Tomasz Terlikowski: Kto się naprawdę starł w Białymstoku? - zdjęcie
22.07.19, 09:10

Tomasz Terlikowski: Kto się naprawdę starł w Białymstoku?

87

Sytuacja w Białymstoku w żadnym razie nie jest starciem między zwolennikami cywilizacji śmierci i cywilizacji życia, między zwolennikami LGBT, a zwolennikami wartości czy chrześcijaństwa. To starcie między dwoma obliczami tej samej cywilizacji, cywilizacji przemocy, niszczenia wartości, agresji.

Narracje obu stron starcia są nieprawdziwe. Wcale nie jest tak, że po jednej stronie są kolorowi, sympatyczni geje, którzy chcą jedynie tolerancji, bo tak się składa, że od jakiegoś czasu w wielu krajach świata ci sympatyczni działacze gejowscy odbierają prawo do myślenia po chrześcijańsku, wyrzucają z pracy, szkół i uniwersytetów, a nawet z przestrzeni publicznej tych, którzy ośmielają się myśleć inaczej, a ich organizacje wprowadzają i pilnują liberalnego zamordyzmu. A wszystko właśnie pod kolorowymi flagami, w pluszowych rękawiczkach, pod pozorem wielkiego współczucia, które wymusza zniszczenie tych, którzy „współczuć”, co w istocie oznacza znormalizować homoseksualizm, nie chcą.

Ale nie jest też tak, że ekskrementami rzucali czy okrzyki wznosili rzecznicy cywilizacji chrześcijańskiej. Nie da się głosić Ewangelii w głęboko nieewangeliczny sposób. Jezus Chrystus przyszedł do homoseksualistów, transseksualistów, działaczy gejowskich zbawić, a nie potępić. Jego celem jest przygarnięcie ich do siebie, z całym ich poranieniem, agresją, błędem, jest okazanie im przebaczenia i miłości. Przebaczenia i miłości, które niosą ze sobą prawdę o ich (ale przecież także naszym, bo nikt z nas nie jest bez grzechu) stanie, ale które z tej prawdy nie czynią pałki do bicia. Chrześcijaństwo głoszone w ten sposób przekształca się z religii miłości w ideologię polityczną, która może usprawiedliwić przemoc, która usprawiedliwiona w takiej formie i sytuacji być nie może. Ewangelia to Dobra Nowina o miłosierdziu i wybaczeniu, o tym, że Jezus nas zbawia, a nie okazja, żeby ponaparzać się z kimś innym.

I na koniec. Warto sobie uświadomić, że po obu stronach w Białymstoku byli ludzie. Poranieni, pokaleczeni, potrzebujący przebaczenie, miłosierdzia, Chrystusa. Zadaniem chrześcijan jest otoczyć ich modlitwą i głosić Ewangelię wszystkim, a nie ekscytowanie się starciem, zastępowanie ewangelizacji obserwacją plemiennych starć.

Tomasz Terlikowski

Komentarze (87):

