Ziemkiewicz ostro do Dulkiewicz ws. Marszu w Gdańsku: Z czego jesteś taka dumna, żałosna idiotko? - zdjęcie
26.05.19, 08:40screenshot Youtube - Pomorskie EU / Nasze Pomorze / Telewizja Republika

Ziemkiewicz ostro do Dulkiewicz ws. Marszu w Gdańsku: Z czego jesteś taka dumna, żałosna idiotko?

200

Jak już informowaliśmy, wczoraj w Gdańsku odbył się V Trójmiejski Marsz „Równości” , który otworzyła prezydent Aleksandra Dulkiewicz. Na paradzie pojawiły się oburzające transparenty – jedna z grafik, rysunek waginy na drzewcu, imitował niesienie Najświętszego Sakramentu w procesji Bożego Ciała. Bardzo mocno udział Dulkiewicz w Marszu skrytykował Rafał Ziemkiewicz.

Jestem dumna i zaszczycona, że mogłam otworzyć i uczestniczyć w V Trójmiejskim Marszu Równości. Gdańsk nie boi się różnorodności”

- napisała Dulkiewicz na twitterze.

Apelowała też do uczestników marszu, aby ci byli odważni:

Postawmy tamę złemu językowi, postawmy tamę złu”.

Bardzo ostro postawę Dulkiewicz w sprawie marszu na którym uderzano w wiarę katolicką, skomentował Rafał Ziemkiewicz:

Naprawdę? Z czego jesteś taka dumna, żałosna idiotko? Z chamskiego znieważania katolików? Z prowokacyjnego profanowania świętości? Ze wspierania gówniarstwa, którego jedynym celem jest nasrać Polakom na wycieraczkę i napluć do zupy? Bosh, ależ wy „fajnoplacy” jesteście żałośni”.

dam/twitter,Fronda.pl

Komentarze (200):

Zdegustowany2019.05.30 19:35
Aż dziw, że ten wulgarny typ cieszy się taką popularnością na katolickim portalu. A może ta Frodna to jakas ukryta opcja szatana???
Bogus\305\202aw 2019.05.27 21:37
Mówią mi koledzy zza miedzy: "Niech nam żyje i podrasta - Biedron Robert pederasta: człowiek z miasta !" Kolorysta za stow 300.
Ja2019.05.27 7:30
Czy na tej stronie jest admin????????? Czy ktoś ogarnia te ,szokujące i wulgarne wpisy??
Alojzy Cedzidło2019.05.26 21:47
Ludzie kochane . Dlaczego zwracacie uwagę na tego ,,Dumnego " Toć jemu wlaśnie o to chodzi.. Myślę ,że warto się zastanlowić , czy moderatowi Frondy tez o to chodzi.
Marek2019.05.26 20:36
Niedouczona p. Błaszczak niech się nie obraża na pojęcie zboczenie, które słownik języka polskiego definiuje jako; «zaspokajanie popędu płciowego w sposób odbiegający od normy». Dla przypomnienia normalny stosunek seksualny to stosunek dopochwowy, w wyniku którego mężczyzna składa nasienia w drogach rodnych kobiety. Reszta jest zboczeniem
anonim2019.05.26 21:00
To w takim razie mamy lekko 90% zboczeńców zadowolonych z udanego życia seksualnego. ❤ I ograniczam sie tylko do par hetero.
Lackstein2019.05.26 19:33
W mieście wolnym GDAŃSK ideologia dupkiewiczyzmu ma poparcie prezydent Dulkiewicz. Pochwała penisa, pupy i waginy może wkrótce mieć swe poczytne miejsce na cokole u wrót magistratu.
ktoco2019.05.26 15:53
Żałosny obszczymurku Ziemkiewicz, idiotko to powiedz twojej starej.
AN2019.05.26 15:21
Brawo! W końcu ktoś odważył się nazwać po imieniu te panią i żałosne podrygi obrzydliwców.
Jan Radziszewski2019.05.26 15:19
+ Polak Ateista Dumny Gej + + + nowe żydy na forum. Z Polski von! + żydzie leć do Izraela budować Trzecią świątynię dla nev Mesjasza ?? On objawił się już i czeka aby być w niej ukoronowany ! ha ha ha ! Tam wam dopiero naprawdę słoneczko zaświeci!! i powinieneś się cieszyć bo razem z Antychrystem w słynnym jeziorze ognia i siarki /Ap 20,15)
Wladek C.2019.05.26 14:31
Żałosny, niedumny geju! Ale wyprysnąłeś wpisem! Ha ha ha! Cieszę się ! Bo wiem , że cię prawda zabolała! O to chodzi! Nareszcie usłyszałeś nie tylko od nas ! BRAWO ZIEMKIEWICZ! Badź pewny o jedno! TAKĄ OBLEŚNĄ NIEUMYTĄ MORDĘ MASZ TY, NIEDOMYŁEŚ JEJ PEWNIE, MOŻE CI SIĘ Z PEWNYMI ODCHODAMI POMIESZAŁA! NIE WIEM CZY JESTEŚ SK....... SYN ! , MATKI TWOJEJ NIE ZNAŁAM ! ALE TO ŻE, JESTEŚ K.........RZ, TO PEWNE ! BO SAM O SWOICH HARCACH PISZESZ!
Hi, hi...2019.05.26 14:37
popracuj nad polskom jazykom Siergiej
Wladek C.2019.05.26 18:38
A co ci się zrobiło? Ja jestem od urodzenia Polakiem ! Nie umiałeś przeczytać mojego imienia?? Popracuj nad nauką czytania, a potem zwracaj uwagę! A RESZTA TO SZCZERA PRAWDA O WASZYM "DENNYM GEJU", NAWET ŻEBY NIE WIEM JAK PRZEKLINAŁ, TO TYLKO UTWIERDZA MNIE, ŻE MAM RACJĘ! ALE SUPER! Wstawione tu powyżej wielokropki oznaczają , że nie chciałem tak dosadnie nazywać tego..."geja...", tak jak on to zrobił! U niego leje się szambo okropnie. NAWET Z DWÓCH STRON! Nazwać go s.......synem, to dla niego nie obraza, bo on nim jest!
zatroskany2019.05.26 13:29
To wywrotowa dywersantka, na zło mówi że to dobro... Ona jest użytecznym durniem w rękach masonów , albo po prostu masońskim niszczycielem któregoś stopnia. Na pewno blisko jej do szatana. Kiedy chcesz bronić dzieci dzieci od zgorszenia to mówisz źle...
PrawyObywatel2019.05.26 13:21
Ziemkiewicz to ostatni prostak, sprawa w sądzie dla tego warchoła!
Zygfryd2019.05.26 13:15
Zupełna Obora pani prezydent Gdańska ?!! nie zasługuje pani nawet na spluniecie w twarz co za wredne babsko do chlewa i widły do gnoju a nie na prezydenta sie nadajesz
rybak2019.05.26 13:06
Wielkie BRAWO, Panie Ziemkiewicz! Z pedalstwem i antykatolicyzmem trzeba krótko, a ta k...a z Gdańska niech lepiej na siebie uważa...Jej poprzednik był też mądry i wiemy jak zakończył swój marny żywot.
