Za szparagi zawijane w boczek dałbym się pokroić! - zdjęcie
15.04.19, 11:15Fot. Pixabay, CC 0

Za szparagi zawijane w boczek dałbym się pokroić!

1

Gdy tylko rozpoczyna się sezon na szparagi – od razu myślę o daniu, które wprost uwielbiam i na które niecierpliwie czekam każdego roku. To szparagi zawijane w boczek – każdy powinien spróbować tego przysmaku!

Kup:

  • 0,5 kg szparagów
  • Około 200 g wędzonego boczku, najlepiej od razu w dość cienkich plasterkach.

Przepis:

Najpierw umyj oraz obierz z włókien szparagi. Potem każde warzywo ściśle owiń plasterkiem boczku, po czym ułóż na blasze wyłożonej papierem do pieczenia.

Tak przygotowane szparagi należy piec w temperaturze około 200 stopni Celsjusza, przez 25 minut.

Smacznego!!!

Komentarze (1):

Polak Ateista Dumny Gej2019.04.15 12:28
Trwa zbiórka dla Mikołaja wyrzuconego z domu przez matkę katoliczkę i ojczyma jednocześnie oprawcę Mikołaja. Chrześcijańscy zwyrodnialcy wyrzucili z domu 18-letniego syna z powodu orientacji seksualnej. Powiedz STOP katopropagandzie! Do tej pory dla Mikołaja zebraliśmy 10116zł! - - -> https://zrzutka.pl/mikolajowi-na-start "Pewne małżeństwo, które przeczytało o Mikołaju na Facebooku, zaoferowało mu pokój w wynajmowanym przez siebie mieszkaniu na Powiślu za kwotę na tyle niską, że Mikołaja stać jest na to by uzyskać upragnioną niezależność. Renta po ojcu i alimenty o które będzie występował wystarczą w tej sytuacji na to, by dopóki się uczy mógł żyć godnie. Dla Mikołaja jest to bardzo ważne". Mikołaj jest również ofiarą ponad 10-letniej przemocy domowej ze strony ojczyma, na co była milcząca zgoda jego matki. Padł też ofiarą wielu innych nadużyć. Na co zostaną przeznaczone pieniądze? Pokój Mikołaja jest pusty, jest potrzeba zakupienia podstawowych rzeczy, potrzebne są także środki, by do czasu przyznania alimentów Mikołaj mógł jakoś funkcjonować."