W jakim świecie żyje Ochojska? Szef MON: Na pewno nie rzeczywistym  - zdjęcie
23.11.21, 21:07Fot. screenshot - YouTube (Polska Zbrojna, Onet Rano)

W jakim świecie żyje Ochojska? Szef MON: Na pewno nie rzeczywistym

92

O obecnej sytuacji na polsko-białoruskiej granicy w programie „Gość Wiadomości” mówił dziś minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak. Polityk odniósł się również do ataków wymierzonych w polskich żołnierzy i absurdalnej wypowiedzi europoseł Janiny Ochojskiej, wedle której „granicy nikt nie atakował”.

Szef MON podkreślił, że najpewniej kryzys na granicy z Białorusią nie skończy się w najbliższym czasie, ale będzie trwał miesiące. Wskazał, że tydzień temu nastąpiła kulminacja, po której Białorusini zmienili taktykę. Obecnie nie gromadzą dużych grup migrantów w jednym miejscu, ale granicę próbuje atakować wiele mniejszych grup. Zwrócił uwagę, że te ataki otwarcie wspierają białoruscy funkcjonariusze. Zapewnił przy tym, że polskie służby są właściwie przygotowane.

Minister był pytany o warunki, w jakich służbę na granicy pełnią żołnierze Wojska Polskiego. Podkreślił, że są to „warunki dobre, ale poligonowe”.

- „To nie jest hotel, jedzenia w bród. Zjadłem kolację z żołnierzami, rozmawiałem z nimi, warunki są godne, chociaż licząc się z tym, że żołnierze będą tam dłużej zapewniamy im m.in. kontenery mieszkalne, jakie są wykorzystywane przez Wojsko Polskie na misjach. Przygotowujemy się na to, że polska granica będzie wymagało wsparcia Wojska Polskiego przez dłuższy czas”

- powiedział.

Pytany o ataki na żołnierzy i funkcjonariuszy strzegących granicy zaznaczył, że są one marginesem. W większości żołnierze spotykają się ze wsparciem i życzliwością. Zwrócił przy tym uwagę na postawę mieszkańców przygranicznych miejscowości, którzy przynoszą np. domowe wypieki.

Minister skomentował też absurdalne słowa europosłanki Janiny Ochojskiej, która stwierdziła, że „granicy nikt nie atakował”.

- „Zastanawiam się w jakim świecie ta pani żyje, na pewno nie jest to świat rzeczywisty, tylko wirtualny, świat jej wyobrażeń”

- stwierdził.

Odnosząc się do dzisiejszej debaty w Parlamencie Europejskim, który odmówił udziału w niej premierowi Morawieckiemu, szef MON powiedział:

- „Tu mamy do czynienia z ludźmi oderwanymi od rzeczywistości. (…) PE zajmuje się sobą i ideologią, która ma się nijak do naszej rzeczywistości”.

kak/TVP Info, wPolityce.pl

Komentarze (92):

