Wyborcy PiS to dla Stuhra 'potomkowie chłopów folwarcznych'? Cóż za pogarda!!! - zdjęcie
30.09.19, 16:58zdj. screen Youtube

Wyborcy PiS to dla Stuhra 'potomkowie chłopów folwarcznych'? Cóż za pogarda!!!

121

W programie "Tomasz Lis" gościł dziś znany aktor, Jerzy Stuhr. Znany również jako jeden z przedstawicieli "elit" lewicowo-liberalnych na każdym kroku uderzających w obecny rząd. 

Tym razem nie zabrakło również ataków na wyborców Prawa i Sprawiedliwości. Aktor nie był co prawda zbyt oryginalny, twierdząc, że Polacy "dają się kupić partii rządzącej", ale redaktorowi naczelnemu "Newsweeka" udało się wyciągnąć z niego całkiem nowe porównanie obrazujące poczucie wyższości Stuhra wobec wyborców PiS. 

"Mnie się wydaje, że oni także prowadzą jakąś cyniczną, handlową grę z partiami, które kandydują. To jest: „dajcie jeszcze trochę, to na Was zagłosujemy”-stwierdził gość Tomasza Lisa. Dalej Jerzy Stuhr przekonywał, że w jego ocenie  „największą klęską ostatnich lat jest demoralizacja społeczeństwa”. Wówczas między dziennikarzem a artystą doszło do całkiem ciekawej wymiany zdań. 

"Nie byłoby efektu, gdyby nie to, że to pada na fantastyczny grunt w wielu miejscach. Dlaczego pana zdaniem? Jeśli ta pogarda działa, a działa, to znaczy, że miliony mają potrzebę odczuwania tej pogardy"-stwierdził Lis. 

"Mam taką teorię, że to jest zemsta za wielowiekowe ciemiężenie"-odpowiedział Stuhr, zaskakując nawet dziennikarza, który, delikatnie mówiąc, miłością do obecnego rządu raczej nie pała. 

"Wtedy byśmy ustawili zwolenników PiS na pozycjach potomków chłopów folwarcznych…"-ocenił naczelny "Newsweeka". Aktor ochoczo odpowiedział: "Tak!"

"Z całym szacunkiem mam wrażenie, że my wszyscy z chłopków jesteśmy, panie Jerzy. Elitę częściowo wyrżnięto…"-przekonywał Tomasz Lis, a w odpowiedzi Jerzy Stuhr przyznał, że "wśród chłopów też jedni są żądni odwetu, a drudzy nie". 

Cóż, robi się coraz ciekawiej. Ciekawe, co jeszcze wymyślą opozycyjne elity, żeby okazać swoją pogardę wobec wyborców PiS. 

yenn/Newsweek, Fronda.pl

Komentarze (121):

Natali2019.11.24 20:06
Ale sie chlopki podniecili ,prawda was zawsze najwiecej boli,nie znosicie jej ,to moze zamiast zerowac to zainwestowac lepiej w rozwoj mozgu.
robin2019.10.1 12:00
Ten szczur i jego rodzina wlacznie z jego babcia to ludzie nie godni uwagi babcia wedlug wpowiedzi szczura wyrazila sie o Wielkim naszym polskim tenorze Janie Kiepurze ze to cham z sosonowca. Kompletne dno.
Jan Radziszewski2019.10.1 11:17
Pouczenia Pana Jezusa i Orędzia dla Polski, Kościoła, świata 6 VI 2018 cz 1 Polska nie jest miejscem dla Żydów Środa, 6 czerwiec 18. 03 Pisz dziecko Nie lękaj się. Zapisz Żydzi coraz bardziej panoszą się w waszym narodzie. Nie jest to miejsce dla nich. Mają swój kraj. Są inne kraje gdzie mają [się] dobrze i nie są prześladowani. Polska nie jest miejscem dla Żydów. Mają tu prawo mieszkać ci, którzy od wieków mieszkali w Polsce, ich potomkowie i tylko Ci, którzy dobrze życzą Polsce i nie uznają Izraela lub jest dla nich obojętny. Ci, którzy przyszli z Rosji podczas zaborów wysługując się często zaborcy, a jeśli nawet nie to szanując i kochając Rosję bardziej niż Polskę takiego prawa do mieszkania ( w Polsce) ich potomkowie nie mają. Nie mają prawa do mieszkania w Polsce także Żydzi z Niemiec. Nie mają prawa tym bardziej ci Żydzi, którzy nie urodzili się w Polsce niezależnie od tego jaką funkcję by w waszym kraju pełnili. Nie mają żadnego prawa do mieszkania w Polsce obywatele Izraela niezależnie od tego co by się w ich kraju i z ich krajem działo. Ja tego nie chcę, ja Bóg, lecz oni przecież Mnie zabili. I zabijają wasz naród teraz podstępnie, był czas, że jawnie, znowu będzie to niemal jawne, choć pod płaszczykiem wrogich wam potęg. Polska jest krajem starożytnym. I była takim już gdy Abraham czy jeszcze Abram wędrował ze swoimi stadami. Synagoga szatana chce zniszczyć mój umiłowany kraj ja zaś na to nie mogę pozwolić. Lecz pomagają im wasze grzechy. One też blokują wasze serca przed pełną Intronizacją wedle Mojej Woli. Poddani tak wielu wrogim siłom, jeśli jej nie będzie – zginiecie. Jeśli nawrócicie się przed ostateczną zagładą, ocalejecie, lecz czy ten kraj nie stracił dość krwi, czy nie wydał na żertwę ofiarną swych najlepszych synów i najlepsze córki? Czyż nie szkoda wam krwi dzieci waszej ojczyzny? Wasze, coraz bardziej ograniczone myślenie, temu pomaga. Niewielu jest rozsądnych w waszym narodzie. Polacy muszą być silni i zjednoczeni – jak w czasach Solidarności i jeszcze bardziej a przede wszystkim we Mnie i ze Mną, Chrystusem. - Chwała Tobie Chryste. - Pokój Tobie moje [dziecko] i pokój wszystkim Polakom ( i też na obczyźnie) dobrej woli.
