Ujawniono nagranie z chwil po ataku na Adamowicza - zdjęcie
14.01.20, 11:48

Ujawniono nagranie z chwil po ataku na Adamowicza

30

W ubiegłym roku w wyniku ataku nożownika zginął prezydent Gdańska Paweł Adamowicz. „Fakty” TVN  ujawniły nagranie z chwil po ataku na prezydenta. Widzimy, jak kilkadziesiąt sekund po napaści Adamowicz jest  jeszcze przytomny.

 

13 stycznia 2019 r., podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Paweł Adamowicz podczas finału WOŚP w Gdańsku, został zaatakowany nożem przez Stefana W. Zmarł w szpitalu następnego dnia.

 

Wczoraj "Fakty" TVN opublikowały  nagranie, które zostały zarejestrowane tuż po ataku na prezydenta Gdańska. Jak informuje TVN, materiał został opublikowany za zgodą rodziny Pawła Adamowicza.

 

 

 

Komentarze (30):

Ala 2020.01.15 20:22
Polacy doskonale pamiętają jak rok temu zostało odpalone(hm) "światełko" owsiakowe w Gdańsku - a było dokładnie tak :( opis tego przytoczę cytatem z "Kontrowersji" ) cyt. " /.../ Na scenie w Gdańsku polała się krew, a w studio w Warszawie radośnie podskakiwał „dyrygent” największej „charytatywnej orkiestry”. Opowiadał dowcipy, podawał numer konta, zapraszał na licytację, tańczył na scenie i... W przerwie radosnej zabawy organizator zwołał konferencję, na której za tragedię obarczył Barbarę Pielę, autorkę satyrycznego filmiku o Owsiaku, Telewizję Polską i oczywiście wrogi obóz polityczny. Wszystkim dookoła Owsiak zarzucił sianie nienawiści, odwołał się do faszyzmu, nazizmu, antysemityzmu i… potem poszedł dalej tańczyć i zarabiać". /M.K./
Władysław2020.01.15 18:59
pokażcie zdjęcie Adamowicza w trumnie
Jan Radziszewski2020.01.15 9:44
Pouczenia Pana Jezusa i Orędzia dla Polski, Kościoła, świata czwartek, 17 stycznia 2019 16 I dokończenie - Zmyłka złego, 17 I 2019 Jeszcze o inscenizacji śmierci Adamowicza i rzeczach związanych. Chandra. A jakbym pojechał do Gdańska i otworzył tę trumnę? - Przede wszystkim byś jej, dziecko, nie otworzył bo to jest tak zrobione by jej nie otworzyć, bo i przecież wieko mogłoby spaść nawet przypadkiem, lub też zupełnym zdarzeniem losu trumna przewrócić się na ziemię. Musi więc być dobrze zabezpieczona aby uniknąć takiej niespodzianki. A potem, jak wiesz dziecko, kremacja. Siłą i wywoływaniem zgorszenia publicznego nie wygra. Bo faktu śmierci nie ma, jest satanistyczny cyrk, lecz fakt jest dla ludzi, zatem jest zgorszenie. Wiem dziecko, że żartujesz. Cóż, poczucie bezsilności. Ja też byłem na Ziemi bezsilny, chociaż byłem Bogiem, lecz miałem ograniczenia człowieka. - Tak, nie trzeba otwierania trumny. Wystarczy to co zarejestrowały kamery. Zresztą mogliby i dać szklane wieko i dać woskową kukłę, jaki problem. - Lecz tego nie robią. Trumna ma być zamknięta aby społeczeństwo przyzwyczaiło się do kłamstwa i wiele nie żądało. Lecz czas jest krótki. Krótki dla tych, którzy walczą z Bogiem. A Adamowicz walczył z Bogiem. Ja każdemu chcę podać rękę. Lecz musi uznać swe winy i przyjąć pokutę. - To wygląda jednak, Panie Jezu, na walkę agentur. Oto tzw. stronnictwo pruskie uruchomiło swoją agenturę, aby wracać do władzy kontra PiS. - Obie formacje szkodzą Polsce, chociaż w inny sposób, z czego bardziej wroga jest ta z której wywodził się niedoszły nieboszczyk. Ale każdy chce władzy, choćby iluzorycznej. Jest to też to co nazywacie korytem i słusznie bo wielu ludzi jest jak świnie. Pouczenia Pana Jezusa i