Anonim2021.11.24 14:14
Ochojska jaka ty tłusta jesteś! aleś się utuczyła ! czy też ci gęba spuchła od plucia z nienawiści na Polskę ? czy może dostałaś kamieniem od nachodżcy ?
AAAtomek2021.11.24 14:03
ona żyje w ochoojskim świecie
Anonim2021.11.24 12:30
poszła won stara glupia babo
Bożena2021.11.24 11:28
Lepiej by nic nie mówiła. Wszyscy widzą inaczej, a pani Ochojska usiłuje naśladować dziecko z bajki, Król jest nagi - ale to już nie ta bajka;-)
Euklides II2021.11.24 10:49
żyje w tym świecie do którego należała i należy. To, że mówi po polsku i mieszka w Polsce nie czyni ją Polką. Nie jest taka głupia na jaką wygląda i jak mówi.
Anka2021.11.24 10:20
Ludzie, którzy żyją na nasz koszt powinni przynajmniej reprezentować polskie interesy i nie przynosić Polsce wstydu
Anonim2021.11.24 10:47
Takiej krytyki PISu to się na frondzie nie spodziewałem
Anonim2021.11.24 10:08
Jak można polewać spoconych ludzi którzy tyle wysiłku włożyli aby sforsować polską granicę państwa rzucając kłodami i kamieniami w strażników granicy.
Anonim2021.11.24 9:52
A kogo obchodzi zdanie konusowego czopka? 😁😁😁
PO PRAWDZIWIE POLSKIE, nie NIEMIECKO-SOWIECKIE2021.11.24 9:50
W czasie II Wojny Światowej było PROŚCIEJ. Wrogowie Polski, Polaków i Polskości dla których "POLSKOŚĆ TO NIENORMALNOŚĆ" niech się cieszą, że II Wojna Światowa już się skończyła. BO KOMUNISTYCZNYM-FASZYSTOM , należy przypomnieć. "W czasie okupacji jak ktoś "broniąc własnych interesów i przywilejów zdecydował się godzić w polskie interesy, szkodzić polskiej racji stanu" NIEUCHRONNIE usłyszał, "W IMIENIU POLSKIEGO PAŃSTWA PODZIEMNEGO ZA ZDRADĘ OJCZYZNY JESTEŚ SKAZANY NA KARĘ ŚMIERCI", zdrajcy, konfidenci gestapo, szmalcownicy, donosiciele i oprawcy w czasie bolszewicko-niemieckiej okupacji nie mogli spać spokojnie. Polowali na nich egzekutorzy z Armii Krajowej. Wykonali ponad 3,5 tys. wyroków śmierci, na SKAZANYCH ZDRAJCACH i przestępcach przez PRAWDZIWE POLSKIE SĄDY". Dodam, że na ZDRAJCÓW POLSKI i NARODU POLSKIEGO także POLOWALI uzbrojeni członkowie GWARDII LUDOWEJ, a potem ARMII LUDOWEJ, nie byli z "MOJEJ BAJKI”, ale chwała Im za to, że wykonywali wyroki na ZDRAJCACH POLSKI.
Grizzly2021.11.24 10:01
Jakoś nie bardzo się przykładali, bo na działających w Warszawie ok 3000 aktywnych szmalcowników tylko 10% doczekało się jakiejkolwiek kary.
PO PRAWDZIWIE POLSKIE, nie NIEMIECKO-SOWIECKIE2021.11.24 12:19
Lepiej 10% jak WCALE. Gdyby STALIN nie wymordował prawie wszystkich z KPP (Komunistyczna Partia Polski), to lewica załatwiła by następne z 80 %, ale co mogła zrobić resztka z BOJOWCÓW LEWICY?? PPS i jego zbrojne ramie także POLOWAŁO na SZMALCOWNIKÓW. GL i AL tez kilku NAMIERZYŁO. Ale jak mówiłem dzięki STALINOWI z CCCP-u lewica nie miała KIM walczyć ze SZMALCOWNIKAMI. Tym bardziej, ze zamiast LIKWIDOWAĆ SZMALCOWNIKÓW, to sami z sobą walczyli, (ZABÓJSTWO BRACI MOŁOJCÓW, ZABÓJSTWO MARCELEGO NOWOTKI). Dziękuj STALINOWI, że tak mało udało się ZLIKWIDOWAĆ SZMALCOWNIKÓW.)
admin2021.11.24 9:38
czy wy sobie ludzie nie zdajecie sprawy, że trwa unicestwienie Polski, Ukrainy, i reszty krajów wschodniej Europy. Putin chce decydować o naszym kraju ludzie rozum straciliście , wy chcecie abyśmy byli pod wpływami Rosji. Niemcy dogadały sie z Putinem i rozgrywają Polskę, na litośc Boską co wam się ludzie dzieje z rozumem.
Po 11 ...2021.11.24 9:56
Putin robił wszystko aby wygrał PiS. A oni teraz metodycznie odrywają nas od Europy. Wspierają nacjonalizm i kościół. Wszystko czego potrzebuje Rosja, aby się nami zaopiekować.
