Wicepremier Jacek Sasin przebywa na kwarantannie - zdjęcie
25.05.20, 21:38Fot. screenschot: Youtube - PiS

Wicepremier Jacek Sasin przebywa na kwarantannie

24

Wicepremier Jacek Sasin poinformował za pośrednictwem Twittera, że po spotkaniu z przedstawicielami górniczych związków zawodowych musiał poddać się kwarantannie. W spotkaniu brała udział zakażona osoba. Jak zapewnia wicepremier, ze względu na kwarantannę nie przerwie wykonywania obowiązków.

-„Ucinając spekulacje: podczas roboczego spotkania z przedstawicielami górniczych związków zawodowych, jakich ostatnio wiele, miałem kontakt z osobą zakażoną #koronawirus. Obecnie odbywam kwarantannę. Odpoczynku nie planuję - pracuję na regularnych obrotach w formie zdalnej” – poinformował Jacek Sasin.

kak/Twitter

Komentarze (24):

Jon2020.05.27 16:28
I niech tam pozostanie.
PIEM2020.05.26 10:58
Coś czuję, że ta kwarantanna ma na celu ukrycie się przed pytaniami na temat bezprawnego drukowania kart wyborczych
Tom Bombadil2020.05.26 9:53
Gdyby okazało się, że cały Rząd jest zakażony i musi iść na kwarantannę, wtedy oczywiście władzę w Polsce powinien objąć gabinet cieni, czyli gabinet cieci.
Damian2020.05.26 8:52
To co? Może jakiś szturm modlitewny za Sasina? Proponuję, aby każdy w swoim własnym sumieniu uzgodnił, czego życzy panu ministrowi, a następnie zmówił koronkę w tej intencji.
JanP2020.05.26 7:50
Dobrze, że się ujawnił, bo już myślałem, że na Węgry dał drapaka.
STANISLAW2020.05.26 7:22
Czy to znachorstwo Leszka nie za dużo się rozpycha? Wnet zapanuje nad cała Frondą "intelektualnie" i w przestrzeni stron.
ladychapel2020.05.26 6:37
na tej kwarantannie to chyba tnie w drobny mak, na niszczarkach, 30 milionów kart do głosowania , żeby nie było przedmiotu przestępstwa.
STANISLAW2020.05.26 5:50
A tu, na forum Frondy taka masa znachorów! Nie potrafili go z miejsca uzdrowić?
ladychapel2020.05.26 5:20
Gdyby w innych regionach Polski w taki sam sposób badano ludzi jak na Śląsku - okazałoby się, że zakażonych w całym kraju jest kilka razy więcej osób. A Jojo być może, że zaraził się jakimś mikrobem, pierwotniakiem lub inną bakterią, która wydostała się bez żadnego trybu z kolana Siuśmajtka Jarosława
AAAA2020.05.25 23:25
W komentarzach sama szczujnia i jeden nawiedzony! Nie ma co czytać. A ja z całego serca życzę zdrowia Panu Wicepremierowi Sasinowi!
XYZ2020.05.25 22:42
i przekazać mu wirusika.
Topek2020.05.25 22:34
Mam nadzieję że po spotkaniu z zarażonym górnikiem zdążył się jeszcze spotkać z prezesem
Leszek2020.05.25 22:02
Bo US oskarżały ich o wystawianie pustych faktur… wystarczy PODEJRZENIE i majątek może być skonfiskowany. Dzisiaj, w wielu przypadkach VAT jest obywatelom KRADZIONY !!! A potem w Radiu Maryja urzędas chwali się ile to VAT-U ODZYSKALI ! Ktoś PRZYTOMNIE bardzo powiedział : Jeśli w dzisiejszych czasach, nie zainteresujesz się Polityka, to polityka zainteresuje się Tobą… wtedy będzie płacz i zgrzytanie zębami. Polityka zainteresuje się Twoim dzieckiem, wnukiem i prawnukiem ze względu na to, że TY o to nie zadbałeś, nie zadbałeś o Twoje dziecko czy wnuki… Dociera? Powiem inaczej, jeśli w dzisiejszych czasach Polacy nie zainteresują się Polską, to będzie płacz i zgrzytania zębami…ale… nie ich, tylko ich dzieci, wnuków i prawników… którym poprzez WASZ BRAK ZAINTERESOWANIA się Polska (poprzez politykę) pozostawicie popioły i zgliszcza.. Biedna będzie ta polska młodzież Ptak urodzony w klatce, kiedy pokażę mu się otwarte drzwi klatki, będzie się bał z niej wyjść. Ptak urodzony w klatce nie wie, co to znaczy wolność. Obawiam się, że w tej sytuacji znajduje się wielu Polaków. Ktoś mnie oskarża, że wdałem się w politykę, że politykuje