Orędzia dla Polski, Kościoła, świata niedziela, 20 stycznia 2019 18- 21 ( po północy) I 2019 Tak dziecko, to był mord satanistyczny [ śmierć dziewczynek w Koszalinie], który niewinną krwią miał podlać operację fałszywej flagi, fikcyjny zamach na prezydenta Gdańska – Adamowicza Poniedziałek 21 stycznia 2019 24:00 Zapisz dziecko - Podtrzymujesz swoje zdanie w sprawie dziewczynek z Koszalina? (: smutny uśmiech Pana Jezusa). - Tak Panie Jezu. Podtrzymuję. - Tak dziecko, to był mord satanistyczny, który niewinną krwią miał podlać operację fałszywej flagi, fikcyjny zamach na prezydenta Gdańska – Adamowicza. - Dziękuję, Panie Jezu.
Jan Radziszewski2020.01.15 9:25
@robaczku - twoja głupota samego dna głupoty sięga ale, powiedz który żyd jest żydem mądrym? co z tego że teraz Adamowicz żyje na dobrej stopie w USA korzystając z ukradzionej w Polsce mamony tj złodziejskiej mamony Pouczenia Pana Jezusa i Orędzia dla Polski, Kościoła, świata .. wtorek, 15 stycznia 2019 15 i 16 I (po północy) 2018 Pewne upomnienie dla S. i M. Krajskich i innych/ - Tak dziecko, to kolejna inscenizacja. +++ Prezydent Adamowicz nie został zabity. ale nie dalej jak 8 lat diabły jego duszyczkę zabiorą z tego świata i ani On ani jego połowica i kochanica obecna Prezydent ani jego troje dzieci nie będą żyli w błogosławionej erze Ducha św. Pan 25.09 br Działanie syna zatracenia, Antychrysta zakończy ostatni bój i walka ze Świętym Michałem Archaniołem. Aniołowie, wykonawcy Sprawiedliwego Gniewu Bożego uruchomią cztery żywioły ziemi, która pochłaniać będzie miliardy istnień. Z tych, którzy będą ginąć w tym czasie nie będzie nikt wysłuchany, bo nie odwrócą się od zła, które czynią. Na 1 000 000 (milion) ludzi zginie około 989 954, a zostanie 10 046. /ci tylko przeżyją Trzy dni ciemności Łk 17.26-30) Z tych co umrą, do piekła pójdzie 743 521 osób, bo nie będzie nikogo, kto będzie chciał ich ratować, /tj ok 3/4/ reszta, czyli 246 433 na milion trafi do czyśćca.
Olo2020.01.15 8:40
Z potencjalnego oszusta złodzieja i łapówkarza zrobili prawie świętego !
Ryszard Olejniczak2020.01.15 5:49
To jakim człowiekiem był Adamowicz to odrębna zupełnie sprawa. Padł ofiarą nieprawdopodobnej zbrodni. Ta zbrodnia ujawniła absolutną znieczulicę żądnego igrzysk tłumu.Ktoś popełnił zbrodnię wykorzystując innego pozostawionego bez koniecznej pomocy człowieka jako narzędzie. A w tle "wielka" dobroczynność.Gdzie my żyjemy?
no dlaczego? 2020.01.14 17:30
a dlaczego w materiale TVN nie było nic jak TVN, GW, newsweek, onet czy gazeta izraelska, tuż przed wyborami samorządowymi szczuli na Adamowicza, gdy się okazało że będzie startował jako kandydat niezależny i w Gdańsku będzie odbierał głosy młodemu Bolkowi Wałęsie???
celnik2020.01.14 16:41
Dlaczego z przestępcy media i kościół robią świętego i prowadzą jego kanonizację? Może mu jeszcze wybudują mauzoleum jak Leninowi? Kiedy niezależna prokuratura zajmie się przekrętami finasowymi tej rodzinki? Czy morderstwo szefa mafii zwalnia żonkę wesołą wdówkę, nawet hdy uciekła do brukselki od odpowiedzialności karnej?
Ll2020.01.14 16:09
Jak MIŁO. JEDNEGO MNIEJ. ZWYKŁY POLAK, który żyje w tym syfie, to BOHATER!! PCHŁY POLSKĘ OBSIADŁY!!
m\\\\305\\\\202otek2020.01.14 14:39
Należy natychmiast przyjrzeć się ojcom chrzestnym AMBER GOLD . Co wiedział pan Prezydent i co nie mogło wyjść na jaw? Kim jest zleceniodawca, że się tak bardzo bał ? Myślę, że pajac nie był sam. To byłoby zbyt proste !