Ona żyje w świecie Talmudu2021.11.24 9:07
Więc jedzie po gojach, ile wlezie. I jeszcze dostaje wziątki od wdzięcznych z rasy panów... Żyć, nie umierać.
Anonim2021.11.24 9:53
A PiSdzielski matołek gówno może z tym zrobić...😁😁😁
Pan Błaszczak sie myli2021.11.24 8:53
Ona żyje w BARDZO realnym świecie. Rzekłbym nawet, że w BARDZO materialnym. Musi z czegoś żyć (bo pensja jewro-osła to tylko na waciki), więc za parę srebrników powie wszystko.
Taki jeden2021.11.24 8:24
Zostawcie w spokoju tę wariatkę. Szkoda nerwów. Niech się ugotuje we własnym sosie.
Jacuś2021.11.24 7:44
Ale tej wypasionej na wikcie brukselskim babie nie ma co się tłumaczyć bo i tak nic nie zrozumie. Mózg zarósł tłuszczem, blokada .
A może pani Ochojska2021.11.24 7:37
...zajęłaby się NAJWIĘKSZYM i NAJDŁUŻEJ DZIAŁAJĄCYM OBOZEM KONCENTRACYJNYM na świecie? Nazywa się "Palestyna" i został zorganizowany i wciąż jest prowadzony przez IZRAEL.
waldek2021.11.24 7:27
To prawda. Ale NQTYCHMIAST ZLIKWIDOWAĆ TELEFIZJĘ BIESŁAT ROMASZEWSKIEJ GUZY. NATYCHMIST !
Ochojska robiła pod sorosem2021.11.24 6:57
I tak jej zostało.
Japa2021.11.24 6:35
Kiedy Pani Ochojska zajmowała się " samarytaństwem " ,czasem wątpliwej wartości , bardzo ją szanowałem . Po tych Jej ostatnich " uczynkach " jeszcze bardziej , wbrew innym, ją szanuję . Kapitalny dowód na moje przekonanie , że polityka nie tylko robi z ludzi idiotów , sprzedawczyków , ale też prowadzi do pokazania ich prawdziwej buzi . Takiego głupola, jakiego zrobiła z pani Ochojskiej polityka , nie spotkałem nigdzie . O [przrepraszam ..... Jest ich " mnogo " u totalsow .Inaczej już by jej tam nie było. .
cały szacunek2021.11.24 6:09
spłynął Czajką
Skrzypek na dachu2021.11.24 5:40
Brawo Polska Straz Graniczna . Brawo Wojsko Polskie . Pani Janina to jak taka mila stara babcia , ktora tak bardzo kocha wszystkich ludzi na swiecie ze nie potrafi ani przez chwile przyjac mysl ze granice Polski szturmuja dzisiaj nielegalnie tez terrorysci , bandyci , gwalciciele , nieroby umyslowo chore wypedzone szumowiny wypuszczone z wiezienia z przeroznych izlamskich krajow .
prawdopodobnie2021.11.24 5:20
ona liczy na ubogacenie swego życia przez migrantów
Figo Fago2021.11.24 6:49
Też mi się tak wydaje " Aluzju paniał" Nie zgrzezy a użyje .
Po 11 ... HERTRICH-WOLENSKI...Almagus2021.11.24 4:37
Jak rządzila żydo-tusko-komuna ______________________________________________________________________________________________________ to dla złodziei Św. Mikołaj z komina ________________________________________________________________________________________________ Tusk mordę Polakom zatkał _______________________________________________________________________________________________ Mafia prywatyzacją i ulicą rządziła _____________________________________________________________________________________________________ Sikorski cwaniakom ośmiorniczki podtykał
jest na sterydach - stan zdrowia2021.11.24 4:23
a to działa lepiej jak odlotowy narkotyk - smutne, szkoda babci , na starość czerwononogi
Kolejna noc na wycieraniu dup POLOCHOM PANOM?2021.11.24 4:39
Wycieraj, wycieraj i pomarz o hameryce.
Po 11 ... krzywelustro... JERZY URBAN2021.11.24 4:10
