02.11.15, 21:05

W październiku rekord! Jeszcze nigdy tylu imigrantów nie przyszło do Europy

W październiku padł zatrważający rekord. W ciągu jednego miesiąca granice Europy przekroczyło 218 394 nielegalnych imigrantów. To więcej, niż w ciągu... całego ubiegłego roku. 

Dane te oznaczają, że każdego dnia do Europy przybywa ponad 7000 ludzi. Wszyscy chcą osiedlić się w bogatych krajach Zachodu. Większość z nich tylko udaje uchodźców - są po prostu imigrantami ekonomicznymi, którzy nie chcą żyć dłużej w biednych krajach.

Przeważającza część wyznaje islam. To oznacza, że każdego dnia w Europie pojawiają się tysiące nowych muzułmanów. Ludzi, którzy wierzą w boskość księgi nakazującej zabijanie "niewiernych", którzy wyznają tradycje aprobujące poniewieranie kobiet. 

Na tym jednak nie koniec. Bo każdy z przybyszów, który otrzyma w Europie azyl, będzie miał prawo do sprowadzenia rodziny. Do czego to doprowadzi? Ile rzeczywiście milionów - bo należy mówić tu wprost o milionach! - ludzi przybędzie do Europy w ciągu najbliższych lat? 

Europa nie chce niczego z tym robić. Wczoraj zakończyło się spotkanie najważniejszych niemieckich polityków, w tym kanclerz Angeli Merkel. Co ustalili? Że będą wpuszczać nadal. Może trochę mniej, ale niewiele. Rdzeń nieustającego szturmu zostanie nienaruszony. 

Wszystkich tych ludzi puszcza do nas Turcja. Spośród 218 tysięcy aż 210 przybyło z tego właśnie kierunku. Później przez Grecję, zwłaszcza wyspę Lesbos. Włochy, jeszcze niedawno tak skarżące się na problemy, są teraz spokojne - przez cały październik ich granicę przekroczyło tylko 8 tysięcy ludzi. 

Imigranci, którzy zostaną z Lesbos i innych greckich wysp przetransportowani na kontynent, idą następnie do Słowenii. Stamtąd kierują się do Austrii, by dotrzeć wreszcie do niemieckiego raju. A tam? Cóż, kanclerz Merkel niektórych chce, innych nie. Część, jak wiemy, ma trafić do Polski - to na razie kropla w morzu, bo 7000, o jakich mowa, to ilość przekraczająca niemiecką granicę każdego dnia. 

Na tym się jednak nie skończy. Niemcy bowiem sobie nie poradzą. Jeżeli taki poziom imigracji się utrzyma, będą musieli coś zrobić. Ciągle nie chcą zamknąć granic. Więc przymusowa relokacja, także do Polski? Na to nie ma naszej zgody. 

Jedno jest pewne: kolejne miesiące będą naprawdę ciekawe. Nie wiemy, czy to dobrze...