Jan Radziszewski2020.01.15 9:30
to była Inscenizacja mordu a nie mord Teraz Adamowicz żyje w USA oczywiście na dobrej stopie korzystając z ukradzionej w Polsce mamony
JS2020.01.14 14:26
A p. Adamowicz pewnie dobrze się bawi oglądając przed telewizorem uroczystości na cześć jego wielkiej śmierci, która Owsiak nazwał incydentem, żona ledwo łzę uroniła, w ogóle mało kto był tym wstrząśnięty. Pozdrawiam
Sebastian Lorenc2020.01.14 16:08
Podłość ludzka nie zna granic. Kolejny, który zawiódł się, że nikt na pogrzebie nie mdlał,nie szlochał na całe gardło i nie rzucał się na trumnę. I te chore teorie spiskowe.
JS2020.01.14 16:46
Nie wiesz wielu rzeczy, które miały miejsce w czasie tego zdarzenia. Nie jestem podły ale szukam prawdy a ta została zakamuflowana w tym dramatycznie wyglądającym wydarzeniu. A ludzie stali i się na to patrzyli zamiast wpaść w panikę, obezwładnić napastnika, któremu dali jeszcze mikrofon. Zapomnieli chyba jeszcze dać ciepłej herbatki na scenie dla otuchy. Pozdr.
Sebastian Lorenc2020.01.14 16:50
Ludzie nie do końca wiedzieli co sie dzieje, nie było widać noża, było głośno, z tego co mówili po fakcie, niektórzy myśleli, że to jakiś zamierzony efekt, że element występu. Wiem natomiast(niestety), że łzy po stracie bliskiej osoby przychodzą czasem długo po pogrzebie, w ciszy, w nocy, kiedy nikt nie widzi i nie słyszy.
jestem cyborgiem a12020.01.14 14:21
3, 2,1, start na judzenie szkalowanie jad pisuarow nic was pisowskie trepy nie nauczylo mord polityczny , obecnie z mordercy zrobiono wariata . tak sie robi putinowskim panstwie ,wasz wzor do nasladowanie ,
Anonim 2020.01.15 7:55
Ale za wariata był jeszcze ( już) leczony za rządów PO przecież.
PolakNieLeming2020.01.14 14:18
Nie róbcie świętego z kogoś ,kto na to ze wszech miar nie zasługuje ! Adamowicz to jedna z wielu ofiar szaleńców i nie ma tu nad czym biadolić. Gdyby nie jego śmierć razem z żoną miałby poważne kłopoty w sądach. To cała jego świętość. Poza tym nie znałem bardziej antypolskiego prezydenta miasta niż on. Prędzej dla Niemców (podobnie jak Tusk) mógłby zostać świętym, ale na pewno nie dla Polaków.
robaczek 2.02020.01.14 14:26
ale pierdzielisz!!!! to gdzie te zarzuty? bo podobno zona tez uwiklana byla!! a teraz nie ma dowodów? --> moze jednak sami wyciagniecie wnioski? o tym dzialaniu w interesie innego Państwa........ misiek, zastanow sie kto teraz dziala w interesie Rosji destabilizująć UE? a ile na tym ugralismy!!!!!!!!!! KUR.... nic!!!!! aa przepraszam. "wstalismy z kolan"!!!!!! I PADLISMY NA RYJ I TAK LEZYMY I KRZYCZYMY ZE NAM SIE NALEZY !!!!!! oj ludzie !!! malutcy ludzie!!! tylko Polski szkoda
PolakNieLeming2020.01.14 14:55
Spadaj sprzedawczyku, tam, gdzie twoje zawszone miejsce. Do budy !
robaczek 2.02020.01.14 15:18
kolejny argument!!!! misiek !!!!! ty to potrafisz dyskutowac!!! ;] taki zapluty zgorzknialy dziadek w kaszkiecie jestes? ;] bo tak cie jakos widze ;] z rodziny "radia ma ry_ja" ?
robaczek 2.02020.01.14 14:17
uuuuuu a widze ze tutaj cisza wsrod "CHRZESCIJAN" co wstyd?? i slusznie!!! zastanowcie sie chociaz przez chwile co z wami zrobil Jarus. Wszystkie wasze najgorsze strony wyciągnął i przekonał ze trzeba byc dumnmym z bycia warcholem!!!! BRAWO WY!!!! getta jeszcze zacznijcie tworzyc dla tych ktorzy nie z wami OJ LUDZIE LUDZIE!!!!! w imie czego? bo tera my?????
