10.03.13, 21:49

Zobacz jeszcze raz - klatka po klatce - jak lewica obchodzi się z kobietami

"Tak wygląda tolerancja i szacunek według środowisk feministycznych. Tuż po tym jak zadeklarowano walkę przeciw przemocy, paradoksalnie organizatorzy rzucili się wręcz z pięściami na kobiety, które przyszły wyrazić swoje zdanie, pokazując, że zdanie wąskiej grupy frustratek nie jest głosem wszystkich kobiet" - czytamy na oficjalnym profilu żeńskiej sekcji Ruchu Narodowego na Facebooku.

Pytanie, czy zdjęcia na ktorych dokładnie widać - krok po kroku - całe zdarzenie, będzie stanowiło bodziec dla organów ścigania? Doszło bowiem do użycia lub też groźby użycia przemocy wobec kobiet. Czy tym razem, czujni - jeśli chodzi o obywateli o odchyleniu "prawicowo-nacjonalistycznym" - mundurowi, będą działać równie stanowczo wobec sympatyków ruchu feministycznegp?

Mają w ręku nagranie i zdjęcia. Tylko od nich zależy, czy w Polsce dalej będzie istniało przyzwolenie na bezkarne stosowanie przemocy wobec słabszych.

AM

Komentarze

anonim2013.03.10 22:03
macie rację, ale dlaczego dziewczyny z pro life ze swoimi radykalnymi hasłami wpadły w sam środek manify ? to tak jakby Biedroń wbiegł w sam środek marszu onr z tęczową flagą...
anonim2013.03.10 22:14
Znacznie bardziej są agresywne wobec maleńkich kobiet, które nieproszone zagnieździły się w ich macicach. Uczestniczki Manify to po prostu feminazistki! Nie ma wobec nich bardziej adekwatnego określenia. I dla przypomnienia - wciąż aktualna piosnka (bo sobie to podśpiewuję): http://www.fronda.pl/blogi/pogaduchy-mamuchy/wojujacym-feministkom-zyczenia-ostrzezenia,26475.html
anonim2013.03.10 22:18
Zrobiły manifę jako sprzeciw względem przemocy wobec kobiet a tu się okazuje, że na manifie dziewczyna została zaatakowana przez manifestantów. Cóż za paradoks :P Nie od dziś wiadomo, że lewica jest tolerancyjna, ale ... tylko dla swoich poglądów.
anonim2013.03.10 22:19
Zrobiły manifę jako sprzeciw względem przemocy wobec kobiet a tu się okazuje, że na manifie dziewczyna została zaatakowana przez manifestantów. Cóż za paradoks :P Nie od dziś wiadomo, że lewica jest tolerancyjna, ale ... tylko dla swoich poglądów.
anonim2013.03.10 22:46
#prawacka prowokacja A tak na serio bardzo niemiłe zdarzenie, chociaż jednostronna relacja może być mało wiarygodna. Ktoś ma może link do filmiku, albo większej ilości zdjęć i dokładnego opisu zajścia?
anonim2013.03.10 22:59
Widziałam to osobiście:Z okazji dzisiejszej Manify Kobiety dla Narodu zorganizowały plakat z Marlą Cardamone i Wandzią N.. Stanęły z boku manifki, uniosły go i się zaczęło. Feministki wpadły w furię, paru krewkich feministów rzuciło się i zaczęli niszczyć plakat, bić i kopać dziewczyny. To się nazywa tolerancja made in feministki!!
anonim2013.03.10 23:11
A co z Biedroniem?Ma sprawę o napaść na policjanta 11.11.11a Fronda nie śledzi procesu.
anonim2013.03.10 23:22
czszcz27 : "a u was biją murzynów" - co>> ha,ha,ha
anonim2013.03.10 23:26
Nic nowego. Lewica nie po raz pierwszy w imię swojej ideologii stosuje przemoc wobec "wrogów ludu". Hasełka o pokoju, a w praktyce poparcie dla przemocy wobec słabszych (choćby mordowania poczętych dzieci).
anonim2013.03.10 23:35