i z tego powodu stracił do mnie zaufanie. Jeśli dbanie o nasza Ojczyznę jest politykowaniem – to drogi człowieku jesteś głupcem, który nie zasłużył na bycie w tym Kraju. Ale… każda wioska ma swojego głupka. Ja nie chcę być w polityce, nie chcę być ministrem, Premierem czy Prezydentem. Nie mieszkam w Polsce - chociaż bardzo bym chciał. Czy jest szansa na ratunek? Na ratunek dla naszej Ojczyzny? Dla nas? Dla przyszłych pokoleń Polaków? Tak! Są rozwiązania INTELIGENTNE, gdzie protest INTELEKTUALNY jest NIE DO POBICIA !!!! Przez nikogo ! Mamy OSTATNIĄ szansę! OSTATNIĄ na całe lata… Będzie to wybór nowego Prezydenta OSTATNIEJ SZANSY!! Oczywiście, Prezydent sam niczego nie może. Może jednak wyprowadzić do Sejmu prezydenckie projekty ustaw. Projekty takie mają ogromną zaletę. Nie wymagają zbierania 100 000 podpisów, tworzenia komitetów proponowanej ustawy itd. Prezydent przekazuje do Sejmu taki projekt i… projekt musi być przez Sejm przegłosowany! W związku z tym, żeby wszystko co opisałem powyżej zmienić lub to szaleństwo zatrzymać żądam (o nic nie proszę – żądam!!) od kandydata na nowego Prezydenta, aby natychmiast po objęciu urzędu Prezydenta Polski wprowadził pod obrady sejmowe DWIE propozycje. Propozycje te są PODSTAWĄ do czegokolwiek innego… 1. Weto Obywatelskie 2. Referendum, którego wynik obowiązuję Rząd! Inicjatywę Obywatelską już mamy, ona niczego w obecnej sytuacji nie daje, ale… jest. Efektem tego będzie wprowadzenie w życie :
katolicka kretynizacja polski2020.05.25 22:01
ale ma mordę! jak jakiś troll z bajki...
Leszek2020.05.25 22:00
Rozdział 1 KONSTYTUCJI !!! PRZEPISY OGÓLNE Art. 1 1. Partia polityczna jest dobrowolną organizacją, [….] dążącą do sprawowanie władzy publicznej. To jest zapisane w Konstytucji, która mówi : władza należy do… NARODU ! To co? Mamy w Polsce jakieś śmieszne „dwuwładzie”? Taką mamy „karykaturę” Konstytucji. Władzę ma partia rządząca i… jednocześnie Naród? To, w takim razie : kto w takiej sytuacji ma w Polsce władzę NADRZĘDNĄ, no bo nie może być dwóch „Bogów” Władzę NAD Narodem ma mieć Partia rządząca czy Naród ma mieć władzę NAD Partią rządzącą? Jak drogi Czytelniku chciałbyś, żeby było? Chciałbyś mieć władzę, czyli nadzór na poczynaniami rządu? Czy chciałbyś, żeby grupka ludzi (rząd) miała władzę NAD Tobą? Chciałbyś mieć władzę nad poczynaniami rządu - tak? No tak, bo Konstytucja mówi : „władza należy do Narodu”, czyli do Ciebie! No ale… Tobie, czyli członkowi Narodu, który niby ma władzę nie podoba się jakaś ustawa, która stworzył rząd. Rząd, nad którym na szczęście Ty, obywatel, masz władzę, bo… tak mówi najważniejszy dokument prawny w Polsce czyli Konstytucja. Super. To USUŃ ustawę, która Ci nie odpowiada! Proste? Bardzo, ale… nie w Polsce. Dlaczego? Dlatego, bo nie mamy WETA OBYWATELSKIEGO, co jest absolutną podstawą demokracji. Chciałbyś mieć nadzór nad tym jak pracują Twoi wybrani posłowie? Przed wyborami obiecują i obiecują, gawiedź temu wierzy… Robią ludzi w konia kłamiąc im w żywe oczy. Ktoś Ci obiecał, że Ci naprawi samochód jak tylko mu go dostarczysz do jego warsztatu. Ale czy po dostarczeniu samochodu zrobi, zreperuje, wymieni dokładnie to co ci OBIECAŁ, że zrobi? Dostarczasz mu swój samochód, a on wyprawia z nim co tylko mu się podoba, bo tak mu powiedział… jego szef. Ty obserwujesz co on z Twoim samochodem wyczynia. Widzisz, że nie robi tego co obiecał, psuje Ci samochód!! A Ty… ty teraz możesz tylko obserwować, bo on już nie odpowiada przed tobą, on odpowiada przed swoim szefem!! i NIC nie możesz zrobić. Gdyby to chodziło o Twój samochód… takiego mechanika byś natychmiast wywalił i obciążył go kosztami prawdziwej naprawy. Ale jeśli tym „samochodem” jest Polska? Nic nie zrobisz, bo taki jest system. To można BYŁO zmienić. Niestety, szansa na zmianę przez GRUPĘ jaką myślałem będzie Konfederacja została zniweczona w wyborach sejmowych. Wiedzieli CO zrobić.. każdy z nich wiedział! Nie zrobili, bo oni też, jak powiedzieli – Idą PO WŁADZE. Jeden z baaaardzo znacznych ich przedstawicieli PRZED Wyborami do Sejmu powiedział : „Nie po to idziemy po władzę, żeby się nią z kimkolwiek dzielić”. Taka jest prawdziwa twarz Konfederacji. 