PrawyObywatel2019.05.26 13:22
Pytam czy Jezus miał żonę? No właś[email protected]! Tak więc lepiej homo nie dyskryminuj, bo nie wiadomo jakiej orientacji jest twój bóg!
2..2019.05.26 13:27
Od razu wyczuję ateo-debila-"twój bóg".Bóg z małej litery.Powodzenia na Drugiej Stronie!
Trójoka wrona2019.05.26 13:51
Mam niepokojące wrażenie, że ucieszyła cię tragedia, jaka zdarzyła się w Gdańsku i gdyby znowu się zdarzyła, też byś się ucieszył.
Agnieszka2019.05.26 13:51
Wiesz, że to można podciągnąć pod groźby karalne? Skąd w was ludzie tyle nienawiści?
anonim2019.05.26 14:23
ty tez dzifko marnie skonczysz. wszyscy tak konczycie zasrrrane lewaki
Jahu2019.05.26 17:03
Pedałów zapytaj skąd w nich tyle nienawiści do naszej wiary.
Bolek2019.05.26 12:56
Małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny , jeżeli ruch LGBT chce zawierać śluby osobami tej samej płci lub ze zwierzętami to niech sobie wyznaczą ze swojego grona osobę które będzie udzielała im ślubu . Kościół jest dla katolików a nie dla ateistów . Pedofil to zboczeniec a gej czy inny kochający inaczej to kto? też zboczeniec ale też człowiek i należy mu się tolerancja i szacunek, do czasu gdy nie będzie swe dewiacje zboczenie propagował.
Wojtek Polak2019.05.26 12:53
to nie są marsze równości to ma na celu pokazać że zboki są równiejsi od normalnych. taki to zobokoterror. odkąd to paru procentowa grupka świrów ma prawo na rzucić swoje dewiacie większości. zboczenia są obrzydliwe i wpychanie ich w miejsce publiczne też jest obrzydliwe. a p. prezydent Gdańska jest dumna z czego?z własnej głupoty czy z parady zboczonych obrzydliwości? uważaj paniusiu że byś z tej dumy nie pękła. koniec z tolerancją gdy zboki wchodzą nam na głowy i plują w twarz to nie ma mowy o żadnej tolerancji nie ma mowy o jakiejkolwiek akceptacji.zboczenia trzeba wyrzucić na margines społeczeństwa a nie z jakąś wyimaginowaną dumą paradować po ulicach miast. zboki mogą się kąpać w swoim uperfumowanym szambie nic mi d ego ale wypad z przestrzeni publicznej.
Maria Blaszczyk2019.05.26 16:10
Zacznij może od sprawdzenia, czym są zboczenia. Potem upewnij się, czy rzeczywiście ktoś Ci je narzuca. Czy istnieje jakikolwiek przymus np. gwałcenia? Bo ja się mogę zgodzić, że zboczenia są obrzydliwe. Tylko że na żadnej paradzie, na której byłam, nie było o nich mowy. Ani tym bardziej o narzucaniu komukolwiek czegokolwiek. A jeśli ktos nie jest żadnym zbokiem - to jak najbardziej ma prawo być w przestrzeni publicznej. Co do np. prawdziwych zboków, księdza z Tylawy, który pracuje dla Radia Maryja - miałabym już wątpliwości. A Ty co sądzisz o tym, by w katolickim Radio pracował zbok? Masz ochotę się z nim pomodlić?
Wojtek Polak2019.05.27 6:34
A Ty co sądzisz o tym, by w katolickim Radio pracował zbok?to samo co o reszcie zboków izolować od społeczeństwa. a ty masz ochotę paradując na zlotach zboków przebrać się za babajage {trans zboki} czy wpychać sobie jak pedzie obce przedmiotów w odbyt?
Tomasz2019.05.26 12:42
Rację ma, zaiste.
Mikołaj2019.05.26 12:40
Piszę po raz wtóry , bo prawda się nie da zakneblować .To odpowiedni cytat do tej " imprezy" : " Wielu bowiem postępuje jak wrogowie krzyża Chrystusowego, o których często wam mówiłem, a teraz mówię z płaczem. 19 Ich losem - zagłada, ich bogiem - brzuch, a chwała - w tym, czego winni się wstydzić. To ci, których dążenia są przyziemne. 20 Nasza bowiem ojczyzna jest w niebie. Stamtąd też jako Zbawcy wyczekujemy Pana naszego Jezusa Chrystusa, 21 który przekształci nasze ciało poniżone, na podobne do swego chwalebnego ciała, tą potęgą, jaką może On także wszystko, co jest, sobie podporządkować.". Jezus nazwał Judasza synem zatracenia , ale to serce Judasza nakłonił diabeł a nie jego samego . To srece człowieka jest stróżem jego czystości i wierności Bogu , bowiem jak Jezus uczył ; z serca pochodzą :" złe myśli, zabójstwa, cudzołóstwa, czyny nierządne, kradzieże, fałszywe świadectwa, przekleństwa. 20 To właśnie czyni człowieka nieczystym. " . Serce człowieka to nie mięsień który w obrazie człowieka pełni rolę pompy dla krwi , podobnie jak serce to niewidzialne pełni rolę motora wszelkich ludzkich uczynków . To ono jest ośrodkiem tożsamości , duszy , jestestwa a nawet posiada profil tożsamościwy jak charakter i podbieństwo osobnicze . Z niego odradza się dana osoba tam gdzie się uda po śmierci . To o nim Jezus mówił te słowa : " Sprawcie sobie trzosy, które nie niszczeją, skarb niewyczerpany w niebie, gdzie złodziej się nie dostaje ani mól nie niszczy. 34 Bo gdzie jest skarb wasz, tam będzie i serce wasze.". Jakieś 20 lat temu zostało mi takie serce pokazane w osobie z która rozmawiałem - jest to żywa postać o filigranowych rysach i podobieństwie twarzy do tej osoby , której ono jest .Abym mógł to zobaczyć poczułem sie cały odrętwiały i i wułamku sekundy i tak jakbym się zapadł do swego wnetrza , czyli widziałem to oczyma swojego serca . Wracajac do tych demonstrantów , to ich serca są pełne nieczystości i tak zniewolone , że nie wpadnie tam nawet iskierka światła , które mogłoby ich zawrócic z tej drogi na zatracenie .
21:37 xD2019.05.26 12:27
Może ona jest idiotką, ale ziemkiewicz to pier-dolona ku-rwa niegodna nawet miana istoty ludzkiej. To śmieć, który pora wyrzucić na śmietnik historii!
Beno2019.05.26 23:00
krytykujesz Ziemkiewicza, a sam co wypisujesz hipokryto?
