Zatrzymaj ,,tęczowe'' parady! Inicjatywa ws. zakazu - POPRZYJ - zdjęcie
29.02.20, 08:00fot. CEPhoto, Uwe Aranas, via Wikipedia

Zatrzymaj ,,tęczowe'' parady! Inicjatywa ws. zakazu - POPRZYJ

133

Rusza obywatelska inicjatywa ustawodawcza #StopLGBT, która ma doprowadzić do ustawowego zakazu tzw. parad równości. Będzie to niezwykle ważny etap walki przeciw wpływom homolobby. Przytaczamy szereg argumentów, które potwierdzają, że taka ustawa jest w Polsce potrzebna.

Ruch LGBT z coraz większą nachalnością domaga się uprzywilejowania, także prawnego. Promocję swoich pomysłów ruch ten przeprowadza manifestując w coraz bardziej perfidny sposób, nie licząc się z prawami i odczuciami normalnej większości społeczeństwa.

Projekty wysuwane przez organizacje LGBT są sprzeczne m.in. z polską Konstytucją i prawem rodzinnym. Strategia wprowadzenia tzw. „równości małżeńskiej” w Polsce zaplanowana i rozłożona w czasie do 2025 r. zakłada jeden główny cel: umożliwienie zawierania ślubów jednopłciowych oraz przyznanie parom homoseksualnym prawa do adopcji dzieci. Okazją do promocji dewiacji i planowanych zmian społeczno-kulturowych są szczególnie tzw. parady równości.

Obywatele muszą wziąć sprawy w swoje ręce!

Fundacja Życie i Rodzina jest przekonana, że tylko aktywność obywateli może zapobiec rozkładowi porządku moralnego, jaki od dziesiątek lat ma miejsce w Europie Zachodniej. Dlatego organizuje obywatelską inicjatywę ustawodawczą #StopLGBT, której celem jest zakaz szerzenia homopropagandy na ulicach polskich miast.

Aby ustawa została skierowana do rozpatrzenia przez Sejm, potrzeba zebrać pod nią co najmniej 100 tysięcy podpisów polskich obywateli. Pierwszy tysiąc musi zostać zebrany już w najbliższym czasie. Reszta – w ciągu trzech miesięcy od rejestracji komitetu inicjatywy ustawodawczej przez Marszałek Sejmu.

„Już wkrótce udostępnimy pełną treść projektu ustawy o zakazie marszów równości którą przedstawimy parlamentarzystom. Może ona zmienić bieg wydarzeń w Polsce, powstrzymać rozpędzoną ideologiczną machinę skierowaną w nasze rodziny i w przyszłość młodego pokolenia.” – mówi Krzysztof Kasprzak, członek zarządu naszej Fundacji.

Ideologia LGBT szkodzi młodzieży, rodzinie i całemu społeczeństwu

Każdy marsz LGBT niósł z sobą podziały, prowokacje i destabilizację sytuacji społeczno-politycznej. W ubiegłym roku w Częstochowie Policja oblała gazem pieprzowym dwoje małych dzieci, bo stały na trasie przemarszu gejów i lesbijek. W Białymstoku i Lublinie doszło do regularnych starć i bitwy między policją, a mieszkańcami protestującymi przeciw promocji dewiacji.

Koszmarnym aspektem działalności homolobby jest przyciąganie na marsze rzeszy bardzo młodych ludzi. To często nastolatki niezdające sobie sprawy, w czym tak naprawdę biorą udział. Zjawisko rekrutacji młodzieży pokazał wyemitowany przez TVP film dokumentalny pt. „Inwazja”. Jego twórcy nagrali ukrytą kamerą wypowiedzi organizatorów marszu równości. Pokazali, jak organizacje homoseksualistów pozyskują uczestników parad opłacając im transport i przyznając dietę 30 zł za dzień. W ten sposób wciąga się w zastępy ideologicznych bojówek Polskie dzieci!

W najbliższych dniach na ulicach polskich miast pojawią się wolontariusze, zachęcając do podpisania projektu ustawy. Informacje będą na bieżąco pojawiać się na www.zycierodzina.pl oraz w mediach społecznościowych Fundacji ŻiR.

 https://www.zycierodzina.pl/inicjatywa-ustawodawcza-stoplgbt/

Komentarze (133):