Stanisław2019.10.1 9:20
Odezwał się GENIUSZ krakowskiego zaścianka - pseudoelit, którym wydaje się, że z natury są "namaszczeni wyższością", wiedzą lepiej. Zaraza w tym Krakowie rozgościła na dobre. To dopiero jest wystająca mega-słoma z PRL-owskich gumiaków takich "aktorów" i "reżyserów". To dopiero jest "pańszczyzna" i chłopstwo. A za demoralizację społeczeństwa nie odpowiada PiS, ale sami pseudoartyści, pseudo-dziennikarze i pseudo-autorytety. To oni w latach prezydentury Lecha Kaczyńskiego wyli z nienawiści i pompowali hektolitry szamba językowego w społeczeństwo. Skowyt pogardy i ducha - klątwy, besztanie, oczernianie i jad, ciągły, cyniczny jad. Nienawiść z piekła rodem. Dobrze to pamiętam i pamiętamy. I teraz taki ból-aktor śmie krytykować społeczeństwo, że jest moralnie zepsute, uwiedzione, że nie wybiera tak jak on chce. Fanatyzm zbiera żniwa mózgów, a właściwie, to pożoga rozsądku. Festiwal żałosnych biedaków trwa i trwać będzie, niestety - ale chyba jednak do ostatniej kartki ich naturalnego, biologicznego kalendarza.
Tadeusz2019.10.1 8:46
dziady i pra dziady wypróżniały się za stodołą, gdzie w pobliżu hodowali świnie; a teraz wypróżnia się do zsypu, bo to ekologicznie i kąpią w kontrolowanym zrzucie "GO...a"
wujek dobra rada2019.10.1 7:37
Przeciez prawde powiedzial. Wiekszosc milosnikow PiSu pochodzi od chlopow panszczyznianych, podobnie jak ich biskupi. Kiedys biskupem nie mogl zostac czlonek pospolstwa, a tylko osoba szlachetnie urodzona. Dzisiaj prawie wszyscy polscy biskupi urodzili sie na kompletnym zadupiu, w jakichs wiochach nie majacych kontaktu ze swiatem. Niewolnicza mentalnosc i bezmyslnosc tychze Polakow rzuca sie nachalnie w oczy.
AB2019.10.1 7:47
Bzdura! Miłośnicy PiS to także niedobitki polskiej międzywojennej elity, dzieci akowców, powstańców, zesłańców, Polaków o kresowym rodowodzie. A wieś to nie żadne pospólstwo, ale bardzo często potomkowie zubożałej szlachty. Kiedy biskupami zostawały osoby szlachetnie urodzone, bardzo często byli to celebryci, a nie żadni duszpasterze. Pamiętaj, co mówił Chrystus: „Wysławiam Cię, Ojcze, Panie nieba i ziemi, że zakryłeś te rzeczy przed mądrymi i roztropnymi, a objawiłeś je prostaczkom” (Mt 11, 25). Pycha i głupota w twoim wpisie!!!
AB2019.10.1 7:35
Stuhr zrobił karierę w PRL, bo ma właśnie gębę folwarcznego chłopa. O wiele trudniej mieli wówczas aktorzy z taką uroda, jak np. A. Łapicki. Mierny aktorzyna musi pewnie odreagować i zrzucić na innych to, co go przez całe życie obciąża, czyli matołkowata buźka. Przecież oprócz Seksmisji, gdzie wystarczyło z taka buźką być, a nie grać, jego dokonania są mierne.
wujek dobra rada2019.10.1 7:41
Stuhra to ty chlopie panszczyzniany, nie jestes w stanie obrazic. Skul ogon przed panem i na kolana buty lizac.
