Planned Parenthood - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Planned Parenthood. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Planned Parenthood, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Planned Parenthood w naszej wyszukiwarce.

Kto stoi za Planned Parenthood? Szatan! ZOBACZ KONIECZNIE

Kto stoi za Planned Parenthood? Szatan! ZOBACZ KONIECZNIE Kto stoi za Planned Parenthood? Sataniści nie pozostawiają wątpliwości – ojciec kłamstwa, czyli szatan. A najlepszym dowodem są satanistyczne rytuały odprawiane przez klinikami przez wyznawców złego. Podczas modlitewnego protestu przed of Michigan’s Planned Parenthood obok modlących się chrześcijan pojawili się wyznawcy szatana z Satanic Temple z Detroit, a także wiedźmy z napisem „Wiedźmy wspierają Planned Parenthood”. ...

Planned Parenthood - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Planned Parenthood. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Planned Parenthood, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Planned Parenthood w naszej wyszukiwarce.

facebook