Beata2020.03.18 20:49
Widzicie walczyliście nawet na tym forum zajadle przeciw religii katolickiej,przeciwko Bogu .Przyszłą zaraza za profanację przez pederastów Najświętszych Symboli. Parady czarnych hmm pań za zabijaniem dzieci .Nie zauważyliście że tylko dorośli umierają a dzieci co najwyżej są nosicielami. Za profanacje,deprawację niewinnych [dzieci ,młodzieży] dziś cały świat płaci bardzo wysoką cenę .Z dopustu Boga mógł ktoś wypuścić tego koronowirusa i co? Swiat staje, wszystko staje a my mieszkańcy ziemi leżymy na łopatki i pozostaje tylko modlitwa do tego przez was znienawidzonego Boga aby zatrzymał tę zarazę .
XYZ2020.03.9 15:39
Stop KATO-procesjom z martwym półnagim facetem z długimi włosami na czele! DZIECI NA TO PATRZĄ!
SynagogaSZATANA2020.03.2 8:11
ŻYDZI powinni mieć takie same prawa ja Katolicy w Polsce. Jeżeli Polacy manifestują swoją Miłość do Boga I Jezusa to ŻYDOM powinno się dać prawo manifestowania swojej NIENAWIŚCI do Jezusa, Jego KOŚCIOŁA i BOŻYCH Przykazań.
andy2020.03.1 22:47
TE WPISY są najlepszym przykładem jaki jest efekt ideologii LGBT w umysłach obrońców tych gorszących pochodów
Matm 2020.03.1 17:51
Dawniej takie "choroby"ojciec pasem leczył.Powołać na nowo Kolegia do Spraw Wykroczeń.Myślę,że uderzenie po kieszeni zakłócających spokój pozwoli na przywrócenie normalności.
ds2020.03.1 14:39
Słuszna inicjatywa. W tym przypadku na ulicach promowana jest rozwiązłośc seksualna. Nie lubię obsliniających się publicznie ludzi, nie akcepcuje srania przez ludzi na środku chodnika a także szczania na mur kamienicy w bramie. Nie akceptuję również spółkowania w parku na ławce ani imitowania zwiedzania odbytu przez jakiś dwóch panów. Po prostu pewnych rzeczy się nie promuje. Ludzie mogą jeśc gówna, moga też wkładac członki do szamba a potem je wylizywać ale to nie jest dla innych ani przyjemne ani pachnące. To róbcie sobie we własnych kloakach. A nie na ulicach. Promowanie tego typu zachowań narusza zasady higieny. Pochswa ma inna flore bakteryjna niz odbyt czy jama ustna.
Oglada - Psy 3 w imie zasad (2020) 2020.03.1 12:28
www.ciinema.eu - ---------------------- To Największa wyszukiwarka legalnych filmów i seriali online! Znajdziesz tam filmy takie jak: 365 Dni (2020) Czy Legiony 2019 Setki filmów w jednym miejscu a to wszystko z dożywotnim dostępem. Polecam jak najbardziej!
krzysztof2020.03.1 9:19
oczywiście popieram zakaz ''stop lgbt'' i sprawdzić skąd idą pieniądze na pseudo-parady
Alek2020.02.29 23:33
Mogą się odbyć na stadionach-i wynajętych z a kasę i niech się tam wytrząsają.
krzysztof2020.02.29 22:13
nikomu nie wolno deprawować dzieci, księża wcale nie są gorsi od reszty społeczeństwa choć wymagamy od nich więcej bo są na świeczniku
ZERR02020.02.29 22:07
A tymczasem w realnym świecie... Przecwelone "prawami gejów" osoby płci dowolnej, zamieszkujące fińskie miasto Oulu, masowo gwałcone, bite i poniewierane przez miłujących pokój Uchodźców, zdobyły się w geście rozpaczy na desperacką próbę skomlenia o litość u swoich Nowych Panów z odległych krain. Na nic innego ich nie stać, w końcu wieloletnie molestowanie i pouczanie o prawach LGBT daje taki rezultat - osobowość wycofaną, płaczliwą, niezdolną do samoobrony. Oto Nowi Europejczycy, patrzcie i podziwiajcie: https://youtu.be/d27vHyt2IPA będziecie TACY SAMI, niech tylko Sekta LGBT weźmie w obroty wasze dziatki, i zrobi im w głowach breję zamiast mózgu.
Joanna2020.02.29 22:37
Dwa razy obejrzałam, bo nie wierzyłam, że o to chodzi. Przecież nikt nie potraktuje tego poważnie. To wygląda jak marnej klasy kabaret, a nikomu raczej nie do śmiechu. Kobiety na pierwszym planie, faceci z tyłu... a w następnej odsłonie (kolejnym geście rozpaczy) na pierwszym planie być może zobaczymy dzieci. Groteska.
Marek Błaszczyk2020.02.29 21:27
W zeszłym roku byłem na jedenastu marszach i paradach równości. Trzeba być rzadkim, kretynem, żeby pomyśleć, że poświęciłem 11 weekendów dla 330zł (zresztą to nieprawda, ćwierć miliona uczestników marszów w 2019 roku brało w nich udział za własne pieniądze). Jako ojciec trojga i dziadek ośmiorga dzieci uważam, ze mam obowiązek bronić mojej rodziny przed wrogami życia i rodziny w rodzaju Fundacji Życie i rodzina. O tym, kto jest członkiem mojej rodziny decydujemy my, rodzina Błaszczyków. A zamachy na życie i zdrowie dzieci moich i moich przyjaciół powinny być karane! Póki nie są karane, będę chodził na marsze. Marek Błaszczyk, MY, RODZICE - stowarzyszenie matek, ojców i sojuszników osób LGBTQIA.
