Trzaskowski broni LGBT w sprawie profanacji w Warszawie i gra na rozłam - zdjęcie
31.07.20, 18:52fot. flickr.com

Trzaskowski broni LGBT w sprawie profanacji w Warszawie i gra na rozłam

49

W nocy z wtorku na środę w tym tygodniu działacze organizacji LGBT dokonali profanacji figury Jezusa Chrystusa na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Grupa podpisała się jako "Siej zamęt", "Poetka" i "Stop bzdurom" znieważyła też inne warszawskie pomniki nakładając na nie tęczowe flagi. Zostawiano też kartki z napisami: "Jeb..e się ignoranci". Podobno takie zachowanie i takie akcje inicjatorzy uważają jako walkę z homofobią.

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski pytany wczoraj o komentarz do tego zdarzenie stwierdził, że nic o tym nie wie, ponieważ pracował nad budżetem Warszawy. Warto przy tej okazji przypomnieć, że budżet ten planuje do 2023 roku zadłużenie stolicy o 100 proc., a w tylko tym roku ma to być około 30 proc. deficytu.

Trzaskowski powiedział:

- Chciałem też jasno powiedzieć, że my wszyscy musimy być odpowiedzialni za to, co robimy. Widzieliśmy w ostatnich dniach próbę zwrócenia uwagi znowu na kwestię równości.

Dodał też:

- Jestem zwolennikiem walki o prawa dla wszystkich. Będę mówił i starał się stać przy wszystkich mniejszościach, które są atakowane. I rozumiem, że czasem trzeba prowokować ludzi do myślenia

Oraz stwierdził:

- Musimy pamiętać, że nawet jeżeli mamy swój tok myślenia i jesteśmy w stanie jasno udowodnić, że pewne symbole nie powinny nikogo urazić, to wiemy, że niektórzy mogą się poczuć urażeni. I powinniśmy dbać o to, aby nie robić niczego, co jest w stanie naruszać odczucia innych, jeżeli domagamy się szacunku dla samych siebie i mniejszości 

Mówiąc językiem prostym i tłumacząc zagmatwany język polityki wiceprzewodniczącego Platformy Obywatelskiej, nie potępił on czynów wandalizmu i profanacji. Co więcej zachęcił wręcz do konfrontacji i zagroził (albo jak kto woli "ostrzegł"), że będą kolejne takie akcje, jeśli katolicy i Polacy nie zgodzą się na ideologię gender oraz ruchy LGBT w Polsce.

Bezczelność i brak klasy politycznej w iście niemieckim stylu.


 

mp/tvp info/facebook/fronda.pl


Komentarze (49):