Ja.2019.10.1 7:32
Josek Feingold i wszystko wiadomo
oficer LWP2019.10.1 7:12
żyd będzie zawsze żydem i zawsze będzie nienawidził Polaków a zażydzony PIS wchodzi im już du-pe bez wazeliny
Marek2019.10.1 7:07
Stuhr to potomek żydowski z tych żydów którzy z pokolenia na pokolenie zawsze nienawidzili Polskę i Polaków. Kontynuatorem w prostej linii Maciuś nie odstaje od ojca, w pluciu na Ojczyznę naszą, ani na jotę...
ebi2019.10.1 7:04
Chłop folwarczny to zalązek polskości tej prawicowej, a ten pan to czerwona strona która przyszła z ZSRR.
ccc2019.10.1 6:57
Jerzy Stuhr o swojej miłości do Rosji w wywiadzie dla rosyjskiej prasy: Moja miłość do waszego filmu rozpoczęła się w dzieciństwie, dowiedziałem się o wojnie dzięki sowieckim filmom. (…) Na Zachodzie są też wspaniali aktorzy, a nawet genialni, ale rosyjscy są mi bliżsi. (…) Dzisiaj zmieniło się spojrzenie na Rosję w Europie, a Polska nie jest wyjątkiem. Propaganda wykonuje swoją pracę. Na przykład nie do końca wiem, jaka jest naprawdę sytuacja w Rosji. Propaganda zniekształca wszystko. (…) Dla mnie Rosja zawsze będzie wspaniałym krajem (…) Rosja jest wspaniała nie tylko pod względem wielkości, ale także ducha i charakteru, którego nikt nigdy nie był w stanie zmienić. (…) A małe kraje Europy starają się rozmawiać z Rosją w tonie imperatywnym. To niedorzeczne. (…) Setki Rosjan, którzy powitali mnie oklaskami, stały się chwilą mojego rzadkiego i prawdziwego szczęścia. Stałem na scenie i myślałem: „Jerzy, nie bez powodu chodziłeś po tej Ziemi” (…) Wystarczy żyć kilka dni w rosyjskim środowisku i wasz język cudownie do mnie powraca. Więc on żyje we mnie. I jestem z tego niesamowicie szczęśliwy. LINK https://www.ampravda.ru/2018/10/23/084963.html
AB2019.10.1 7:39
Co za łajza! Won do moskwy!!
ccc2019.10.1 6:55
Kochający Rosję Jerzy Stuhr czyli Ежи Штур w wywiadzie dla rosyjskiej „Amurskiej Prawdy” udzielonym niedawno w Błagowieszczeńsku mówi: „Wiecie, jest mi obłędnie szkoda, że dziś jesteśmy tak daleko od siebie w związkach kulturowych Rosji i Polski. Dziś niestety nie ma takich stosunków jakie były w latach 70-ch i 80-ch.” I dalej mówi „nasze kraje tracą w wyniku oddalenia się, przecież wcześniej POLACY ZNALI I KOCHALI KINO SOWIECKIE (советское кино знали и любили поляки)” Link: https://www.ampravda.ru/2018/10/23/084963.html
ego-ego-ego2019.10.1 6:48
Mrówki kochają (chodują) mszyce - zrozumiałe. Nasi Starsi Bracia kochają Polaków - zrozumiałe.
Ewa B.2019.10.1 6:37
Panie aktor, a w lustro pan spojrzał ?
Nie da się ukryć2019.10.1 6:28
Niestety, choć przecież nie wszyscy to chłopi, ale mentalność zdecydowanie przeważa folwarczna. Niektórzy mają pobudki szlachetne, patriotyczne, bo dali się oszukać gadką telewizyjną. To jak ormowcy za PRL, też uważali się za wielkich patriotów. Elektorat PiS to jak chłopi folwarczni, prosto z PGR.
smyk2019.10.1 6:11
resortowa elyta i celebryci winduja codziennie poparcie dla PiS klepiąc bez umiaru swoje "madrości" i obrażając wyborców .tylko tak dalej ,większość konstytucyjna jak w banku.
anonim2019.10.1 5:42
'potomkowie chłopów folwarcznych' POsiadali parę włók ziemi, PO odrobieniu pańszczyzny byli u siebie; a fornal był wyrobnikiem pana....... do us....j śmierci,,
ciekawy2019.10.1 5:34
Stuhr powiedział prawdę ale wyłącznie o swoich idolach i swoim środowisku. Bo faktycznie jego środowisko to potomkowie chłopów pańszczyźnianych i biedoty żydowskiej. Pewnie dlatego są tacy wredni. A PSL to tradycja zdziczałych chłopów na czele z Jakubem Szelą. Nawet Kamyk Kosiniak pochodzi z okolic, gdzie zdziczeli chłopi wyrżnęli tysiące ludzi.
Mirek2019.10.1 5:28
Panie sztur . Jeżeli wyborcy PiS są potomkami chłopów folwarcznych to czym ty jesteś i cała ta zdradziecko -złodziejska totalna opozycja !!! . Okradaliście tych tzw chłopów folwarcznych przez 8 lat na UWAGA ....600 miliardów złotych !!! . Taką kwotę podał premier Morawiecki na spotkaniu w Bydgoszczy !!! . Dlatego naród powiedział dość złodziejom , oszustom i zboczeńcom !!! . I jeszcze jedno . Jak ci się nie podoba w Polsce to wio z tym swoim pomycnym synalkiem np. do chazarii . Nikt tu po was płakał nie będzie . Takich artystów to w du...ie palcem namaca .
