W czwartek kolejna pikieta w obronie prof. Chazana - zdjęcie
29.10.14, 15:35Jeden z wieców poparcia dla prof. Bogdana Chazana (fot. archiwum)

W czwartek kolejna pikieta w obronie prof. Chazana

5

Serdecznie zapraszamy w najbliższy czwartek 30 października o godz. 13.oo na pikietę pacjentek i wszystkich ludzi dobrej sprzeciwiających się zwolnieniu Profesora Bogdana Chazana z pracy i funkcji Dyrektora Szpitala Św. Rodziny w Warszawie. Pikieta odbędzie się przed bramą Ratusza w Warszawie.

Ratusz i media dziś już milczą na temat niesprawiedliwej nagonki na Prof. Bogdana Chazana i wyrzucenia go z pracy. Nie możemy pozwolić by niesprawiedliwość jaka spotkała tego oddanego pacjentkom lekarza pozostała bez naszej reakcji i zdecydowanego sprzeciwu.

Przychodząc pod Ratusz upominamy się także o moralność w życiu publicznym oraz o dobre imię prof. Chazana, lekarza cenionego i nagradzanego poza granicami naszego kraju, w Warszawie zaś wyrzuconego z pracy na bruk..

Zachęcamy wszystkich ludzi dobrej woli do udziału w pikiecie.

Kinga Małecka-Prybyło/Stopaborcji.pl

Komentarze (5):

anonim2014.10.29 16:13
Hanka powinna za to zwolnienie beknąć albo dostać w ryjka
anonim2014.10.29 17:23
Z tego względu przestali się tą kwestią zajmować ponieważ zadanie zostało wykonane afera taśmowa przestała budzić widowni zainteresowanie a nagrani dalej pełnią funkcję rządowe i pobierają wynagrodzenia za liczne przewały.
anonim2014.10.29 17:25
Zanim cymbale nazwiesz profesora Chazana mordercą to on w odróżnieniu od was stara się naprawić swe występki jakie uczynił będąc ateistą to tobie gamoniu bardziej przysługuje miano zwyrodnialca i szumowiny!
anonim2014.10.29 18:05
@Bohater_K ""on w odróżnieniu od was stara się naprawić swe występki". Takie tam wystepki, aborcja setek dzieci." No właśnie to pokazuje, że nawet obrońcy nienarodzonych nie traktują tego poważnie.
anonim2014.10.29 19:22
Jaruzelski przed śmiercią zwyczajnie się przestraszył i znające jego dokonania pewnie chciał sobie zapewnić jedną spowiedzią nie spełniające podstawowego warunku szczery żal za grzechy i mocne postanowienie poprawy. Zawyżasz liczbę zabitych dzieci które niestety profesor Chazan będąc pod wpływem ateizmu pozbawiał życia bo sądził że to tylko bezkształtny zlepek komórek jaki można ot tak sobie zgładzić.