http://wroclaw.naszemiasto.pl/artykul/galeria/1316021,wroclaw-manifa-czyli-protest-kobiet-w-rynku-zdjecia,2267915,id,t,zid.html#galeria Aborcja, aborcja. Ale o haśle "tylko matoły zamykają szkoły", czy "nigdy się mamie nie wypłacę, bo rzuciła dla mnie pracę" ani mru mru. Za skrajne głosy w polskich środowiskach feministycznych odpowiedzialne są po części konserwatywne media. Tylko aborcja, aborcja. To ludzie słyszą, że feminizm = aborcja. Mało kto wie, że są to środowiska najbardziej w Polsce zaangażowane w politykę prorodzinną. Moja opinia. Poza tym nie miałem okazji sprawdzić jak było z tym pobiciem. Ktoś mógłby wrzucić filmik na youtube. Smutne to bardzo, aż nie chce mi się wierzyć.
anonim2013.03.11 0:28
@Gabi_Goc Twój komentarz to klasyka seksizmu: "nic, że kobitki zostały pobite bo przecież lubi być poniżane". Założę się, że niejeden damski bokser tłumaczy się w równie kuriozalny i zakłamany sposób jak ty.
anonim2013.03.11 1:12
Boga widzą ci, którzy Go potrafią widzieć, to znaczy ci, co mają otwarte oczy duszy. Chociaż bowiem wszyscy mają oczy, u niektórych są one zaćmione i dlatego nie mogą zobaczyć światła słonecznego. Z tego jednak, że ślepi nie widzą, nie wynika, iż słońce nie świeci, lecz że oni są dotknięci ślepotą. Tak i ty masz zaćmione oczy swojej duszy z powodu grzechów i złych czynów twoich.
anonim2013.03.11 2:35
No to lewactwo ma zagwozdkę... ciekawe co z tym zrobi
anonim2013.03.11 3:17
Meef napisał(a): [ usuńcie ten komentarz! ]Mar 11, 2013, 12:40 rano Mam lepszy filmik! "Napaść o. Rydzyka na dziennikarza (szokujące sceny)" obejrzyj: http://katonnajmlodszy.wordpress.com/2012/02/21/napasc-o-rydzyka-na-dziennikarza-szokujace-sceny/ *** W taki właśnie sposób powstają plotki na temat o.Rydzyka. Notka Katona młodego z ironią pokazuje sposób doprawiania gęby o.Dyrektorowi. Zeby to jednak uchwycić trzeba mieć IQ nieco większe od tego jakim dysponuje dżdżownica. http://katonnajmlodszy.wordpress.com/2012/02/21/napasc-o-rydzyka-na-dziennikarza-szokujace-sceny/ W zalinkowanej notce czytamy m.in.: Zobaczcie sami w jaki ordynarny sposób o. Tadeusz Rydzyk narusza nietykalność cielesną dziennikarza TVN. Według mojej opinii zapis filmowy jest gotowym materiałem do prokuratury. Zakonnik fizycznie atakując reportera niezależnej stacji telewizyjnej, zaatakował tak naprawdę całą polskojęzyczną brać dziennikarską. (...) Do ordynarnej mowy nienawiści – co znakomicie ukazuje filmik – redemptorysta dołączył metody z arsenału przemocy fizycznej. Jest mi wstyd i czuję się podle. Smutkiem jeszcze większym napawa mnie fakt, że ojciec Rydzyk swoje zdziczenie okazał dla stacji telewizyjnej, która kieruje do Polaków bogatą ofertę programową na najwyższym poziomie kulturalnym, intelektualnym i rzetelności reporterskiej (wystarczy przytoczyć: Taniec z Gwiazdami, Rozmowy w toku, Fakty TVN, Julia, Prawo Agaty, Na Wspólnej, Ukryta prawda, Dzień dobry TVN, Co za tydzień... (...)Na własne oczy zobaczmy jak wygląda przemoc w telewizji Trwam i Radiu Maryja. UWAGA! SZOKUJĄCE SCENY. *** Na filmiku widzimy o.Tadeusza, który z posłanką Szczypińską idzie korytarzem, podchodzi do nich dziennikarz z TVN, mówi: proszę ojca, co ojciec sądzi o ... (słowa nieczytelne) Zakonnik odpowiada: TVN-owi nie mogę nic powiedzieć ponieważ TVN bardzo nieuczciwie postępuje, w stosunku do nas i w bardzo wielu sprawach. Przepraszam, ja pana szanuję ale (Szczypińska dodaje: ale telewizji już nie) o.Rydzyk: ja pana szanuję jako człowieka i życzę dobrze, (podaje dziennikarzowi rękę, krótki uścisk) Szczęść Boże. Tymi szokującymi scenami jest cały czas uśmiechnięty o.Rydzyk, gest życzliwości, uścisk dłoni reportera, jak i słowa pożegnania: "Szczęść Boże".
