Wiceszef SLD: Mam dość czekania w przedpokoju Schetyny! - zdjęcie
07.07.19, 12:55screenshot Youtube - Telewizja Republika

Wiceszef SLD: Mam dość czekania w przedpokoju Schetyny!

7

Opozycja coraz mniej zjednoczona? Opozycji totalnej marzenia o pełnym zjednoczeniu pod sztandarem antyPiSu to mrzonki. Po tym, jak PSL podkreślił, że nie wystartuje wspólnie z PO jeśli na listach znajdzie się również Wiosna Roberta Biedronia, przyszła kolei na SLD. Wiceszef tego ugrupowania stwierdził, że ma dość.

W swoim wpisie na Facebooku Wincenty Elsner napisał:

Nie wiem jak Wy, ale ja mam już dość czekania w przedpokoju Schetyny. I milczącego znoszenia wypowiedzi polityków PO, że SLD jest partią gorszego sortu”.

Dalej dodał:

Tfu, nie gorszego sortu. Drugiego wyboru. Bo partią pierwszego wyboru PO ochrzciło PSL”.

Stwierdza również:

Dziś ludowcy postawili sprawę dość jasno: albo startują sami, albo w koalicji z PO. Ale pod warunkiem, że w koalicji nie znajdzie się "drugi sort" czyli lewica. Czas aby również moja partia postawiła sprawę jasno: niech Schetyna przestanie dzielić swoich potencjalnych koalicjantów na lepszych i gorszych. I po męsku zadecyduje - w prawo lub w lewo. Byle do przodu”.

Na koniec dodaje:

Platforma Obywatelska ma już swój działający sztab wyborczy. Wiosna Biedronia powołała go parę dni temu. Dzisiaj przygotowania do wyborów rozpoczął sztab PSL. Już tylko my grzecznie czekamy, co zadecydują o nas INNI”.

Cóż, to najlepszy dowód na to, że o rzeczywiście zjednoczonej opozycji Schetyna i spółka mogą już tylko pomarzyć.

Źródło: Facebook

Komentarze (7):

Alojzy Cedzidlo2019.07.7 19:28
Nie za wcześnie to, towarzysz zauważył , nie za wcześnie . Wystarczyło przeanalizować ,,życiorys " PsL za okres 2007 do 2015 . ( wcześniejszy znacie) aby odgadnąć po co jesteście totalnym potrzebni . DO GŁOSOWANIA W SEJMIE . Do głosowania . Za jakieś stanowisko pod warunkiem dochowania bezwzględnego posłuszeństwa .A mnie zastanawia ta wiara POwców w swoją nieobjęta rozumem mądrość.
Hi, hi ...2019.07.7 15:35
robacze-nowaczek-dzielnicowy, czerwony pionierze, wzorowy komsomolcu.. ciesz sie, ze jeszcze masz od katoli, moherow i prawakow emeryturke 30% z tego twego malego siusiaka, zwiedlego wytrzepane %%-ty
pozdrow brata zbrodniarza2019.07.7 14:31
TY DZIELNICOWY ICEK ZAJMIJ SIE LEPIEL SYNAGOGO A KOSCIOL ZOSTAW POLAKOM.
Cogito ergo sum2019.07.7 14:30
Gdyby w porę wprowadzono ograniczenia emerytalne dla ubowców, to z zaoszczędzonych środków Polska byłaby już dzisiaj pokryta siecią autostrad, mielibyśmy Centralny port Lotniczy, Elbląg stałby się portem morskim a Świnoujście połączone byłoby z Polską. Czerwone pasożyty piły długo polską krew
anonim2019.07.7 13:12
Pamiętajcie że za pieniądze które zbiera kler, wasze dziecko miało by o 30% lepszą edukację , albo uratowano by wiele chorych dzieci lub tych umierających z pragnienia i głodu np.w Afryce! Ale pazerne i utuczone niczym wieprze klechy pieniądze zebrane z ofiar przeznaczają na swoje przyjemności!
ardo2019.07.7 14:50
Tyle co marksiści i lewacy ukradli ludziom, żadna waga nie udźwignie.
Alojzy Cedzidlo2019.07.7 19:39
Widzę ,że i tow .,,dzielnicowy " wierzy w swą ' nieobjętą rozumem mągroźć . Nawet nie czyta co piszą i wie wszystko . Tak jak niegdyś ,,Dumny Gej i Ateista " Jest jeszcze inna możliwość .Ten ,,Dzielnicowy " to ,, TW Dzielnicowy " . Pisze tak bo mu tak kazali Nie wiem tylko czy społecznie , czy za kasę Takie dawne ORMO .