kad

Komentarze

anonim2015.11.2 21:16
Gdy będzie naprawdę ciężko to Polska i Czechy powinny zamknąć granicę z Niemcami. Do naszego kraju nie wpuszczać tej dziczy bo narobimy sobie poważnych problemów. Jeśli Niemcy chcą wykonać na sobie zbiorowe samobójstwo to ich sprawa, my musimy myśleć o sobie i swojej przyszłości. Swoją drogą ciekawe jaka jest wytrzymałość Niemiec tzn ile mogą przyjąć tego elementu do siebie. Gdzie jest granica tego szaleństwa? Jak zjedzie do nich pół Afryki to co zrobią? Przeniosą się na Madagaskar żeby zrobić miejsce dla nowych muslimów?
anonim2015.11.2 23:14
Europa i Niemcy tego nie wytrzymają. Ponad 200 000 imigrantów tylko w ciągu 1 miesiąca a fala nowych imigrantów przybiera na sile z miesiąca na miesiąc. Wyobraźcie sobie co będzie w Niemczech za 5 lat jeśli nadal będą przyjmować wszystkich a napływ imigrantów nie ustanie? Dochodzi do tego jeszcze program łączenia rodzin... W przeciągu kilku lat Niemcom przybędzie kilka ładnych milionów nowych mieszkańców. Na pozostałe kraje Europy niech nie liczą bo nawet najbardziej naiwny proeuropejski leming zorientuje się, że przyjęcie kilkuset tysięcy imigrantów do np. Polski spowoduję olbrzymie problemy społeczne :) Jedyne wyjście to uszczelnienie granic, masowa deportacja imigrantów a także zwalczanie przyczyn exodusu ludzi poprzez zniszczenie IS i w krajach z których jest największy napływ kampania medialna ukazującą rzeczywistość obozów dla uchodźców w Europie.
anonim2015.11.2 23:36
I mroźna zima.
anonim2015.11.3 2:08
" każdy z przybyszów, który otrzyma w Europie azyl, będzie miał prawo do sprowadzenia rodziny. Do czego to doprowadzi? " Azylant ma prawo sprowadzić tylko żonę i dzieci do lat 16. Zważywszy, że prawie 50 proc przybyszów, to ludzie bardzo młodzi, aż tak wiele tych dzieci nie będzie.
anonim2015.11.3 2:12
"Gdy będzie naprawdę ciężko to Polska i Czechy powinny zamknąć granicę z Niemcami." 1. Migranci będę do Polski napływać od strony wschodniej, głównie przez Ukrainę. 2. Zamknąć granicę z Niemcami, jest równoznaczne z olbrzymimi problemami gospodarczymi, w jakie wpadłaby Polska.
anonim2015.11.3 2:24
W Niemczech mamy nie tylko problem z liczbą migrantów, ale przede wszystkim z ich chorobami. Co najmniej 10 proc. przybyszów prątkuje. Są umieszczani w szpitalach (przymusowo), lecz niestety nie idą za tym fundusze - kilka szpitali jest zagrożonych bankructwem. Mądrzejsi z "tubylców" szczepią się przeciw gruźlicy. Czarno to wszystko widzę, ale na pewno Niemcy nie będą pierwszym krajem, który zdecyduje się strzelać na granicy.
anonim2015.11.3 3:28
Polacy zróbmy łańcuch mocnych rąk i zatrzymajmy tą falę imigrantów
anonim2015.11.3 12:51
@ Norek9 Już Ci kiedyś pisałem na temat używania słów imigrant i uchodźca: http://www.fronda.pl/a/wkrotce-w-polskich-szpitalach-pojawia-sie-agresywni-imigranci,59180.html
anonim2015.11.3 14:17
@Joenam Decyzje w najważniejszych segmentach polityki i gospodarki (energia,umowy handlowe z krajami z poza UE,dotowanie swego przemysłu i rolnictwa itp.) Niemiec i Francji pokazują ,że coś takiego jak "europejska solidarność" nigdy nie istniało.Poza tym zdaje się ,że ty mylisz skrajną prawicę z narodową lewicą. @Norek9 Uchodźca to ktoś kto ucieka przed wojną tam gdzie jest pokój ale chce wrócić do siebie jak wojna się skończy. Imigrant jedzie do innego kraju pracować na lepszy byt. A tłumy składające się w większości z młodych mężczyzn wędrujący przez kraje gdzie panuje pokój ale nie chcący tam przeczekać wojny u siebie lecz dojść do socjalnego Eldorado i nie mający ochoty ani pracować,ani szanować swoich gospodarzy nie są anie imigrantami ani uchodźcami. To nowość , która wymaga oddzielnej nazwy.
anonim2015.11.3 18:18
@bielzz Dobre.Pasuje.
anonim2015.11.4 8:39
Klara (oporna uczennica Pańska) O ! Klara zaczyna mądrze pisać, popracuj jeszcze nad początkiem. A o prawie szariatu słyszałaś? A wiesz że do tego nie trzeba sprowadzania żon ? A masz już burkę ? Może na obrzezanie czekasz? "– Fundamentaliści islamscy są wspaniali. (…) Wszyscy muzułmanie są fundamentalistami – powiedział ostatnio w wywiadzie imam z warszawskiej gminy muzułmańskiej Nezar Chafir. I dodał, że chciałby wprowadzenia prawa szariatu w Polsce. Jego słowa wywołały paniczny strach przed islamskim ekstremizmem. Czy mamy się czego bać?" Poczytaj sobie też jak jest w innych krajach tzw europejskich http://natemat.pl/63967,islamski-imam-chcemy-szariatu-w-polsce-muzulmanie-sie-bronia-fanatyzm-polsce-nie-grozi
anonim2015.11.4 8:42
@ Joenam A na co ty liczysz? Boisz się że ukryjecie swą głupotę bo was pomylą z normalnie myślącymi?
anonim2015.11.4 9:42
@ Joenam Zastanów się, chcesz ukrywać czy nie? Niby chcesz ukryć, a pokazujesz.
anonim2015.11.4 10:54
Joenam pzdr
anonim2015.11.9 11:21
nie będzie żadnej relokacji w Polsce bo sobie tego nie życzymy! nie będziemy sługusami Niemców i nie będziemy wypłacali zasiłków islamistom bo sami mamy bezrobotnych i bezdomnych bez zasiłków! nie będziemy rozdawali mieszkań ani pieniędzy na rozkaz Berlina! prędzej zamkniemy granice z Niemcami.