historyk2019.07.22 23:39
Panie terlikowski - naszym zadaniem jest bronic sie przed ZLEM, bronic nasze rodziny, dzieci, ojczyzne. Bo kto nie przeciwstawia sie zlu - jest z nim. A to juz nie ma nic wspolnego z chrzescijanstwem. Bo jak Niemcy napadli na Polske to nikt nie nastawial drugiego policzka tylko walczyl. Nikt nie litowal sie nad wrogiem tylko walczyl. A dzis - dla swietego spokoju - glowa w piasek. Wstyd.
rafal2019.07.22 23:33
gdy morlne dziwki nie gloszą ewangelii tylko uparcie usprawiedliwiają propagowanie grzechu przez LGBT, to widać Bóg do głosu zaprasza prostaczków, a jak grzech bedzie popularniejszy to może nawet BÓG sprawi masakry jak w Sodomie czy za Noego...
grimm2019.07.22 21:14
Przebaczenie i miłosierdzie tylko po wyznaniu grzechu i odpokutowaniu. Zabrakło tego w felietonie. Nie przebacza się ot tak, bez wyznania skruchy. Objęcie miłosierdziem diabła tylko go sklonuje.
edi2019.07.22 20:52
Aktywiści organizacji LGBT oraz wspierające ich lewicowe ugrupowania polityczne nie mogą pogodzić się z faktem masowego protestu z jakim spotkała się sobotnia homomanifestacja w Białymstoku. Na ulice tego miasta wyszły tłumy przeciwników propagowania ideologii homoseksualnej uprawianej podczas marszów równości. Do tak licznych i różnorodnych form protestu przeciwko homoparadzie nie doszło jeszcze w żadnym innym mieście. Zestawienie liczb osób biorących udział w homomanifestacji i kontrmanifestacjach daje jasny obraz masowego sprzeciwu wobec homopropagandy jaka miała miejsce w Białymstoku. W marszu równości LGBT, według danych policji, brało udział około 800 osób, w tym około 50 procent z nich to nie Białostoczanie, a mieszkańcy innych części kraju. Do tego przeważającą część białostockich uczestników homoparady stanowili nastolatkowie, których do wzięcia udziału w tej swoistej imprezie, przekonały jedynie wzniosłe hasła - równość, wolność, tolerancja, którymi posługują się w mediach społecznościowych organizatorzy marszów równości LGBT. Natomiast sumując uczestników wszystkich kontrmanifestacji, czyli przeciwników lansowania ideologii LGBT poprzez marsze równości, można tu śmiało mówić o liczbach w przedziale od 8 do 10 tys. osób. Jedynie uczestników kontrmanifestacji zebranych pod Pomnikiem Orła z dewizą „Bóg Honor Ojczyzna” policja naliczyła ponad 4 tysiące. Kolejne 4 lub 5 tys. osób uczestniczyło w Pikniku Rodzin, zorganizowanym przez Marszałka Województwa Podlaskiego w kontrze do marszu równości. Ponadto około tysiąca osób modliło się tego dnia na Różańcu przed białostocką farą w intencji wynagradzającej za profanacje i zgorszenia, których dopuszczają się uczestnicy parad równości. Read more: http://www.pch24.pl/propagatorzy-lgbt-w-szoku--nie-spodziewali-sie-masowych-protestow-bialostoczan,69657,i.html#ixzz5uQxt4WBQ
Polak katolik dumny heteroseksualny 2019.07.22 20:42
UWAGA!!!!!!! Zwróćcie uwagę na etatowego TROLA "DUMNY GEJ" Zieje nienawiścią i pluje jadem we wszystkich komentarzach w których jest możliwość ugryzienia. OBRZYDLIWY Typ
Tom Bombadil2019.07.22 19:23
Czy któryś z katolików ma jeszcze jakiś wolny, nieopuchnięty policzek, żeby go móc nadstawiać agresorom z LGBT...?
Janusz Barwinek2019.07.22 19:07
Jeśli ogień spadnie z nieba, to nie przez kibiców, ale przez zboczonych sodomitów finansowanych przez masonerię!
Pedroo2019.07.22 21:30
Ale ty tak na poważnie, może lepiej obawiaj się zmian klimatycznych bo to realne zagrożenie a nie bajek dla niegrzecznych dzieci
Janusz Barwinek2019.07.22 18:52
Nie dziwię się kibicom za to co zrobili, bo to normalni ludzie a nie mistycy. Winę ponoszą zboczeni prowokatorzy!
Stara Reperecka 2019.07.22 18:14
Manipulacja jest osadzona w tezie głównej wywodu. To nie było starcie tylko napaść.
Milka2019.07.22 18:05
Objazdowy cyrk LGBT, ludzi agresywnych wobec chrześcijaństwa, eksponujących seks.
Moshe Cvel2019.07.22 16:29
Z tą agresją przeciwko zboczeńcom płciowym z LGBT to trochę przesada "atakującym" zbokówq był pan z dzieckim w wózeczku i nic mu sie nie stało ani dziecku też nie . Gdyby zaprządł rydwan bojowy Aleksandra wielkiego i z dzieckiem uderzył na LGBT to wtedy byłaby przemoc. Dlaczego Sorsa nie nazywamy zbokiem skoro fundacje tego rabina zła opłacają całe tabuny przyjezdnych zboków aby paradowali po naszym pięknym białymstoku!!
