05.06.20, 16:43Rafał Trzaskowski/YT/Platforma Obywatelska

Trzaskowski, czyli ,,LGBT katolik''. Hipokryzja poziom HARD!

Rafał Trzaskowski po objęciu stanowiska prezydenta Warszawy wsławił się już kilkoma rzeczami. PO pierwsze z 77 obietnic spełnił tylko 5, a więc 72 obietnice wyssał sobie z palca. PO drugie podpisał deklarację LGBT+ dla szkół, do czego nie posiada uprawnień. PO trzecie próbuje wprowadzić seksedukatorów do szkół i przedszkoli, do czego również nie ma uprawnień. PO czwarte bardzo podpadł z awarią oczyszczalni ścieków „Czajka” oraz kompletną bezradnością. Gdyby nie wojsko i pomoc rządu ścieki pewnie nadal by spływały Wisłą. PO czwarte wyrzucił 920 tys. zł na kilka palet na krzyż na Placu Bankowym w centrum smogu w Warszawie i nazwał to strefą relaksu. PO piąte wydał prawie 4 mln złotych z budżetu miasta Warszawy na szkolenie skrajnie lewicowych bojówek. To tylko czubek góry lodowej jego dokonań.

A teraz twierdzi, że jest katolikiem i szanuje Kościół.

Powiedział w „Dzienniku Gazecie Prawnej”:

- Byłem ministrem odpowiedzialnym za kwestie związane z religią. Walczyłem, by wydatki na Fundusz Kościelny zastąpić odpisem podatkowym

Dodał też:

- Jestem katolikiem, mam szacunek do Kościoła, tradycji. Wychowałem się za komuny, kiedy instytucja ta stawała w obronie słabszych. Jestem natomiast za pełnym rozdziałem Kościoła od państwa. A jeśli ktoś pyta, czy religia powinna być w szkołach, odpowiadam, że to decyzja, którą należy zostawić rodzicom.

Jak to mówią, nikt ci tyle nie da ile polityk z PO jest Ci w stanie obiecać i wmówić.

Nie należy wierzyć temu panu. Jest przecież z PO!

Co więcej, dzisiaj jednak zapomniał dodać, że jest członkiem półtajnej grupy Bilderberg, a ona z Kościołem raczej nic wspólnego nie ma.

 

mp/dziennik gazeta prawna/fronda.pl

Komentarze

Tulipan2020.06.6 21:03
Zastepca teczowego kameleona powinien wiedziec jak odetkac mozna bylo CZAJKE. Jest przeciez specjalista od smierdzacych dziurek.
Kajtek z Bronxu2020.06.6 18:50
Ten poUBecki pomiot kopulowałby nawet z knurem w chlewie, żeby tylko wygrać:):) Takie to PełOwskie ścierwo:):)
Maciej2020.06.6 16:31
Trzaskowski = LGBT + KATOLIK ??????????????
maria2020.06.6 16:22
O jakim szacunku mowi mason Trzaskowski? Chyba do Sorossa. to napewno.
Walter2020.06.6 14:00
Andrzej Duda w 2015 r. przysięgał na konstytucję mówiąc: "tak mi dopomóż Bóg". Złamał następujące artykuły ustawy zasadniczej: art 2, 10, 32, 42, 126, 173, 183, 187, 190. Nawet jego były promotor prof Jan Zimmermann publicznie wypomniał mu łamanie konstytucji, a wykładowcy na Uniwersytecie Jagiellońskim wstydzą się za niego. Jego prezydentura polega na posłusznym wykonywaniu poleceń Jarosława Kaczyńskiego. Rafał Trzaskowski ma doktorat i zna pięć obcych języków. Zna język francuski, angielski, hiszpański, włoski i rosyjski. Wygrał wybory na Prezydenta Warszawy w pierwszej turze. To jest człowiek sukcesu, a jego sukces będzie sukcesem naszego kraju. Dlatego będę głosował na Rafała Trzaskowskiego.
