Planned Parenthood: Dzieci jeszcze żyją, kiedy pobiera się od nich próbki tkanek - zdjęcie
01.07.20, 13:20Fot. ilustracyjne - suparna sinha via Flickr, CC BY-SA 2.0

Planned Parenthood: Dzieci jeszcze żyją, kiedy pobiera się od nich próbki tkanek

22

„Departament Sprawiedliwości stanowczo ściga sprzedaż części ciała orła. Z pewnością sprzedawanie ludzkich części ciała, po wycięciu ich z niemowlęcia z bijącym sercem, jest przynajmniej równie poważnym przestępstwem” – tak David Daleiden z Center for Medical Progress (Centrum Postępu Medycznego) skomentował praktyki Planned Parenthood związane z handlem częściami dzieci, które zabito w wyniku aborcji.

Center for Medical Progress, które ujawniło proceder handlowania częściami ciał nienarodzonych dzieci przez Planned Parenthood, opublikowało nowe wideo, w którym przedstawione są zeznania przedstawicieli przemysłu aborcyjnego. Składająca zeznania pod przysięgą Perrin Larton z Advanced Bioscience Resources przyznała, że „co parę miesięcy” w wyniku aborcji rodzą się „nienaruszone embriony”. Co jest sprzeczne z tym, co dominuje w narracji przemysłu aborcyjnego, że takie przypadki są „niezwykle rzadkie”.

Wprawdzie Larton stwierdziła, że nie widziała oznak ruszania się u takiego dziecka, gdy laborant przychodzi, by „dokonać dysekcji” w celu uzyskania próbek tkanek, ale widziała „bijące niezależnie” serce.

Z kolei dr Deborah Nucatola z Planned Parenthood stwierdziła, że miała pacjentki, które urodziły „niezdolne do życia embriony”, ale unikała precyzyjnej odpowiedzi, co to oznacza. Jej zdaniem każdy przypadek był inny i należało brać pod uwagę różne kryteria, takie jak np. długość trwania ciąży, wagę, „zdrowie embrionu” oraz „możliwość interwencji”. Dr Nucatola zyskała sobie złą sławę, gdy przyznała w wideo nakręconym ukrytą kamerą, że Planned Parenthood czerpie zyski z handlu ludzkimi tkankami, obchodząc obowiązujące prawo i zakaz aborcji przy częściowym porodzie.

„Jak długo władze publiczne będą pozwalać Planned Parenthood i ich wspólnikom sprzedawać żyjące dzieci w łonie i poza łonem, a następnie zabijać je pozyskując organy?” – spytał David Daleiden. Center for Medical Progress ujawniło handel częściami ciałek dzieci przez Planned Parenthood jeszcze za prezydentury Baracka Obamy. Mimo że administracja Trumpa zajęła się sprawą, do tej pory nie wniesiono wobec giganta aborcyjnego żadnych oskarżeń.

jjf/LifeSiteNews.com

Komentarze (22):

