Współczujemy superniani i ofierze jej syna - zdjęcie
15.12.14, 09:49Superniania, fot. YouTube/Tv Narew

Współczujemy superniani i ofierze jej syna

19

Ciężko uwierzyć w to co się stało. Oto syn znanej w całej Polsce superniani został zabrany na przesłuchanie przez policję. Powód? Oskarżenie byłej dziewczyny Pawła o próbę gwałtu. 

– Wraz z grupą znajomych byliśmy na imprezie, po której miałam u niego nocować, bo mieszkam poza Warszawą. Kiedy zostaliśmy sami, Paweł zaczął się do mnie dobierać. Przestraszona próbowałam go odepchnąć, ale to go rozwścieczyło – opowiada "Super Expressowi" pokrzywdzona dziewczyna. Jest cała poobijana, wczoraj zamierzała zrobić obdukcję. – Zaczął mnie tłuc pięściami po twarzy i dusić. Bałam się, że stamtąd nie wyjdę. Na szczęście udało mi się mu wyrwać i uciec". Po czym była dziewczyna Pawła zgłosiła się na policję. Funkcjonariusze przyjechali do mieszkania napastnika i zabrali syna „Superniani” na komendę. Mama, która mieszka z nim po sąsiedzku, również pojechała na komisariat przy ul. Wilczej.

Nie wiadomo jeszcze, co spotka Pawła. Gdyż policjanci mieli wątpliwości co do stanu obojga osób dramatu.

mod/Super Express

 

Komentarze (19):