2 500 przedsiębiorstw uciekło przed systemem do innych krajów. Dzisiaj dwóch poważnych przedsiębiorców z całymi rodzinami przeprowadził się do innego kraju. Dlaczego ?
Leszek2020.05.25 21:58
https://jerzyzieba.com/polityka
Leszek2020.05.25 21:58
Chcecie usunąć taką straszną, uwłaczającą godności każdego Polaka ustawę? Jak? Następnym protestem? Oni oglądając ten protest w TVP będą popijać szampana i do rozpuku śmiać się z protestujących? No to JAK taką ustawę usunąć? Nie ma jak. A możliwość ta to PODSTAWA DEMOKRACJI, no więc GDZIE JEST ta demokracja w Polsce, która podobno „ma się dobrze” ? Amerykańska ustawa 447 to już jakaś poważna aberracja… Ustawa Kongresu USA wymierzona w Polskę godzi w interes Polski jak ŻADNA ustawa do tej pory. Co to jest interes Polski? To WASZE PIENIĄDZE. Wasze i WASZYCH przyszłych pokoleń. PLANY JEJ WPROWADZANIA W POLSCE przez polski zostały UJAWNIONE, za to powinien wylecieć cały rząd. I co? Polacy wybrali ten… sam rząd. Czy Ty, Polaku czy Polko chcesz, żeby ta dewastujące Polskę ustawa była wprowadzana przez polski rząd? Polski? Jeśli nie chcesz… to to zatrzymaj! Jak? WPROWADŹ ustawę ZABRANIAJĄCĄ takiego rozbioru Polski. Jak to zrobić? No właśnie zebrano 200 000 podpisów… propozycja tej ustawy została przekazana do Sejmu, który wywali to do śmietnika. TAK BĘDZIE… Dlaczego? Bo mogą! Dlaczego mogą skoro to my, polski Naród mamy władzę i możemy im NAKAZAĆ, żeby taką ustawę wprowadzili? Nie, my, Naród, nie możemy niczego. „Jak to nie możemy, skoro mamy to zapisane w Konstytucji! Władza to My, Naród ! Czyżby? Tak to powinno być, a jak jest naprawdę? Aaaa… i tutaj dochodzimy do sedna sprawy. My, Naród NIBY mamy konstytucyjnie zagwarantowaną władzę, ale… jak udowodniłem NIE MOŻEMY jej wykonać. Tym samochodem pod marką „Polska” możemy jechać i kierowcy możemy mówić, gdzie ma jechać, ale… to kierowca ma w rękach kierownicę i jedzie tam, gdzie mu się zechce i nic nie możesz zrobić. Kto ma władzę? Kierowca! Mało tego kierowca, którego SAM wybrałeś, żeby kierował samochodem. Tak jak ten kierowca, polskie rządy od 30 lat kierują Polską tam, gdzie chcą lub tam, gdzie im każą. Nawet jeśli jest to szaleńcza jazda bez trzymanki, bez przestrzegania prawa, wbrew interesowi pasażerów. Nawet jeśli pasażerowi widzą, że się za chwile roztrzaskają… Czy to można zatrzymać… można i to bardzo łatwo… Polska doszła do niewyobrażalnego ZADŁUŻENIA Polaków. A ja Was pytam KTÓRYCH Polaków? Was 20 czy 30 latkowie ? Gdyby tylko!! To WASZE dzieci są zadłużone… bo KAŻDE rodzące się w Polsce WASZE dziecko ma ok. 100 000 zł długo do spłacenia… Ile Wasze dziecko będzie miało do spłacenia z tych 100 000 zł w dniu urodzin, kiedy w wieku ok. 20 lat będzie MOGŁO to spłacać, bo pójdzie do pracy? Policzcie. To być może już nie Wy będziecie spłacać… Wtedy Wy… będziecie gnić na ochłapach zwanych emerytura, a z tego co wiemy - na emerytury za 20 czy 30 lat też kasy zabraknie. Żeby była jasność : NIE CHODZI i PIS, bo gdyby wygrało PO to czy byłoby inaczej, no nie! Dlaczego? Bo… o tym wszystkim decyduje GRUPKA ludzi, czyli Partia, bo partia to WŁADZA ! Władza NAD Narodem. Ta kpina z Polaków wynika z … KONSTYTUCJI !