Aby naprawić potrzeba 75proc frekwencji2019.10.1 2:12
Instrukcja Carycy Katarzyny (1729-1796), jak pokonać Polskę Trzeba rozłożyć ten naród od wewnątrz, zabić jego moralność. Jeśli nie da się uczynić zeń trupa, należy przynajmniej sprawić, żeby był jako chory ropiejący i gnijący w łożu. Trzeba mu wszczepić zarazę, wywołać dziedziczny trąd, wieczną anarchią i niezgodą. Trzeba nauczyć brata donoszenia na brata, a syna skakania do gardła ojcu. Trzeba ich skłócić tak, aby się podzielili i szarpali, zawsze gdzieś szukając arbitra. Trzeba ogłupić i zdeprawować, zniszczyć ducha, doprowadzić do tego, by przestali wierzyć w cokolwiek oprócz mamony i pajdy chleba. Będą Oni walczyć długo, ale przyjdzie czas gdy sami sprzedadzą swój kraj, sprzedadzą go jak najgorszą dziwkę. My rozpoczniemy ten proces! Korupcją "milczących psów", którzy będą nimi rządzić. Bogactwem i głodem, które biednych podjudzą przeciw możnym, tych drugich zaś napełnią takim strachem i podłością, że uczynią wszystko dla zachowania swego bogactwa. Zepsujemy ich kultem prywaty, złodziejstwa, rozpusty, wszelaką demoralizacją i wiodącym ku niej alkoholem. Stworzymy tam nową oligarchię, która będzie okradać własny naród nie tylko z godności i siły, lecz po prostu ze wszystkiego, głosząc przy tym, że wszystko co czyni, czyni dla dobra ojczyzny i obywateli. Niższe szczeble tych krwiopijców będą uzależnione od wyższych w nierozerwalnej strukturze formalnej i nieformalnej piramidy. Trzeba będzie starać się, by w piramidę wpasowany był każdy zdolny i inteligentny człowiek, by zechciwiał w niej i spodlał. Niedopasowywalnych szaleńców, nieuleczalnych fanatyków, nałogowych wichrzycieli i każdą inną wartościową jednostkę wyeliminujemy operacyjnie. Polska zniknie w samych Polakach! Wtedy właśnie, gdy będzie wydawało się im, że mają wolność.
Thomas2019.10.1 2:01
Pejsaty cham !
Szczepan 2019.09.30 22:12
Stuhr ! ZAPAMIĘTAJ SOBIE CHŁOPIE! "PYCHA KROCZY PRZED UPADKIEM"! UWAŻAJ , BO SIĘ ŁATWO PRZEWRÓCISZ ! MASZ SWOJE LATA, NIE CZAS SIĘ USTATKOWAĆ ! ? Znasz mnie? Nie! Więc jakim prawem mnie obrażasz! Doczekam się odpowiedzi !?? Ja nie wyzywam, więc , to może ty chłopie jesteś tym "folwarcznym" ! Jak można tak gardzić ludźmi!?? I masz się za inteligencję?? NIE ! Zakopałeś ją głęboko z dinozaurami!
Kajetan2019.09.30 22:11
Dwa ch.je POsrane, którym wydaje się, że zjedli wszystkie rozumy wymądrzają się niby Mędrek Europy z Polanek. A ryje jakby potomków chłopów pańszczyźnianych...
Michał Franciszek Kalinowski2019.09.30 21:35
Jeśli ktokolwiek zna poprawnie historię Polski, to wie doskonale, że 99% Polaków wywodzi się z chłopstwa, ja też. Nie ma się co wstydzić, bo w wiekach średnich szczególnie w początkach państwowości polskiej, drużyna książęca składała się w całości z chłopskich synów. W czasach pierwszych Piastów, to chłopskie powszechne zebranie obierało księcia. W XX wieku to chłopscy synowie na swoich bagnetach przynieśli narodowi niepodległą. W latach II W ŚW. zdecydowana większość żołnierzy polskich pochodziła z chłopstwa. PRL musiał wykształcić nowe elity i znów one wyszły z chłopów. Zatem posiadanie chłopskiego rodowodu, to w RP norma. Pan Sthur ma żal, że nie pochodzi od chłopów i nie jest 100% Polakiem. Do tego zmuszono, go do życia w Polsce wśród nędznych potomków chłopów pańszczyźnianych i marzy skrycie o wyjeździe do Palestyny! Powodzenia panie Jerzy, niech pan bierze sprawy w swoje ręce i spełni swoje marzenia, a przy okazji nie zapomni o swoim synu i wnukach! Gdzież panu będzie lepiej jak nie wśród swoich? My nikczemni potomkowie polskich chłopów nie mamy dokąd iść i musimy niestety żyć tu nad Wisłą.
Jazzz2019.09.30 21:34
Jak ta niedobra demokracja działa, to głos chłopa folwarcznego tyle samo waży, ile głos syna stalinowskiego prokuratora. Bo nikt teraz nie przyjedzie z Komitetu Wojewódzkiego z gotową listą . Jak się przegrywa to demokracja wkurza. Bardzo.