Ballada o pomniku Rycerzy Getta jakich nie było __________________________________________________________________________________________________________ Jedzie żydek, jedzie, ________________________________________________________________________________________________________ jedzie z rabinem w Al. Szucha _______________________________________________________________________________________________________ w jednej ręce ma Talmud _____________________________________________________________________________________________________ i listę żydków do rozpieerducha _____________________________________________________________________________________________________ A dziś przychodzą wycieczki _______________________________________________________________________________________________________ od samego ranka, _____________________________________________________________________________________________________ patrzą na pomnik żydka rycerza jakiego nie było _____________________________________________________________________________________________________ ma żydek mauzoleum a nim szmalcownik jak dawał mu ryło
Po11... mirek_nad_jeziorem..HERTRICH-WOLEŃSKI2021.11.24 3:16
"krzywomordy łgarz został w Europie pariasem. Oto dlaczego nie warto być kaczym ku.tasem.". . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Jakie jest niezbędne wykształcenie by tak wyrażać niezadowolenie? WYSTARCZY się ŻYDEM URODZIĆ! . . . . . . . . Tak! To Kwintet Żydków PATO-HEJTERÓW w składzie: DANIEL PASSENT, HERTRICH-WOLEŃSKI, KRAMSZTYK-HARTMAN, A. MICHNIK i obywatel ZSRR JERZY URBAN. Ich PATOLOGICZNA nienawiść do KK, Polski, Polaków czeka na opis medyczny. Po prostu zgraja CHORYCH SKÖRWYSYNÓW!
Po 11 ...volverener... HERTRICH-WOLEŃSKI,2021.11.24 2:58
"Boją się, że ich zacznie rechrystianizować. Ja bym debila na nich nasłał: kilka groźnych min, potężny pierd i natychmiast by stanęli do pionu." . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Tak! To Kwintet Żydków PATO-HEJTERÓW w składzie: DANIEL PASSENT, HERTRICH-WOLEŃSKI, KRAMSZTYK-HARTMAN, A. MICHNIK i obywatel ZSRR JERZY URBAN. Ich PATOLOGICZNA nienawiść do KK, Polski, Polaków czeka na opis medyczny. Po prostu zgraja CHORYCH SKÖRWYSYNÓW!
PiS nie sprosta kryzysowi2021.11.23 23:58
PiS się rozpada. Już marszałkini Witek molestuje opozycję zwaną „totalną” o współpracę, za to Ziobro z Kowalskim ryją pod Kaczyńskim.
Po 11 ...2021.11.24 0:42
PiS to nie problem. PiS to banda zwykłych cynicznych złodziei. Wkrótce będą siedzieć. Prawdziwy problem jest z ok. 30% polskiego społeczeństwa. Spadkobiercami socjalizmu, populizmu, narodowo-katolickiej ściemy. Niewykształconym, ciemnym, katolickim podkarpackim intelektualnie wyklętym, antyszczepionkowym motłochem. To jest problem. Tu może być potrzebna jakaś repatriacja na wschód, wprost w ciepłe, miłujące, ojczyne, dumne łapki Władimira Władimirowicza. Albo edukacja? Ok, żartowałem.
Wojtek Polak2021.11.23 23:48
Który ksiądz spowiada tę pisowską żenadę?
Po 11 ...2021.11.24 0:02
Ja. It is not an easy job ...
tymczasem poza waszą bańką2021.11.23 23:34
Klimat w PiS jest fatalny, a sytuacja ws. projektu dotyczącym weryfikacji szczepień pracowników grozi rozłamem - donosi Onet, powołując się na informatorów z rządu. "Kukułczym jajem" i polityczną odpowiedzialnością partią władzy chce się podzielić z opozycją. Ale rozmowom z przedstawicielami innych klubów i kół miał być przeciwny nawet Jarosław Kaczyński.
matis892021.11.23 23:27
Błaszczak PIS lewusie jakim prawem na PIS kondonie twarzowym od obcego zniewolenia masz polską flagę ???
observer2021.11.23 23:18
Najgorsze jest to, że takimi wypowiedziami jak Pani Ochojskiej zajmują się politycy a nie lekarze określonych specjalności. Cóż rzec, wyrazy współczucia bo takie się przynależą osobie specjalnej troski.