Marycha2020.01.14 15:00
Chrześcijanie chyba wolą się nie wypowiadać jak czytają takie bzdury które wypisujesz robaczek,na prawdę myślisz że się wstydzimy nie mamy czego! Jeśli już ruszyłeś Owsiaka to jemu powinno być wstyd że zabezpieczył WOŚP nieletnimi,i z czym ty do ludzi?
robaczek 2.02020.01.14 15:16
argument z dup..... . kto zabezpieczal dni mlodzierzy? ;] skad inąd do tej pory nikt nie zaplacil za przygotowanie terenu ;] kosciol twierdzi ze nie ma z tym nic wspolnego ;] plujcie, obrazajcie, zabijcie!!" bo tera wy!!! bo tera nasza kolej!!! bo sonsiad juz nakradl to tera my!!!" prawda? no tak tak prawda boli. z nauka jezusa wasze zycie nie ma nic wspolnego. i wy to wiecie. boga uzywacie tylko jako palki na przeciwników. zyjecie w takim zaklamaniu ze juz sami przed soba nie jestescie w stanie prawdy powiedziec. i to jest najbardziej tragiczne. dziadki i babcie. dajcie juz sobiue spokoj. to nie wy bedziecie zyc w tym swiecie ktory zjeb____aliscie. w imie czego? bo nowego swiata nie rozumiecie bo wam odjechali ? bo wam sie nie podoba wolnoisc mlodych? bo wam sie postep nie podoba? a iddzie w ch....... to juz nie wasz swiat!!!! wsyd ludziska! w imie czego? zgorzknienia? zeby tera pokazac "sonsiadowi" ze to wasi tera zadza i wy tera bedziecie miec kase!! miski,, ,nie bedziecie. ;] robia was w ch.... a wy jeszcze usmiechnieci i bronicie. eh .,.,.. tylko Polski szkoda!
Karol2020.01.14 19:35
Moze to ty robaku stales u owsika w ochronie tej imprezy ?! Taki fiu,fiu jestes, do chrzescijan, bo wiesz ze sa tolerancyjni, moze zaczniesz pluc na Arabow albo na Zydkow, czy cykorujesz, ze cie namierza i bedzie lomot ?!
Thomas2020.01.14 22:07
Idź się przespać i nie ćpaj aż tyle.
Jan Radziszewski2020.01.15 9:11
robaczku twoja głupota samego dna głupoty sięga ale, powiedz który żyd jest żydem mądrym? co z tego że teraz Adamowicz żyje na dobrej stopie w USA korzystając z ukradzionej w Polsce mamony tj złodziejskiej mamony ale nie dalej jak 8 lat diabły jego duszyczkę zabiorą z tego świata i ani On ani jego połowica i kochanica obecna Prezydent ani jego troje dzieci nie będą żyli w błogosławionej erze Ducha św. Pan 25.09 br Działanie syna zatracenia, Antychrysta zakończy ostatni bój i walka ze Świętym Michałem Archaniołem. Aniołowie, wykonawcy Sprawiedliwego Gniewu Bożego uruchomią cztery żywioły ziemi, która pochłaniać będzie miliardy istnień. Z tych, którzy będą ginąć w tym czasie nie będzie nikt wysłuchany, bo nie odwrócą się od zła, które czynią. Na 1 000 000 (milion) ludzi zginie około 989 954, a zostanie 10 046. /ci tylko przeżyją Trzy dni ciemności Łk 17.26-30) Z tych co umrą, do piekła pójdzie 743 521 osób, bo nie będzie nikogo, kto będzie chciał ich ratować, /tj ok 3/4/ reszta, czyli 246 433 na milion trafi do czyśćca.
lady chapel2020.01.14 13:22
Dla przypomnienia: Danuta Holecka do Jerzego Owsiaka: Grajcie do końca świata i o jeden dzień dłużej. https://twitter.com/izabela1027
Ateistyczna Kretynizacja Polski2020.01.14 12:35
Kolejne teorie spiskowe. Wariaci się mnożą :)
MAVERICK JONASIK2020.01.14 12:14
Koniecznie trzeba powołać podkomisję sejmową do wyjaśnienia tej zbrodni. Wyraźnie widać, że brzoza, ups, nóż, nie zrobił większej szkody Prezydentowi. Siedzi sobie i rozmawia. Całkiem prawdopodobne jest, że został później dobity zardzewiałym ruskim bagnetem trzymanym w ręku kierowanym, przez wiadomo kogo. Podkomisja powinna powstać.