MJ2019.07.22 15:59
Maria Blaszczyk 22.7.19 15:07 A byłeś kiedyś na jakimś? Pogadałeś z tymi ludźmi? Pogadałeś z matkami i ojcami, którzy idą tam wspierać swoje dzieci? Z dziećmi, które idą tam ze swoimi rodzicami - którzy ich kochają i zapewniają wszystko, czego potrzebują? Czy tylko stoisz z drugiej strony kordonu i rzucasz zgniłymi jajami - w czyjeś dziecko, matkę, dziewczynę, czy człowieka, który niefartownie urodził się interseksem i musi z tym żyć? Zabłysła, jak zwykle wiele słów a zero prawdy. Nikt normalny nie chodzi na parady odmieńców, bo nie ma takiej potrzeby. Dwa rodzic chodzący na takie parady to w najczystszej postaci idiota. To osoba psychiczna zdolna wymyślić o 5 latka transseksualność. Zgniłe jaja nie zabijają i nie nabijają siniaków. A niech sobie żyje z tym swoim interseksem, tylko niech nie przymusza innych do akceptacji swoich odmienności.
bea2019.07.22 16:11
puknij sie w glowe to jest propagowanie gender i dewiacji seksualnych nikt nie przesladuje tych ludzi oni sobie kopuluja w domach i niech tak bedzie kazdy ma wolna wole ja sobie nie zycze deprawowania dzieci i mlodziezy to jest profanacja czlowieczenstwa idzcie sami dokad musicie
Maria Blaszczyk2019.07.22 18:28
Ale to nie o kopulację chodzi. Czy Ciebie w życiu interesuje tylko kopulacja? Serio, to jest legalne. Chodzi o co innego. O normalne życie. O ochronę przed biciem na ulicy. Możliwość dziedziczenia wspólnego majątku. Prawo do wolnego, gdy życiowy partner poważnie zachoruje. Ochronę przed prześladowaniem - tak, tych ludzi się prześladuje. Jutro pogrzeb Milo Mazurkiewicz - którą wykończyła transfobia... I niby w jaki sposób deprawowali dzieci i młodzież? Chodząc po ulicy? Jak dla mnie bardziej demoralizujący jest widok czterech wielkich chłoopów kopiących na ulicy 14-letniego dzieciaka.
Maria Blaszczyk2019.07.22 18:24
Słucham? Że co? Czy mogłbyś jakoś nad tym popracować? " To osoba psychiczna zdolna wymyślić o 5 latka transseksualność." No więc transseksualność istnieje. Nie ma związku w z wiekiem. Można ją więc, choć ostrożnie, rozpoznać u 5-latka. Kryterium diagnostyczne mówi, że objawy dysforii muszą występować od minimum dwóch lat - więc rzeczywiście bywa, choć rzadko, że rozpoznaje się ją u takich małych dzieci. I robi się to po to, by dać im szansę na normalny rozwój, który dysforia uniemożliwia. Jaja może nie zabijają. Cegłówki już tak. I niby czemu chciałbyś nie akceptować interseksa? Jakby Ci się jakiś urodził, to co byś zrobił? Zabił? Do okna życia wsadził? A co do normalności - jak dla mnie normalne jest chodzenie po ulicy. Bicie ludzi na ulicy - jest nienormalne. Rzucanie w nich zgniłymi jajami - rownież.
ceramik2019.07.22 15:45
Przestańcie nazywać to coś Marszem Równości. Jeżeli chłop na chłopa włazi i myli panewkę z rurą wydechową, to, jaka to jest równość ze zdrowym człowiekiem? Dość obłudy. Gońcie się dziwolągi.
Maria Blaszczyk2019.07.22 18:42
Zaraz, zaraz... Zdaje się, że pijesz tu do seksu analnego w wykonaniu osób płci męskiej. Ale przecież: osoby hetero również uprawiają taki seks; istnieją osoby homo płci męskiej takiego seksu nie uprawiające; na parady równości chodzą także: lesbijki, osoby transpłciowe, Asy, osoby niebinarne, ich rodzice i przyjaciele - a nie tylko homoseksualni męzczyźni; zdrowe zwierzęta, w tym nasi najbliżsi krewni, szympanse bonobo, ale także inne naczelne, np. makaki czy zupełnie ine zwierząta, np. bizony uprawiają seks analny; Ja rozumiem, że Cie jakaś praktyka seksualna nie kręci - albo wydaje Ci się wręcz niesmaczna. Wtedy się nie ma co zmuszać. Ale idąc ulicą, mijasz setki ludzi, którzy seks analny uprawiają. To po prostu nie jest kryterium oceny ludzi, to, w jakim rodzaju seksu kto gustuje.
Czesław2019.07.22 14:58
W zasadach chrześcijaństwa Panie Terlikowski oprócz miłości i przebaczenia jest kara za grzechy i piekło. Hitlera czy Stalina nie pokonała miłość chrzescijańska o której Pan marudzi tylko brutalna siła. Sobieski też użył siły do obrony chrześcijaństwa. Chrześcijanie na świecie są mordowani a europejscy chrześcijanie tylko narzekają, trzeba walczyć. LBGT obrażają i profanują święte symbole katolickie, obrażają nas i zwalczają w sposób brutalny naszą tożsamość, profanują nawet godło państwowe chronione konstytucją a władze i sądy nie bronią społeczności katolickiej więc sama musi się bronić. Pani minister MSW nazywa tych bohaterów-patriotów bandytami tak jak komuniści nazywali Zołnierzy Niezłomnych, podobnie postąpił Episkopat.