Po 11 ...2021.11.23 23:30
„Tu mamy do czynienia z ludźmi oderwanymi od rzeczywistości. (…) PE zajmuje się sobą i ideologią, która ma się nijak do naszej rzeczywistości”. To o Ochojskiej. Ochojska gdy miała sześć miesięcy, zachorowała na polio i od tamtej pory wskutek doznanego porażenia pozostaje niepełnosprawna fizycznie. W 1980 została absolwentką astronomii na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Do 1984 pracowała w Pracowni Astrofizyki w Centrum Astronomicznym im. Mikołaja Kopernika Polskiej Akademii Nauk w Toruniu. Jako studentka działała w duszpasterstwie akademickim prowadzonym przez jezuitów w Toruniu. Od końca lat 70. związana z opozycją demokratyczną, współpracowała z niezależną Biblioteką Społeczną Antoniego Stawikowskiego. Przystąpiła do „Solidarności”, po wprowadzeniu stanu wojennego była zaangażowana w dystrybucję wydawnictw drugiego obiegu, a także w działalność lokalnego komitetu zajmującego się pomocą osobom represjonowanym i ich rodzinom. W drugiej połowie 2020 poinformowała, że udało jej się zwalczyć chorobę nowotworową. Tak, ta kobieta jest oderwana od rzeczywistości. Buja w obłokach. No pewnie...
Po 11 ...2021.11.23 23:50
"Najgorsze jest to, że takimi wypowiedziami jak Pani Ochojskiej zajmują się politycy a nie lekarze określonych specjalności" --- no tak, dla katozjebów Ochojska to wariatka. Cóż, ja myślę, że to kolejna, prawdziwa Święta. A wasz upadek moralny prowadzi was wprost do piekła. Nie ma dla was nadziei. Jesteście katozjebami.
Grizzly2021.11.23 23:46
Przestań mundrołkować, trolu, i w dziurę się chowaj po wieczną niepamięć.
Po 11 ...2021.11.24 0:06
Prawda, miłość i dobro zawsze zwycięża. Będę się za ciebie modlił. Nie wszystko stracone. Ciągle masz szansę. Jezus ci wybaczy, tylko, na Boga, uwierz, wiara cię wyzwoli ...
Anonim2021.11.23 23:15
Ks.S.Koczwara - "Do głosu doszła pseudokultura chlewa!" ...................................................... https://www.youtube.com/watch?v=7RZxk-S2j4o
Po 11 ...2021.11.23 23:14
„Tu mamy do czynienia z ludźmi oderwanymi od rzeczywistości. (…) PE zajmuje się sobą i ideologią, która ma się nijak do naszej rzeczywistości”. To o Ochojskiej. Ochojska gdy miała sześć miesięcy, zachorowała na polio i od tamtej pory wskutek doznanego porażenia pozostaje niepełnosprawna fizycznie. W 1980 została absolwentką astronomii na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Do 1984 pracowała w Pracowni Astrofizyki w Centrum Astronomicznym im. Mikołaja Kopernika Polskiej Akademii Nauk w Toruniu. Jako studentka działała w duszpasterstwie akademickim prowadzonym przez jezuitów w Toruniu. Od końca lat 70. związana z opozycją demokratyczną, współpracowała z niezależną Biblioteką Społeczną Antoniego Stawikowskiego. Przystąpiła do „Solidarności”, po wprowadzeniu stanu wojennego była zaangażowana w dystrybucję wydawnictw drugiego obiegu, a także w działalność lokalnego komitetu zajmującego się pomocą osobom represjonowanym i ich rodzinom. W drugiej połowie 2020 poinformowała, że udało jej się zwalczyć chorobę nowotworową. Tak, ta kobieta jest oderwana od rzeczywistości. Buja w obłokach. No pewnie...
Zechciej, ty, zechciej2021.11.23 23:07
takiego (p)osła, którego kiedyś mrówka niosła.
O, bosz2021.11.23 23:02
To Mariusz z „Ucha prezesa”.
spoza UE2021.11.23 22:51
Blokujecie reklamy blokowe na fronda.pl?
Łacina poligonowa2021.11.23 22:41
O, ty kurԝa, chuјu w duрę јebany.