Dell2020.06.7 0:44
Daj spokój "Walter"! To, że będziesz głosował na kogoś kogo inicjały są identyczne z inicjałami "Russia Today" dla nikogo nie może być zaskoczeniem. Andrzej Duda też ma doktorat, nieprawdaż? Andrzej Duda wygrał wybory na Prezydenta RP, nieprawdaż? Wygrał te wybory z kandydatem WSI - to jest sukces jakiego Trzaskowski nigdy nie odniesie... Jeśli chcesz zobaczyć jak polecenia Budki wykonuje RT to obejrzyj dzisiejsze "Wiadomości" (wiadomosci.tvp.pl). Od 30 minuty 40 sekundy - jeśli chcesz zobaczyć tylko posłuszeństwo Rafała T.(relacja z wiecu wyborczego). RT nie spełnił 72 z 77 obietnic wyborczych, które dały mu "sukces w I turze". Rafał Trzaskowski zapewniał, że do 2023 roku będzie prezydentem Warszawy. Rafał Trzaskowski to oszust. Rafał Trzaskowski przez kilkadziesiąt godzin nie informował nikogo o katastrofie ekologicznej jaką zapoczątkowało pęknięcie rury z fekaliami. Rafał Trzaskowski, kiedy koronawirus dotarł do Polski poszedł na L-4. Rafał Trzaskowski to tchórz. Rafał Trzaskowski nie wypłaca odszkodowań wyrzuconym z mieszkań ludziom choć pieniądze, które zostały odebrane gangsterom od "reprywatyzacji" Urząd Miasta otrzymał. Rafał Trzaskowski (jako Prezydent Warszawy) wspiera finansowo stowarzszenie założone przez byłą agentkę SB, która inwigilowała i być może przyczyniła się (wraz z mężem) do śmierci księdza Blachnickiego. Czy nie wygląda to tak jakby Rafał Trzaskowski sprzyjał oszustom i esbekom? Rafał Trzaskowski jest przeciwko "rozdawnictwu" (500+ i inne programy wspomagające) ale uważa, że należy wstrzymać budowę CPK i przekop Mierzei Wiślanej, a pieniądze na nie przeznaczone... rozdać lekarzom. Jak widać rozdawanie bogatym nie jest rozdawnictwem według "człowieka sukcesu". Pieniądze na CPK mają pochodzić od inwestorów prywatnych, a na linie kolejowe prowadzące do CPK - z Unii czyli są to pieniądze, których nie można rozdać, bo ani Unia ani "prywaciarze" na to się nie zgodzą, nieprawdaż? Ciekawe czy RT tego nie wie czy ma Was (swój elektorat) za idiotów? Czy chcesz swoją "agitką" przekonać nas, że Polska odniesie sukces jeśli uda się Wam (elektoratowi RT) oddać ją w ręce oszustowi, tchórzowi i pogardzającym nami wszystkimi orędownikowi zboczeń?
Dariusz2020.06.6 10:59
Oksymoron,ale ten poziom jest tylko dostępny wielkim umysłom,takim jak Pan Trzaskowski.Uczciwy złodziej.
M.a2020.06.6 7:51
Popierający i promujący dewiacje nie może nazywać się katolikiem.
Jerzy2020.06.6 6:05
Podobno za publiczne propagowanie nazizmu czy komunizmu można dostać wyrok, więc jak to jest możliwe, że za publiczne zachwalanie pedofilii nic nikomu nie grozi, coś to nasze prawo jakieś ułomne jest...
R2020.06.6 5:28
używają religii dla polityki, oglupiają ogłupiałych - elita pradziwych katolików: trzaskowski promotor LGBT, walesa bolek kłamiacy że nie był donosicielem, komorowski publicznie oskarżany o bandyctwo i służenie ruskim, kaczynski - broniący aborcji jak za PRL, tusk oszust społeczny - itd : - ochrzczeni i dzieci ochrzcili - uroczyste I komunie byly, - bierzmowani - przyjmują hostie na mszach publicznie - mieli katolickie śluby - przyjaznią sie z biskupami np. Nyczem itp tyle owoców przynisła katolicka religia i jej puste rytuały, które serc nie zmienily (bo to może tylko Bóg, tylko osobiście, bez pośredników)
FD2020.06.6 3:38
Komu Trzaskowski chce wcisnąć, że jest Katolikiem? Przecież jego córka ma już kilka lat! Ale nie jest ochrzczona. Ot! Ale mi Katolik!??? Mówił sam o tym ! Bardzo niedawno!