ZERR02020.02.29 21:57
Jak na ten moment, jedynymi wrogami życia i rodziny, ludzkości jako całości i każdego z osobna, są propagatorzy Sekty LGBT - bezlitośnie indoktrynującej dzieci, Sekty odpowiedzialnej za okaleczanie i kastrowanie tysięcy młodych ludzi oszukiwanych i namawianych do tzw zmiany płci. O tym kto jest członkiem czyjej rodziny, nie decyduje klan Błaszczyków, tylko Prawo, ściśle określające grupą podatkową, kto ma prawo nazywać się czyją rodziną. Próby ingerencji w ta materię kończą się dotkliwymi karami. https://www.pit.pl/spadki-i-darowizny-grupy-podatkowe/
Marek B\305\202aszczyk2020.02.29 22:31
Osoby nazywające się obrońcami rodziny mają jedną receptę na osobę LGBT w domu: bić i wyrzucić na ulicę. Moja córka nadal jest moją córką i będę ją nadal kochał chociaż cała spółka pani Godek, biskupów i kiboli ma dla mnie inne zalecenia.
ZERR02020.02.29 22:37
Nie zauważyłem, aby pani Godek albo jakiś biskup, kazali panu "bić i wyrzucić na ulicę" córkę. Generalnie rodzice kochają swoje dzieci, nawet gdy robią one różne okropności i wpadają w złe towarzystwo. Nie sądzę, aby pan był wyjątkiem.
Sebastian Lorenc2020.02.29 22:55
Córka pana Marka nie robi żadnych okropności, ani nie wpadła w złe towarzystwo. Ma szczęście, bo ma mądrych rodziców i tak, to rodzina decyduje, kto jest jej członkiem. Nie papier, nie przepisy podatkowe,nie Ty, ani nikt inny.
leszczyna2020.02.29 23:11
Nie papier, nie przepisy podatkowe... To można się upomnieć o ulgę podatkową na nieswoje dzieci?
Sebastian Lorenc2020.02.29 23:18
Zerro dał linka do spadków i darowizn. Jeśli mój syn, z jakiegoś powodu, nie zechce nigdy wziąć ślubu, zamieszka ze swoją dziewczyną, będa bywali u mnie na wigilii, na niedzielnych obiadach, spędzali z nami wakacje, to według papierów, dokumentów itp. nie mam prawa uważać jej za członka rodziny, bo niem jest. To są właśnie mądrości Zerro, które doprowadzają mnie do białej gorączki..
Ped2020.02.29 23:20
Agnieszka Dz..... ! POWIEDZIAŁA, CO WIEDZIAŁA ! SWÓJ, SWEGO ZNALAZŁ I KRYJE.! I tak wiemy kim, kto "pachnie" !
Sebastian Lorenc2020.02.29 23:24
I co się wcinasz? Może coś merytorycznie się odezwij? Dziś nie jesteś już Anną D, ani Ireną? A spację przed wykrzyknikiem robisz jak zawsze.
Sebastian Lorenc2020.02.29 23:34
I jeszcze jedno, Ty trollu wiesz tyle ile sobie wymyślisz, a Zerro nie musi się domyślać, bo zna mnie i moją rodzinę od lat.
ZERR02020.02.29 23:38
Ostra jesteś, jak żyletka. Ale i tak cię lubię XD
ZERR02020.02.29 23:36
I co się wcinasz? Normalny prawak strzeliłby obcasami i powiedział 'całuje rączki, madame' a nie pyskował jak kmieć z czarciego lasu.
Joanna2020.02.29 22:12
A na czym polega Wasz sojusz? Jaki wspólny cel ma osiągnąć? I czy jest to pakt polityczny, gospodarczy czy wojskowy?
ZERR02020.02.29 22:17
Cel jest jeden i został jasno opisany w pracach naukowych Alfreda Kinseya oraz pismach jego Sponsorów z bogatych Fundacji. Kto ma odwagę, sam sprawdzi. https://youtu.be/csm9qKKnwu4
Joanna2020.02.29 22:48
Tak, przebrnęłam ten temat, chociaż nie było i nie jest łatwo. Pytanie moje było trochę retoryczne, a trochę prowokatorskie.
Marek B\\305\\202aszczyk2020.02.29 22:35
źle zadane pytanie. Nie ma żadnego sojuszu. Cel jest prosty. Chcę , aby moje dziecko nie było dyskryminowane oraz było traktowane z szacunkiem i delikatnością. Przypadkiem, podobne zalecenia zawiera katechizm kk. Naprawdę, namawiam do przeczytania i stosowania.
ZERR02020.02.29 22:46
Główna przyczyna "dyskryminacji" jest obecnie hiperaktywność samozwańczych aliantów LGBT. Zmuszacie ogół ludzi do zajmowania stanowiska, no to zajmują. A że nikt nie lubi być nagabywany i zmuszany do afirmacji, więc reagują żywiołową niechęcią. Za co płacą "zwykłe" osoby LGBT, na które kiedyś nikt nie zwracał specjalnej uwagi. Ciekawe, czy kiedyś wam podziękują. Poza tym - dlaczego mam traktować z delikatnością osoby śmiertelnie niebezpieczne dla naszych dzieci? Czy to nie przesada? Doskonale wiadomo, że we WSZYSTKICH państwach, gdzie dzieci są molestowane prawami LGBT w szkołach, odsetek tzw zboczeńców (fałszywych, ale co to zmienia) dynamicznie rośnie, przekraczając 7% a później 20%. A może po prosty normalni rodzice nie chcą, aby ich dzieci były narażone na kontakt, który nazbyt często owocuje wciągnięciem dziecka w subkulturę gejowska czy lesbijską?
Sebastian Lorenc2020.02.29 23:04