Ks. K. Piotrowski2019.09.30 21:25
Adolf Hitler też dowodził, że osoby rasy aryjskiej są nadludźmi. Zastanawiam się skąd się bierze taka pogarda do innych. Aż nie wypada.
Alojzy Cedzidło2019.09.30 21:34
Nie trudno zgadnąć , księze Piotrowski . Z PO , proszę ksiedza , z PO. Wypowiedż pana Szczura ,najlepiej o tym świadczy. .
Asmo2019.10.1 7:24
Ja księdzu odpowiem - tej pogardy dla innych uczy Kościół!
Asmo2019.10.1 7:32
Rozwinę nieco temat. Jezus nauczał o nadstawianiu drugiego policzka (jeśli się mylę, proszę mnie sprostować). Wystarczy przeczytać te wszystkie komentarze, których autorami są katolicy (łącznie z komentarzem księdza). Plucie, plucie, plucie. Co Wyście zrobili z katolicyzmu?!
nn2019.10.1 10:42
Asmo cytujesz tylko te wypowiedzi Jezusa, które ci pasują i to bez właściwego ich zrozumienia. Gdy żołnierz uderzył Jezusa w twarz, Ten powiedział:"jeżeli źle powiedziałem, to daj o tym świadectwo, a jeżeli dobrze, to dlaczego mnie bijesz? (Ewangelia Jana 18:23). Zatem Jezu nie godzi się na to, by go poniżano i ośmieszano za mówienie prawdy. My Chrześcijanie tez nie zgadzamy się na kłamstwa, oszczerstwa Boga, wiary i naszej kochanej Ojczyzny!!!!!!!! A nastawianie drugiego policzka nie myl z uległością, czy tchórzostwem. W piśmie bowiem wyraźnie powiedziano, ze tchórze (ale też i oszczercy) nie wejdą do Królestwa Bożego!!!!!!!!!!
Edward2019.09.30 21:06
Ale kmiot!!!!!
diki2019.09.30 21:05
co to gadać ? to taka "gimbaza" kradzenie kamienic w Warszawie, kradzenie VAT, smród z szamba, zdrada o świecie, rozbrajanie wojska... jest według Sztura "cool" to już wole być moherowym chłopkiem ...niż wydmuszką co gada bez sensu... co kolejny celebryta to głupszy.... i już skali zabrakło ... jak widać większy wysyp matołów niż grzybów w lesie.. ale może ja to źle oceniam ...to nie matoły a V kolumna..
KaczyKaczor2019.09.30 21:05
Szczur czy Stuhr jak się tam wabi, to żyd, który nienawidzi Polaków. Jego i jego synalka czeka deportacja do Izraela !
Alojzy Cedzidło2019.09.30 21:00
Tego Stuhra z synem trudno zrozumieć Skąd to Jego przekonanie o boskim posłannictwie ( albo Mojżeszowym). rodziny Stuhrów . ? No skąd? Przecież na Boga albo na Mojżesza , o cadyku nie wspomnę ,każdy normalny człowiek , któremu środowisko w którym przyszło mu żyć przestaje sie podobać , szybko sobie je zmienia . A Sztury nie . Na złość mamie utnę sobie gonady. Twierdzenie pana aktora o tym folwarcznym polskim otoczeniu , psuje opinie całemu artystycznemu światu ' . To dla kogo grają idiotów ? Dlz pana Dziedzica ? To kto to ten Dziedzic ? Schetyna , Kosinoak . Kukiż . Czy może Czarzasty .Bo przecie nie Josek Joselewicz z Izraela .? Pis sie boję wymienić . Reasumująć . Co Was tu trzyma Szczurowie wraz z myślącymi podobnie jandowskim i innym naukowym towarzystwem Ja wolę być folwarcznym chłopem pod nadzorem dziedzica zwanego Pisem..
Szczepan 2019.09.30 22:52
Alojzy ! BRAWO, BRAWO ,BRAWO ! Tak samo myślę ! Super napisałeś !
[email protected]2019.09.30 20:54
" MUNDRY" potomek stalinowskiego prokuratora...stracił okazję by siedzieć cicho
anonim2019.09.30 20:53
chazarska morda go zdradza - te żydowskie gnoje zawsze były przeciwko Polsce i Polakom - zapamiętajmy im to i kiedy znowu wyciągną rękę po pomoc, zróbmy tak jak inne nacje w latach wojny.
Zuzia2019.09.30 20:42
A miałeś szansę wyciągnąć wnioski ze swojego postępowania, przeżyłes dzięki Bogu. Myślę, że g.. no z tego będzie i czas umierać ty głupi, tępy aktorzyno.
tere2019.09.30 20:31
Jest konkurs na największą świnię w Polsce i aktorzy w tym się prześcigają - kto zwycięży ten zostanie bohaterem
krzysztof2019.09.30 20:21
aktorzyna po radziecki
Franek2019.09.30 20:20
Panie szczur tylko jedna osoba jest bardziej glupia od pana
KaczyKaczor2019.09.30 21:14
...no właśnie: Pana syn !
