnie jak ja byłem. Jednak uważam, że ci mniej inteligentni, nie potrafią dotrzeć do prawdy i brną w ich głupocie dalej. Szkoda, bo czas mija bezpowrotnie !
mordechaj2019.11.8 11:41
Kobito – gdzie ?! Bez haryzmy, bez ikry, nierozpoznawalna i oślizła, czytająca zawzięcie z kartki lub promptera - no gdzie ?!! Kobito, ty sama stanowisz zagrożenie dla bezpieczeństwa Polski ! Tak ci śpieszno do autoskompromitowania ?!!!
Arek2019.11.8 11:37
Jak Wałęsa mógł być prezydentem, to każdy może, coprawda pani Kidawa, intelektem nie grzeszy, ale grunt to tupet, a jak z językami: posiada, ale pewnie nie włada, z czytanie z promptera, albo z kartki też nie bardzo, jej partyjny kolega też nie bardzo był .
kira2019.11.8 11:35
My, zwolennicy PeŁo (Partia Łapówkarzy), żądamy natychmiastowego uwolnienia Artura W. ( nazwisko pełne to Wołczacki) z aresztu ! Wiemy, że tem burmistrz-biznesmen jest niewinny. W końcu każdemu wolno jeźdźić autem z otwartym oknem. Chcemy żeby Artur W. wystartował w wyborach prezydenckich, oczywiście jako kandydat niezależny (podobnie jak Gawłowski), bo został niesłusznie wydalony z PeŁo, i żeby przekazał nam info kiedy i gdzie powinniśmy jeźdźić autami z otwartym oknem przez które wpadają reklamówki ze szmalem. Były prezydent, który wabi się Bolek obiecywał nam po 1 mln zł i nie dotrzymał słowa. Następnie miał nam podać system skreślania w toto-lotku do wygrywania każdego tygodnia po 500-1700 zł, i niestety też nas zawiódł ! Kolejny prezydent Bronek kazał nam brać kredyty, ale banki przestały je nam dawać. Jesteśmy przekonani, że wreszcie Artur W. jako prezydent przykaże nam tajemnice wpadających reklamówek przez okna !!!
Zosia2019.11.8 11:34
Puste gesty, puste słowa, puste serce, pusta mowa, puste, choć zacięte usta, pusty wzrok i głowa pusta, pusty program i projekty, do cna pustych stek inwektyw, pusty jazgot, próżne żale, krzyk, co treści nie ma wcale, puste groźby, puste miny, wielkie morze próżnej śliny, puste hasła, obietnice, wszystko puste – poza picem ! Słowem zero, nicość, próżnia – tym się w świecie PO wyróżnia.”
kalinka2019.11.8 11:34
Schetyna mówi o zwolennikach PO: Okradliśmy ich z miliardów, podnieśliśmy im podatki i wiek emerytalny, doprowadziliśmy wiele polskich rodzin na skraj ubóstwa, zdradzaliśmy ich kraj w UE, doprowadziliśmy do bezrobocia ponad 10% i „wyeksportowaliśmy” za granicę ok. 3 mn Polaków, wiele afer korupcyjnych hulało po kraju systematycznie – a oni i tak na nas głosują !!! To niebywałe ! To zdumiewające ! Powszechnie mówi się, że głupszymi od członków PO są ich wyborcy ! I to prawda.
Jack Em2019.11.8 11:33
A tyle razy pisaliśmy, że PO to zorganizowana szajka przestępcza, albo mafia przestępcza - no ludzie ! Jeśli ktoś pozwala na kradzież tylu miliardów z budżetu państwa, to co to jest ?! To co wy myślicie, że jak Tusk i inni z PO pozwalali kraść miliardy, to złodzieje je kradli nie dzieląc się łupen z tym który im na to pozwalał ?! Ludzie nie bądźcie naiwnymi - złodzieje kradli bo byli bezpieczni (parasol sądów i polityków PO), ale to nawet małe dzieci wiedzą, że ci złodzieje musieli się dzielić z politykami PO ! Ku-rwa, ręce opadają - gdzie jest ten Mariusz Kamiński !!! Czy tem człowiek potrafi otworzyć pysk i wyjaśnić nam co się dzieje w tej Polsce ?!!!!!!
Witek2019.11.9 21:45
Jak . W 1989 szukałem pomocy prawnej w KK . Chciałem posadzić kilku KOMUNISTÓW , do więzienia . Zero pomocy . Sam zostałem [ zbesztany ] . Serce mi rośnie jak widzę , że jest wielu PATRIOTÓW . Pozdrawiam .
592019.11.8 11:29
kamikaze ,