Waszych dzieci? Czyli Twoich i czyich? Bo ja nie uważam, że córka Pana Marka w jakikolwiek sposób zagraża moim dzieciom. Ty się uważasz za "normalnego rodzica"? Wątpię. Wymyśliłeś sobie wroga i całą energię przeznaczasz na walkę z nim. Nazywasz inne dzieci "zboczeńcami". W innej rozmowie ze mną nazwałeś dzieci z problemami psychicznymi "wariatami". Czy dzieci upośledzone nazwiesz wzorem swojego politycznego idola "debilami"? Nie jestem psychiatrą, ale na takie lęki,jak twoje na pewno znajdzie się jakiś dobry psychotrop.
Joanna2020.02.29 23:00
NIe wiem czy źle. Pisał Pan o sojuszu, wiec zapytałam. Proszę mi wierzyć, nikt nie kwestionuje tego, kogo Pańska rodzina uważa za jej członków i nikt z butami nie będzie wchodził do Pana domu. Nikt przy zdrowych zmysłach, nie chce zamachu na zdrowie czy życie Pana najbliższych i w ogóle. Nie wiem kogo Pan uważa za wrogów życia i rodziny, ale raczej nie są to osoby które czytają katechizm KK. I te osoby na pewno szanują każdego człowieka i nie chcą jego krzywdy.
Weronika2020.02.29 23:37
Marek Błaszczyk, Czy to Pan brał udział na wiosnę 19r. w Programie Pośpieszalskiego? Czy to Pan mówił w tym programie, że ma córkę lesbijkę? Czy to jest Pana córka Maria Błaszczyk, pisząca tu dość często swoje komentarze? Czy może to tylko zbierzność nazwisk?
Sebastian Lorenc2020.02.29 23:44
Teraz jesteś Weroniką? Pan Marek ma więcej niż jedną córkę, a Maria jest żoną i matką. Ale co to ma do rzeczy?
Weronika2020.03.1 0:02
A ty teraz jesteś Agnieszką Dz.? A może Kellerem? Na marginesie! Nie pytałam ciebie, tylko Pana Marka B. Więc się nie wtrącaj! No chyba, że to ty pisałaś pod tym nickiem???
Sebastian Lorenc2020.03.1 0:06
Człowieku, większość ludzi nie ma rozdwojenia jaźni, ani objawów schizofrenii i nie musi udawać setek ludzi na tym portalu. Ja Agnieszką Dziedzic jestem odkąd wyszłam za mąż. I w przeciwieństwie do Ciebie nie muszę udawać nikogo innego.
ZERR02020.02.29 23:51
a) nie zbierzność, tylko zbieżność b) po kiego juha obrażasz Marię? c) nie będę tutaj rozkładał na czynniki relacji rodzinnych Marii. Ani miejsce ani czas.
Sebastian Lorenc2020.02.29 23:57
A niby dlaczego Maria miałaby się obrazić? Nie przesadzaj może, co? To że troll może miał takie intencje nie oznacza, bycie lesbijką, czy sugerowanie że nią się jest, to jakaś obelga.
ZERR02020.03.1 0:03
No wiesz, 90% facetów w analogicznej sytuacji pyta "w mordę chcesz?" Po prostu wykazuje empatię
Janka2020.02.29 23:54
Panie Marku, gratuluję, tak właśnie postępują prawdziwi kochający rodzice. Zmiana mentalności w postkomunistycznym społeczeństwie niestety zajmuje trochę czasu, ale po woli następuje. Dziś żyjemy w lepszych czasach niż nasi rodzice, nasi rodzice w lepszych niż nasi dziadkowie, zatem choć rozglądając się wokół trudno to dostrzec wszystko zmierza we właściwym kierunku, wzajemnego szacunku, wolności i dobrobytu.
kama2020.02.29 20:37
pis weźmie i wyrzuci do kosza jak 447
Pozdrawiam2020.02.29 19:54
A czy to się przypadkiem nie kłóci z konstytucyjnym artykułem 57. o wolności zgromadzeń? Poza tym wszystkim polecam jedną sprawdzoną metodę aby nie odczuwać zgorszenia patrząc na LGBT - nie patrzeć. Pozdrawiam. Błogosławionego weekendu.
zieeeeeeeeh2020.02.29 19:03
Nie żebym zbytnio popierał LGBTQWERTYUIOP++ ale taki zakaz byłby niekonstytucyjny. https://www.fronda.pl/a/zatrzymaj-teczowe-parady-inicjatywa-ws-zakazu-poprzyj,140814.html#comment-2061923
ZERR02020.02.29 22:27
A zakaz wobec nazistów nie jest "niekonstytucyjny"? Nazizm to taka sama totalitarna ideologia jak genderyzm. Nazizm, z całą swoją ludobójczą historią, nie spowodował 1/60 tych ofiar, które będą naszym udziałem, jeśli nikt nie powstrzyma Sekty LGBT. Przypomnę, bo wszyscy zapomnieli, że bolszewizm w pierwszej dekadzie był absolutnie proLGBT, a kobiety były surowo pouczane, że prawdziwa komsomołka jest otwarta na potrzeby seksualne członków Komsomołu. A jakakolwiek wstrzemięźliwość to przejaw podłej burżuazyjnej moralności. Że wtedy rozwiązłość egzekwowano przemocą? Wcale nie. Poza tym dziś metody wpływania na ludzi są tak dopracowane, że nie potrzeba jawnej przemocy. Wystarczy pouczyć 9-latków o prawie do wyrażania świadomej zgody na seks pedofilom.
arbiter elegentiae2020.02.29 22:52
Tak, dokładnie. Ten sam paragraf, co odnośnie koszulek z El Che
Polak Ateista Dumny Gej2020.02.29 18:47
🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈 www.paradarownosci.eu Serdecznie zapraszamy na Paradę Równości 2020. Już 20 czerwca! 🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈
Pedo....2020.02.29 22:59
O,ooooooooo? Tak późno??? Dopiero w czerwcu? Smuteczek!! A może by tak na początku marca? Nie chcecie się rozebrać w marcu? Będzie niektórym lepiej was lac pałą po pałach!
stop dla ideologi lgbt+2020.02.29 16:32
Sodomici i.in. zboczeńcy i zwyrodnialcy powinni być leczeni, a nie mieć jeszcze prawo do głoszenia że ich ohydne, patologiczne i wywołujące choroby, fantazje są normalne i nie mają wpływu na resztę społeczeństwa. Tylko czekać na to, że jak te zboczenia pójdą torem dalszego "postępu", to na ulice wyjdą zoofile, kazirodcy i nekrofile, bo - "przecież oni też mają uczucia i kochają". Patologie się eliminuje a nie zmienia jego definicje i wmawia innym że patologia to norma, nawet jak twierdzi tak zależna politycznie i ideologicznie NWO
Po 11 NIE BADZ OBOJETNY2020.02.29 17:50
Nooo taki pochód nekrofilów może być całkiem malowniczy :)
tylko dla ludzi o IQ wyższym niż 892020.02.29 16:19
tu jest wiele odpowiedzi na to skąd biorą się ci zboczeńcy i jaki mają sposób "myślenia" https://www.youtube.com/watch?v=f-sSGPTskSM
Moly2020.02.29 16:18
STOP jeczacym paradom katolickim!!! To publiczne zawodzenie kwasi mleko...
Polak Ateista Dumny Gej2020.02.29 15:45
STOP HOMOFOBOM ZATRZYMAJ DEWIACJE KATOPRAWACKĄ STOP DEMORALIZUJĄCEJ IDEOLOGII KATOLICYZMU TAK DLA SPOŁECZNOŚCI LGBT
Po 11 NIE BADZ OBOJETNY2020.02.29 16:16
Ale jak? Największa (procentowo) społeczność LGBT jest w KK. Więc, jak równocześnie można wspierać społeczność LGBT i nawalać w katolicki kler? Często to to samo. Te same ubrane na czarno słodkie, różowe klesze pupcie.
Polak Ateista Dumny Gej2020.03.1 16:18
Największa społeczność LGBT jest wśród LGBT, a jeśli chodzi o miejsca pracy to będą to fundacje/organizacje na rzecz emancypacji ludzi nieheteronormatywnych i transpłciowych. Klesze pupcie raczej nie są słodkie, pomijając niektórych młodych kleryków są to przecież w większości stare upasione wieprze.
Anarchosyndykalistyczna Internetowa Partyzantka2020.02.29 15:01
Ja poprę, ale... ZAKAZ PROCESJI BOŻEGO CIAŁA!
Janka2020.03.1 0:03
Da się z tym walczyć tylko trzeba co robić. Jak się z mężem sprowadziliśmy w nowe miejsce najpierw okazało się że nie mozna spać bo dzwony kościelne (elektroniczne) biją całą dobę i melodyjki odgrywają o północy. Potem Boże Ciało - procesja z megafonami pod oknami dosłownie, zamknięte okna nic nie dawały, w niedzielę głośniki na dziedzińcu kościoła wyły na całe osiedle. Poszłam do proboszcza wyjaśnić że to uciążliwe ale stwierdzi że mamy sobie stopery kupić i się walić. Zdołaliśmy zebranie najpierw wspólnoty, potem rady osiedla i mają zakaz procesji Bożego Ciała na całe osiedle, muszą kilka kilometrów od kościoła biegać, w nocy cisza głośniki zdemontowane. Da się walczyć za katolicką patologią tylko trzeba coś w swojej sprawie robić.
Beno2020.03.1 12:23
Uprawiasz terroryzm i tym się chwalisz. Tak postępują właśnie lewacy, chcą, by mniejszość dostosowała się do nich. A jak wiedziałaś, że w pobliżu jest kościół, to po cholerę, poszłaś tam mieszkać? Tak to przyjeżdżają ćwoki na wieś, a potem, to im gnój śmierdzi, jakby o tym wcześniej nie wiedzieli. A jak ja kupią sobie mieszkanie przy ruchliwej ulicy, to zakażę ruchu drogowego. I tak będziemy się o wszystko kłócić i sądzić, a świat taki duży, aby gdzieś sobie znaleźć spokojne miejsce dla siebie. Szkoda, że lewacy tego nie pojmują.
Jaknka2020.03.1 16:21
Ja właśnie z terroryzmem kościoła walczę i udało mi się wygrać. Właśnie kościelna mniejszość terroryzowała całe osiedle i wygraliśmy - przegoniliśmy ich z naszych ulic, bo było nas więcej i nie poddaliśmy się terrorystom w koloradkach. A w żadnym polskim mieście nie znajdziesz lokalizacji gdzie w pobliżu nie ma żadnego kościoła więc nie pajacuj. Kościół mi nie przeszkadza przecież, tylko ryk na ulicy poza kościołem. Dzwony o północy i o 3 rano normalne według mnie nie są i słychać je lepiej chyba nawet poza Kościołem niż w nim. Analogia do ulicy, nietrafiona - byłaby trafiona gdyby po tej ulicy co noc ktoś organizował nielegalne wyścigi i trąbił co godzinę bez żadnego powodu, ale wtedy też byśmy takich przegonili. Stop katolickim terrorystom!!
Atheisten sind dumm - A . Einstein2020.02.29 14:57
Przyj! Przyj! Przyj!
Danuta2020.02.29 14:07
Jestem przeciwna tęczowym paradom...
Magda2020.02.29 12:20