anonim2013.03.11 3:26
Dodam jeszcze. Przede wszystkim źle zapisałam nicka Katona. On się podpisuje Katon Najmłodszy. Poza tym - gościu jest nasz, czyt. prawicowy. Meef chyba nie zajarzył o co biega. :) *** Poniżej, jeden z ostatnich wpisów Katona Najmłodszego: Katon Najmłodszy pisze: Marzec 10, 2013 o 22:38 " Witam serdecznie! Właśnie dowiedziałem się o najbliższych planach homo posła Biedronia – w tej chwili jest na Grodzkiej, a wkrótce będzie w Kaliszu… " :)))
anonim2013.03.11 7:49
Meeeeeeef, barani łbie,jestem z Torunia. To zdarzenie miało miejsce w znakomicie prosperujących (głównie eksport) Zakładach Mięsnych. Ojciec Rydzyk przybył tam, by ratować zakład, miejsca pracy. TVN hieny pojawiły się tam na wieść, że będzie tam zakonnik, wiadomo po co. Nie obronił zakładu! Kupił go jakiś "biznesmen", posprzedawał co miało jakąś wartość, przedtem oczywiście ludzi wyrzucił na bruk. Były z nim jakieś straszne przekręty i gość dostał wieloletni wyrok do odsiadki. Dziś, kto przejeżdża przez Toruń, może zobaczyć... ruiny tego zakładu. Oto twoja GóWniana, TVNowska prawda, barani łbie! Może jeszcze wspomnisz o maybachu, którego nikt nigdy nie widział (poza wspomnianymi GóW i TVN, w chyba narkotykowych zwidach!). Przerażenie ogarnia jak można tak zlasować mózgi! No, ale barany to nie ludzie...
anonim2013.03.11 8:09
Cholerne lewaki
anonim2013.03.11 8:50
@Jendrzej - czy obrona życia to radykalizm ? to po pierwsze. O ile dobrze zrozumiałem ONR w twoim przekonaniu to "bojówka" zakapturzeni złoczyńcy - przyrównujesz ich do manify zatem sugerujesz iż obie organizacje stanowią zagrożenie dla np: "radykałów broniących życia dzieci". Ja jednak nie stawiał bym równości pomiędzy tymi organizacjami. W moim przekonaniu tylko jedna z nich jest niebezpieczna . Tylko jedna zagraża życiu, tylko jedna otwarcie żąda śmierci własnych dzieci, usankcjonowanego prawem. Mogę napisać tylko jedno. Smutne.
anonim2013.03.11 9:04
czy ktos rozpoznaje tego pedzia w okularach, który ciągnie dziewczynę za włosy?
anonim2013.03.11 9:56
@Gabi_Goc Jak zawsze mącisz, filozujesz, wysilasz się na oryginalność. Do admina: proszę usunąć "komentarze" etatowego trolla rozuma. Są chamskie i prymitywne; nie można ich tutaj tolerować.
anonim2013.03.11 10:19
Tolerancja lewicowa, aż się leje krew.
anonim2013.03.11 10:32
świetna prowokacja dziewczyny gratulacje
anonim2013.03.11 12:43
feministkom z manify nie podoba się prawda. I to w zasadzie było przyczyną takiego potraktowania kobiet z fundacji Pro-life. Przypominam klasyczną definicję prawdy: „veritas est adaequatio intellectus et rei, secundum quod intellectus dicit esse quod est, et non esse, quod non est". -autor Tomasz z Akwinu.
anonim2013.03.11 19:21
Damscy bokserzy ! A może tak na Gołotę niech z pięściami spróbują ?