Ffvvvg2019.05.26 12:05
Bardzo brzydko Pan Ziemkiewicz powiedział do Pani Dulkiewicz ,nie przystoi to człowiekowi ,który mieni się katolikiem , co nie znaczy iż Pani Dulkiewicz czy wiedziała ,ze na tej paradzie będą obrażać katolikow ,nasza wiarę , wyśmiewać się z naszych świętości , uważam ze Pani prezydent powinna stanowczo to potępić to zachowanie na paradzie
Polak Ateista Dumny Gej 2019.05.26 12:23
popracuj nad polskom jazykom Siergiej
Magda2019.05.26 12:31
Właśnie, że bardzo dobrze powiedział Pan Ziemkiewicz. Jeśli dziś nie zaczniemy się bronić, to jutro dzieci nasze będą zaspokajać chore żądze zboczeńców, a my się znajdziemy w mniejszości. Mamy do czynienia z niepohamowaną ekspansją zła. Czy Ty tego nie dostrzegasz?
Bolek2019.05.26 11:56
W jakim celu ateiści i zboczeńcy na portalu katolickim wszczynają wojnę z katolikami. Odpowiedz jest jedna syjonistyczne lewackie kreatury typu Soprosa sponsorują i opłacają ruch LGBT i skrajne ugrupowania lewackie by te zwalczały wiarę katolicką . Jedno mnie tylko zastanawia czemu wspierają islam , który zboczeńców i wyzwolone kobiety traktuje śmiercią.
Maria Blaszczyk2019.05.26 12:04
Ale to LGBT odmawiają katolikom praw do zawierania małżeństw, obrażają ich, opowiadają o nich kłamstwa, jak to są oni zboczeńcami? Czy może robi to kościół (skądinąd na polityczne zamówienie)?
X2019.05.26 12:19
Cały czas to robią. Cały czas usiłują skasować sama instytucję małżeństwa - zmieniając ją w jej parodię. Cały czas usiłuja dokonac rewolucji semantycznej, abysmy my nie mogli już nawet myśleć po swojemu. Właśnie o to chodzi - o wbicie pałą policjanta w nasze głowy fałszywych pojęć, aby Myślozbrodnia stała się niemożliwa. A my się przed tym obronimy. Nie pozwolimy zgwałcic naszych słów, naszych wartości i naszych mysli. PS. To sa zboczeńcy. Kłamstwem jest stwierdzenie, że nie są.
Bolek2019.05.26 12:29
Małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny , jeżeli ruch LGBT chce zawierać śluby osobami tej samej płci lub ze zwierzętami to niech sobie wyznaczą ze swojego grona osobę które będzie udzielała im ślubu . Kościół jest dla katolików a nie dla ateistów . Pedofil to zboczeniec a gej czy inny kochający inaczej to kto? też zboczeniec ale też człowiek i należy mu się tolerancja i szacunek, do czasu gdy nie będzie swe dewiacje zboczenie propagował.
2..2019.05.26 13:13
Proszę Pani, ale jest to po prostu prawda że to są zboczeni ludzie.Nikt normalny, nawet antyklerycy, nie robią takiego spustoszenia moralnego jak ci ludzie z tych wszystkich parad równości.ZERRO ma absolutną rację, by mogli to by nam mózgi przeprogramowali! To jest HOMOFASZYZM!
vit2019.05.26 18:25
Prrawa do zawierania małżeństw odbiera LGBT sama natura. Małżeństwo jest pomiędzy mężczyzną i kobieta a nie między odbytodajcą i doodbytnikiem
Polak Ateista Dumny Gej 2019.05.26 11:53
Prawda o "polskim geju". W jakim miescie jesteś "polski geju"? No powiedz, napisz. Tego nie zrobisz bo się boisz, że ktoś o szczegóły zapyta. 𝐍𝐢𝐞 𝐦𝐚 𝐭𝐲𝐜𝐡 𝐬𝐮𝐤 𝐰 𝐏𝐨𝐥𝐬𝐜𝐞! 𝐍𝐢𝐞 𝐦𝐚 𝐭𝐲𝐜𝐡 𝐬𝐮𝐤 𝐰 𝐏𝐨𝐥𝐬𝐜𝐞! 𝐍𝐢𝐞 𝐦𝐚 𝐭𝐲𝐜𝐡 𝐬𝐮𝐤 𝐰 𝐏𝐨𝐥𝐬𝐜𝐞! 𝐍𝐢𝐞 𝐦𝐚 𝐭𝐲𝐜𝐡 𝐬𝐮𝐤 𝐰 𝐏𝐨𝐥𝐬𝐜𝐞! A jaki jest na to dowód? Ich IP adres, oto on jeden z ich proxy 𝐈𝐏 𝟐.𝟔𝟑.𝟐𝟓𝟓.𝟐𝟓𝟓. Każdy może to sprawdzić. ten prawdziwy
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.26 12:46
Słowiczkowe ściierwo nie potrafiłoś się maskować pod setką swoich ników, nie potrafisz się podszywać pod cudze. Głupie cię matka wysrała i głupie zdechniesz.
Polak Ateista Dumny Gej 2019.05.26 13:55
fake, fake ... sowiecka suka !!!! ten prawdziwy
Donald2019.05.26 11:35
pedalski marsz.
Mirek2019.05.26 11:32
To co było w Gdańsku to afirmacja paskudztwa . Z dwóch pedałów albo z dwóch lesbijek jeszcze się nic nie urodziło a jedyne co może powstać to choroby i wszelkiego rodzaju zboczenia .
X2019.05.26 11:23
Zalosny prymityw!
Bartosz 2019.05.26 11:10
Dulkiewicz to stara zużyta żydówa chazarska.I w dodadku ma w poprzek wadime.A na łbie peruke, bo żydzi są ostzryżeni na łyso.
lon2019.05.26 11:54
twoja zasrana wartośc jest zerowa.
Agnieszka2019.05.26 14:03
A Ty jesteś chorym z nienawiści antysemitą, pewnie Żydzi wyskakują Ci nawet z lodówki, osaczają Cię, są wszędzie.
1anonim2019.05.26 10:40
BRAWO pan ZIEMKIEWCZ!Nazwisk lewackich agitatorow nie mozna zapomniec w przyszlosci,ale swoja droga,dlaczego nie stosuje sie do tych zbokow aktualnie obowiazujacego prawa?
Jahu2019.05.26 10:38
Brawo Rafał!Trzeba piętnować to chamstwo i bluźnierstwo jakim obrzucane są nasze Świętości przez homoterrorystów i to pod patronatem włodarzy miast.
asia2019.05.26 10:36
treść ostra , ale doskonale trafione w sedno . Zdaje się, że niestety musimy mówić w podobnym stylu ,bo to jest język zrozumiały dla tego pokroju ludzi. Mamy dość takiego postępowania w którym prowokują, obrażają innych , a potem w sposób bezczelny odwracają kota ogonem i płaczą jacy to oni biedni . Sami zapracowali na swój wizerunek i odnoszenie się do nich samych .