Zarażonemu człowiekowi należy współczuć, podać rękę, udzielić pomocy, wesprzeć w wychodzeniu z choroby, ale promować zarazę??? Przecież to niedorzeczne i chore. Precz z zarazą LGBT, precz z promotorami i sponsorami LGBT !!!
Po 11 NIE BADZ OBOJETNY2020.02.29 13:00
Mam pytanie. Czy należy leczyć dobrowolnie czy przymusowo? Ja jestem za przymusem, bo ludzie chorzy na LGBT czasem nie zdają sobie sprawy z własnej przypadłości, a zarażają innych. Może trzeba zbudować jakieś obozy?
ZERR02020.02.29 22:58
Hm... proponuję postępować podobnie jak z innymi nałogowcami. Oni tez często nie zdają sobie sprawy i też wciągają innych, namawiając na extra doznania i dreszcz emocji.
marianl2020.02.29 11:21
Czas tolerancji dla LGBT itp się kończy.Nie chodzi o używanie przemocy wobec nich lecz akty prawne! Wkrótce Game over boys - boys , girls - girls i others LGBT ! Pa pa !
Po 11 NIE BADZ OBOJETNY2020.02.29 10:57
Jest rzeczą oczywistą, że brak katolickiej wiary prowadzi do dewiacji, opętań, chorób psychicznych i przestępstw. Dlaczego nie wprowadzić ustawowego przymusu wiary w Jezusa? I karać za zdradę tego świetego daru. Przecież ktoś, kto przestaje wierzyć w Boga staje się potencjalnym pedofilem, złodziejem albo mordercą. Chyba mamy prawo się bronić? My normalni.
Sebastian Lorenc2020.02.29 11:21
Oczywiście, masz 100% racji, tylko trzeba się naprawdę do tego przyłożyć. Egzekwować uczestnictwo w Mszy Św, obowiązkowo, najlepiej na terenie zakładów pracy spowiedź i pokuta. Każda kobieta-panna, przed podjęciem zatrudnienia powinna udokumentować to, że jest dziewicą. Zdrada małżeńska karana surowo i konsekwentnie.Radykalnie należy zmienić sposób ubierania się, nie będzie nam tu lewactwo i tęczowa zaraza narzucać rozpusty i obnażania kolan, czy ramion. Jako obowiązkowy materiał polecam to: https://www.youtube.com/watch?v=ghn4gE6XhqY
Marian2020.02.29 14:32
Ty masz tez 100% racji ale uwazam ze nalezy dopuscic wyjatki Jezeli np.kolana sa wyjatkowo magnetyczne moze a nawet powinna je odslaniac pod grozba sankcji.
ZERR02020.02.29 22:30
No nie koloryzuj... katolicyzm nigdy nie był purytański. Co innego marksizm-leninizm-genderyzm. Po fazie rozpasania - socjalistyczna moralność w domach z betonu. Był taki dowcip - za lenina strzelanina, za stalina dyscyplina.
Po 11 NIE BADZ OBOJETNY2020.03.1 10:31
Jak można napisać, że katolicyzm nie jest purytański .... na portalu katolickim, który cały czas pluje na LGBT, pod artykułem o ZAKAZIE tęczowych parad???
ZERR02020.03.1 11:14
Między purytanizmem a hedonizmem (w tym przypadku tęczowym) jest wielka przestrzeń normalności.
Lobo2020.02.29 11:31
Zgadzam się z przedmówcami. Jeszcze tylko zmienić księże sukienki na księże spodnie, a wszyscy będziemy zbawieni.
***2020.02.29 12:20
"My normalni"...... .....no teraz to żeś za..bał......"jak dzik w sosnę"
skarb2020.02.29 10:56
wszyscy prominentni POd lupe tam dopiero sie dzieje..... czerwona zaraze promujaca DEWIACTWA PSUCIE OD PRZEDSZKOLA DO SENIORA PRZEZ TUBE PROPAGANDOWA tvn ,ulice i zagranice Z A K A Z A C niech sobie zyja jak chca ich sprawa ale precz od normalnych ludzi
Sebastian Lorenc2020.02.29 11:14
Masz rację, przyjrzałam się sąsiadowi, starszy pan, dobiega pewnie 90, a mogłabym przysiąc, że spod płaszcza wystawał mu tęczowy szalik. Teraz on zarazi innych w klubie seniora i dalej już pójdzie gładko.
a222020.02.29 10:48
Dewianta można tolerować bo to też człowiek ale promocji LGBT nie wolno bo jest chorą ideologią .
Joanna2020.02.29 10:38
Art. 57 Konstytucji: Każdemu zapewnia się wolność organizowania pokojowych zgromadzeń i uczestniczenia w nich.
Po 11 NIE BADZ OBOJETNY2020.02.29 10:47
Masz rację ten art. trzeba koniecznie usunąć. Jest niejednoznaczny. Brakuje np. dookreślenia, że chodzi tylko o normalnych ludzi, prawdziwych patriotycznych polaków katolików. Wierz mi są tacy, którzy myślą, że ten art. pozwala np. na pokojowe antyrządowe manifestacje. Na prawdę tak myślą.
Beno2020.02.29 11:19
Może jakaś pokojowa manifestacja nagich? Absurd, to absurd. Więcej oleju w główce - życzę.
zieeeeeeeeh2020.02.29 19:07
@ "Beno" Jeśli ktoś się rozbierze w miejscu publicznym, należy go ukarać zgodnie z obowiązującym prawem. Tak na marginesie - czy Ciało Chrystusa, które publicznie obnosicie w okienku monstrancji podczas waszych kościelnych parad jest czymś przykryte?
Beno2020.02.29 20:11
Czy widzisz w Hostii nagość? jeśli tak, to psychiatra się kłania.
Weronika2020.02.29 23:57