M.2020.06.6 2:36
Poziom "hard"? Brawo, polscy pat-RYJ-oci z redakcji frondzi. Pięknie dbacie o język ojczysty. Ja będąc euroentuzjastą i zwolennikiem Stanów Zjednoczonych Europy (UE to wasza jedyna Ojczyzna czy tego chcecie, czy nie!), dbam jak mało kto o poprawną polszczyznę, a tu frondo/ścier.wa kaleczą język ojczysty jakimiś naleciałościami. Z bogiem, szczurki.
ludwik2020.06.6 8:55
Mieczysław Moczar /zajrzyj do wikipedii/ mawiał, że prawdziwą ojczyzną komunisty jest Związek Radziecki.
jp2gmd2020.06.6 0:06
Katolicyzm nie musi być patologiczny. Homofobiczny katolicyzm to zwyczajny fundamentalizm religijny, który od talibanu różni się tylko logiem. Trzaskowski reprezentuje katolicyzm zdrowy - taki, który można tolerować.
tylko pytam2020.06.6 0:01
Niewyobrażalnie prymitywna propaganda frondy. Kto to kupi?
Hanna2020.06.5 23:32
Żydzi na takie coś mają świetne określenie- miszegune- czyli pomieszanie pojęć. Trzaskowski to niedouk z tyt. doktorskim i katolik, który nie zna Biblii i nie chodzi do kościoła.
Kaja2020.06.6 3:41
Racja! Córki kilkuletniej też nie ma ochrzczonej! To jaki z niego Katolik!?
katolicka kretynizacja polski2020.06.5 22:33
ćpunie pedale czaskowski tusk ma na strychu ołtarzyk wypożycz go od tego voksdojcza
babcia2020.06.5 21:05
Chrzanów powinien wsydzićze przyjął tego człowieka
ABA2020.06.5 20:17
Katolik, który nie posłał syna na religię ani do pierwszej komunii; sam tęczowy laluś o tym powiedział.
alesi2020.06.5 20:10
a do czego uprawniony jest Kościół katolicki? do niczego...musi liczyć się z grymasem społeczeństwa...które za niedługo wywiezie go na taczkach
Randki z ex...2020.06.5 19:44
Szukam miłego i kulturalnego faceta na spotkania lub stały związek. Mam na imię Lena lat 25, wzrost 169cm, Moje kontakt do mnie telefon tu - http://lexlale.eu __________ Znajdź mnie po niku: Lenka25x napisz do mnie spotkajmy się!
salomon2020.06.5 19:29
Jezus też był pro LGBT.
src2020.06.5 22:47
Ty glisto, ty nawet jaj nie masz!
Szymon2020.06.6 4:26
salomon Jak masz czelnośc czepiać się w perfidny sposób Pana Jezusa? Stawiasz się ponad Boga ! Kimże ty jesteś! Na czyich usługach? Pewnie na diabelskich?? Obyś poprosił Boga o przebaczenie, tego ohydnego bluźnierstwa! W BIBLII na ten temat pisze, że żaden sodomita nie wejdzie do królewsta Niebieskiego! ROZUMIESZ?
Zygfryd2020.06.5 19:22
Łże codziennie nawet we śnie była taka piosenka " ktos przed kamera spodnie zdjął powiedział ile razy może i z kim od dzis dzieli łoże europejczyk a nie jakiś koł łoł tok show" do wszystkiego ta łajza zaprzedajna zdolny jest zwykła szuja z PO szamborafał o hoho
Ryszard2020.06.5 18:52
Nie daj, Panie Boże, z iwana/chama — pana! To jest tytuł wyłącznie POLSKI — reszta, V kolumna w szczególności, von za don!
ja22020.06.5 18:51
Trzaskowski ma tajny masoński plan. Gdy dojdzie do władzy to będą znikali bez śladu jego przeciwnicy polityczni. Potem, później rozpocznie sie prześladowanie ludzi wierzących trzymających się autentycznie zasad wiary.
ABA2020.06.5 20:35
Czaskowski to marionetka. Wykonuje polecenia antypolskich i tęczowych decydentów. Ktoś chciał zarobić na paletach - powstawiał palety. Dawne SB każe finansować swoich współpracowników, jak lange - i finansuje. Mamusia - wieloletnia donosicielka miała tam przecież wielu znajomych. Mafia reprywatyzacyjna robi z warszawskim ratuszem, co chce. A teraz dostał propozycję nie do odrzucenia - startowania w wyborach. Jak przegra, to go wcześniej czy później zmielą i odrzucą i znajda inną marionetkę.
Maciej2020.06.5 18:27
KATOLIK - PZPR ????????????
infor2020.06.5 18:13
a co takie głupawe i zakłamane bydle zwane trzaskowski może mądrego zrobić albo powiedzieć? To jest idealny kandydat dla lewackich debili - prezentują podobny poziom
GIZD2020.06.5 18:10
Coś mi tu nie pasuje JESTEM KATOLIKIEM a obnosi się wszem i wobec dziecka do komunii nie posłałem . To chyba jakaś nowa wiara czaskokatolicka.