Jestem w Kościele2019.05.26 10:31
Oto tylko fragment świadectwa byłego geja który wyleczył się z homoseksualizmu: "Andrew Comiskey (M.Div.) jest założycielem i prezesem Desert Stream Ministries. Od ponad trzydziestu lat pracuje z osobami przeżywającymi kryzysy związane z płciowością i relacjami. Jego posługa wyrosła na bazie własnych zmagań z homoseksualizmem. Od wielu lat jest mężem Anette, ojcem czwórki dzieci. Jego autorstwa są następujące książki: Pursuing Sexual Wholeness (Creation House), Strength in Weakness (InterVarsity Press), Naked Surrender: Coming Home To Our True Sexuality (InterVarsity Press) Oto wywiad, który przeprowadził z nim dr Joseph Nicolosi. Nicolosi: Andy, jak wiesz ostatnio spore kontrowersje wzbudza kwestia realności całkowitej zmiany orientacji seksualnej. Debata toczy się między dwiema grupami - psychoterapeutów, z których wielu należy do NARTH a częścią działaczy ruchu byłych gejow, którzy zaprzeczają możliwości kompletnej przemiany. Mając za sobą 40 lat doświadczeń, czy uważasz, że ludzie mogą się całkowicie uwolnić z homoseksualizmu? Comiskey: Słyszałem ludzi, którzy tak twierdzą. Nicolosi: Niektórzy ludzie, z którymi pracowałem mówili mi: "Nie doświadczam żadnych pożądań homoseksualnych." Podczas końcowych sesji mogą starać się świadomie przywołać stare gejowskie fantazje, pornograficzne wyobrażenia i nic się nie dzieje. "To koniec" - mówię im - "Przepraszam, ze popsułem ci zabawę". Comiskey: Rozumiem. Nicolosi: Inny przykład - mężczyzna widzi dobrze zbudowanego mężczyznę w szatni i mówi sobie: "Pamiętam, że kiedyś mnie to podniecało, ale teraz widzę po prostu dobrze wyglądającego mężczyznę i to tyle" Więcej na: https://homoseksualizm.edu.pl/terapia/sukcesy-terapii/swiadectwa-exgejow
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.26 11:03
ziew http://pts-seksuologia.pl/sites/strona/59/stanowiskopts-na-temat-zdrowia-osob-o-orientacji-homoseksualnej https://pl.wikipedia.org/wiki/Homoseksualizm
gośka2019.05.26 10:01
ale wulgarny typ...to znaczy, że masz człowieku prawo pluć na ludzi o innej orientacji sex?...gdzie tak naprawdę nie wiadomo medycznie dlaczego ci ludzie czują to co czują?...zło pomieszało się z dobrem...a wskazówką ku dobremu jest przesłanie Ducha Świętego wzywające do aktów miłości wobec dusz piekielnych...przede wszystkich z uczynków i miłości wobec innych będziemy sądzeni...o tym mówi apokalipsa...i jeżeli nie wiesz to ja Ci powiem, że Bóg nie poczyta im oplucia Sakramentu ale Tobie owszem, oplucie ich....bo Bogu zależy na jak największej liczbie dusz w swoim królestwie...więc przygotuj się na niesprawiedliwy wg Twojego uznania Sąd po śmierci...Sąd podczas którego nieważne będzie 10 przykazań a Jezusowe Prawo Miłości, w tym Bezgraniczne Prawo Miłości Ducha Świętego
Marek2019.05.26 10:14
Tak pokrętnej analizy teologicznej w życiu nie spotkałem. Skąd przeczytałaś o "przesłaniu Ducha Świętego", albo o zniesieniu Dekalogu. Bóg wybaczy niezawiniony brak wiedzy ale kłamstw w sprawach teologi nie wybaczy. A jeżeli chodzi o wszystkie orientacje, to to akurat medycyna tłumaczy a terapeuci pomagają wrócić do normalnych zachowań.
Urszula2019.05.26 10:23
Jeśli Bóg nie wybaczy w sprawach teologii to katolicy mają się czego bać. Oni najbardziej bo daleko im do nauk z Pisma Świętego. Praktycznie to katolicy odrzucili Pismo Święte i odrzucili Boga biblijnego.
Maciek Arczyński2019.05.26 13:04
A co tam słychać w Talmudzie?
stah2019.05.26 13:55
co ma talmud do szabasu który Chrystus święcił z apostołami i apostołowie po jego śmierci a ty i katolicy macie to w doopie
vit2019.05.26 18:18
Urszula to jehowitka, czy z innej sekty?
rebeliant2019.05.26 12:11
A kto wywija własną seksualnością jak szmatą ? Katolicy tak was do tego zmuszają ? Jest sobie jakiś pan w autobusie i spokojnie jedzie - ja go wręcz nie dostrzegam. I niech ten pan ma swoje życie prywatne jakie sobie życzy. I jest pan, który w tym autobusie obnaża się, co wówczas spotyka się ze słuszną reakcją sprzeciwu innych pasażerów. Dokładnie tak samo jest ze zboczeńcami z parad - chcą włazić na głowę innym ludziom, po czym wyją, że dzieje im się krzywda ze względu na ich preferencje.
rebeliant2019.05.26 12:15
I jeszcze jedno - zło z dobrem się nie miesza, pomieszać się może ludzka zdolność do oceny. Co powoduje takie pomieszanie ? Oczywiście zła wola i fałszerstwo.
a_l2019.05.26 18:59
Słabo cię przeszkolili jak szkodzić Kościołowi. Skoro nie stać cię na obronę Najświętszego Sakramentu to raczej z katolicyzmem nie masz wiele wspólnego. Możesz sobie potępiać grzechy (prawdziwe, lub wymyślone) u osób wierzących, ale odwal się od Pana Boga, domorosły teologu. Ziemkiewicz ma rację -żałośni idioci.
Beno2019.05.26 22:57
skończ waćpanno, oszczędź wstydu. Kompletna kompromitacja intelektualna.
ws2019.05.26 9:59
kiedyś gdy homoseksualiści byli tylko sami to ich tolerowałem (czy im nie chodzi o tolerancję?), później gdy zaczęli gadać o tej tolerancji zacząłem się martwić że sobie biedy napytają, obecnie zaczynam się o nich bać bo zaczynają być nietolerancyjni. Jak daleko się posuną i co się z nimi wówczas stanie???????
Jarek2019.05.26 9:59
Festiwal "kolorowego" obłędu a im bardziej oni dumni tym bardziej głupsi ...
M.2019.05.26 9:56
A Frondziu, kiedy napiszesz, ze m. in. przez wasze szczucie, kolejna mloda osoba ze srodowiska LGBT popelnila samobójstwo? JEstescie wspólodpowiedzialni za kolejna smierc
jini2019.05.26 10:30
LGTB to normalność wszyscy inni to zboki !
Maciek Arczyński2019.05.26 13:03
No i normalnie jedno pokolenie LGBT i po normalności.
jack2019.05.26 10:37
Wszyscy powinniście popełnić samobójstwo wy śmierdzące wszarze.
