Tymochowicz: Stonoga może zgotować nad wszystkim piekło - zdjęcie
12.06.15, 18:05Piotr Tymochowicz (fot. wikipedia)

Tymochowicz: Stonoga może zgotować nad wszystkim piekło

5

- To mój najzdolniejszy uczeń – mówi o Stonodze Tymochowicz portalowi Natemat.pl. - Nie pochwalam jednak tych jego antysemickich wyzwisk. Boję się czy moja kreacja, nie zmieni się w kreaturę.

Tymochowicz mówi, że poznał Stonogę w czasach, gdy ten współpracował z Samoobroną.

- Chyba w 2002 roku, kiedy przyjechał do mnie Andrzej Lepper. Przedstawił Stonogę jako swojego doradcę, nie pamiętam, od czego był tym doradcą. Potem przez wiele lat się nie widzieliśmy. Odezwał się do mnie w 2011 roku – wspomina doradca wizerunkowy. Razem prowadzili wynajem śmigłowców. Tymochowicz dodaje, że „Stonoga chciał, by było o nim głośno w całej Polsce”. Tymochowicz chciał zrobić z niego „przywódce buntu przedsiębiorców”, ale Stonoga wybrał ostrzejszą wersję.

- Kiedy Zbyszek zaczyna rzucać mięsem do kamery, to jest w 100 procentach autentyczny. Jest w nim 100 razy więcej Kukiza niż w samym Kukizie. (…) Stonoga może zapalić cygaro 100-złotówką wyrwaną fiskusowi i będzie autentycznym antysystemowcem – ocenia Piotr Tymochowicz. Uważa jednak, że nowy bohater buntowników „może zgotować nam wszystkim piekło”.

Twierdzi też, że biznesmen podejrzewany o zlecenie nagrywania gości restauracji „Sowa i przyjaciele” też korzystał z jego usług.

- Jeszcze kiedy pracował dla KGHM odkładał te 2 tys. zł na dzień szkoleniowy – mówi o Falencie Tymochowicz. - Współpracowaliśmy przez wiele lat. Kiedy windykował długi szpitali i kiedy wchodził na giełdę.

(KJ/Natemat.pl)

Komentarze (5):

anonim2015.06.12 21:55
Pan Zbysiu Stonoga i tak zrobi swoje. Osobiscie czekam na więcej ciekawych info zatapiających tonącą Pkatformę
anonim2015.06.13 0:43
Piekło zgotuje?.... KOMU?... Teraz jest normalność?, jest "zielona wyspa"?.....
anonim2015.06.13 9:01
A antysemityzm jak zwykle szmatą do zacierania żydowskich zbrodni ??? Ach no tak pan tymochowicz jako spadkobierca pejsatych ubowców musi głosić takie ballady, aby urojone zbrodnie tkwiły w umysłach wyrobników jako zbrodnie jakich świat nie widział. Naród Polaków musi się wyzwolić z marnowania czasu na rzeczy zbędne, a nabywać wiedzy o tym świecie. Bowiem mając prawo właściwe, ma się kompas, dzięki któremu wiadomo jaką drogą iść. Tej wiedzy nie należy przyjmować na ślepo od starszych w wierze, ale samemu ja tworzyć. Tylko dzięki temu światłu prawdy pozbędziemy się chwastów, no a może jak nam ta prawda mocniej w oczy zaświeci, to z pomsty owe chwasty mocniej wychłostamy.
anonim2015.06.13 9:14
Istotne w wypracowywaniu u siebie wiedzy jest wywalenie tych popkulturowych mącicieli, zejście do elementów niezbędnych (- zbiór elementów niezbędnych jest świetnym punktem odniesienia, względem którego widać masę picu na wodę, który dorabia rekinom niewolników, a nas zubaża o wolne szare komórki).
anonim2015.06.13 16:36
dawne WSI probuje rozrabiac; pewnie Moskwa tez macza w tym palce