Wyrok w sprawie zabójstwa Adamowicza. Pierwszym skazanym jest ochroniarz WOŚP - zdjęcie
21.02.20, 12:09Akcja ratownicza Pawła Adamowicza, finał WOŚP w Gdańsku 2019/YT/Portal Miasta Gdańska

Wyrok w sprawie zabójstwa Adamowicza. Pierwszym skazanym jest ochroniarz WOŚP

14

Do zabójstwa Pawła Adamowicza doszło 13 stycznia 2019 roku w trakcie finału WOŚP w Gdańsku.

Dzisiaj zapadł pierwszy wyrok tej sprawie. Na karę pozbawienia wolności na trzy lata w zawieszeniu skazany został  pracownik Agencji Ochrony Tajfun Dariusz S., który spreparował zeznania na temat plakietki „media”, którą rzekomo miał się posłużyć napastnik. Jak się później okazało, cała historia została przez niego zmyślona.

W uzasadnieniu wyroku sądu możemy przeczytać:

- Oskarżony działając pod wpływem bardzo silnych emocji w tych swoich kłamstwach się pogubił. To nie było ani zaplanowane, ani popełnione z premedytacją. To było coś co ad hoc wymyślił. I to jest okoliczność łagodząca. Gdyby to przemyślał, to nigdy by tego nie zrobił. To było kompletnie bez sensu. On nie miał z tym żadnego interesu, żeby kłamać w sprawie identyfikatora. Żadnej korzyści z tego nie osiągnął. Wręcz przeciwnie, gdyby na chłodno na kalkulował, to w życiu tego by nie zrobił.

 

mp/pap/radio gdańsk

Komentarze (14):