man.of.Stagira2021.11.23 22:35
Do matis89 i lewego podszywa: twoja i jego szyja krzywa.
Wojtek Polak2021.11.23 23:00
Krzywa po łacinie i portugalsku brzmi: curva.
­2021.11.23 22:34
≋4≋0≋4≋ ≋N≋o≋t≋ ≋F≋o≋u≋n≋d≋
matis892021.11.23 22:30
Kupiłem buraki gotowane (450 g) za niecałe 4 zł w Stokrotce.
Roman2021.11.23 22:26
Pani Poseł Ochojska , jak samo nazwisko wskazuje żyje w hoojowym świecie i dobrze ze tak robi. Ona nie rozumie , że niemieccy biurokraci   śmieją się z jej głupoty za kulisami .
Roman2021.11.23 22:25
Pani Poseł Ochojska , jak samo nazwisko wskazuje żyje w ohoojskim świecie i dobrze ze tak robi. Ona nie rozumie , że niemieccy biurokraci   śmieją się z jej głupoty za kulisami .
Alojzy Cedzidło2021.11.23 22:38
Och, Roman, Roman, w czym lepsza była ona? Czy cię zauroczyła jej noga gipsem obłożona? Holeckiej noga w białym gipsie.
Twój Stary2021.11.23 22:22
W jakim świecie żyje Błaszczak i jego psy z MON, że nie przy przetargu na amerykańskie czołgi i samoloty nie wzięli pod uwagę zmian kursów walut, efektem czego będzie nas kosztował jakieś 5 mld złotych więcej niż zakładano? xD
matis892021.11.23 22:17
Ochojska żyje w tym samym świecie co lewacki PIS, PO, PISTVN.... Służą tym samym panom, masonerii i Antychrystowi. Nie przypadkiem Antychryst wywodzi się ze środowiska Ochojskiej, czyli filantropów i humanitaryzmu oraz od masońskiego idola polityków POPIS BONO. I tak samo nie przypadkiem szatanistyczny PIS oficjalnie wspiera cyfrowe państwo bezgotówkowe Antychrysta do Znamienia Bestii i aborcyjne, demoniczne szczepionki Antychrysta od masonerii. Niech szatanistyczny, lewacki PIS nie udaje że ma innych panów od reszty lewactwa. Służycie tym samym panom.
matis892021.11.23 22:16
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
wPolityce.pl ubierana2021.11.23 22:10
poprzez pisowskiego pana. Na grube miliony (dolarów US).
Teofila Zdziebko (w podróży)2021.11.23 22:05
W jakim świecie żyje Grzesik i po co jeszcze tłucze się po sieci, gdy zlikwidował forum i blogi?
Grizzly2021.11.23 22:25
A to straszne, że w miejsce forum https://www.fronda.pl/forum jest 𝟰𝟬𝟰 𝗡𝗼𝘁 𝗙𝗼𝘂𝗻𝗱 nginx/1.21.3 :-[
matis892021.11.23 22:03
Niby żyję, a mnie już nie ma.
matis892021.11.23 22:16
DO LEWACKIEGO PODSZYWA i LEWACKICH TROLOWNI POPIS: Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
Po 11 ...2021.11.23 22:03
W jakim świecie żyje Ochojska? Na pewno nie ma zajadów od robienia laski Kaczorowi.
172.67.211.1662021.11.23 22:02
Fremont, CA — US
Konik makaronik2021.11.23 22:24
Fremont - Nebraska?
W jakim świecie żyje Ochojska?2021.11.23 22:00
Na tym samym co Po 11 ... tylko na innym wózku.
Admin2021.11.23 21:57
Zagryźmy czosnkiem pod tę grypkę. I poprawmy herbatką z lipy i maliny.
Po 11 ...2021.11.23 21:55
W jakim świecie żyje Ochojska? To racja Ochojska nic nie wie o życiu, w przeciwieństwie do Bąkiewicza, którego finansujecie.
admin2021.11.23 22:06
W jakim świecie ty gościu żyjesz w obłąkanym szaleństwie NIENAWIŚCI DO PIS, a nienawiść gubi człowieka. Pani Ochojska zrobi wszystko aby byc drugą kadencję w PE w taki świecie żyjecie zakłamania bo każda z tych osób mieszka w chronionych osiedlach i najlepiej jak to Ochojska by chciał aby katolicy przyjęli tych ludzi, ale nie ona.Sama to powiedziała.
Po 11 ...2021.11.23 22:32
Tak, Ochojska nic nie wie o życiu, w przeciwieństwie do Bąkiewicza, którego finansujecie. Bóg już na was czeka z biletem do ... piekła. Dobro i zło łatwo rozpozna każdy o czystym sercu. Amen.
