Ukraińscy dyplomaci oddali hołd ofiarom katastrofy w Smoleńsku - zdjęcie
13.04.20, 10:40Fot. Piotr Drabik via Flickr, CC BY 2.0

Ukraińscy dyplomaci oddali hołd ofiarom katastrofy w Smoleńsku

3

W związku z 10. rocznicą katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem hołd ofiarom tej tragedii złożyli byli ministrowie spraw zagranicznych Ukrainy Wasyl Bodnar i Wadim Pristajko oraz ambasador Ukrainy w Polsce Andrij Deszczyca.

Wadim Pristajko, oprócz wyrazów współczucia, podkreślił znaczenie tej tragedii w obecnych relacjach polsko-rosyjskich.

Dzisiaj dzielimy ból wielkiej straty Polaków i pamiętamy o tych, którzy zginęli w katastrofie smoleńskiej. 10 lat minęło, ale kluczowe pytania dotyczące tej tragedii pozostają bez odpowiedzi. Niszczycielskie. To jeszcze jedna „ciemna strona” w stosunkach polsko-rosyjskich” – napisał.

Z kolei Wasyl Bodnar napisał: „Dziś przypada 10. rocznica śmierci Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego, jego żony i kilkudziesięciu przedstawicieli władz, żołnierzy, społeczeństwa i duchowieństwa polskiego podczas katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem.

Wieczna pamięć dla nich!”.

Okolicznościowy wpis zamieścił na Twitterze również Ambasador Ukrainy w Polsce Andrij Deszczyca.

Kresy24.pl

Komentarze (3):

O.Oblat2020.04.14 4:43
Frondo,nic o banderowcach ?
violencja2020.04.13 20:28
Maria i Lech Kaczyńscy oraz ich córka Marta oraz brat Jarosław są/byli za aborcją https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/56,114944,20770791,ty-czarownico-ja-ci-dam-co-o-aborcji-mowili-politycy-pis.html I Marta żona trzech mężów https://www.newsweek.pl/polska/zaostrzenie-prawa-aborcyjnego-marta-kaczynska-o-aborcji/vrhq7d9
Sex Randki Online2020.04.13 12:04
Cześć kotku, szukasz seksu, przelotnej znajomości lub związku? Nie czekaj tylko dołącz do nas na http://www.xlove.com.pl Tysiące samotnych kobiet czeka aż wreszcie ktoś zrobi krok w ich kierunku! Specjalny lokalizator pomoże Ci znaleźć Twoją kobietę w zasięgu co do 10km Nie daj im czekać tylko dołącz już dziś!