Jan Radziszewski2020.02.25 23:26
Pouczenia Pana Jezusa i Orędzia dla Polski, Kościoła, świata poniedziałek, 4 lutego 2019 - Powiedziałem dziecko. - Widać też, że za tym stoi masoneria (sprawa Adamowicza i jego fikcyjnego mordu). Wiadomo też, że zwykle działa ona przez służby. A jeśli nawet Adamowicz nie był jej członkiem jak zaręcza loża w Gdańsku to masoneria jest organizacją przestępczą, która zajmuje się brudnymi geszeftami i tak też dba o pieniądze, więc Adamowicz jak najbardziej im pasuje. - Tak dziecko masoneria czyni [zło] nie tylko z pobudek ideologicznych, ale zachowuje się jak typowa organizacja przestępcza i dokonuje przestępczych procederów dla zyskania mamony. Masoneria też przecież zwykle nie ujawnia przynależności swych członków za życia. A przecież Adamowicz żyje i nikt tego lepiej nie wiedział od tych co pisali te słowa iż nie był członkiem masonerii. - On swoją drogą Panie, ale i żoneczce a i córeczce starszej należałaby się nauczka stosownie do ich win. Ja w twarzy starszej córki widziałem nadto pogardę. Mogłaby to być pogarda nastolatki wobec tego cyrku, ale ja uznałem, że to pogarda dla „gojów”, którzy całą swoją elitą, w tym nadreprezentacją wysokiego duchowieństwa. - Tak dziecko, to w jej wypadku było połączone: I pogarda nastolatki wobec oszustwa dorosłych, ale i pogarda dla Polaków. A jeśli chodzi o nauczkę dziecko. Każdy otrzyma to co mu się należy, także ta dziewięcioletnia córka, choć dzięki niej widać bardziej mistyfikację. Moje dziecko. Ani Adamowicz, ani żona, ani trzy córki nie wejdą do Odnowionej Ziemi. A jak wiesz Stany Zjednoczone czeka w krótkim czasie zagłada. Nie nacieszą się długim, słodkim życiem za zagrabione przez ich ojca pieniądze. - Stoi to wszystko Panie. Internet jakby się nasycił. także w przypadku filmu z Adamowiczem siedzącym i mającym się dobrze. I „watahy nie rosną”. - Wiedza jest ważna, ale to nie wystarcza. Nie zostanie to kłamstwo obalone bez osobistej Intronizacji Mnie w sercach większości Polaków. A czy Ci, którzy szukają tutaj nawet prawdy, pragną się oprzeć na Chrystusie? Nie przychodzi im to nawet często do głowy, także gdy są zagrożeni. Zagrożeni nie z tego powodu nawet, ale z innych. Jesteście zeświecczeni choć chodzicie do kościoła (ale przecież w czterdziestu procentach). Świat jest zeświecczony, ale zeświecczenie Polaków postępuje. Jak mówiłem: Jeśli mniej niż połowa Polaków będzie uczęszczała regularnie na niedzielne msze święte nie będę mógł was uratować. I choćby w całej Polsce były akcje różańcowe, to próg, który mogę tolerować został przekroczony. Ludzie muszą wracać, na początku choć w jakiejś części, do święcenia Dnia Pańskiego w kościele. Jeśli tego nie będzie czy mam wam pomagać? Dlaczego? Bóg nie pozwala z siebie kpić. Tego problemu nie widzą pasterze, ni księża ni wierni. Także ci aktywnie się udzielający w Kościele. Nie ma ratunku dla Ojczyzny bez powrotu, (przynajmniej części) Polaków do praktyki regularnego uczęszczania na Mszę Świętą.
Jan Radziszewski2020.02.25 22:30
Pouczenia Pana Jezusa i Orędzia dla Polski, Kościoła, świata niedziela, 20 stycznia 2019 18- 21 ( po północy) I 2019 Tak dziecko, to był mord satanistyczny [ śmierć dziewczynek w Koszalinie], który niewinną krwią miał podlać operację fałszywej flagi, fikcyjny zamach na prezydenta Gdańska – Adamowicza (...) - Podtrzymujesz swoje zdanie w sprawie dziewczynek z Koszalina? (: smutny uśmiech Pana Jezusa). - Tak Panie Jezu. Podtrzymuję. - Tak dziecko, to był mord satanistyczny, który niewinną krwią miał podlać operację fałszywej flagi, fikcyjny zamach na prezydenta Gdańska – Adamowicza. - Dziękuję, Panie Jezu. - Jak widzisz ataki pojawiły się w związku ze sprawą fikcyjnego mordu na prezydencie Gdańska Adamowiczu, a zbrodni przeciwko Polsce i Polakom dodatkowo wzmocnioną zbrodnią na niewinnych dziewczynach, satanistyczną zbrodnią w Koszalinie. „Odtąd wielu przestało z nim chodzić”. Jeśli nawet tak będzie to cóż, ale nie będzie. Cóż podpowiada logika. I zdrowy rozsądek i doświadczenie. Czy wszystkie Orędzia w danym czasie, które powołują się na Moje Słowa będą pochodzić ode Mnie. To jest niemożliwe. Choćby nawet mówiły dobre rzeczy a tych podejrzanych było niewiele. + Pouczenia Pana Jezusa i Orędzia dla Polski, Kościoła, świata środa, 30 stycznia 2019 28- 30 I 2019 O filmie z P. Adamowiczem siedzącym i majacym się dobrze i sprawach związanych/ Pouczenia dla Polaków/ Pouczenia duszy/ Przypomnienie < filmy są na bieżąco usuwane, więc jest duże prawdopodobieństwo , że link będzie nieaktywny bardzo szybko. Dziękuję Ci Panie Jezu za ten filmik i także, że zrobiłeś to dla mnie. Też dla mnie. - Tak jak wtedy z tego świata zabrałem żonę przewodniczącego Knesetu, zrobiłem to też dla Ciebie.