Szymon2020.06.6 4:20
Gizd, Ależ on ma córkę nieochrzczoną. Sam się przyznał na wiecu, jak go pytali niedawno!
gość2020.06.5 18:07
Polacy są narodem katolickim, dlatego Trzaskowski, który wyznaje panteizm, popiera wynaturzenia a Polaków uważa za durniów, nigdy nie powinien być kandydatem na Prezydenta RP.
Roman2020.06.5 17:53
Trzaskowski taki katolik jak z koziej d....y tramwaj. Szatan sie cieszy , że ma takich pracowników piekła. Ludzie kto normalny wierzy temu palantowi?
Styki2020.06.5 17:43
Brakuje mi tu najnowszych oredzi pewnego komentatora.
ala wilk2020.06.5 17:43
Kościół Katolicki w Hiszpanii stracił wielu wiernych pod rządami Franco
antymarksista2020.06.5 17:26
. Że też on się nie zagotował. Wylewająca się z potokiem słów hipokryzja aż kipi.
antymarksista2020.06.5 17:23
. Chciałbym widzieć Rafcia, kiedy to mówił. Na 100% dym szedł z uszu, a z oczu iskrami sypało.
src2020.06.5 22:46
To jest syn lucyfera!
anonim2020.06.5 17:13
A jaki poziom hipokryzji stanowi bycie katolikiem-antysemitą? Jedni modlą się do Żyda jednocześnie nienawidząc Żydów, inni modlą się do Żyda jednocześnie na boku wyznając "ideały" LGBTQWERTYUIOP++ > półtajnej grupy Bilderberg "Półtajnej" dlatego, że jest wyczerpująco opisana w Wikipedii?
ABA2020.06.5 20:25
Oby ci Bóg przebaczył nikczemne wpisy. Opamiętaj się, póki masz jeszcze czas, bo za chwile może być za późno.
arbiter elegantiarum2020.06.5 21:27
🖕
Leszek Radziszewski Keller-Krawczyk to żyd Kremla2020.06.5 17:08
𝐔𝐖𝐀𝐆𝐀 𝐔𝐖𝐀𝐆𝐀 𝐎𝐅𝐈𝐂𝐉𝐀𝐋𝐍𝐀 𝐀𝐆𝐄𝐍𝐂𝐉𝐀 𝐊𝐎𝐌𝐔𝐍𝐈𝐒𝐓𝐘𝐂𝐙𝐍𝐄𝐉 𝐏𝐀𝐑𝐓𝐈𝐈 𝐂𝐇𝐈𝐍 𝐈 𝐒𝐏𝐔𝐓𝐍𝐈𝐊 𝐚𝐥𝐚𝐫𝐦𝐮𝐣𝐞: 𝟓𝐆 - 𝐂𝐎𝟐 - 𝐂𝐇𝐄𝐌𝐓𝐑𝐀𝐈𝐋𝐒 𝐰 𝐏𝐎𝐋𝐒𝐂𝐄 ! 𝐁𝐈𝐋𝐋 𝐆𝐀𝐓𝐄𝐒 𝐌𝐎𝐑𝐃𝐔𝐉𝐄 𝐋𝐔𝐃𝐙𝐈 𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐎𝐍𝐊𝐀𝐌𝐈 ! 𝐌𝐀𝐒𝐙 𝐖 𝐃𝐎𝐌𝐔 𝟓𝐆 𝐈 𝐂𝐇*𝐉 𝐂𝐈 𝐍𝐀 𝐂𝐙𝐎𝐋𝐄 𝐖𝐘𝐑𝐎𝐒𝐍𝐈𝐄 ! 𝐖𝐈𝐑𝐔𝐒 𝐊𝐎𝐑𝐎𝐍𝐘 𝐍𝐈𝐄 𝐙𝐀𝐁𝐈𝐉𝐀 𝐓𝐘𝐋𝐊𝐎 𝐖𝐙𝐌𝐀𝐂𝐍𝐈𝐀 𝐎𝐑𝐆𝐀𝐍𝐈𝐙𝐌 ! 𝐌𝐀𝐒𝐙 𝐂𝐇𝐈𝐏𝐀 𝐁𝐈𝐋𝐋𝐀 𝐆𝐀𝐓𝐄𝐒𝐀, 𝐓𝐎 𝐌𝐀𝐒𝐙 𝐂𝐇𝐈𝐏𝐄 𝐈 𝐂𝐇*𝐉𝐀 𝐍𝐀 𝐂𝐙𝐎𝐋𝐄 ! 𝐃. 𝐓𝐑𝐀𝐌𝐏𝐇 𝐓𝐎 𝐉𝐄𝐇𝐎𝐖𝐘 ! Obejrzyj nasze widea a dowiesz się nie tylko "prawdy" ale złapiesz prawdziwego chińskiego wirusa i wraz ze Sputnikiem zniszczymy ci komputer. A wiesz dlaczego? 𝐁𝐎 𝐍𝐈𝐄 𝐌𝐀 𝐈𝐍𝐍𝐄𝐉 𝐑𝐀𝐃𝐘 𝐍𝐀 𝐊𝐑𝐄𝐓𝐘𝐍𝐀 ! 𝐌𝐀𝐒𝐎𝐍𝐄𝐑𝐈𝐀 𝐖 𝐏𝐎𝐋𝐒𝐂𝐄 𝐒𝐙𝐀𝐋𝐄𝐉𝐄 ! 𝐀𝐌𝐁𝐀𝐒𝐀𝐃𝐀 𝐔𝐒𝐀 𝐖 𝐖𝐀𝐑𝐒𝐙𝐀𝐖𝐈𝐄 𝐓𝐎 𝐒𝐀𝐌𝐈 "𝐌𝐀𝐒𝐎𝐍𝐈" !
...2020.06.5 17:05
Ten cały Trzaskowski jest straszny ???
Jahu2020.06.5 17:03
!לך לעזאזל
