Z ambony strzeleckiej Salwowskiego: Administracja Trumpa wspiera gejowską agendę - zdjęcie
02.03.19, 17:00Fot. Michael Vadon via Flickr, CC BY 2.0 / Pixabay, CC 0

Z ambony strzeleckiej Salwowskiego: Administracja Trumpa wspiera gejowską agendę

26

Jak podaje m.in. brytyjski dziennik "The Independent" w swym internetowym wydaniu z 19 lutego b. roku administracja aktualnego prezydenta USA Donalda Trumpa zamierza zainicjować globalną kampanię mającą na celu doprowadzenie do zniesienia prawnej karalności aktów homoseksualnych w tych wszystkich krajach, gdzie takie zakazy jeszcze obowiązują. Na czele tej akcji ma stanąć otwarty sodomita, amerykański ambasador w Niemczech Richard Grenell. Placówka dyplomatyczna Stanów Zjednoczonych w Berlinie w dniu 19 lutego tego roku zorganizowała nawet specjalną kolację dla działaczy homoseksualnych z całej Europy podczas której planowano działania mające wywrzeć presję na te z 72 państw świata, które wciąż w swych ustawodawstwach przewidują mniej lub bardziej surowe kary za akty sodomii.

Wielka szkoda, iż umiarkowanie konserwatywny prezydent Trump postanowił zaangażować autorytet swego państwa we wspieranie tak wątpliwych moralnie inicjatyw. I nie chodzi teraz bynajmniej o krytykę jakiegoś "kulturowego imperializmu" USA. Samo w sobie nie jest bowiem złe, gdy mający ku temu możliwości rząd tego czy innego narodu próbuje wywrzeć wpływ na prawa i obyczaje innych krajów. Jeśli ów nacisk ma celu zmianę złych praw i obyczajów to jest to działanie dobre i należy je pochwalać. Jednak w przypadku dążenia do zniesienia kryminalizacji aktów homoseksualnych mamy do czynienia z czymś dokładnie odwrotnym. Administracja USA zamierza bowiem doprowadzić do uchylenia dobrych, zgodnych z wolą Stwórcy praw danych państw. Czyny homoseksualne wszak ze względu na swą wysoką szkodliwość społeczną objawiającą się m.in. zwiększonym ryzykiem przenoszenia chorób wenerycznych, a także tym, iż są one często rozprzestrzeniane za pomocą uwodzenia młodych chłopców i mężczyzn, należą do tych grzechów, które władze cywilne mają prawo karać i zakazywać (do tego typu czynów należy zresztą też np. cudzołóstwo, czyli niewierność małżeńska). W tym kontekście warto zacytować znanego brytyjskiego historyka Paula Johnsona, który w jednej ze swych książek pozwolił sobie na poczynienie następującej uwagi: "Rozprzestrzenianie się AIDS było efektem wzrostu narkomanii i w dużo większym stopniu dekryminalizacji homoseksualizmu, która dokonała się w latach sześćdziesiątych i siedemdziesiątych" (Paul Johnson, "Historia świata od roku 1917 do lat 90-tych", Gdańsk 1992, s. 1077).

Ktoś może jednak powie, że część krajów, które obecnie represjonują homoseksualizm czyni to w sposób zbyt surowy, gdyż przewiduje zań karę śmierci. Cóż, być może taka sankcja jest pewnego rodzaju przesadą, ale tylko 8 z 72 państw, które kryminalizują sodomię posiada ją w swych kodeksach karnych. Zdecydowana więc większość krajów, gdzie homoseksualizm jest wciąż nielegalny nie karze go w aż tak surowy sposób.

Na sam koniec tego artykułu warto warto odnotować, iż historia zatoczyła swoiste koło. Kiedyś to bowiem kraje Zachodu kolonizując i cywilizując różne ludy Afryki i Azji wywierały na nie wpływ w kierunku wprowadzenia karalności homoseksualizmu (który to był nieraz w owych społecznościach akceptowany). Dziś jednak państwa Zachodu pragną cofnąć np. narody afrykańskie do niektórych bardziej prymitywnych i dzikich aspektów ich historii eliminując z ich prawodawstwa taką zdobycz chrześcijańskiej i europejskiej cywilizacji, jaką było wprowadzenie prawnego zakazu czynów homoseksualnych.