Agnieszka2019.05.26 11:43
Serio? To by Cie ucieszyło? Gdyby wszyscy związani z ruchem LGBT i ci, którym ten ruch nie przeszkadza popełnili samobójstwo? Już nie jedną osobę zaszczuli tacy jak Ty, możesz być z siebie dumny. Szkoda, że deklarując przywiązanie do katolicyzmu macie w d..pie największe przesłania Nowego Testamentu.
Maciek Arczyński2019.05.26 13:11
Ach jak miło, że dla zwolenników dewiacji Nowy Testament jest autorytatywny. No, kto by się spodziewał... "Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą..." (1Kor 6:9: BT)
Agnieszka2019.05.26 14:10
Dla mnie, jak dla każdego normalnego człowieka ważne są zwykłe etyczne zasady. Nie zabijam, nie kradnę, nie zdradzam i wiele innych. Jak widać, niektórzy mają je gdzieś. bez skrupułów życzą śmierci drugiemu człowiekowi, ciągle mam nadzieję, że może odwołanie się do Pisma Świętego coś w was ruszy. Ale marna nadzieja.
Maciek Arczyński2019.05.26 16:32
Dziecko Drogie. To Ty się powołałaś na Nowy Testament. Przestań więc bredzić o tym gdzie kto ma Pismo Święte, bo żeby się do Pisma odwoływać to trzeba jeszcze wiedzieć co jest tam napisane. W całości... a nie tylko wybiórczo zgodnie z założeniami "Gazety Wyborczej", której jak mniemam jesteś entuzjastką sądząc po Twoich wpisach. Zaś fundamentem Pisma jest Prawda.
anonim2019.05.26 16:36
Dzieckiem to juz nawet nie jest mój starszy syn, a PŚ czytalam, bo musiałam, nawet ze szczegółową analizą literacką i językoznawczą.
Trójoka wrona2019.05.26 13:44
Uważaj. Jeśli ktoś przez przeczytanie twojego komentarza popełniłby samobójstwo, mógłbyś być oskarżony o przestępstwo z art. 151 KK (doprowadzenie człowieka do targnięcia się na własne życie).
Moly2019.05.26 12:10
Fronda nie jest od pisania prawdy.
Dymny Pogromca Skrzywionych Zboczeń2019.05.26 21:35
Jak widać nikogo nie ruszyło. To się nazywa naturalna selekcja.
man woman albo gender2019.05.26 9:52
I znowu chłopskie Ziemkiewicza pochodzenie dało znać o sobie. (nie obrażając współczesnych rolników)
Hi, hi...2019.05.26 12:32
Wie geht's scheissejude? Yo... asshole... ready for a scheissejude joke? Lutsch meinen Schwanz keller !
Maciek Arczyński2019.05.26 13:07
Ot "szlachcic" się odezwał... No to ja już wolę być chłopem...
Marek2019.05.26 9:51
Katolik nie nadstawia LeGoBoTom drugiego policzka, bo oni dobierają się do tyłka. Idiotka myśli, że zapunktuje obrażając katolików. Dumni z takiego typu postępowania są;dzieci, psychicznie chorzy lub kryminaliści. Nie sama wybierze sobie kategorię walki z katolikami.
man woman albo gender2019.05.26 9:53
Pan Jezus w Ewangelii nie precyzował którym wrogom masz nadstawiać policzek, a którym możesz pociągnąć z bańki. Wszystkim masz nadstawiać (policzek rzecz jasna), bez wyjątku - w przeciwnym razie pójdziesz do piekła.
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.26 9:57
Daj spokój Wania, kto by chciał do twojej obleśnej tłustej obsranej duupy się dobierać? Trochę szacunku dla estetów!🤣
andrzejhahn32019.05.26 9:48
a ty ziemkiewicz jestes dumny ze swojej ciemnoty i zacofania zalosny imbecylu
jurek2019.05.26 9:29
brawo Ziemkiewicz
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.26 9:33
kuurwa lizodup ziemkiewicza??
Maria Blaszczyk2019.05.26 12:01
Brawo, brawo!!! Pan Ziemkiewicz robi postępy. Już nie twierdzi, że gwałcenie jest zupełnie normalnym zachowaniem. Już nawet nie rozrzuca swych antysemickich wymiocin. Teraz zachowuje się właściwie normalnie. Jako matka dzieciom wiem, że w pewnym wieku ludzie, napotykając coś dla nich trudnego, mają tendencję to reagowania na to bezsensowną agresją, która przybiera często właśnie formę inwektyw. Dla takiego trzylatka nazywanie innej osoby "idiotką", to zupełnie normalna rzecz. Może jeszcze będą z pana redaktora Ziemkiewicza ludzie?
X2019.05.26 12:23
Antysemityzm to nie są "wymiociny" tylko całkowicie naturalna i prawidłowa orientacja polityczna. Nikt normalny nie lubi nacjonalistów (robiących z bożka z "narodu"), a antysemityzm to nic innego jak niechęc do nacjonalistów żydowskich. Nb całkiem powszechna wśród normalnych żydów.
orgi2019.05.26 17:30
JURKU , red Ziemkiewicz jest w mojej ocenie uosobieniem delikatności w ocenie tej kreatury , zwanej dalej "prez. gdańska " .......pomijam bełkot jakiegoś geja , czy też "maryśki tęczowej " ....bo tego skomentować się nie da !!!
M.2019.05.26 9:09
Akcja rodzi reakcje - radykalne kato-scierwa zniewazaja srodowiska LGBT, w skrajnych przypadkach (jak w przypadku frondowskich szczekaczy typu Zerr0) przyczyniajac sie to agresji i samobójstw, to czego oczekuja w zamian? Nadstwienia drugiego policzka? no raczej nie... A jesli dalej bedziecie szczekac i zniewazac, to teczowa Maryja to bedzie tylko poczatek....
polak2019.05.26 9:17
debil zboczeniec z ciebie ----cioto
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.26 9:40
co tam kwiczysz homofobiczne ściierwo?
X2019.05.26 9:23
Wy naprawdę chcecie doprowadzic do penalizacji Sekty LGBT. Wcale mi się to nie podoba, ale w pewnym momencie może to byc konieczność, bo dojdzie do linczów. Możecie po prostu korzystac z tolerancji? Żyć swoim życiem bez włażenia z butami do łóżka innym ludziom? Możecie po prostu przestac się rozpychać, opluwac i dyktowac normalnym ludziom co oni moga mysleć? To wy jesteście skrajnie nietolerancyjną, agresywną sektą. I oczywiście macie 1000 usprawiedliwień dla swojej agresji.
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.26 9:26
Uważaj, bo się nie wypłacisz do końca swojego zasranego przegranego żywota. Uważaj, żeby ktoś nie przyszedł na twój pogrzeb i nie splunął ci w ryj do trumny. Uważaj, aby jakiś pies nie nasrał na twój grób.
X2019.05.26 12:14
Będziemy się modlić o zbawienie twojej duszy
X2019.05.26 12:50
Za tydzień o 18 odbędzie się Msza, na której zostaniesz wspomniany w modlitwie. Możesz sie przyłączyć w myślach.