klara2020.06.5 17:08
Fahr zur Hölle!
Jahu2020.06.5 17:12
Właśnie to powiedziałem. Znasz hebrajski czy użyłaś translatora?
Jahu2020.06.5 17:37
Ty misiek ja wiem, że mam fajny nick ale to nie znaczy, że możesz się pod niego podszywać.
leszczyna2020.06.5 17:03
"A jeśli ktoś pyta, czy religia powinna być w szkołach, odpowiadam, że to decyzja, którą należy zostawić rodzicom." - widocznie p. Trzaskowski jest niedoinformowany, bo przecież od początku wprowadzenia religii do szkół za premiera Mazowieckiego decyzja o jej nauczaniu należy do rodziców ucznia.
Maria Blaszczyk2020.06.5 22:30
Aha. Chyba sobie żartujesz... Ustalenia premiera Mazowieckiego z episkopatem skończyły się w sposób typowy dla ustaleń z tą instytucją. Przecież Kościół umówił się, ze szkoły tylko udzielą pomieszczeń, pamiętasz? Kościół sam miał te zajęcia finansować i miały one być tylko przed lub po lekcjach. Nie było mowy o tym, by na dokument państwowy, jakim jest świadectwo szkolne, w tym maturalne, wpisywać ocenę z tego "przedmiotu", na którego program ani nawet dobór nauczycieli państwo nie ma żadnego wpływu. Że będą liczyć się do średniej, zwiększając motywację do uczestniczenia w tych zajęciach w sposób pozamerytoryczny, bo jakoś tak się składa, że za wyuczenie sie paru modlitw oceny, na ogół, statystycznie, są wyższe niż za zrozumienie, jak się wylicza przyspieszenie czy znajomość biologii na poziomie pozwalającym na pojęcie, czym jest, a czym nie jest rasa. Itd... I np. jak ksiądz występuje na inauguracji roku szkolnego, to w jaki sposób rodzice mają przed tym chronić dzieci? https://www.newsweek.pl/opinie/rozpoczecie-roku-szkolnego-1-wrzesnia-2015-ksiadz-najwazniejszy-w-szkole/28zlxjl A jak się postraszy, że bez chodzenia na religię dziecko nie zda? No cóż, część rodziców uwierzy... https://konkret24.tvn24.pl/polska,108/religia-w-szkole-w-wolominie-zajecia-dodatkowe-czy-obowiazkowe,969283.html A w przedszkolach to co? Dzieci pójdą do biblioteki? Czy do świetlicy? Ano nie, bo przedszkola nie mają bibliotek ani świetlic, więc dzieci, których rodzice bynajmniej sobie tego, by ich dzieci nie były na tych zajęciach, są na nich i tak. Niby to jest sprzeczne z prawem - a wciąż powszechne.