Mirosław Salwowski

Komentarze (26):

anonim2019.03.4 21:13
Znaczy teraz będziemy mieć gejowski "Ford Trump" ? (cytując klasyka)
Auferetur Inferunt Insaniam2019.03.3 22:49
"Ktoś może jednak powie, że część krajów, które obecnie represjonują homoseksualizm czyni to w sposób zbyt surowy, gdyż przewiduje zań karę śmierci. Cóż, być może taka sankcja jest pewnego rodzaju przesadą," Jaka przesada? To i tak jest sofcik. Kara śmierci powinna dotyczyć samego zboka, jego rodziców, dziadków, rodzeństwo i lokalnego proboszcza. Trzeba też koniecznie wrócić do karania śmiercią za masturbację, oglądanie gołych piersi no i branie do ręki penisa podczas sikania. Amen.
Chodząca Niewinność2019.03.3 17:52
Dotychczasowe zasady wychowania : wychowanie do czystości, opanowanie swoich popędów, samokontrola, wyrzeczenie. No cóż, zwłaszcza księża bywają wzorem opanowania swoich popędów. Tak wychowane były całe pokolenia, matki rodziły dzieci nie wiedząc co to jest seks i podmiotowość,wzajemna akceptacja,radość z seksu. Może jednak warto spróbować inaczej.Wychowanie w duchu tolerancji ma sens- czy nazwiemy tę inność "dewiacją" czy nie, ludziom należy się szacunek,a dzieci mają to wiedzieć i nie dziwić się, nie porównywać.Obojętnie tolerować, z szacunkiem. Jeśli ktoś zajęcia z wychowania seksualnego poprowadzi z głową,może wyniknąć wiele dobrego.Okazja,by wytłumaczyć czym jest zły dotyk, akceptowalność związku,zgoda na seks.Może nie byłoby tylu przypadków pedofilii, w tym w rodzinie. Dziecko jest OSOBĄ, musi znać swoje prawa. W przyszłości(sic!) powinno czerpać radość ze związku i seksu.Powinno świadome, umieć bronić się, a nie w swej niewinności poddawać wszelkiej maści obrzydliwcom. Słuszna wydaje się jedna rzecz.Na takie lekcje powinna być zgoda rodziców. To nie może być obowiązkowe,jakkolwiek przykłady brutalnej władzy rodziców nad dziećmi przerażają i skłaniają do tezy,że państwo musi mieć jakąś kontrolę nad prawdziwymi dewiantami ukrytymi za murem "rodzina".
Jan2019.03.3 17:05
a kraje muzułmanskie nie mają u siebie sodomitów, wyleczyli wszystkich
anonim2019.03.4 21:15
Nie mają? https://en.wikipedia.org/wiki/LGBT_in_Islam
edi2019.03.3 15:49
P. Salwowski KIEDY PAN PRZESTANIE BREDZIĆ NA FRONDZIE _ PRZECIEŻ OD JAKIEGOŚ CZASU PISZE PAN SAME BREDNIE - 1. o O. Szustaku, o Żołnierzach Wyklętych, o. ks. Jankowskim, teraz o Trumpie - FRONDA CO WY ROBICIE NIE CZYTACIE TEGO CO ON PISZE ??????????????????????????? To jakiś Moskiewski agent wpływu !!!!!!!!!!
M.2019.03.3 10:29
Po lekturze tych wymiocin, sfrustrowany sqrwiel i zero intelektualne czyli autor tego tekstu, powinien zostac dostac kilka miesiecy wiezienia. "Byc moze" kara smierci to przesada? To swiadczy o niedorozwoju umyslowym Salwowskiego lub ukrywaniu wlasnego kryptogejostwa. "Administracja USA zamierza bowiem doprowadzić do uchylenia dobrych, zgodnych z wolą Stwórcy praw danych państw. ". Po pierwsze, bóg najprawdopodobniej nie istnieje. Po drugie - rozdzial religii od pañstwa- mowi to ci cos, pasozycie?