Grizzly2019.09.30 20:20
PS. Ty ani folwarczny ani nie folwarczny potomek jesteś tylko szewca żydowskiego!
Grizzly2019.09.30 20:17
Coś zawsze żygownego było w mordzie Szczura!
Olej2019.09.30 20:14
To jest dowód na to jakiego szpica powinno im się zafasować 13 października. Na jaką orbitę ich wysłać w cholerę.
Olej2019.09.30 20:12
Ty zbuntowany chamie ! Moim przodkom byś mógł buty czyścić !
smyk2019.09.30 20:09
tego pokroju ludzie z tyt.profesora ,żenada i wstyd dla tych co faktycznie są profesorami.Dno dna panie sthur i pana synalek.
oko2019.09.30 20:07
Ty gamoniu austriacki
ada2019.09.30 20:05
Lepiej byc potomkiem chłopów niż chciwych żydków. Won, dziadu!
wuj2019.09.30 19:50
Hrabia Szczur :)
Czesc \305\201apka\054 to ja.2019.09.30 22:29
A parobków szuka sqrwiel.
violencja2019.10.2 20:10
Szczur ,wywodzący się z chłopa , /dziadek/ austryjackiego nie mającego swojego gospodarstwa , był na usługach u właścicieli.Siła najemna. J. szczur wykształcony , także za podatki polskiego chłopa pracującego w pocie czoła ,, pluje na rolników. Słoma z butów. Dziadek jego przewraca się teraz w grobie.
Psychiatra2019.09.30 19:41
No cóż Stuhr powinien się już tylko o zdrowie modlić i chyba najbardziej o zdrowie psychiczne.
anonim2019.09.30 19:35
potomek parcha
xawery2019.09.30 19:36
tudzież parch jako żyw
Asmo2019.09.30 19:29
Lis ma pełna rację – Lis nie Stuhr, który się z tezą Lisa zgodził, skoro wy, wyborcy PiS-u nawet tego nie rozróżniacie. Nawet krótkiego tekstu nie potraficie ze zrozumieniem przeczytać, sugerując się manipulującym tytułem. Ktoś z was durniów robi, a wy to łykacie jak landrynki bez ssania...
KaczyKaczor2019.09.30 21:13
Asmo, dziękujemy za komentarz, rozróżniłeś tezę lisa i szczura perfekcyjnie. Nie wiem czy przy tym wysiłku nie najszczałeś w portki, ale wszystko się wypierze. Asmo, zapytaj mamy czy się dobrze odżywiała podczas ciąży z tobą, bo sądzę, że ty jesteś niedorozwinięty !
Asmo2019.10.1 7:22
Po Twoim komentarzu widzę, że trafiłem w samo sedno ;)))
Tomek2019.09.30 19:26
Niby dobry kiedyś aktor a szmata
Ogólnopolski komitet obrony przed sekta katolicką2019.09.30 19:23
Wyborcy Pis to lud z gminu i zazwyczaj patologia bez wykształcenia. To osoby bez obycia wrecz chamstwo. Motłoch mi gminne kmioty. To wyborcy Pis
jan lesiak2019.09.30 19:46
Zaraz gościu się pospieszyłeś; wszyscy mamy wykształcenie! mgr inż. jest operatorerm ciągnika, dane zbiera z kompa, aty siedzisz w xx-tym ciemnym wieku.
marisa2019.09.30 20:43
Aty gnido potomku czerwonych gniotów ,owiniętych w onuce,,ptasi móżdżku chesz się tu z kimś równać Możesz równać tylko z gównem
Szczepan 2019.09.30 22:42
Marisa, Racja,! To Kellera nick! On sie codziennie w szambie kąpie, to co się dziwić ! Nie gardzi przecież " kałolubnymi" !
Alojzy Cedzidło2019.09.30 21:26
Zgadzam się w 200 % a Tobą ,towarzyszu Przewodniczący Komitetu ( prawie KC) Lud pisu to matoły , motłoch , kmioty itd . Tylko dlaczego nas , boskich intelektualistów pokonali w 2015 ,Dlaczego.......? O 2019 nie wspomnę , Wszystko przed nami . ....
MadaWlkp2019.09.30 22:24
..." lud z gminu" ... rozumiesz co piszesz człowiecze ? , a ... " patologia bez wykształcenia " .. to co ??? chce Pan przez to powiedzieć , że jest też jakaś " patologia z wykształceniem " ... . oooo przepraszam , Pan to nie Pan , Pan to Komitet . Dalszych sukcesów na polu "ekwilibrystyki epistolarnej " życzę :)
ebi2019.09.30 19:22
Komunistyczna czerwona zaraza znowu sie odezwała!
Mateo2019.09.30 19:15
PRAWDE MÓWIĄ."WYRŻNIĘTO NASZĄ ELITE" ALE ŻYDOWSKA MA SIĘ DOBRZE,BO BIDOTE ŻYDOWSKĄ TEŻ WYCIĘTO. ZHARTMANIŁ SIĘ TEN SZCZUR.