Stachu! Jaki ty jesteś biedny i nieszczęśliwy! Kto cię tak skrzywdził, środowisko w którym żyłeś? Albo nie zabieraj głosu, albo wybierz się na Mszę św. i zobaczysz ! Pytanie było nawet poniżej krytyki! Nie wstydziłeś się zapytać?? Ręce opadają!
Yoshka2020.03.1 0:06
To przede wszystkim obrzydliwa promocja i praktykowanie kanibalizmu, który jest w polskim prawie zakazany, te parady kato-zboków powinna policja pałami gonić. To jakieś szaleństwo co ta sekta wyczynia!
Joanna2020.02.29 13:03
Z dnia na dzień coraz więcej "Joann" na Frondzie... Ludzie co z wami?
ZERR02020.03.1 0:27
Ten artykuł jest notorycznie łamany - zakazuje się organizowania pokojowych zgromadzeń nazistom. Ciekawe, dlaczego?
Art2020.03.1 11:50
Bo inny artykul konstytucji zakazuje propagowania faszyzmu i komunizu?
ZERR02020.03.1 21:41
Czyli konstytucja jest wewnętrznie sprzeczna. Więc jakim prawem LGBT powołuje się na 57? Przecież LGBT to typowa ideologia totalitarna, marksistowska.
stop LGBT2020.02.29 10:32
To jest konieczne dla normalności .
M.2020.02.29 10:36
Wykastrowanie takich idiotów jak ty? Popieram.
stop idiotom2020.02.29 10:46
Masz problemy ze zrozumieniem .
Po 11 NIE BADZ OBOJETNY2020.02.29 10:16
Świetny pomysł. Ale można go poprawić. Proponuję wprowadzić ustawowy zakaz wszystkich parad, zgromadzeń, manifestacji, wypowiedzi i publikacji obrażających uczucia normalnych ludzi, prawdziwych patriotycznych polaków katolików. Skończy się ten cały KOD, TVN, LGBT. Będziemy pięknym i wolnym krajem.
T2020.02.29 10:13
Poparłem!
Film2020.02.29 10:10
Oglądaj-FUTRO Z MISIA 2019 oraz inne filmy/seriale www.ciinema.eu =========================== Jedyne VOD ze stałym abonamentem 20zl, na które warto zwrócić uwagę. Wystarczy założyć konto oraz je aktywować i juz ogladasz.
Glaudiusman2020.02.29 10:04
Wszelkie propagandowe i gorszące parady tych bezwstydnych, półnagich zboczeńców powinny być bezwzględnie zakazane, nie bacząc na przepisy tej nienormalnej uni.
BOGAnieMA2020.02.29 10:45
Nie półnagich, tylko w sutannach
Wojtek Polak2020.02.29 11:59
polecam niezwłocznie wizytę u psychiatry jak ty na tęczowych zlotach widzisz sutanny.
Pfft2020.02.29 19:10
Ale kasę z tej "nienormalnej unii" już ochoczo bierzesz, co hipokryto?
ciekawy2020.02.29 9:46
A procesje nawiedzonych katoli da w porzadku i narzucanie ich fanaberii całemu narodowi?
JR2020.02.29 10:10
Przeszkadzają ci procesje to nie bierz udziału ale i nie ubliżaj biorącym w nich udział. Na tych procesjach ludzie się modlą, nikt nie nawołuje do złych czynów, a wręcz przeciwnie. Więc o co ci chodzi? Lubisz takich wieprzków poprzebieranych? Wolisz procesje pokrzywdzonych przez los? Ja nie chodzę na procesje, ale jednocześnie brzydzę się na sam widok tych zboczeńców. Czy muszą się afiszować, bezwstydnicy? Niech się pieprzą w swoim gronie ile tylko mają sił, ale niech z tego publiki!
Sylwia T.2020.02.29 22:54
JR BRAWO! NAPISAŁEŚ DOSADNIE, KRÓTKO I NA TEMAT! Nie da sie patrzeć, naprawdę zbiera mnie na wymioty! Okrągłe opasłe wieprze! Aż tłuszcz z nich kapie! Teraz już widać, dlaczego nie mogli znaleźć sobie żony, ani żadnej innej kobiety! Kto by ich chciał! Gdybym miała nawet 80 lat, /a nie mam połowy/, to nie chciałabym żadnego, nawet z wielką dopłatą!
***2020.02.29 12:13
Ty i tobie podobni.....nie jesteście "całym narodem".
urszula2020.02.29 13:56
nikt nikomu niczego nie narzuca, ci ktorzy uczestnicza w organizowanych uroczystosciach religijnych na danym terenie/parafii robia to z własnej nieprzymuszonej woli . tu nie ma przymusu, a ponadto uliczne "procesje" marsze etc pod egida religijnosci nie maja znamion bezwstydu, bluznierstwa, pohanbienia godnosci człowieka etc.etc czego nie mozna powiedziec o sodomickich marszach rownosci. dlatego nie mozna nazywac go marszem rownosci" -to wymysł sodomitow, by oswoic nas z ich bezwstydem . nigdy!
Wojtek Polak2020.02.29 9:35
najwyższy czas z kończyć z morderczymi ideologiami kolejnymi przepoczwarzającymi się rewolucjami. czy to rewolucja luterańska jakobińska bolszewicka czy seksualna ma za zadanie zniszczyć człowieka i dotychczasowy porządek. każda z tych rewolucji ma na sumieniu setki milionów istnień ludzkich. każda wyrosła z pod szeptów ZŁEGO i uległych mu ludzi. ta ostatnia teraźniejsza wywyższa zboczenia a seksualność człowieka uznaję od urodzenia.przytaczając 'badania'' para naukowców a przy tym zwyrodnialców i sadystycznych zboczeńców typu .alfred kinsey ernest borneman wilhelm reich. dla tego musimy się przeciwstawić chorej wynaturzonej patologii lgbt+wszelkie dewiacje i gender ideologij a przy tym całemu homo-terrorowi.