Leszek2020.05.25 21:56
Tytuł w mediach : „Braun, Winnicki, Berkowicz w obronie polskich bogactw! Powołano 'Zespół ds. bogactw naturalnych Polski” Co ten zespół będzie robił? Czekam na KONKRETNE DATY(!!) nie debaty !! Daty PROGRAMU obejmującego : 1. Uruchomienia zgazowania polskiego węgla na cele energetyczne 2. Uruchomienia użycia wody i skał o wysokie temperaturze jako ENERGII dla Polski 3. Uruchomienia wydobycia gazu i ropy naftowej w celu UNIEZALEŻNIENIA Polski od ich zakupu z innych krajów 4. Uruchomienia polskich kopalń tytanu, molibdenu, ziem rzadkich itd… Słyszymy: „ten czy tamten ostro w Sejmie o….” Albo : „Zaorał tego czy tamtego,” Albo : „UJAWINIŁ w Sejmie.. to i tamto…” A co ujawnił w Sejmie Robert Majaka? Robił interpelacje za interpelacją, wszystkie wagi PAŃSTWOWEJ, czyli ważne dla WAS !!! I co??? Nic… „Masowe trucie Polaków, Glifosat…” Sumliński (Popiełuszko), Gadowski, Michalkiewicz, i inni… ujawniają AFERY za aferą, tylko CO Z TEGO? Co tych ich informacji wynika PRAKTYCZNEGO? Dobrze, że je mówią, że je ujawniają, ale… Co z tego? Brak działania… Gdzie jest rozliczenie tych złodziei, którzy ukradli Wam WASZE pieniądze? Rozliczenie złodziei z poprzednich lat, Gdzie jest Prawo? Gdzie jest sprawiedliwość dla wszystkich okradzionych w ten sposób Polaków. Który rząd tę sprawiedliwość Polakom DAŁ? Prawo w Polsce wielokrotnie nie jest używane do karania złodziei. Prawo w Polsce jest używane do tworzenia z kogoś złodzieja – ja jestem tego najlepszym przykładem. Polskie urzędy z sądami włącznie, łamią prawo, jedno po drugim tylko po to, żeby stworzyć złodzieja. Zadłużenie Polaków jest gigantyczne! Co to oznacza? Oznacza to, że jest źle, a będzie gorzej, mówiłem o tym, w 2018r. Powiedziałem wtedy „wykujcie moja słowa w kamieniu” : wzrosną opłaty za paliwo, energie, wodę, będą DODATKOWE opłaty, akcyzy itd… będzie drożyzna niszcząca najuboższych, wartość złotówki spadnie, inflacja będzie szaleć i 500 plus wystarczy na zakup przysłowiowych wacików. Ludzie wyjdą na ulicę. Przewiduję, że wyjdą… to tylko kwestia czasu, ale… jeśli wyjdą to co? Ma się polać krew? W skrajnym przypadku uruchomią ustawę 1066 – i po Was drodzy protestujący! Ta ustawa 1066 to naplujcie każdemu jednemu Polakowi w twarz. Przez kogo? Przez rządzących! Czyli przez grupkę tych czy tamtych, ale zawsze tych na, których Polacy – ZAGŁOSOWALI ! Policjant z Niemiec, Francji itd… będzie miał przeciwko WAM broń wyposażona w amunicję OSTRĄ ! Zrobią to : zgodnie z USTAWĄ wydana przez Waszych wybrańców !! Czy można taką ustawę usunąć? Oczywiście, ale… nie w Polsce!!