Szczepan 2019.09.30 22:39
Super powiedziane : "Zhartmanił sie" , to prawda !
ian2019.09.30 19:10
sqrwiel komuch
WaWa2019.09.30 19:04
SZCZUR takie nazwisko pasuje dla ciebie i syna.bo chlop folwarczny mial wiecej rozumu od was blaznow rodem z PRLu...
PRAWDA2019.10.1 19:27
BRAWO WAWA i tak dalej WOLNI POLACY!!!
Agnieszka2019.09.30 18:48
Może i chciał ubliżyć, ale nie zdołał. Polscy chłopi mają wielkie zasługi dla ocalenia Polski, polskości przez wieki. Często wyższością moralną bili na łeb swoich panów, co się zaprzedawali obcym i dali sobie umysły zniewalać. Tylko gdzie poszukiwać przodków i moralnych źródeł, wzorców dla elektoratu cenionego przez pana Stuhra? W żydokomunie, targowicy, czerwonych najeźdźcach z NKWD?
Marian2019.10.1 6:40
Wlasnie, gdzie szukac?Dla mnie to potomek jakiegos zawszonego zydowskiego parcha.Tam trzeba szukac.
nn2019.10.1 9:34
Stary Szczur sam kiedyś w wywiadzie powiedział, ze jego przodkowie przyjechali do Polski z Austrii lecz zapomniał dodać, ze byli austriackimi żydami!!! Zatem z niego zaden Polak, to austriacki żyd z polskim obywatelstwem. Zatem nie dziwi fakt, ze pluje na wszystko co Polskie, w tym polski patriotyzm.
Marian2019.10.1 14:16
Chyba klamie.Mnie on wyglada na kacapa.
lolek kremowka2019.09.30 18:42
Gliński niestety dopiął swego – zlikwidował zespoły filmowe, w tym Tor, Kadr, Zebra, Studia Miniatur i WFDiF” „Dyktatura ciemniaków przyspieszyła”; – „Robi dokładnie to, co kiedyś Goebbels, który zamknął wszystkie niemieckie wytwórnie i stworzył monopol UFA. BTW pamiętajmy, że czeka nas jeszcze druga część powierzonego mu zadania. „Repolonizacja mediów””
joanna2019.09.30 21:57
oj biedny ty człowiek. ups... Obywatel
PolakNieLeming2019.09.30 18:40
Jestem i będę wiernym wyborcą PISu herbu Wadwicz, a takich chłystków jak Sztur to moi pradziadowie za brody targali i z pleców na koń wsiadali.
sylwe2019.09.30 18:35
Panie Stuhr, powiedz pan, jakie czesne wydał pan na swoje wykształcenie, czy aby nie pobierał pan nauk za społeczne pieniądze ,właśnie te, które wypracowali i płacili podatki, potomkowie chłopów folwarcznych,wykształcił się prostak za darmochę i rżnie pana
olo2019.09.30 18:31
brawo Panie Jurku. 100% prawdy liczty sie tylko nienawisc . 500+
marisa2019.09.30 20:37
a ty razem ze szczurem do kanału
Alojzy Cedzidło2019.09.30 21:08
A tak poważnie . U kogo służysz na tym ,,folwarku Stajennemu czy ,,dziedzicowi " jako TW ,,.olo " . I za ile ?
Czesc Łapka, to ja.2019.09.30 22:27
Tam tylko mogą odpowiedzieć w piecu "Akawarium". Jedyne życzenie czy nóżki do przodu, czy głowa do przodu. Oni nawet nie wiedza o czym ja pisze :-)
Szczepan 2019.09.30 22:36
olo! NIE WIEDZIAŁEM, ŻE ON JEST" PANEM" !? PAN TAK SIĘ NIE ODNOSI DO INNYCH ! TRAKTOWAĆ GO NA RÓWNI Z NAMI ! NAZYWAĆ GO TAK, JAK ON NAS NAZYWA ! Na nic lepszego nie zasługuje !
Cogito ergo sum2019.09.30 18:31
I oni się dziwią, że Kościół nie poparł ich marszów w obronie demokracji. Przecież oni chcą budować oligarchię mając za plecami pogardę dla ludu.
J.P2019.09.30 18:29
Coś w tym jest.
Marek2019.09.30 18:26
Jeden bełkocze, drugi bełkocze. Ich weiss nicht.
Ewa2019.09.30 18:25
Co ten szczur szuka w Polsce, wywieźć gnoja na taczce od lat głosi antypolskie poglady - W wywiadzie dla „Tygodnika Solidarność” z 14 maja 1993 roku Stuhr uskarżał się na nasze społeczeństwo, w którym „panoszy się polactwo” W wywiadzie dla „Newsweeka” z 10 listopada 2011 r. Stuhr powiedział: "Antysemityzm, płytki katolicyzm…i histeryczny patriotyzm. Z tego składa się polskość (…)” Czas na deratyzację.
Żal dupę ściska.2019.09.30 18:25
Miernota prlowska by chciała do chwały i michy.