leszczyna2020.06.5 23:39
Finansowanie czy udzielanie pomieszczeń to co innego niż obowiązkowość przedmiotu i jego wpływ na promocję do wyższej klasy. Poza tym po drodze był konkordat i akurat Mazowiecki go nie podpisał, ale zrobił to Kwaśniewski. Na świadectwie jest wpis religia/etyka bez wyszczególnienia, czy to religia czy etyka, a jeśli religia, to jaka. Obecnie można chodzić tylko na religie, tylko na etykę albo i na religie i na etykę. Rodzice chcą chronić dzieci przed wystąpieniem księdza na uroczystości szkolnej i nie mogą? A rodzice chcący chronić dzieci przed edukatorem od karty LGBT jak mogą to zrobić? Co w przedszkolach? U jednego mojego dziecka w przedszkolu nie było religii i świat się nie zawalił, u drugiego była i też wszyscy ocaleli. Trzaskowski mówi "czy religia powinna być w szkołach, odpowiadam, że to decyzja, którą należy zostawić rodzicom" - sam skorzystał z tej możliwości i wycofał dziecko z lekcji religii. Jak masz coś przeciw, to na niego nie głosuj i po sprawie.
Maria Blaszczyk2020.06.6 14:44
Może co innego, chociaż niezupełnie - chodziło mi o to, że mistyczne ciało Chrystusa ma za nic własne słowa i gotuje po prostu żabę powolutku. Co do etyki i innych religii, znów sobie stroisz żarty. Na ogół etyki i innych religii nie ma. A jeśli już szkoła organizuje etykę - to w wielu sytuacjach prowadzi ją katecheta. I te zajęcia jak są, a w lwiej części sytuacji się nie odbywają, to o 6 rano albo 6 wieczorem. Nie wiem, kogo rozumiesz pod pojęciem "edukator od karty LGBT". Więc nie wiem, ale czy słyszałaś, by występował on na inauguracji roku szkolnego? A od religii nie umiera się. Po prostu są to treści, co do których dawkowania rodzice, jak twierdzisz, mają wybór. Tymczasem w Twoim przedszkolu nie mieli - ale wszyscy żyją. No to jak jest? Jest wybór czy go nie ma, ale wszyscy są w stanie ocaleć? A to nie pan Trzaskowski zaprasza księdza, by z zaskoczenia katechizował dzieci na inauguracji roku szkolnego. Pan Trzaskowski chce, by ludzie mieli wybór - Ty twierdzisz, że mają, a jak nie mają, to też żyją. Swoją drogą, znasz kogoś kto umarł po zetknięciu z legendarnym "edukatorem od karty LGBT"?
katolik2020.06.5 17:01
WHO wspiera aborcję, in vitro i gender aborcja+in vitro+gender=zagłada homo sapiens
Observer2020.06.5 17:00
Gdyby Czaskowski został prezydentem to pałac prezydencki stałby się siedzibą homoseksualistów. Pewnie chciałby na siłę seksualizować dzieci jak to w Warszawie starają się robić. To straszny kandydat. Ogromne zagrożenie dla naszych dzieci.
o, yenny2020.06.5 17:11
Następny z wadą wymowy? Powiedz wyraźnie trzy. Nie, nie czy tylko trzy.
Dell2020.06.5 17:30
To nie wada wymowy tylko "krakowska" wymowa nazwiska. Kiedy Trzaskowski chciał być prezydentem Krakowa i chciał podkreśić swoją "krakowskość" to w jednym ze spotów wyborczych mówił o sobie: "Czaskoski".
Felek2020.06.5 20:06
Kolejny, który nigdy nawet w życiu nie rozmawiał z homoseksualistą jak z człowiekiem i powtarza jakies bzdury które mu pleban do głowy nawkładał. Twoja parafia to największe zagrożenie dla dzieci bo pózniej beda takie dyrdymały opowiadac. To w najlepszym przypadku. W najgorszym mogą byc molestowane.
to nie jest hipokryzja2020.06.5 16:59
Ciekawe że autor tego padszkwila nie napisał o sołtysowej pierwszej katoliczce której synujś ksiądz zmajstwastrował dziecko nieletniej a tearza zrezygnował z kapłań
belfer2020.06.6 10:02
Najpierw to ty wróć do szkoły, pajacu i naucz się pisać po polskiemu.