uhm2020.02.29 9:38
Wracaj z powrotem do szkoły podstawowej uczyć się podstaw pisowni polskiej.
Cezary2020.02.29 9:13
Pytam sie dlaczego Fronda wypuszcza takie obrzydliwe komentarze? Ani na Onecie czy Interi nie ma takich wpisow. Co jest grane?
uhm2020.02.29 9:30
Na Onecie komentarze są zablokowane.
Po 11 NIE BADZ OBOJETNY2020.02.29 10:23
Po pierwsze Frądla żyje z komentarzy. Po drugie nie widzę nad Twoim obrzydliwych komentarzy.
Marian2020.02.29 8:52
Wystarczy spojrzec na "toto" i ...seksu sie odechciewa.
antykatolik2020.02.29 9:05
A jak patrzysz na inaczej ubranych facetów to ci staje?
Marian2020.02.29 9:16
Wszystkiego sie odechciewa!Ide do szybko gdzes "walnac"glebszego by zaczac jakos funkcjonowac.
Igor Seruga2020.02.29 9:27
To naziol. Jego kręcą foty hajlujacych karków z ONRu
razSierpemRazM2020.02.29 10:33
po (lewackim) ryju dawno dostaleś?
antykatolik2020.02.29 10:36
A ty chlopak Marjanka? To szacun. Broń Maniusia.
ZERRO2020.02.29 8:43
Wszystkie strefy wolne od LGBT powinny być pozbawione Dotacji Unijnych natychmiast.
ZERRO2020.02.29 8:42
Wszyscy księża homoseksualiści pracujący na terenie strefy wolnej od LGBT powinni być demaskowani i ujawniani.
Polak Ateista Dumny Gej 2020.03.1 16:41
napisze co oznacza lgbt------L---udzkie G--niody B--ydlęce T---radycje ------ to cały zgniły świat tych zboków
ZERRO2020.02.29 8:41
Wszyscy biskupi–homoseksualiści wjeżdżający z wizytacją czy bierzmowaniem na teren strefy wolnej od LGBT powinni być zawracani !
anonim2020.02.29 12:43
jest coś o gejach to jest ZERRO- przypadek? Może czas na coming out?
Katolicka Kretynizacja Polski2020.02.29 8:31
Kościół w ogóle nie jest zdolny do dyskusji i w tym ma dwa tysiące lat trwającą zaprawę. Jak czegoś nie mogą zrozumieć - to robią z tego cud. Jak nie potrafią czegoś logicznie udowodnić - robią z tego dogmat i tajemnicę wiary ucinając w ten sposób wszelką dyskusję...
INCZU-CZUNA2020.02.29 8:41
Jesteś w błędzie - kościół w rozumieniu - kler - wszystko dobrze rozumie i wie. - Ale kościół z frajerów żyje, dzięki nim ma władzę - i dlatego póki może - ciemnotę ludowi wciska.
razSierpemRazM2020.02.29 10:32
tobie ciemnotę wciska tvn
SynagogaSZATANA2020.02.29 12:12
ŻYDZI powinni mieć takie same prawa ja Katolicy w Polsce. Jeżeli Polacy manifestują swoją Miłość do Boga I Jezusa to ŻYDOM powinno się dać prawo manifestowania swojej NIENAWIŚCI do Jezusa, Jego KOŚCIOŁA i BOŻYCH Przykazań. Wszyscy przestępcy, cudzołożnicy, pedofile, sboczeńcy powinni mieć prawo do PARADY NIENAWIŚCI. ZYDZI powinni mieć prawo do publicznego oddawania czci prawdziwemu Mesjaszowi i królowi ŻYDOWSKIEMU - Antychrystowi -synowi LUCYFERA na którego czekają juz ponad 4000lat.
Maja2020.02.29 12:13
Dokładnie tak
Magda2020.02.29 12:24
Większych bredni dawno nie słyszałam. Przecież ty nie wiesz, o czym piszesz. Nie posiadasz nawet tej wiedzy, której wymaga się od ucznia szkoły podstawowej. Dno.
SynagogaSZATANA2020.02.29 12:30
Sprawdzam: Jakiej wiedzy - Czekam na pytania.
nie kretyn2020.02.29 22:10
Jak sie przedstawiasz jako kretyn to zwyczajnie zamilcz - tyle kretyn moze pojac.
Weronika2020.02.29 23:49
Krety ... nie...! TO SĄ TWOJE STARE ŚPIEWKI, STARE I NIE MODNE! JESTEŚ OGRANICZONY W SWOICH OPINIACH ! NIE ZNASZ SIĘ NA TYM, TO NIE ZABIERAJ GŁOSU! TYLE RAZY CI TO PISANO! Mądre powiedzenie brzmi:" Jeśli nie potrafisz, nie pchaj sie na Afisz!" Tych twoich głupot nie da sie już czytać! Aż tak już jesteś ograniczony, nie umiesz normalnie napisać kilka zdań, tylko od kilku m-cy to samo!
BOGAnieMA2020.02.29 8:15
Rusza obywatelska inicjatywa ustawodawcza #StopKK, która ma doprowadzić do ustawowego zakazu tzw. parad pedofilów w sutannach. Będzie to niezwykle ważny etap walki przeciw wpływom katolobby.
razSierpemRazM2020.02.29 10:32
nie zesr..j sie lewaku
BOGAnieMA2020.02.29 10:44
Raz krzyżem, raz kotem, pisowską hołotę!
Gaja2020.02.29 11:12
Sto razy sierpem sto razy młodem zaKODowaną POwską hołotę, hołotę, hołotę, hołotę hołotę, hołotę,
***2020.02.29 12:09
......ach te wasze "podrygi...."
BÓG BYŁ JEST I BĘDZIE NA WIEKI !2020.02.29 22:20
U CIEBIE KŁAMSTWO KŁAMSTWEM POGANIA ! POWINNO BYĆ :" RAZ SIERPEM, RAZ MŁOTEM, PEDALSKĄ , DURSZLAKOWĄ CHOŁOTĘ !
mir2020.03.1 9:33
boga nie ma!
HGJ2020.03.1 21:09
mir! Twojega boga, czy bożka, nie ma ! ALE MÓJ BÓG JEST I BĘDZIE! Rozumiesz! A to jest tu szalona różnica!