Jan Radziszewski2020.02.25 22:19
Jest niewinny bo to był przekręt tj. to była Inscenizacja zamachu po to aby Adamowicz uniknął odpowiedzialności za liczne przekręty - a teraz żyje z zagrabionej w Gdańsku mamony w USA Pouczenia Pana Jezusa i Orędzia dla Polski, Kościoła, świata czwartek, 17 stycznia 2019 16 I dokończenie - Zmyłka złego, 17 I 2019 Jeszcze o inscenizacji śmierci Adamowicza i rzeczach związanych. Chandra. Może też aby nie ujawniały się jakieś niedobre elementy natury ludzkiej bo przecież rzekomy zamordowany był wrogiem Polaków i Polski a obejrzę jak go dźga nożem etc. No i w ten sposób nie widziałem i „reanimacji” dźgniętego w serce człowieka poprzez uciskanie klatki piersiowej. Dlatego nie zauważyłem tego chociaż można powiedzieć w jakiś sposób zająłem się sprawą poprzez linkowanie materiałów, wypowiedzi. (...) - A jakbym pojechał do Gdańska i otworzył tę trumnę? - Przede wszystkim byś jej, dziecko, nie otworzył bo to jest tak zrobione by jej nie otworzyć, bo i przecież wieko mogłoby spaść nawet przypadkiem, lub też zupełnym zdarzeniem losu trumna przewrócić się na ziemię. Musi więc być dobrze zabezpieczona aby uniknąć takiej niespodzianki. A potem, jak wiesz dziecko, kremacja. Siłą i wywoływaniem zgorszenia publicznego nie wygra. <Być może niedokładny zapis i miało być „nie wygrasz” lub „nikt nie wygra”.Bo faktu śmierci nie ma, jest satanistyczny cyrk, lecz fakt jest dla ludzi, zatem jest zgorszenie. Wiem dziecko, że żartujesz. Cóż, poczucie bezsilności. Ja też byłem na Ziemi bezsilny, chociaż byłem Bogiem, lecz miałem ograniczenia człowieka. . - Tak, nie trzeba otwierania trumny. Wystarczy to co zarejestrowały kamery. Zresztą mogliby i dać szklane wieko i dać woskową kukłę, jaki problem. - Lecz tego nie robią. Trumna ma być zamknięta aby społeczeństwo przyzwyczaiło się do kłamstwa i wiele nie żądało. Lecz czas jest krótki. Krótki dla tych, którzy walczą z Bogiem. A Adamowicz walczył z Bogiem. Ja każdemu chcę podać rękę. Lecz musi uznać swe winy i przyjąć pokutę. - To wygląda jednak, Panie Jezu, na walkę agentur. Oto tzw. stronnictwo pruskie uruchomiło swoją agenturę, aby wracać do władzy kontra PiS. - Obie formacje szkodzą Polsce, chociaż w inny sposób, z czego bardziej wroga jest ta z której wywodził się niedoszły nieboszczyk. Ale każdy chce władzy, choćby iluzorycznej. Jest to też to co nazywacie korytem i słusznie bo wielu ludzi jest jak świnie.
ja2020.02.22 6:40
Adamowicz zabili jego kuple których mógł wsypać.
Prorok2020.02.22 6:02
Całą winę POnosi organizator imprezy.Zawsze.
lol2020.02.22 7:33
No tak, organizator imprezy będąc w innym mieście dopilnuje każdą osobę...
Filmy online2020.02.21 16:10
https://filmvod.pl - To Największa wyszukiwarka legalnych filmów i seriali online! Znajdziesz tam filmy takie jak: 365 Dni (2020) Czy Legiony 2019 Setki filmów w jednym miejscu a to wszystko z dożywotnim dostępem. Polecam jak najbardziej!
katolik2020.02.21 13:28
więc jakie te plotki w koncu sa Adamowicz umarł czy żyje. Bo opinia publiuczna i skazani maja prawo wiedziec prawde
Jan Radziszewski2020.02.25 23:31
to była inscenizacja niemieckich tajnych służb - żyje i ma się dobrze w USA korzystając z mamony zagrabionej w Gdańsku.
realista.2020.02.21 12:53
Kastowe sądy i sędziowie, za morderstwo obniżono wyrok z 25 lat do 15, za plakietkę z napisem media, 3 lata w zawiasach, za jazdę bez biletu komunikacją miejską czy za cukierek można trafić za kratki, za poważne przestępstwa, morderstwa, zdradę narodu, donosicielstwo do UE i gdzie się tylko da, etc. kara jest łagodna albo żadna, kto ma układy i gotówkę na łapówkę, ten wychodzi, kto niema idzie siedzieć, to są "sądy" w Polsce
Arturo2020.02.21 12:32
morderstwo którego nie było .........
Stalker2020.02.21 12:31
A czemu tak długo ? - na 3 lata zawieszony ? Niech ta żona Adamowicz wniesie odwołanie od tego wyroku do wyższej instancji, bo 3 ata zawieszenia to zbyt długo. To się ma nijak do wagi tego minimalnego przestępstwa. Skoro ten co dostał 25 lat a sędzia obniżył mu wyrok do 15 lat za zabójstwo, to ten biedny Tajfun powinien być zawieszony nie dłużej niż 1 tydzień !!!
Jan Radziszewski2020.02.25 23:34
o była inscenizacja niemieckich tajnych służb - Adamowicz żyje i ma się dobrze w USA korzystając z mamony zagrabionej w Gdańsku
Arturo2020.02.21 12:31
morderstwo którego nie było