joanna2020.08.5 21:06
Z wypowiedzi Trzaskowskiego widać, że COŚ KOMUŚ obiecał i za wszelką cenę chce się z obietnicy wywiązać. Może nawet ktoś go bardzo naciska, o tym świadczy poziom jego zdenerwowania. Pytanie - KTO?
Antek z Czerniakowa2020.08.2 10:34
Przecież to sługus i zaprzaniec kupiony przez lewacko-sodomicką unię europejską...
gość2020.08.1 14:11
Konwencja stambulska nie chroni kobiet, a jedynie ich imitacje - osoby udające kobiety. Ten fakt, jest jednak widoczny tylko w angielskim tekście konwencji. Ukryło go umyślnie przekłamane tłumaczenie, przygotowane na polityczne zamówienie ówczesnego rządu PO: gender (swoistą imitację płci) przełożono w nim na płeć (zespół cech biologicznych), zgodnie z wytycznymi ideologii, która rzekomo nie istnieje. Oznacza to że: 1) Oszukany Sejm ratyfikował przekłamany polski tekst konwencji i opublikował go wraz z prawdziwym tekstem angielskim w dzienniku ustaw.2) W ten sposób oba sprzeczne ze sobą teksty stanowią część krajowego porządku prawnego (art. 91.1 Konstytucji). Każdy z tych dwóch punktów stanowi wystarczający formalny powód, by anulować ratyfikację konwencji nie wnikając w inne (skądinąd skandaliczne) zapisy konwencji. Jest jeszcze powód trzeci: konwencja z założenia nie chroni kobiet!
Jan Radziszewski2020.08.1 12:49
Pouczenia Pan niedziela, 24 maja 2020 [ Kardynał Nycz] Jest całkowicie opanowany przez szatana. Nie ma dla niego ratunku Niedziela, 24 maj 22.25 - Tak dziecko, kardynał Nycz jest szczególnym wrogiem Chrystusa, Kościoła w Polsce. Szczególnie nienawidzi Mojej Matki, co mogłeś zobaczyć po profanacji obrazu na Jasnej Górze, jak jego oczy błyszczały diabelską radością. Jest całkowicie opanowany przez szatana. Nie ma dla niego ratunku. Opublikuj. - Dobrze Panie Jezu. Dziękuję. Chwała Tobie Chryste. Otrzymał Cyprian Polak (Krzysztof Michałowski) tzn nie trzeba więc się dziwić dlaczego Warszawiacy wybrali takie barachło żydowskiego sługusa tj Masona to z powodu ich Pasterza trafią do PIEKŁA wyborcy Rafała Trzaskowskiego
Jan Radziszewski2020.08.1 12:40
bidoczek za niedługi już czas zobaczy a PIEKŁO w rzeczywistym obrazie doświadczenia na bardzo bliskim już Sądzie Ducha św tzw. Prześwietlenie Sumień ale pewne że nawet ten obraz cierpień czekających go nie spowoduje że nawróci się na Prawdę Bożą, bo zaraz diabły zatrą mu wrażenie tego obrazu Piekła a wtedy z Pełną świadomością wróci na drogę wiodącą do Potępienia się !!!
Szybka Randka2020.08.1 12:32
Cześć- Zapraszam na nowy portal społecznościowy dla dorosłych! Znajdziesz tam osoby na szybkie sex spotkania lub na wyskok na imprezke! Wystarczy wejść aktywować konto i juz randkować! www.lexlale.com.pl
Berenika2020.08.1 11:40
Dobrze ze to ścierwo poniosło porażke w wyborach!!!
fdf2020.08.1 10:55
Małżeństwo kurskich dobre gender złe.
Tomek2020.08.1 10:28
W sumie jak czytam Wasze posty to ze smutkiem konstatuję, iż lewacy, postępowcy i cała reszta tego ............ są skazani na sukces. Nie mają z kim przegrać.
Jan Radziszewski2020.08.1 12:43
marnie myślisz ten tzw. chwilowy sukces to przyszła i niedaleka już groza wiecznego potępienia w PIEKLE
czere2020.08.1 10:28
RT uczeń Gieremka i Tuska, i wszystko jasne. Ma duże szanse na stanowisko wyznaczone przez Niemcy. Co jeszcze nie oddał w Wa-wie Niemcom?
Zatroskany2020.08.1 10:24
Jan Paweł II mówił o "cywilizacji śmierci", cóż... teraz zaczyna się coś gorszego.
Jerzy2020.08.1 10:12
co za debil. jak można śmiecia gwałcącego niemowlę równać z człowiekiem wychowującym dzieci, kim ty jesteś, czaskowski, kim? wiem, że matka była szmatą ale tak dziecko wychować??? bez jaj, panie, baz jaj...
As w rękawie Boga2020.08.1 9:42
Jezus żył w lepszych czasach i był otoczony mądrzejszymi ludźmi. Zwyrodniałych i zdziczałych troli lewackich wtedy nie było...
jula2020.08.1 8:40