Leszek2020.05.25 21:55
Prezydent ostatniej szansy Protesty : przeciw Cenzurze Prewencyjnej, 5G ☺ (napluli w Polakom w twarz), GMO, itd…. I co? Nic… Polacy w tej sprawie mają protestować? Polacy mają zadbać o interesy Polski? Czy czasami nie jest to OBOWIĄZEK rządu? Przecież między innymi po to ich wybieramy, a oni przysięgają mówiąc : Uroczyście ślubuję rzetelnie i sumiennie wykonywać obowiązki wobec Narodu, strzec suwerenności i interesów Państwa, czynić wszystko dla pomyślności Ojczyzny i dobra obywateli, przestrzegać Konstytucji i innych praw Rzeczypospolitej Polskiej. Chociażby na tym konkretnym przykładzie widzimy, że tą przysięgę i polski NARÓD, czyli Was Czytelnicy mają tam, gdzie Słońce nie dochodzi.. Protesty są PRZECIW konkretnym USTAWOM ! I co? Ci, którzy te ustawy stworzyli i wcisnęli je nam w gardło… oni te protesty mają gdzieś.. Mają ROZKAZY odgórne! Niekoniecznie z Polski. Niszczy się małe i średnie przedsiębiorstwa, a to dzięki nim macie pracę, dzięki nim może funkcjonować PAŃSTWO… Niszczy się gałąź, na której siedzi polskie Państwo, czyli … każdy jego obywatel. Czym to zatrzymacie ? Protestami? Co Polski Naród może? NIC ! Protesty? To takie pitu.. pitu… Tak, one są głośne, czasami szokujące, wzbudzają SENSACJE, ale efekt : .. pitu… pitu Bezustanne rozmowy w różnego rodzaju telewizjach o tym jak jest źle. Ja nie mam czasu na czcze gadanie, na nieustanne słuchanie „ogłaszanych rewelacji” bez konkretnego działania, żeby to zmienić, zatrzymać… Jeśli sam Premier polskiego rządu mówi, że Polska jest uzależniona od różnego rodzaju korporacji (NIE MOJE TO SŁOWA!) to w takiej sytuacji naiwnością dziecka we mgle jest myśleć, że Polska jest rządzona przez Polski rząd, skoro sam Premier rządu mówi, że ktoś mu wydaje rozkazy. A już naiwnością trudną do opisania jest to, że w takiej sytuacji, Polacy myślą, że obce Polsce korporacje zadbają o interes polskiego narodu, że o interes Polski zadba polski rząd, który NIE RZĄDZI - tylko wykonuje polecenia. Protesty za protestami, Po co? Dzisiaj one już nic nie dają, ani nie robią wrażenia na tych co powinny robić czyli na tzw. WŁADZY. Protesty, to działania SIŁOWE !! A z tym łatwo sobie poradzić! Nie… Nie strzelać… bo to by się rzeczywiście obróciło przeciw rządzącym. W jaki sposób najlepiej mogą przeciw takim protestom zadziałać? Mogą IGNOROWAĆ ! I… ignorują pokazując protestującym i całemu społeczeństwu środkowy palec… Ale… za 4 lata znowu na nich społeczeństwo zagłosuje i tak już od ok. 30 lat… Powiecie – chore… ale KTO to robi? Kto do tego dopuszcza, a potem narzeka? Spójrz w lustro. SKOK Wołomin, NAJWIĘKSZA polska afera?? Tylko ta? Jest ich cała masa i co? NIC! Kupujemy węgiel, a na hałdach są miliony ton! Węgla polskiego! Górnicy chcą protestować ! No i? Pan Krzysztof Tytko wzywa rząd, posłów, środowiska antysystemowe do debaty nt. polskich złóż
Po 11 NIE BADZ OBOJETNY2020.05.25 21:49
eeeee tam, pewnie sobie dorabia, gra Shreka albo Fionę.
Helga Geerhart2020.05.25 22:32
Sądzę, że się ratuje. - Był taki film "Umarłem aby żyć".
Leszek2020.05.25 21:48
W psychiatryka powinni posły osły mieć kwarantanne, na 25 lat. To za rujnowanie gospodarki. Takie gnidy, a tyle strat. Na pasku korporacji są te gnidy.
STANISLAW2020.05.26 5:59
Tobie też znachorstwa się zachciało? To dlaczego wicepremiera nie potwafisz uleczyć na odległość, samą różdżką?
Piotr Nowak2020.05.25 21:43
To przez te karty. Przekręt roku oblewa.