Ujawniono nową skandaliczną wypowiedź Grossa o Polakach - zdjęcie
24.02.19, 20:50

Ujawniono nową skandaliczną wypowiedź Grossa o Polakach

28

Według Jana Tomasza Grossa nawet połowa Żydów na wschodzie Europy mogła nie zostać zamordowana w niemieckich obozach zagłady, ale ,,być może'' zginęła ,,na miejscu''. Według tego żydowskiego historyka Żydzi zabijani byli we wsiach i miastach, gdzie mieszkali. Takie sądy Gross zaprezentować miał podczas konferencji w Paryżu. Napisał o tym na Facebooku Instytut Pileckiego. 

Gross miał powiedzieć dosłownie:

„Wiedzą Państwo: Fakt, który jest całkowicie nieoczekiwany i zadziwiający, jak mi się wydaje, dla opinii publicznej na Zachodzie to to, że Zagłada na Wschodzie została przeprowadzona w sposób zasadniczo różny. Połowa, być może, wszystkich zamordowanych Żydów, została zamordowana in situ, sur place, a nie w obozach Zagłady. Zabijani byli we wsiach i miasteczkach, gdzie mieszkali, albo zostali przesiedleni do … wszędzie, na całkowitym widoku dla ludności miejscowej. I to nie jest fakt tylko w Polsce, na Ukrainie, na Litwie, Białorusi, w Rosji … Tak więc, znajomość faktów, [DWA-TRZY NIECZYTELNE SŁOWA] uczestnictwo w ten sposób lub w inny w procesie eksterminacji ludności żydowskiej, która została zorganizowana przez Niemców, odcisnęła piętno wiedzy wśród ludności lokalnej w sposób całkowicie różny od tego, jak to miało miejsce tutaj, we Francji, w Holandii, w [NIECZYTELNE JEDNO SŁOWO]”

"Vous savez: Le fait qui est complètement inattendu et surprenant, il me semble, pour le public dans l’Ouest c’est que la Shoah dans l’Est fut conduite d’une manière essentiellement différente: La moitié, peut-être, de tous les Juifs túes, ont été tués in situ, sur place, pas dans les camps d’extermination. Ils étaitent tués dans les villages où ils vivaient, ou ils ont été déplacés dans ... partout, en pleine vue de la population locale. Et c’est le fait pas seulement en Pologne, en Ukraine, Lithuanie, en Biélorusie, en Russie… Alors, la connaissance des faits, que [NIECZYTELNE DWA-TRZY SŁOWA] la participation d’une manière ou d’autre dans le processus de l’extermination de la population juive, qui fut organisée par les allemands, a inscrit le savoir dans la population locale dans d’une manière complètement différente qui ça s’est passé ici, en France, en Hollande, en [NIECZYTELNE JEDNO SŁOWO] " 

 

To już kolejny podobny głos z paryskiej konferencji. Wcześniej media informowały o innych skandalicznych wypowiedziach Grossa, a także Jana Grabowskiego i Jana Leociaka. Po prostu skoordynowany żydowski atak na Polaków...

bb/facebook

Komentarze (28):