U Trzaskowskiego bez zmian, chociaż jedno ma na usprawiedliwienie: ma przewlekły dysonans poznawczy po przegranych wyborach. Możliwe, że mu przejdzie w PTSD. Proponuję ogólnonarodową zbiórkę na terapię, dla jądra wyborców zniżki. Nie dotyczy tych od Kosiniaka, Hołowni czy quasi Konfederatów.
Do Trzaskowskiego2020.08.1 8:14
A jak Ciebie Człowieku sprowokować abyś zaczął myśleć o wszystkich mieszkańcach Warszawy a nie tylko tych z pod znaku niby tęczy?
poPO=kurw.., zlodzieje, mordercy2020.08.1 7:59
PRYMITYWNE przegrane DNO z szamba Czajki!!!! wyssał z piersi SBckiej ideologie ZBYDLĘCENIA, ale każdy kij ma dwa końcu, a Boży młyn miele powoli , pozyjemy zobaczymy, a jego baba z Rybnika!!! i udaje ze nic sie nie dzieje , jestem Z Rybnika my tu takich prymitywów nie powazamy , dobrze ze ten brzydkawy babsztyl stąd wyjechał...
Szybka Randka2020.08.1 7:58
Cześć- Zapraszam na nowy portal społecznościowy dla dorosłych! Znajdziesz tam osoby na szybkie sex spotkania lub na wyskok na imprezke! Wystarczy wejść aktywować konto i juz randkować! www.lexlale.com.pl
Grizzly2020.08.1 7:29
Szambelana należy aktywnie zwalczać i wyeliminować go z polityki jak kilku innych POyebów!
Maria2020.08.1 7:28
Swój broni swego; huligan - huligana
ole2020.08.1 7:17
Głosowałeś na tego genderystę ? Toś łajdak i zdrajca, twoim bogiem jest mamona, bo liczyłeś, że przy takim łajdackim preziu, będziesz mógł się dorabiać bez problemu, chachmęcić, oszukiwać na VAT, jak za PO. Polska to dla ciebie nie Ojczyzna, zdobyta krwią i blizną, ale dojna krowa, a to, że przy takim podejściu ta krowa padnie - tego twoja wyobraźnia nie ogarnia.
zdziwiony2020.08.1 7:09
Jak ten lewacki debil niezdolny do jakiekolwiek pracy mógł coś zauważyć?
gość2020.08.1 7:08
nie mozna się spodziewać dokładnej odpowiedzi bo albo jest za duzo cza koki,i nie wie o czym kaman albo jest za mało cza koki dlatego odlot jest pośrodku!odrazający typ uznający hotels braziliana przez 6 dni rąbanko z goskaksięgową TO JEST TO NA CO JEGO WYBORCY SIĘ ZGADZAJĄ,bedą tyrac do śmierci żeby goguś mogł poszalec za isćie iznatyjskąsumke gdzieś na karaibach!!!może tego potrzebują aby po robocie leżąc w swoich mieszkaniach na tapczanie miec wizje jak to ich cza koki robi numerki z księgową gośka albo moze i księgowym!!!
Prawda.2020.08.1 5:39
Zawsze mowilem, ze trzaskowski jako polityk tylko jedno ma w glowie--demoralizacja i seksualizacja.Dla rownowagi mowi o czyms innym ale to go wcale nie interesuje.Lewactwo mu pomago i lata jego brak w klamliwym politykowaniu.To byl dran, ktory draniem pozostaje. Ze tez ci "wyksztalceni" z Warszawy tego nie widza ani nie slysza ze on czesto .LGBT i innych zboczencow bierze pod swoje skrzydla politycznie zaklamane.
Vikary2020.08.1 6:50
Bo ci co na niego głosowali nie różnią się od niego ....
Shrek2020.08.1 0:48
Pierniczy jak ciężko potłuczony ( potrzaskany ).
AntyLGBT2020.07.31 21:07
Skandal, Kolejna profanacja wiary katolickiej https://www.tvradom.com/wiadomosci/614,profanacja-figury-pana-jezusa-na-krakowskim-przedmiesciukonwencja-stambulska-zus-komentarz-piotra
pat2020.07.31 20:56
Kto wybrał takich trzaskowskich w większości dużych miast ? Biznes, dorobkiewicze, no i ciemnota, zadufana w sobie i pusta, jak beczka po kapuście. Ale większość z nich chodzi do kościoła, uważa się za wierzących. Ci głupcy, nie znający historii, nie pojmują, że bydło, które walczy z religią, jeśli tylko obrośnie w piórka, pozbawi ich wszystkiego, jak arystokrację i ziemiaństwo po wojnie ? Przecież to ten sam sort, który się dla ogłupienia narodów przepoczwarzył, to bezwolne bydło, zręcznie sterowane przez masonerię, zaraza, zdolna do niewyobrażalnej niegodziwości. Gratuluję wam, letni katolicy, pozbawieni kręgosłupa moralnego i elementarnej wyobraźni - waszego wyboru.
Anonim2020.07.31 20:22