Jan Radziszewski2020.08.7 12:24
Piekło gore i czeka na was !! + Sąd Boży - BARDZO BLISKO +++ musisz wiedzieć - za niedługo a nawet może i w tym roku Prześwietlenie sumień tj Sąd Ducha św ++"Niektórzy poczują tak wielkie obrzydzenie i doznają takiego wstrząsu, gdy ich grzechy zostaną im ukazane, że umrą zanim wykorzystają okazję prośby o przebaczenie. - a piekło czeka i gore! + Bowiem Każdy zobaczy stan swej duszy przed Bogiem – co dobrego i co złego uczynił w swym życiu ++ stąd pytanie +++ a gdzie mogą jedynie trafić mordercy, sodomici i prześladowcy KK - tylko mogą do PIEKŁA + bowiem wieczne są tylko NIEBO i PIEKŁO (nie czyściec ) powstałe tj stworzone dla Lucyfera i jego zwolenników diabłów w tym potępionych ludzi
Jacek2020.07.27 15:22
Prezes StemExpress zeznała, że jej specjalizująca się w biotechnologii firma dostarczała naukowcom do medycznych badań żywe, bijące serca abortowanych dzieci oraz ich nienaruszone głowy – „połączone z ciałem dziecka” lub „oderwane”. Jak wskazywali adwokaci oskarżonych dziennikarzy, oznaczałoby to, że dzieci, od których pobrano materiał do badań, musiały urodzić się żywe lub były one ofiarami zakazanej prawem tzw. aborcji przez częściowe urodzenie... Read more: https://www.pch24.pl/usa--planned-parenthood-i-kulisy-handlu-organami-abortowanych-dzieci,70784,i.html#ixzz6TOvuBpAz
MaxFiend2020.07.1 17:46
Dziennikarz, który pomówił PP o handel tkankami embrionów ostro beknął przed sądem na 100 tys. dolarów. Kłamstwo na Frondzie to norma :-D
Kobieta2020.07.1 15:58
świat poniesie straszna karę za to barbarzyństwo
Duchowny2020.07.1 16:08
Tez sie tego obawiam. Kyrie elison!
ks. Bogusław2020.07.1 15:17
Zawsze gdy takie teksty czytam rodzi się pytanie, czy te kobiety, aborcjoniści, "laboranci", gdy zwiedzają Auschwitz i widzą dziecięce butki, prochy, włosy, puszki z cyklonem B, widza siebie w tym samym przemyślę. Czy mają sumienie?
taro2020.07.1 17:30
oni nie zwiedzaja Auschwitz,tylko buduja nowe, ruchome, wydajniejsze i przynoszace wieksze zyski, ekologiczne.
Andrzej2020.07.1 14:58
Ci mordercy odpowiedzą za zbrodnie na dzieciach
Anna2020.07.1 14:19
A może ktoś wyjaśnić kto kupuje części ciała embrionów i w jakim celu? Nie rozumiem jakie mogłyby mieć zastosowanie martwe narządy, w dodatku za małe żeby służyć za przeszczepy... Donacja do celów naukowych jest uregulowana prawnie, jak sądzę, i nie ma z nią problemów. Odpowiedzcie mi, drodzy redaktorzy!
Cool2020.07.1 14:24
Sama widzisz jak mało wiesz ... ale jakby co, jesteś za "choice" prawda?
Laszka2020.07.2 1:57
Czesci ciała nienarodzonych dzieci sa wykorzystywane w przemyśle kosmetycznym np w kremach spowalniajacych proces starzenia. Po ujawnieniu tego faktu firmy kosmetyczne produkujace takie preparaty w ulokach zaczeły uzywac eufemizmów w rodzaju "substancje czynne pozyskane z pierwotnych komórek macierzystych" Niestety takie pobrane od dzieci tkanki sa takze sprzedawane do celów naukowych, nie wszystkie kraje maja regulacje zabraniajace tego procesu
Janka2020.07.1 13:34
dziecko - człowiek od narodzin do okresu dojrzewania / Słownik języka polskiego PWN /
Cool2020.07.1 14:20
"Homo sapiens" ... wydawałoby się "człowiek myślący" :((
Ks. Bogusław2020.07.1 15:36
W Auschwitz w bloku 13 jest taki niemiecki napis: „Szczury, pluskwy i pchły, są takim samym zjawiskiem naturalnym, jak Żydzi i Cyganie.." Takie masz myślenie?
leszczyna2020.07.1 23:41
dziecko - człowiek od narodzin do okresu dojrzewania / ustawa o Rzeczniku Praw Dziecka /. Ustawa ma rangę prawną na terenie RP. Nazewnictwo jest wtórne wobec faktu antropologicznego: aborcja jest celowym zabiciem rozwijającego się płodu ludzkiego, czyli człowieka na embrionalnym etapie rozwoju.
leszczyna2020.07.1 23:45
Korekta źle wyświetlonego tekstu: dziecko - człowiek od poczęcia do osiągnięcia pełnoletności (ustawa w Rzeczniku Praw Dziecka, art.2.1: "W rozumieniu ustawy dzieckiem jest każda istota ludzka od poczęcia do osiągnięcia pełnoletności."
Anonim2020.08.18 13:52
Wilipedia Dziecko w świetle prawa Ustawa o Rzeczniku Praw Dziecka za dziecko uznaje każdą istotę ludzką od poczęcia do osiągnięcia pełnoletniości (tj. co do zasady 18 lat)[1]. W rozumieniu Konwencji o prawach dziecka, przyjętą przez Zgromadzenie Ogólne Organizacji Narodów Zjednoczonych 20 listopada 1989 roku „dziecko” oznacza każdą istotę ludzką w wieku poniżej osiemnastu lat, chyba że zgodnie z prawem odnoszącym się do dziecka uzyska ono wcześniej pełnoletniość (art. 1)[2]; dziecko, z uwagi na swoją niedojrzałość fizyczną oraz umysłową, wymaga szczególnej opieki i troski, w tym właściwej ochrony prawnej, zarówno przed jak i po urodzeniu (wstęp).
Darek2020.07.1 13:33
To nie są żadne dzieci, to jest po prostu ideologia.
Ala2020.07.1 14:58
głupi
Anonim2020.08.18 13:56
Jak najbardziej są to dzieci .
Cool2020.07.1 13:32
.. nietolerancja normalności, zboczenia, aborcja, antychrześcijański światopogląd, ... to cechy wspólne wszystkich lewaków!!
prosty2020.07.1 14:40
"Lewaki" to chyba złe słowo tutaj. To jest jakaś nieprawdopodobna mieszanka ignorancji, narcyzmu i egoizmu, agresji wobec mających inne czy w ogóle jakiekolwiek poglądy, połączona z zamknięciem na przeszłość i przyszłość. To do nas idzie, z poparciem dużych pieniędzy, dlatego potrzebny jest mądry plan obrony. Wydaje mi się, że przede wszystkim powinna być chroniona wolność, rodzina i prawo do wychowania dzieci. Ludzie powinni się organizować, organizować społeczne przedszkola, szkoły. Kiedyś Francja chciała indoktrynować przedszkola, pierwszą odpowiedzią społeczności żydowskiej było zabranie dzieci z publicznych przedszkoli i właśnie organizowanie własnych. Katolicy pozostali bierni, oddali pola państwu. To jest problemem.