kto2019.03.3 11:12
Świnio z odzysku taki tekst to zamieszaj w szczuj-ni Sakiewicza.
M.2019.03.3 11:20
Radze stulic pysk. Za kilka miesiecy gloszenie takich pogladow, jak w wymiocinach Salwowskiego, bedzie karalne. Wasz czas sie koñczy, frondowskie scierwa. JEst was coraz mniej, wymieracie smiercia naturalna i zgodznie z Prawami Darwina.
kto2019.03.3 12:11
Co za kilka miesięcy wracasz z germani do polski?
M.2019.03.3 13:15
A ty z Mongolii?
rey2019.03.3 7:51
ja uważam że to fake news
zyzio2019.03.3 1:27
http://wprawo.pl/2018/08/11/post-modernizm-lgbttqqiaap-reszta-spoleczenstwa-5/ https://wprawo.pl/2019/02/05/najwieksi-seryjni-zbrodniarze-w-usa-to-homoseksualisci-kacik-kom-kultury-15/
Parzingr2019.03.2 23:54
USA jest krajem coraz bardziej antykatolickim! Pełnym militarystów, homolobby oraz różnego rodzaju maniakalnych heretyckich protestantów! Zobaczycie, że w zamian za bazy Trump nakaże w Polsce homoporządki!
lolek kremowka2019.03.2 19:49
Może dla pokrzepienia serc zaserwuje Frendzel jakąś opowieść kogoś,kto w gorączce i malignie miał wizję, że Polska będzie panować nad światem całym?
Lorneta2019.03.2 17:51
"Ktoś może jednak powie, że część krajów, które obecnie represjonują homoseksualizm czyni to w sposób zbyt surowy, gdyż przewiduje zań karę śmierci. Cóż, być może taka sankcja jest pewnego rodzaju przesadą," - nie no skąd,,przesada,,nie sądzę a może ;-) tylko pewnego rodzaju
Marian2019.03.3 9:23
slusznie wystarczy amputacja
słowiczek poznański2019.03.2 17:11
To tylko pozory. Za niecałe dwa lata są w USA wybory, homo-kloaka zapełnia media i każde słowo krytyki jest natychmiast okrzyknięte jak homofobia. W jego administracji, w Białym Domu nie ma ani jednego homo-kloaki.
z USA2019.03.2 17:25
slowiczku -- dobrze cwierkasz....
słowiczek poznański2019.03.2 17:31
Aren't you really from the US? Can you vote?
Piotr Nowak2019.03.2 19:39
Mówiłem ci już: -pisarzu -prawniku -matko wybitnych naukowców -kobieto -meżczyzno -amerykaninie Żebyś się nie kompromitował/ła.? Bo nie potrafisz poprawnie skonstruować prostego zdania? :) :) :) Wracaj na oddział. Późno już.Cała reszta Napoleonów, Jezusów i innych bogów już spi :P
słowiczek poznański2019.03.2 22:08
Surprise cocksucker, I'm here, you fucking coward. Did you suck any dicks today? I bet you did. Day without a cum in your filthy mouth is a day without a "spiritual" food. And thank you for being my faithful reader. Eat shit motherfucker.
Agnieszka2019.03.2 22:23
Wstydziłeś się to napisać po polsku? Nie dziwię się, też bym się wstydziła.
Piotr Nowak2019.03.2 22:23
:) Gaś światło. Weź leki i idź spać (ღ˘⌣˘ღ) Nighty-night :)
JaKi2019.03.2 17:03
Trump i USA to nasz ostatni sojusznik na całym świecie oprócz króla Polski Jezusa. Więc cicho sza.
Ostatnia deska ratunku2019.03.2 17:08
W ostateczności są jeszcze Chiny ...