Max Fiend2019.09.30 20:57
Zgadza się, narodowa chwała i micha za darmo, czyli pełen program PiS :-D
Alojzy Cedzidło2019.09.30 21:14
Prasnę kciuka w górę , tylko napisz coś więcej Faktów.. Taki jestem niedomyślny .
katolik 2019.09.30 18:14
Kościół katolicki i jego wyznawcy to czołówka polskiego skur_ysyństwa!
nadzorca2019.09.30 18:53
spójrz w lustro i odpowiedz sobie kim ty jesteś zboczeńcu.
kamila2019.09.30 19:12
twoja matka to k qurewka...pierwsza suka PRLu...
wawa2019.09.30 19:16
Przestan bluznic pogrobowcu czerwonej zarazy...
Alojzy Cedzidło2019.09.30 20:34
,,dzielnicowy z muchą" ! Plują po Tobie a Ty nic ?Pal licho po Tobie , ale po matce bym nie pozwolił . Nooo chyba , że jesteś z in vitro u oślicy . A aaa to co innego.....
marisa2019.09.30 20:34
do wariatkowa dzielnicowy , w pasy i w mordę wiadro psychotropów
Szczepan 2019.09.30 22:28
dzielnicowy !Mylisz się całkowicie ! Znów bluźnisz "diable rogaty! Ja ci dobrze radzę, SBku, pomiocie gejowski, raz na zawsze odwal się od naszego Kościoła! PEDALSTWO Z TOBA NA CZELE, TO JEST WŁASNIE SKU........TWO ! TEGO NIC NIE PRZEBIJE ! TO JEST DEBILIZM, DEMORALIZACJA DZIECI, WSZYSTKO RODEM Z PIEKŁA ! PONIAŁ!
Cool2019.10.1 5:58
Powiedział komunistyczny milicjant ty się ciesz komuchu, że nie dyndasz, bo gdybyśmy byli takimi prymitywami jak ty, to wąchałbyś już kwiatki od spodu.
ksena2019.09.30 18:06
Dostało ścierwo drugą szansę życia i nie umie ścierwo tego wykorzystać ,żadnej pokory ścierwo nie ma .Yelita skundlona
marisa2019.09.30 20:33
TO przygłup ,ausryjacka menda
Szczepan 2019.09.30 22:19
Ksena! Keller! Poza bluzgami, inwektywami nic nie napisałeś o co ci chodzi ! Napisz po ludzku normalne zdanie ! OK!?
ksena2019.10.1 9:15
A co Szczepanek , nie wie co to ścierwo to odsyłam do definicji w języku Polskim , wyjaśni ci może wszystko .
katolik2019.09.30 18:05
Stur obraża chłopa folwarcznego i ich następców,taki nieinteligentny ,więc należy do dna mor społ-polit,,promującego otwarcie śmierć ,zniszczenie Polaków. Jak on nie ma wstydu i tak wypowiada się o Polakach,ALE ci chłopi glosujący na PIS będą jedynymi chłopami z kosami ,którzy uratuja tę umęczoną Polsk właśnie przed takimi jak on.PEŁNA MOBILIZACJA chłopów,moherów.! Głosujemy na PIS!!!
anonim2019.09.30 18:04
Czy oni już dali się kupić partii rządzącej? Na to wygląda.
Alojzy Cedzidło2019.09.30 20:26
Czy Pan ,,Data " mógłby faktami podbudować swoją uwagę .Kto to są ci ,,oni" . I jakiej Partii się sprzedali ./
KaczyKaczor2019.09.30 21:02
Tak, ONI wszyscy będą głosować na partię rządzącą !! Wiesz dlaczego ? Bo wystraszyli się kastracji !
anonim2019.09.30 17:58
Ty mirnoto zydowska Izrael czeka na takich beznadzejny ch BENICJA dla tego osobnika
general2019.09.30 17:56
A ty wredny szczurze jestes potomkiem karczmarza i nie znosisz, ze kasa moze isc do innej kieszeni a nie twojej. Jestes wrogiem klasowym i nie zaslugujesz na obywatelstwo polskie.
wicek2019.09.30 17:53
Stuhr jako aktor może sobie opowiadać bzdury. W końcu każdy ma tak może. Ale Stuhr jest profesorem. Profesorowi takich bzdur nie wypada gadać. Chyba, że z niego taki profesor jak słychać.
olo2019.09.30 18:30
ale to prawda
Alojzy Cedzidło2019.09.30 20:22
Ooooo .. Hrabia ,,olo " sie trafił . Tylko dlaczego toto ,,olo " a Nie ,,Olo "panie hrabio .?
marisa2019.09.30 20:29
profesorem cego ,świrowania .Niech powie kim był jego tatko prokurator PRL
KONSTYTUCIA to ja = Bolek OTUA to nie ja2019.09.30 22:23
tam ten tego to nie znaczym ze on ne ten tego. No.
Szczepan 2019.09.30 22:15
Ojej, a kto mu dał ten tytuł i za co !
PePe2019.09.30 17:49
Uważaj, koleś bo jeszcze sobie ktoś o Jakubie Szeli przypomni i poznasz kto to jest chłop folwarczny.
jan lesiak2019.09.30 19:39
przecież ten gostek jest w prostej linii z austriackiego cesarskiego stójkowego, von gostek do swoich krewniaków.