anonim2014.12.15 10:27
Supaniania jest dość ostręczająca, jej metody wulgarnie postempackie, zapewne jej syn niedaleko padł od jabłoni... ale brednie o "gwaucie w aucie" tez są niewielewarte. BTW dziewka wiosen 24 i jest "przestraszona" jak konkubęt sie do niej "dobiera"? Hmmm... Sry, ale takie baje to dzieciom sadzic nie dorosłym, syn Suniani nie może być aż tak wielki.
anonim2014.12.15 10:30
Dlaczego mój komentarz został usunięty?
anonim2014.12.15 10:37
Powinien za to pójść siedzieć na karnym jeżyku.
anonim2014.12.15 10:38
Czyli szewc bez butów chodzi... Łatwiej doradzać innym. Gdzieś został popełniony błąd.
anonim2014.12.15 10:40
Ta patologiczna rodzina powinna wystąpić w programie "Superniania"
anonim2014.12.15 10:46
Zgroza. Kiedyś, gdy były "Alternatywy 4", było to jasne.
anonim2014.12.15 10:53
Dobrze że frezów z Obi nie kradł bo to by był medialny koniec superniani.
anonim2014.12.15 10:58
Widzę, ze tu sami tacy znawcy co to wszystko wiedzą. Fronda formułuje jednoznaczne wnioski z artykułu w podrzędnym czasopiśmie i z wynurzeń owej (rzekomej) ofiary dla tego pisma. No ogarnijcie się ludzie!
anonim2014.12.15 11:00
A właściwie co to jest ta super niania?
anonim2014.12.15 12:40
Fronda powtarza doniesienia za tabloidem dla idiotów.
anonim2014.12.15 13:06
Facet jest pełnoletni,sam za siebie odpowiada,proces wychowania nie zawsze przynosi oczekiwane rezultaty,obrzucanie matki błotem jest głupotą.Dużo gadania,mało faktów.
anonim2014.12.16 1:52
A ja wam powiem tak: wie ktoś jak ta dziewczyna była ubrana? może sama się prosiła (w końcu chciała u niego "nocować") a wszyscy robią wielkie halo o nic
anonim2014.12.16 9:51
Ajer, masz poniekąd rację... Jakby przeciętny gewałciciel obskoczył w odpowiednim momencie lekki wpizd dzieckiem będąc nie doszłoby do gewałtu. To takie proste - albo lanie zapoda ojciec matka albo policja trochę później. Tylko że policja zamiast paskiem bije pałką, prądem elektrycznym i strzela z pistoletu. Ew zamiast szlabanu na wychodzenie na podwórko przez 2 dni jest szlaban na wychodzenie poza celę i spacerniak na 5 lat. Nazywamy to więzieniem
anonim2014.12.16 11:39
superniania ale do dupy matka pierdol...matka to i syn walniety
anonim2014.12.16 18:48
@(nie)rozsadny123 - czyli jeśli dziewczyna jest ubrana nie tak, jak Ci się podoba, to można jej przylać? Strach na ulicę wychodzić!
anonim2014.12.18 9:47
Ludzie czytajcie ze zrozumieniem, a nie już wyroki wydajecie. Z artykułu jasno wynika, że jeszcze tak do końca nic nie wiadomo. Również nie darzę Pani Zawadzkiej sympatią, ale to nie znaczy, że mam ją obrzucać inwektywami za na razie wątpliwą zbrodnie syna. Pamiętajcie, że istnieje jeszcze coś takiego jak domniemanie niewinności. Czytałem w innym serwisie, że te zarzuty to może być też zemsta byłej dziewczyny, ale czekajmy na wyjaśnienie sprawy, wtedy można będzie coś realnie powiedzieć, a nie później świecić oczami, że się kogoś obraziło... "Niech pierwszy rzuci kamieniem, kto jest bez grzechu." Należało by się pomodlić za tego mężczyznę i tą kobietę, aby sprawa się wyjaśniła i rany zostały zaleczone, bo jeśli to prawda to jak głębokie muszą to być rany...
anonim2014.12.18 16:48
Z artykułu w żaden sposób nie można wywnioskować czy pani Dorota jest matką samotnie wychowującą syna czy może też liczyć na wsparcie ze strony męża lub ojca dziecka. Jeśli zawsze wychowywała go sama, to chłopak nie mając przy sobie autorytatywnego ojca w pewnym wieku zaczyna wychowywać się sam gdyż obecność matki jest dla niego niewystarczająca i brakuje mu jakiegoś męskiego autorytetu. Wtedy też szuka takiego autorytetu poza domem i może być podatny na różne czasem toksyczne wpływy otoczenia. Na takie wpływy głównie jest podatny chłopak z rodziny zdekompletowanej. Matka ma ograniczone pole manewru mimo dobrej woli.
anonim2014.12.18 16:57
Ja osobiście wcale nie uważam pani Doroty za jakąś profesjonalną znawczynię dziecięcej psychiki a proponowane przez nią metody nie odpowiadają mi a także NIE SĄ skuteczne. Jej image w całości został wykreowany przez specjalistów ds kształtowania wizerunku. Cały ten program miał wymiar komercyjny, służył podniesieniu oglądalności i miał przynieść zyski stacji TVN oraz pani Dorocie. Znam rodzinę która gościła panią Dorotę w swoich progach. Rodzice dość problematycznych chłopców u ktorych stwierdzono ADHD (a przecież choroba ta jest fikcją) podreperowali sobie budżet rodzinny za sprzedaż swojej prywatności. Efektów nie ma żadnych. Są widoczne zmiany ale na gorsze. TVN nie interesuje się dalszymi losami rodzin w których udzielone zostały "porady". Dodatkowe umiłowanie komercji przez panią Dorotę można zauważyć w teledysku grupy Video w piosence o dość wulgarnym tytule którego przytaczać nie będę. Występuje tam też Mandaryna i inne sezonowe gwiazdki.
anonim2014.12.21 11:02
Czy żółć i radość z nieszczęścia bliźniego jest tym do chcemy nieść do innych jako świadkowie Chrystusa? To smutne, że portal, który mógł by być wyspą w zalewie fałszu i zła upada, ciesząc się z krzywdy drugiego. Czas na pokutę, cztery dziennie teksty dobrze pokazujące przeciwników frondy. Do świąt i jeden dzień dłużej. Błogosławieństwa na święta Bożego Narodzenia!