O lu-li-la, o lu-li-la2021.11.23 21:52
Mariusz już usypia psa.
Teofila Bepkovič2021.11.23 21:47
Mocno przeżywam upadek portalu fronda.pl :-(
W jakim świecie żyje Ochojska?2021.11.23 21:45
Na tym samym co Po 11 ... tylko na innym wózku.
Lolek Kremówka2021.11.23 21:44
»kak« zapewnia LOL-kontent na portalu Grzesika od wtorku do poniedziałku.
Porzucili żony, porzucili2021.11.23 21:42
http://frondel.4ra.pl/viewtopic.php?pid=9#p9
matis892021.11.23 21:41
Ochojska żyje w tym samym świecie co lewacki PIS, PO, PISTVN.... Służą tym samym panom, masonerii i Antychrystowi. Nie przypadkiem Antychryst wywodzi się ze środowiska Ochojskiej, czyli filantropów i humanitaryzmu oraz od masońskiego idola polityków POPIS BONO. I tak samo nie przypadkiem szatanistyczny PIS oficjalnie wspiera cyfrowe państwo bezgotówkowe Antychrysta do Znamienia Bestii i aborcyjne, demoniczne szczepionki Antychrysta od masonerii. Niech szatanistyczny, lewacki PIS nie udaje że ma innych panów od reszty lewactwa. Służycie tym samym panom.
admin2021.11.23 21:39
Te pieniądze z PE dla tej pani sa ważniejsze niż POLSKA, a zbliża się druga kadencja, za wszelką cenę musi tam zostać............... Tak samo zachowuje się Miller i kilku innych
A ile szef MON2021.11.23 21:36
ma żon? I który jego kolega minister zalał się w trupa w pracy dwa tygodnie temu?
Na wiosnę nie będzie już rządu PiS-u2021.11.23 21:35
Na pewno nie w świecie Frodelka Grzesika i wPotylice.pl sióstr Karnowskich.
Alojz2021.11.23 21:32
Rozumiem, że p. Błaszczak wychwalając żołnierzy, którzy przekleństw używali jak przecinków, żyje w świecie rzeczywistym i prawdziwym. Tylko to jest świat wyborców Pis-u. Jest jeszcze inny świat tych, którzy Ewangelię traktują na serio, czytają, myślą, nie pchają się do rządzenia, bo prawdziwą przyjemność znajdują w czymś innym, na przykład w pomaganiu. Są tacy, Panie Błaszczak!
Anonim2021.11.23 21:41
Żołnierz co nie przeklina, jest LGBT!
Katoliku, katoliku2021.11.23 21:56
Żołnierz, co nie przeklina (zwłaszcza kot), jest jak armata, co јebie do tyłu.
alzara_2021.11.23 21:31
Osoby z ciężkimi schorzeniami i kalectwem mają inną filozofię życia i inne kryteria wartości. Po to są renty i inne świadczenia, żeby te osoby nie musiały zatruwać życia innym. Mało który chory jest aniołem. Wyborcy muszą o tym pomyśleć.
Po 11 ...2021.11.23 21:26
Głupcy, Ona stwierdziła, że "rząd potrzebował konfliktu, żeby pokazać jak to broni granicy. Nie trzeba było jej bronić, bo nikt jej nie atakował".
Anonim2021.11.23 21:37
Znaczy jest to samo z grypką? Zablokowali przecież leczenie 2-3 milionom ludzi by dzielnie pokazywac jak zwalczają wirusa.
"bo nikt jej nie atakował"2021.11.23 21:42
https://www.youtube.com/watch?v=4EoAHdwGBvU
Taka prawda2021.11.23 21:21
A który pizdolec rzyje w czasie rzeczywistym ..?? nie widzą drożyzny mega inflacji zubożenia kraju ??? oderwana od rzeczywistości banda sługusów żydowskich , ich mocodawcy siedzą na pustyni i new yorku a oni umiejętnie mydlą sztucznymi problemami ludziom oczy ..
Taka prawda2021.11.23 21:29
A który POyebiec rzyje w czasie rzeczywistym ..?? nie widzą ,ze nikt na nich nie zwraca uwagi ??? oderwana od rzeczywistości banda sługusów żydowskich , ich mocodawcy siedzą na pustyni i new yorku a oni umiejętnie mydlą sztucznymi problemami ludziom oczy ..
Pali się? Szkoda że nie katedra.2021.11.23 21:20
Ależ was to boli że Makrela i Makrą przywalili wam z plaskacza i ucięli temat na którym chcieliście budować wasze #muremzamundurem.