qqaw2019.08.4 7:29
nie ma określenia na tego c...a
aleks2019.02.25 19:24
Nie będzie bydło żydowskie pluć Polakom w twarz. Wy debile ze Srondy zmiencie sposów logowania do pisania komentarzy
PAN PROKURATOR2019.02.25 15:21
GROSS ZGWAŁCIŁ WIECEJ DZIECI NIZ WSZYSCY RABINI RAZEM WZIECI
...2019.02.25 13:56
EXTORTION OF HEIRLESS PROPERTY, czyli "wyłudzenie mienia bez spadkowego" - Używajcie prawidłowego określenia.
ZERR02019.02.25 11:20
Żydzi bywali zabijani tylko w tych miejscowościach, gdzie wyjątkowo okrutnie współpracowali z bolszewikami, gdzie byli winni wymordowania setek i tysięcy ludzi, polskich matek z dziećmi. Było takich miejsc zaledwie kilka i nie były to żadne wielkie pogromy. Od lat grosopodobni szukają i węszą, i co wywęszyli? Nic nie wywęszyli. W desperacji musieli sfabrykować "jedwabne"
Marian2019.02.25 8:08
Nawet 1,5 mln. Polakow mogli wymordowac zydzi pomagajac sowietom w ich deportacji na syberie
west2019.02.25 7:16
To widać, że Niemcy w obozach koncentracyjnych ewidencje wysysali z pana Grossowego palca. Z drugiej zaś strony, może by tak na poparcie tez " być może" tak na początek Jedwabne rzetelnie przekopać ?
wers2019.02.25 6:56
Gros się na głowie jeży, co on pisze?
Franek Zar\304\231ba2019.02.24 23:42
Mnie to zastanawia, jak człowiek może się zeszmacić. Gross to półgoj i półżyd wg. naszego myślenia. Jego matka była Polką, a ojca z pogromu uratowali Polacy, i gdyby nie te drobiazgi to ta kanalia by nigdy nie zaistniała. Rozumiał bym jego postawę, gdyby było odwrotnie, b o wówczas miał by prawo do mina Żyda. Dla tych scyzorykiem chrzczonych i tak Jan Gros jest nędznym gojem (obcym), choćby nie wiem jak się starał. Zatem para w gwizdek. No i jeszcze jedno ta kanalia nie jest i nigdy nie była historykiem tylko socjologiem, a jego wypociny nie warte są funta kłaków, bo oparte na kłamstwach i ubeckich tezach.
ada2019.02.24 23:03
Fronda , co wy macie za licznki ( lapka w dol , lapka w gore ) , ze jeden gosc ponabijal je do oporu ? Jesli nie jestescie w stanie opanowac tego problem , to lepiej to skasowac .
Stanislaw znad Dunajca2019.02.25 6:00
Słusznie zauważasz. Dziwne te łapki w dół na tym portalu!
ada2019.02.24 22:57
Proponuje aby te rewelacje naukowe Grossa podeslac prezydentowi Dudzie . On lubi takie kawalki o antysemityzmie Polakow - bedzie mial co cytowac . Nawet Haaretz go za to chwalil . No, i czywiscie nie zapomniec o przyjaciolach Grossa ze ZNAKu … .
Alojzy Cedzidło2019.02.24 22:15
I co się dziwić , Pracowaliśmy na te ,,sukcesy " 70 lat . Nietolerancja , antysemityzm tępione były lepiej niż zwykłe draństwa , złodziejstwa . A naród wybrany , poprzebierany w polskie szatki i nazwiska susyłać, robił co chciał . Teraz odrobina prawdy wywołała tornado kłamstw . A my niestety tylko noty możemy wysyłać A 447 wisi jak miecz ....
Jack Em2019.02.24 22:04
Zamknijcie dziada w pier dlu albo wyślijcie za nim list gończy chyba , że jak zwykle ciapowaty PiS potrafi tylko jątrzyć tematem i nic więcej nie może. Rozdawać nie swoją kasę potrafią a załatwić prostej sprawy nie potrafią !
Alojzy Cedzidło2019.02.24 22:24
Ciekawe rozumowanie . Nie bardzo rozumie jak zrealizować tą cenną propozycję , w sytuacji kiedy nie tak dawno zapraszali go do Polski na odczyty . a tych co im się to nie podobało , za szmaty wyrzucili z sali ( uczelni)
Jack Em2019.02.24 23:39
No właśnie pier doły nie rząd i prawo w Polsce
Alojzy Cedzidło2019.02.24 23:43
No właśnie ... a który t o , ktory ? Ten do 2015 czy ten po .
Jack Em2019.02.25 0:13
A kolego ten PO mniej kradnie od tych przed ... po 2015 mamy katar ze świerzbem a przed mieliśmy raka z przerzutami .. Teraz są ciapy i pier doły a bylły kur... y złodzieje i mordercy ... wiesz ?
Alojzy Cedzidło2019.02.25 15:34
Teraz wiem . I prawie się zgadzam . Żałuję tylko bardzo ,że jest nas tak mało . Bo widzisz ,Sz. ,,Jack Em " te ,,były" , mają za sobą Brukselę , Niemcy , Francję a może i Wałodię .