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.26 13:00
Podaj kuurwo adres i parafię, przyjdę z tęczową MaRyją
M.2019.05.26 9:29
Przestañcie robic akcje (np. klecha w Plocku), to ustana reakcje. To po pierwsze. O zwiazkach partnerskich nie wspomne.
vit2019.05.26 18:16
To jest swł,aśnie największy problem zboczeńców - ich obraża prawda o plugawej dewiacji sodomickiej.
franek2019.05.26 9:08
Propagowanie i manifestowanie zboczeń musi być karalne! Współudział w tej działalności również. Doprowadzimy do takich rozwiązań prawnych.
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.26 9:10
No właśnie dlaczego homofoby i biskupy jeszcze nie odpowiedzieli karnie?
Rafał2019.05.26 9:25
Nas nazywacie homofoby? To wy bezcześcicie Najświętszy Sakrament, naszą najukochańszą Królową Polski Maryję. To wy atakujecie Kościół nienawiścią. Was nawet nie da się obrazić bo LGBT samo w sobie jest obrazą człowieczeństwa.
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.26 9:31
To wy prowokujecie. Co jest w katechiźmie przeciwko społeczności LGBT? Co jest w waszej katolskiej interpretacji biblii? Straciliście moralne prawo do jakiegokolwiek szacunku. Pamiętaj homofobku MaRyja to dopiero początek. TĘCZA NIE OBRAŻA
X2019.05.26 11:28
Wasza tęcza obraża jak cholera. Właściwie wszystko czego się dotknie. Przy okazji - niby dlaczego "straciliśmy moralne prawo" i dlaczego akurat jawne katofoby mają decydowac, że katolicy coś "stracili"?
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.26 13:25
Tęcza "obraża" zboczeńców homofobicznie zaczadzonych. Czyli nie obraża nikogo normalnego. Agresor prowokator bierze na siebie pełną odpowiedzialność, a to wy jesteście prowodyrami. I to wy będziecie odpowiadać to was rozliczymy ocenzurujemy wasze plugawe świństwa kłamliwe.
Trójoka wrona2019.05.26 13:39
To niezgodne z art. 32 i art. 54 Konstytucji. Więc sorry, ale nie wprowadzicie takich rozwiązań prawnych.
Mizioł2019.05.26 9:03
A gdzie władze ,policja i straż miejska? Art. 140. kw Art. 140. Kto publicznie dopuszcza się nieobyczajnego wybryku,podlega karze aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1 500 złotych... Art. 141. kw Art. 141. Kto w miejscu publicznym umieszcza nieprzyzwoite ogłoszenie, napis lub rysunek albo używa słów nieprzyzwoitych,podlega karze ograniczenia wolności, grzywny do 1.500 złotych albo karze nagany....
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.26 9:08
No właśnie dlaczego homofoby i biskupy jeszcze nie mają mandatów?
Mizioł2019.05.26 9:22
Doupku !nie umiesz czytać?! "Art. 140. Kto publicznie dopuszcza..." "Art. 141. Kto w miejscu publicznym umieszcza nieprzyzwoite ...." Niedouczony dewiant!!!
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.26 9:24
No przecież ciulu właśnie o tym mówię!
Mizioł2019.05.26 9:31
Xuju!Nie słyszę!
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.26 10:12
boś głupia peja homofob śmierdzący zbok
Mizioł2019.05.26 10:45
Xuj ci w doope!Bez wazeliny!
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.26 12:58
śnij dalej, nie dla psa kiełbasa
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.26 8:58
Zgłosiłem cwela do administracji twittera Wy też zgłaszajcie zaraz go zbanują i będzie smuteczek😂😂😂 instrukcja: ptaszek obok twitta -> zgłoś twitta
asd2019.05.26 9:15
Cwela? ty wiesz co to znaczy? homo to Cwele.ps takie jak ty.
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.26 9:16
powinieneś najlepiej wiedzieć, przecież to ty i ziemkiewicz
polak2019.05.26 9:30
pedał i zwyrodnialec trol putina --kawał skur-----na
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.26 9:48
cwel lizodup brudnej duupy ziemkiewicza
janek2019.05.26 11:54
dumny geju ,bedziesz siedzial!
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.26 12:58
na drągu mojego chłopaka dziś po świętowaniu zwycięstwa WIOSNY !!!
Proktolog2019.05.26 13:45
Wiosna zwycieżyła chyba w twoim doopie, przy okazji, z troski o twoje zdrowie, masz już szczeline odbytu? ... defekujesz wstażką czy bobkami! ...
vit2019.05.26 18:13
Siebie zgłosiłeś?????
Jan Radziszewski2019.05.27 0:19
Co jeszcze nie w Izraelu by powitać Nev Mesjasza tj Antychrysta /Ap 13,1 nn) by w imię piekielnej Idei walczyć pod jego znakiem /Ap 13,10 nn)
celnik2019.05.26 8:56
Czy powiedział nieprawdę/Czy to normalna sytuacja , że garstka zboczeńców terroryzuje i obraża uczucia religijne Polaków? Gdzie są te "niezawisłe, wolne,rozgrzane i niezależne" sądy? Dlaczego nie szydzą z kukły żyda czy mahometa?
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.26 8:59
Czy to normalne, że zboczone katolstwo obraża społeczność LGBT? Czy to normalne, aby zboczony homofob bezkarnie obrażał i kłamał nt. normalnej prawidłowej orientacji homo? Czy to normalne, aby zboczeni katole homofoby terroryzowali media i społeczeństwo propagandą nienawiści?
rebeliant2019.05.26 11:55
Oj... nie tylko katolstwo, bo i każdy wolnomyślący zgodny z naturą człowiek. I nie obraża, lecz wypowiada słowa prawdy - chory z nienawiści i z niemożności darmozjadzie. Nie schowasz się paso-żydku za Polakiem Ateistą Dumnym Gejem.
Ela2019.05.26 9:31
Brawo !!!
Trójoka wrona2019.05.26 13:33
Odczep się od sądów. Wpłynął jakikolwiek akt oskarżenia? Jeśli nie, to co ma zrobić sąd? To nie jest postępowanie wieczystoksięgowe, żeby było wszczynane postępowanie z urzędu (i to też nie zawsze).
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.26 8:51
Czujecie w powietrzu 🌈WIOSNĘ🌈? 🌈WIOSNA🌈 to Polska 🌈WIOSNA🌈 to czas na zmiany! 🌈WIOSNA🌈 to życie 🌈WIOSNA🌈 to świeżość 🌈WIOSNA🌈 to najpiękniejsza pora roku Stawiajcie na 🌈WIOSNĘ🌈
prorok2019.05.26 9:20
Stawiajcie na Wiosnę a zrobi wam z d,u.py Jesień średniowiecza.
