20.08.15, 13:41

Z dedykacją dla tych, którzy boją się państwa wyznaniowego

Nie pamiętał wół, jak cielęciem był! Lub też "punkt widzenia zależy od punktu siedzenia". 

ZOBACZCIE SAMI!

Wanda Nowicka o prezydencie Andrzeju Dudzie i szybka reakcja internautów, którzy wyszukali zdjęcie z innego "święta religijnego"...

KZ/Twitter.com

Komentarze

anonim2015.08.20 16:42
Nowa taśma z PO: Treść nagrania zamieszczono na portalu wykop.pl. Rozmowa miała zostać zarejestrowana w pociągu na trasie Wrocław-Katowice. Podróżująca nim młoda działaczka PO, wiceprzewodnicząca Młodych Demokratów w Opolu, miała namawiać koleżankę do wybrania się na zjazd Platformy Obywatelskiej w Warszawie. Podczas rozmowy padły słowa: Kopaczowa tam będzie, jacyś ministrowie i ja nie mogę jechać, (...) i pomyślałam, że ty i Przemo byście chcieli. Autokarem, tam masz hotel, imprezę, żarcie i wódę za darmo. Tak, za darmo. Tak za darmo, partia płaci. Nie, no tam musisz udawać, że jesteś za Platformą i w ogóle - hahahaha. No, to byś mogła zostać sobie dłużej". Dziennikarzom nie udało się skontaktować z domniemaną bohaterką nagrania, ale w rozmowie z gazeta.pl opolski działacz PO potwierdził: To ona. Widziałem ten materiał jakiś czas temu i dziwię się, skąd ta pani wzięła się na naszej liście. Młoda działaczka PO po ujawnieniu nagrania zrezygnowała z kandydowania w wyborach. Oficjalnie tłumaczy to wyjazdem na staż do USA. Znacznie ciekawsze są jednak jej słowa o "wódzie za darmo" nawet dla ludzi, którzy udają, że popierają PO. Jeżeli to prawda, to okazuje się, że ugrupowanie walczące z finansowaniem partii z budżetu wydaje publiczne pieniądze dla zakwaterowanie, wyszynk i alkohol dla wspierających Platformę młodych ludzi, niezwiązanych nawet zupełnie z polityką.
anonim2015.08.20 16:45
"Nie pamiętał wół,..." Korekto! Nie powinno tu być być wuł?
anonim2015.08.21 9:32
Nowicka prowadzi działalność szkodliwą z punktu widzenia narodu polskiego, toteż nie dziwi, że z wrogami naszego narodu jest za pan brat.