Majestic2019.02.24 21:53
Pewnie Niemcy przyszli z pomocą dla Żydów uciśnionych przez Polaków, gdyby nie interwencja Niemców w postaci Obozów, to Zydów wymordowano na ulicach do nogi.
Alojzy Cedzidło2019.02.24 22:04
Tez tak myślę . Podobno Natanjachu , ma zamiar ,jak wygra wybory postawić Hitlerowi pomnik .
jan lesiak2019.02.24 21:32
Francuzi, po wyzwoleniu ich przez żołnierzy koalicji bryt/am,dokonywali w 1945 i później , samosądów na wszelkiej maści donosicieli ,szmalcownikow . a tam okupacja hitlerowska miała lagodny wymiar. W okupowanej Polsce AK likwidowało takich na bieżąco.Ci ,,profesorowie od nienawiści" chcą, swym działaniem ,zastraszyć i zagnać do obory Polski Naród.
Stanislaw znad Dunajca2019.02.24 21:27
Jeśli Grossowi i Stachuwi potrzeba, to ponownie podaję swoje informacje: A przy okazji: Czy policja granatowa w czasie wojny była polską? Miała polską centralę? Problem żydowski w Polsce nie jest mi bardzo obcy. W jednym z badań genetycznych wskazano mi blisko tysiąc krewnych, a wśród nich dwóch Żydów amerykanskich. Są nawet dość blisko ze mną spokrewnieni. Noszą nazwiska mojego dziadka. Spotkałem się z jednym z nich. . Ale także w inny sposób zetknąłem się z problemem Żydów. Moja matka nieregularnie pracowała w Sączu u człowieka polskiego wczesnego podziemia,S.N, którego żona miała zwyczaj, rękami mojej Mamy, posyłać po bochenku chleba pod ogrodzenie sądeckiego getta, by przerzucić żebrzącym tam żydowskim dzieciom. Kiedyś została przez Niemca zauważona, powalonana ziemię i skopana, a była w ciąży z moim bratem... . Ojciec mój często pracował u gospodarza biznesmena, który u siebie w tej samej pracy „przechowywał” kilku Żydów: otrzymał od władz polskich wyróżnienie. . Wykryłem nadto i upubliczniłem także związaną z Żydami tragedię w mojej okolicy: dworski gajowy, Michał W., przechowywał u siebie na leśniczówce Żyda. Niemcy podpalili mu dom i jego samego własnoręcznie kolbami wpychając go do ognia, żywcem spalili (Żyd został zastrzelony w ogrodzie trakcie ucieczki z tego domu). Odnotował to w swoich książkach także slynny W. Bartoszewski, a nadto upamiętniono ofiarę Michała Wójcika tablicą w tzw. Kaplicy Pamięci w Toruniu. . Dlatego mogło mnie piekielnie zaboleć, gdy syn tegoż Żyda i krewny kilku zamordowanych przez Niemców przy budowie drogi do zapory Czchów, Izak, mimo że poznał prawdę i sam doznał ode mnie wydatnej pomocy, zmontował oskarżenie do sądu Yad Washem na eksterminację jego rodziny przez ponoć mieszkańców wioski! I dlaczego, poznawszy już prawdę, nie zdołał przed śmiercią wycofać oskarżenia sądowego? Tę niesprawiedliwość musiałem upublicznić. Ale po co było mu organizowanie tej nagonki? To zagadka… chyba dla Żydów! Ale czy oni odpowiedzą?
jan lesiak2019.02.24 21:46
Stanisławie znad Dunajca, tak ich Bóg doświadcza ; bo zabili , rękoma okupanta rzymskiego, Jezusa,i którego szkalowali po Jego śmierci , Widzisz tu ,że mają odwiecznie doświadczenie w pokrętnym działaniu.
Anonim tel. 645 5662019.02.24 21:16
No widzisz Duda, jak byś nie uwalił ustawy IPN to tego gada, grossa anty-polaka można by było aresztować.
ZERR02019.02.24 21:53
nie po to duda ma żonę, aby nie uwalał niedogodnych ustaw
Stachu2019.02.24 21:14
Jeśli byli zabijani przez granatowych i przez strażaków z OSP to chyba logiczne, że działo się to poza obozami zagłady.
ZERR02019.02.24 21:37
Nie byli zabijani przez granatowa policję ani tym bardziej straz pożarną. Bełkot o jakims tam getcie które jak łżesz wymordowała granatowa policja możesz sobie wsadzić w otwór dolny tylny, bo każdy normalny człowiek wie, że procesy i pokazówki z lat stalinizmu były czystym oszustwem. Skomunizowani żydzi mordowali Polaków i nie cofali się przed niczym w kłamstwie i zbrodni. Oskarżenia o współpracę z niemcami to zgrana płyta w bełkocie komunistycznych i twoich kłamstw.