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.26 9:29
PiSdzielce mają się czego obawiać, bo się za nich weźmiemy na jesieni. Normalni mogą spać spokojnie :)
anna2019.05.26 10:26
Lecz się Dumny Geju, na całym świecie z takich jak ty patrzy się z pogardą, tylko tzw. poprawność i sankcje powstrzymują ludzi od mówienia prawdy,ale w zaciszach domowych ,czy prywatnie wszyscy mają was za zboczeńców i możesz zaklinać rzeczywistość ,ale taka jest prawda panie Dumny Geju ,Polakiem nie nazywam bo nawet nie wiesz co to znaczy być Polakiem chory z nienawiści człowieku.
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.26 13:21
Aniu nie mierz wszystkich miarką swjej ułomności. To, że jesteś chora psychicznie nie oznacza, że wszyscy są dookoła. Ludzie są bardziej normalni niż myślisz, a na pewno od ciebie.
Владимир2019.05.26 9:43
Спасибо вам, гомосексуалист, что с таким рвением вы понимаете наши идеологические ориентиры.
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.26 9:45
Wania tu jest Polska
Alojzy Cedzidło2019.05.26 21:59
Myślę ,że to pisze ten ,,sobowtór " Dumnego " Fajna sprawa . Ale to pisze ,,WŁADIMIR Nie dałbym łba , czy to nie zakamuflowane zalecenie Tow, Wałodi .P , No i dalej napisze : MODERATORZE ŚPISZ ? Demokracja ma swoje granice ......
eryk2019.05.26 9:53
Masz te możliwości! Hoho! 10 łapek na "NIE" w 10 sekund! Rekord na frondzie. Ruscy pomagają.
eryk2019.05.26 11:24
Jedną zdjęli kamaradzi, że by nie było wiadomo do czego przypisać te 10, o ktorych pisałem. Teraz Władimir ma 9 łapek na nie. He he.
Стефан2019.05.26 9:50
Мы не думали, что с таким энтузиазмом вы погрузите свою родину в левую грязь. Привет гусь Гейовска
nie żal mi głupków2019.05.26 10:46
Złamałeś ciszę wyborczą. Mam nadzieję że ci tego nie odpuszczą obłąkany zboku.
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.26 10:56
nie dość, że homofob, to jeszcze tępy jak but!
jack2019.05.26 11:02
Wy się w końcu doigracie zboki. Ani łunia wam nie pomoże ani nawet pedofil niejaki Timmermans.
ddt2019.05.26 18:09
Pederastów trzeba utylizować i przerabiać ich na kompost, choć i tak na takim kompoście nic nie wyrośnie.
Mateusz2019.05.26 8:51
Oboje jesteście siebie warci, katole, i LGBT nie różnią się reprezentowanym przez siebie poziomem.
polak2019.05.26 9:15
pedalstwo jest obecne w tej dyskusji ,,mają taki rozkaz by nie dopuścić innych" --powinni mieć hasła pedały przyszłością narodów --ono utrzymają przyrost naturalny ale też lesbijki to hasło promować
Ela2019.05.26 9:29
Proszę nie obrażać katolików Do Kapłaństwa byli przyjmowani ludzie z normalnych domów jaki ci którzy zostali współpracowali z tajniakami i dostali rozkaz aby zaczęli studia w Seminariach. Po ukończeniu ,był awans i następne rozkazy. Niech się służba dowiedziała o bocznych zainteresowaniach to następował atak.Tacy ludzie dalej są tolerowani we władzach różnej maści i zajmują ciekawe stanowiska. Ich cel to zdobyć następną ofiarę do pułapki i np. zwalić na nią przekręty wszelkiej maści.
tomasz2019.05.26 11:58
Mateusz nie obrażaj katolików. W przeciwieństwie do lewaków którzy mają krew na rękach katolicy walczyli o polskość. Poza tym Nie porównuj ich do LGBT to jest przeciwieństwo katolicy to zdrowa rodzina mężczyzna i kobieta. Taka jest właściwa definicja rodziny. LGBT to degeneracja zdziczenie patologia i choroby . Takie są efekty promowania tego dziwactwa poza tym ww. choroby od HIV po AIDS tak kończy LGBT. Pomyśl zanim powiesz coś złego na katolików oraz będziesz popierał degeneratów - myślenie ma kolosalną przyszłość Mateusz. Mam nadzieję że rozumiesz co mówię i dojdziesz do tego samego wniosku.
Oświecony w wierze Mega Węża 92019.05.26 20:44
Ale bełkoczesz koleś, katole nie mieli krwi na rękach? hahahahahahahahahahaha
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.26 8:50
Z czego jesteś dumny żałosny katolski skuurwysynie? Z siana w mózgu, a może z obleśnej mordy niemytej?
wacula2019.05.26 9:02
Nic dziwnego, że zbierasz chrust na swój stos ognia wiecznego w piekle
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.26 9:09
Pilnuj ogniska swojego i twojego kumpla zwyrola Ziemkiewicza
wacula2019.05.26 9:20
Możesz mi wierzyć lub nie po tej stronie życia widziałem podobnych do ciebie duszę w męczarniach trwogi PRZERAŻENIE Narazie ciesz się krótką chwilą życia bo tam są zapisane twe pseudo-dzieła
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.26 9:23
psychiatra.pl
polak2019.05.26 9:28
pedał .pl CCCp i rn.
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.26 9:46
nie Polak, rusek homofob zasrany
wacula2019.05.26 9:35
ZBIERAJ zbieraj chrust na swój stos ognia wiecznego w piekle
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.26 9:45
Gdyby istniało twoje katolskie piekło trafiłbyś do nagorętszego kotła
wacula2019.05.26 9:55
ZBIERAJ zbieraj a gorliwie chrust na swój stos ognia wiecznego w piekle.A piekło i NIEBO i BÓG ISTNIEJE -CZEKA?TOoooooooo pewne.
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.26 10:00
lecz swoje katolskie homofobiczne urojenia w gabinecie u psychiatry, nie tutaj ja ci nie pomogę
wacula2019.05.26 10:14
Pisma czczone przez ateistów mówią wprost, że religia to opium dla mas lub podobnie jak ty w drodze z chrustem na swój stos w piekle
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.26 10:22
góówno mnie obchodzi twój katolski zwyrodniały bożek homofob bydlak czy już wystarczająco dorzuciłem ci chrustu, czy jeszcze chcesz?
wacula2019.05.26 10:40
TO POWIEDZIAŁ J.CHRYSTUS-„Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwiąźli, ani mężczyźni współżyjący ze sobą, ani złodzieje, ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą Królestwa Bożego” (1 Kor 6,9-10).Żeby jednak zobaczyć, trzeba mieć światło, w mroku widzi się niewiele albo nic. Mówię o świetle Ducha Świętego. Tak jak trzeba mieć światło słońca, by dostrzec świat materialny, tak trzeba mieć światło Ducha Świętego, aby dostrzec świat duchowy.A ON JEST na 100% BYŁEM WIDZIAŁEM ROZMAWIAŁEM będąc zdrowym i wykształconym jak DZIŚ? A TY CO CZYNISZ
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.26 15:28
Sram na twojego jezuska homofoba sram na twoją homofobiczną góównianą religię pełną zwyrodniałych treści. Jesteś katolem? Jesteś zwyrolem!
violencja2019.05.26 19:29
Wacula , nie rzucaj pereł przed wieprze.