Ti Mi Tu Nie Pi####ol2020.06.5 16:58
a znasz POchewko bajkę o Timitunie
Leszek 2020.06.5 16:58
Zobaczymy ilu katolikow jest w Sejmie. Wiekszosc to farbowane lisy. Zapisy: Królowa idzie do Sejmu 2020 MANIFESTACJA: Królowa idzie do Sejmu 17 czerwiec 2020 Warszawa Potrzebnych jest 1000 wpisów do uruchomienia procedur prawnych związanych z organizacją manifestacji. Zapisy trwają do 17 maja. Zapisują się osoby deklarujące osobisty udział w manifestacji: Królowa idzie do Sejmu. Wyrażam zgodę na opublikowanie mojego imienia, nazwiska i miejscowości, gdyż ja sam się zapisuję i ja sam dysponuję moimi danymi. Życzę sobie, aby moje imię, nazwisko i miejscowość były przeczytane podczas ogłoszeń przez ks. Piotra Natanka. IMIĘ: NAZWISKO: MIEJSCOWOŚĆ: Wyrażam zgodę na przetwarzanie i upublicznianie moich danych osobowych KRAJ: Polska http://christusvincit-tv.pl/viewpage.php?page_id=248 Ilość zapisanych osób: 848 (oczekujących: 0) (stan na: 2020-06-05, 16:53)
ASTOM2020.06.5 18:30
Ty, koleś, weź się bujaj razem ze swoim odszczepieńcem Natankiem
Szymon2020.06.6 3:49
NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ! UWAŻAJCIE! KŁAMIE! CHCE WASZE DANE OSOBOWE! O NIC WIĘCEJ MU NIE CHODZI! TEN DRAŃ CIĄGLE OBRAŻA BOGA I NASZ KOŚCIÓŁ! PRZECIEŻ TEN "LESZEK", TO JEST ZNANY TU NAM ŻYD, "Ateista, dumny... gej...!, czyli Lech Keller -Krawczyk! ON i WIARA, TO DWIE SPRZECZNOŚĆI! TO STARY SB-k. Jest w ewidencji IPNu!
katolicka kretynizacja polski 2020.06.5 16:56
Hipokryzja poziom HARD to są PiSowcy w kościele klęczący z bogobojnymi minami a na co dzień kłamiący, oszukujący i mordujący dzieci nienarodzone!
Katol2020.06.5 18:09
Mordujacy nienarodzone kretynie, to raczej twoi koledzy od zdrady narodowej I lizania tylka brukseli.
katolik2020.06.5 19:42
To jest smutne, że jednak wielu jest takich 'katolików'
Szymon2020.06.6 4:07
"Kretynizacjo" - kretynie ! A coż ty nam nie powiesz!?? NIC CI SIĘ NIE POMYLIŁO?? MASZ CZELNOŚC TAK PISAĆ! I TAK WIEMY KIM JESTEŚ,LECHU! A któż to, jak nie ty, Lechu Keller ma nick: "ateista dumny ...gej.."!? Nie zapomniałeś przypadkiem co sam robiłeś? Zapomniałeś jak sam mordowałeś dzieci, "pedałując je"? Jaką im traumę zostawiłeś? A co robiłeś z dziećmi siostry? Ile siedziałeś w więzieniu? Dlaczego nigdy nie zaprzeczysz? Dlaczego nie odpowiesz!? Za dużo o tobie jest w sieci!
tango przytulanka z Rabiejem2020.06.5 16:56
na czas kampanii ćwierć Bąka Czaczkowski wypożyczył od pełnego Bąka z Zoppot - garnitur do ślubu kościelnego
Jahu2020.06.5 16:55
Tym kitem co wciskasz lemingom to trzeba było tę szybę w drzwiach okitować a nie taśmą kleić.
Jahu — Judasz — Jehuda — twoja noga chuda2020.06.5 17:05
No, chyba Panie Jachu, że jest to szyba zespolona. Takiej nie okitujesz, bo trzyma się na gumowych uszczelkach.
trujący Kartofel z sokiem z buraka2020.06.5 16:54
tyPOwy POpltfus - ekstrakt Soku z Buraka
Iza2020.06.5 16:51
Czy każdy polityk musi być katolikiem? Trzaskowski szanuje kościół, ale chce go oddzielić od państwowych pieniędzy i wpływów. I bardzo dobrze. Jeszcze tylko musi wzmocnić swój negatywny osąd o religii w szkole i będzie super. Wykończy kościół, nastanie pełna wolność.