O co tyle hałasu przeciez wielu księży i członków PiS to homoseksualiści
Anonim2020.07.31 20:45
Zdrajcy są wszędzie ale to nie powód żeby ich tolerować.
ciekawy2020.08.1 7:10
spałeś z nimi śmieciu?
Szybka Randka2020.07.31 20:19
Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek. Mam na imię Monia lat 24, wzrost 169cm, wiecej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu- www.lexlale.com.pl i wyszukaj mnie po niku: Monik5 napisz do mnie i spotkajmy sie!
Prawda.2020.08.1 5:43
Szybka randka, typowo zidiociala , zlewaciala,kretynskimi wypowiedziami poznana.Bardzo mnie dziwi, ze takie typy sie rodza i prawde mowiac w gazetach w przenosni smrodza.
Polak Ateista Dumny Gej2020.07.31 19:56
Nie było żadnego "wandalizmu i profanacji", pomnikom się nic nie stało. Jedynie chore psychicznie homofoby trochę wątroby sobie zatruli widokiem flagi symbolizującej równość, pokój, różnorodność.
Anonim2020.07.31 21:11
Ludzie mają różne poglądy i dla większości ludzi na ziemi homoseksualizm jest obrzydliwy i łączenie tego z rzeczami świętymi jest profanacją. Nie nadajesz się do życia z innymi bo tolerujesz tylko swój punkt widzenia a innych masz gdzieś. Zarzucasz faszyzm ludziom religijnym a sam go stosujesz, jak ci się cos nie podoba
Polak2020.07.31 19:52
Czy tęczowa hołota i dzicz w cyniczny sposób profanująca symbole religijne i narodowe normalnych, zdrowych emocjonalnie Polaków po swoich chamskich, menelskich burdach winna oczekiwać akceptacji i tolerancji, czy raczej NIE? Sami bezczelnei, cynicznie mnie obrażają i potem mają pretencję, że ich nie kocham?
Saki Faki2020.07.31 19:50
To on może grac?🌈 🤣🤣
Lulek2020.07.31 19:34
Gender to nie płeć to właśnie mentalne zboczenie i oszołomienie, które trzeba leczyć.
LULEK2020.07.31 19:32
Durny Trzskowski nie może zrozumieć, że krowa ma inne prawa niż zając.
katolik2020.07.31 19:27
szatan ( masoni) nie wygrał, wyje!
Zatroskany2020.07.31 19:21
Szatański bełkot.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.07.31 19:00
Dla wszystkich PiSdowatych katolów przypomnienie co Katechizm Kościoła Katolickiego mówi jak katolicy powinni się odnosić do osób homoseksualnych! KKK 2358 : Pewna liczba mężczyzn i kobiet przejawia głęboko osadzone skłonności homoseksualne. Skłonność taka, obiektywnie nieuporządkowana, dla większości z nich stanowi trudne doświadczenie. Powinno się traktować te osoby z szacunkiem, współczuciem i delikatnością. Powinno się unikać wobec nich jakichkolwiek oznak niesłusznej dyskryminacji. Osoby te są wezwane do wypełniania woli Bożej w swoim życiu i – jeśli są chrześcijanami – do złączenia z ofiarą krzyża Pana trudności, jakie mogą napotykać z powodu swojej kondycji.
***2020.07.31 19:23
....co nie znaczy że mamy słuchać, milczeć i wykonywać co chcą. Tylko tyle i aż tyle.
Anonim2020.07.31 21:15
Tak, wierzymi że skłonność taka, obiektywnie nieuporządkowana a czyny są grzechem na który nie mozemy sie zgodzić. Pozatym jest to obrzydliwe bo zaprzecza ludzkiej naturze.
man.of.Stagira2020.07.31 19:25
W cytowanym fragmencie mówi się o o s o b a c h. Osoba ma płeć. GENDER to nie płeć. Cytowany fragment nie odnosi się do istot gender a jedynie do o s ó b. Tyle
Anonim2020.07.31 20:00
gender to ludzkie odpady...z brukseli i berlina !!!
kretynie w SOWIECKIEJ PiSdzie zakleszcony2020.07.31 19:35
POmiocie SOWIECKOubeckiej kurvvy z PiSda jak puzon i kulawego stroza pomatola ...znow sie onanizujesz na frondzie ...TECZOWY ALFONSIE
Jagoda2020.08.1 2:02
Pan Jezus powiedział, że grzech Sodomi, jest najohydniejszym grzechem! Więc nie pisz mi o jakiejkolwiek równości! RÓWNOŚĆ BĘDZIE WTEDY JAK BEDZIECIE MÓGLI, JAKO CHŁOP URODZIĆ DZIECKO ! A póki co , w Konstytucji naszej jest napisane, że MAŁŻEŃSTWO, TO ZWIĄZEK KOBIETY I MĘŻCZYZNY!---------- NIE MA INNEJ OPCJI!
do kretyna2020.08.1 6:54
skończysz jak Lis