Urszula2019.05.26 10:15
Którego Boga wyznajesz? Bo na pewno nie tego biblijnego. Więc idź straszyć swoim piekłem takich jak ty, wierzących w trójosobowego boga.
polak2019.05.26 9:18
ta niby prezydent gdańska to suka
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.26 9:42
ty taki Polak jak ksiądz nie-pedofil, polaczek przez małe p
polak2019.05.26 10:46
tyś pedał przez duże P
On2019.05.28 6:29
a nie wiesz polaku ateisto dumny geju, że większość pedofili to geje? Także zamilcz zwyrodniała cioto...
szymek2019.05.26 10:03
,, Postawmy tamę złemu językowi, postawmy tamę złu”........powiadasz , ,, że wiosna " to najpiękniejsza pora ?......dużo was tam takich , tak żarliwie stawiających tamy złemu językowi ?........ciebie ten apel nie dotyczy , ty nie jesteś prymitywem , a to katole mają stawiać te tamy ?......
Froozen2019.05.26 10:05
"żałosny katolski skuurwysynie" ... cóz za kultura, styl i nowoczesna tolerancja!!! .... A wiosny jak nie było tak nie ma! .... I NIE BEDZIE!!!! :-)
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.26 10:24
WIOSNA jest i jest piękna bacz uważnie exit poll o 21:00 i szykuj się na opad szczeny
anonim2019.05.26 10:06
To jeszcze ci jaj nie obcięli, chamie nad chamami? Wszędzie ryja wsadzasz. Nigdy nie używam w czasie jakichkolwiek rozmów języka wulgarnego. To nie moje zwyczaje, ale jak spotykam się z tego rodzaju codziennymi wpisami od takiego typa to trudno przejść obok nich obojętnie. Może byś zamknął się idioto wreszcie. Że to taki zboczeniec się mógł urodzić. Zaśmiecasz środowisko wokół siebie.
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.26 10:26
Ojej jaki kulturalny, a coś nt. wyrzygu twojego idola ziemkiewicza? Nic ani jednego słówka? Smuteczek😂😂😂
polak2019.05.26 10:50
kulturę masz w jelicie grubym idioto i gównem śmierdzisz pedale. pl
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.26 11:07
wania nie oceniaj wszystkich przez pryzmat własnej "higieny"😂😂😂
anonim2019.05.26 10:56
Ty nawet nie potrafisz odczytać, że moja wypowiedź dotyczyła ciebie. Czyli moja ocena twojej zboczonej osoby była trafna. Podsyłasz mi Pana Ziemkiewicza. Po co? Ja na temat Pana Ziemkiewicza na razie się nie wypowiadam. Pomyśl nad sobą, bo normalny to nie jesteś.
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.26 10:58
kretynie sprawa dotyczy ziemkiewicza nie dość, ze zboczony homofob, to jeszcze tuman u was w prawactwie nieszczęscia chodzą parami!
anonim2019.05.26 11:41
Z idiotą nie polemizuje bo tak nisko nie upadłem jak ty, zboczeńcu.
Roman2019.05.26 10:13
Polaku , ateisto, dumny geju! Czy ty wiesz co gadasz? Zboczeńcy będą potępieni. czy ty nie zdajesz sobie sprawy z tego że dni każdego człowieka są policzone. A co potem? PIEKŁO ! Pomyśl zanim będziesz kogoś obrażał
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.26 10:28
Dlaczego uważasz, że ateiści powinni wierzyć w wasze chore fantazje? Dlaczego uważasz, że normalni ludzie religijni powinni wyznawać zwyrodniałego bożka bydlaka homofobicznego tyrana?
Wladek C.2019.05.26 20:48
Ty bydlaku! ! Już zapomniałęś! TO JEST OBRAZA UCZUĆ RELIGIJNYCH! JAK SIE WYRAŻASZ! gROZI CI ART. 196 KOD.KARN. ! ZGŁOSZĘ TO! bEKNIESZ OD 5-30 LAT ! w nOWEJ USTAWIE NIE MA KARY " W ZAMIASACH"!
ws2019.05.26 10:21
Pan Ziemkiewicz obraża (pisze prawdę) bezpośrednio panią Dulkiewicz bo jest człowiekiem na poziomie a ty Geju obrażasz pana Rafała Mamę i to w dniu matki ja bym Ci za to jakiem Katolik po ryju nastrzelał
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.26 10:31
Trzeba być na poziomie, żeby obrażac? To ja jestem na wielkim poziomie tutaj😂 Sry winetu, ziemkiewicz swoim wyrzygiem na Dulkiewicz pozbawił się prawa do szacunku. Na swoje własne życzenie i to zresztą nie pierwszy taki popis katokuurestwa w jego wykonaniu. Twitter cwela zbanuje usunie mu konto, a Dulkiewicz wywalczy pokaźne odszkodowanie.
Maciek Arczyński2019.05.26 12:25
Entuzjasto burdeli wszelkich. Nie reprezentujesz żadnego poziomu tylko dno. No fakt, jednak poziom... Hmm... Denny. A biorąc pod uwagę Twoje zainteresowania to raczej dno szamba.
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.26 12:38
Oj Maciuś gdybyś mył duupę to byś nie kwiczał o szambie
Maciek Arczyński2019.05.26 13:02
Przecież to Ty ciągle o tych szamboSPA... Wygląda na to, że Twoje osiągnięcia edukacyjne nie wyszły poza obszar deski klozetowej.
vit2019.05.26 18:10
Ha, ha, ha, szacunek ze strony czegoś takiego, co podpisuje się "polak ateista dumny gej" to obraza dla Ziemkiewicza.
Alfred2019.05.26 10:29
To jest dopiero margines- nie dość, że zboczeniec, to jeszcze prostak i cham! Dlaczego to mnie nie dziwi? Wystarczy poczytać te wasze wpisy i wszystko jasne! Żądacie tolerancji?
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.26 10:34
Nie ma i nie będzie żadnej tolerancji dla zboków homofobów. Zapomnij nie dla psa kiełbasa!
asia2019.05.26 10:41
Rozwydrzone dziecko płacze , kopie ,krzyczy Dorosły gej jak nie ma argumentów , albo nie chce przyjąć prawdy do wiadomości do bluzga na wszystkie strony
jack2019.05.26 10:41
A chcesz "do buzi"? Ty śmierdząca łajzo.
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.26 11:00
Zapomnij niemyty luju, nie dla psa kiełbasa!
Karol2019.05.26 12:11
Pedalstwo szerzy się w Polsce.
Adam2019.05.26 12:33
Nie wstydź się pokaż twarz. A może tak imię i nazwisko?
anonim2019.05.26 18:19
Zastanów się co piszesz, o matce Pana Zienkiewicza?
Krzysztof2019.05.27 16:23
Dlaczego jesteś takim chamem?