okularnik2020.06.5 17:19
aby oddzielic od "panstwowych" pieniedzy to najpierw trzeba odadc to co zostalo "znacjonalizowane" albo wyplacic rownowartosc. dotyczy to takze wlasnosci niekoscielnej.:
Iza2020.06.5 18:06
Przez 20 lat istnienia komisji majątkowej państwo oddało kościołowi więcej niż zabrało w PRL--u. Poza tym składki emerytalne dla księży płaci państwo, religię opłaca państwo, pensję klerowi w szpitalach, wojsku i więziennictwie, a nawet w skarbówce są płacone z budżetu państwa, fundusz kościelny też z budżetu państwa. Mało? Kler kosztuje podatników 19 miliardów rocznie - za pier....e bajek o Jezusku i duchu św., za sienie nienawiści i ukrywanie pedofilii. Do tego bezkarność biskupów i kościelnych pedofilii, przywileje, jakich nie ma żaden inny zawód.Za nic - kościół nie produkuje niczego, nie tworzy gospodarki, raczej nie pomaga - Caritas to pralnia brudnych pieniędzy.
Dell2020.06.5 22:18
"fundusz kościelny też z budżetu państwa" A skąd ma być skoro to jest rekompensata za majątek który ukradli Kościołowi w Polsce wasi ojcowie i wasze matki. Mnie się też nie podoba fakt, że nie zwracają tego złodzieje tylko okradzeni, bo majątek kościoła to dobro wspólne. Mniej tvn-u.
Dam2020.06.5 22:56
Tyle, że wg niektórych wyliczeń Kościół dostał już prawie 3x więcej, niż zostało mu zabrane. Zdarzało się, że Kościół rościł pretensje o ziemie, które należały do kościołów prawosławnych (i oczywiście dostał za nie rekompensatę). Oficjalnych danych nie ma bo dziwnym trafem komisja się zwinęła, a KK papierów nie pokaże, pewnie dla "dobra pokrzywdzonych", tak jak w przypadku pedofilii kleru.
Szymon2020.06.6 3:54
Dell Nie wiem, czy wiesz, że ta niby "Iza", to jest Lech Keller pod tym nickiem, tak samo jak też używa nicku"Urszula" i wiele męskich imion i nazw!
ABA2020.06.5 20:20
Zaleciało smrodem z piekła, a z następnego wpisu tego indywiduum jeszcze bardziej.
anonim2020.06.5 16:45
Dzisiejsza "Warszawska Gazeta", str. 36, art.:"Stefan Czarniecki to "zbrodniarz wojenny"!"Adwokaci" zaporoskich zbirów plują w Sejmie na polskiego bohatera." Fragment: "W pierwszy dzień wiosny wpłynęła sejmowa interpelacja nr 3463 - do ministra edukacji narodowej - w sprawie błędów w podręcznikach do nauki historii... Grupa posłów z partii Wiosna Biedronia i z SLD wytyka ministrowi edukacji błędy w podręcznikach. Posłowie: Marek Rutka, Hanna Gill Piątek, Monika Falej, Katarzyna Kotula, Anita Kucharska-Dziedzic Katarzyna Ueberhan, Maciej Kopiec, Robert Oracz i Paweł Krutul... W swoim zapale "zatroskani" dochodzą do Stefana Czarnieckiego - męża opatrznościowego w czasach potopu szwedzkiego, niekwestionowanego bohatera narodowego z czasów I Rzeczypospolitej, jednego z trzech wymienionych po nazwisku w naszym hymnie narodowym (obok Dąbrowskiego i Napoleona). Piszą autorytatywnie: "Według podstawy [programowej] Stefan Czarniecki jest 'bohaterem', a nie był bohaterem, ale zbrodniarzem wojennym"! Nawet antypolska propaganda rosyjska w czasach zaborów - tak boleśnie ukazana w powieści Stefana Żeromskiego "Syzyfowe prace" - nie pozwalała sobie na takie opinie o hetmanie Czarnieckim". Ps. Wygląda na to, że wg. pedalstwa w Hymnie Polski czcimy zbrodniarza: "Jak Czarniecki do Poznania Po szwedzkim zaborze, Dla ojczyzny ratowania Wrócim się przez morze." Ps'. Czyż cała totalniacka opozycja z lewa i prawa nie popiera LGBT+? Do niedawna zdawało się, że Brauniątka nie idą w parze z tym nurtem, ale Grzesio Braun rozwiał wszelkie wątpliwości.