Grzegorz2019.07.22 12:03
Kiedy p. Terlikowski zrozumie, że na marszach "równości" nie ma żadfnych "gejów i lesbijek" a jedynie sodomiccy aktywiści ideologiczni.
Maria Blaszczyk2019.07.22 15:07
A byłeś kiedyś na jakimś? Pogadałeś z tymi ludźmi? Pogadałeś z matkami i ojcami, którzy idą tam wspierać swoje dzieci? Z dziećmi, które idą tam ze swoimi rodzicami - którzy ich kochają i zapewniają wszystko, czego potrzebują? Czy tylko stoisz z drugiej strony kordonu i rzucasz zgniłymi jajami - w czyjeś dziecko, matkę, dziewczynę, czy człowieka, który niefartownie urodził się interseksem i musi z tym żyć?
Reytan2019.07.22 12:03
Zydo-protestant Terlikowski oglosil ,ze zawsze byl homo.
Tomasz192019.07.22 11:56
Jeśli mamy mieć pełniejszy obraz tego co sie stało w Białymstoku i przciw komu i czemu skierowana była agresja, to trzeba tez zapytać,kto szedł w grupie tęczowych i jakie cele im przyświecają..Czy szli tam tylko prześladowani w Polsce homoseksualiści i przeciw nim skierowana była agresja? Czy może szli tam też (a może głównie ) działacze gejowscy,którzy poprzez politykę chcą dokonywać zmian w kulturze, w modelu rodziny, religii, moralności,.... Mnie się wydaje że był to agresywny protest przeciw poważnym zagrożeniom dla Polski,Europy i świata. Z całą pewnością nie był to protest przeciw inności, bo Polacy potrafią szanować inność stroju,obyczaju,kultury,języka,religii ale nie chcą szanować działań niosących zniszczenie rodziny,religii i naszej kultury .
Maria Blaszczyk2019.07.22 18:34
Tak, szły tam różne osoby. Również takie, które chcą zmian. Choć nie w kulturze, w modelu rodziny czy relligijności. Oni mają swoją kulturę - i nic im do Waszej. Nic ich ona nie obchodzi. Tak jak Was - ich kultura. Chcą, by model rodziny, który istnieje, był uznawany przez państwo - nie chcą nic zmieniać, bo rodziny tęczowe istnieją i wychowują dzieci - tyle, że w niesprzyjających warunkach. Religie wyznają różne - lub żadne, tak jak każdy inny obywatel. Moralność też każdy ma swoją. Pewnie wśród nich są agresywne jednostki, co by z tymi zboczeńcami-narodowcami mogli się równać w agresji wobec słabszych, ale są i tacy, co nigdy by nikogo nie zkrzywdzili. Są wśród nich egoiści i ludzie spędzajacy życie na dbaniu o społeczne dobro. Są mięsożercy i wegetarianie. Są tacy, co sprzątają po psach - i tacy, co tego nie robią. Bo to są ludzie, jak inni. Różni. Łączy ich to, że się nie zgadzają na odmawianie ludziom praw z zupełnie nieistotnych powodów, jakimi są orientacja płciowa i tożsamość płciowa.
MJ2019.07.22 11:34
Terlikowski, kończ waść wstydu oszczędź. Co ty chłopie bredzisz. Posoborowie, to nie jest żadna wykładnia kościoła . To zaprzeczenie nauce Pana. Począwszy od mszy a skończywszy na bredniach o ludzkich godnościach i innych wydumkach. Tylko ten grzesznik może być bratem katolika, który, chce zerwać z grzechem, bo w innym wypadku jest jak obcy i celnik. Druga strona, reaguje tak, jak powinna. czy jak sąsiad włazi ci na podwórko, to musisz wysłuchiwać tego, co ci chce nawet nie powiedzieć a narzucić? Jeżeli nie słucha to wygonisz go siłą. Pusta głowo. Terlikowski, gdzie są w Polsce łamane prawa odmieńców? Co mnie obchodzi, jak odmieniec seksualny nazwie swój obiekt pożądania mężem, czy żoną? Co mnie do tego? Ale jak odmieniec, chce coś takiego narzucić siłą i na dodatek uważa też, że to mu się należy, to kpina z rozumu i zgody normalnego Polaka na to nie ma. Ile razy tęczowe lewactwo, by się nie nawyzywało normalnych ludzi od najgorszych ile razy by nie sprofanowało wartości najświętszych dla nas Polaków, to i tak niczego to nie zmieni. Odmieniec zostanie odmieńcem a normalny normalnym. Jesteś dumny, że jeden z piszących tu odmieńców napisał tak: 22.7.19 10:12 …a katolik niech się wypróżnia w kościele a nie w miejscu publicznym - np., dlaczego niekatolicy maja oglądać katolickie orgie różańcowe? Tchórz nawet się nie podpisał. Tak Terlikowski, bierzecie takie wypowiedzi na swoje sumienie i nie łudźcie się, że to będzie bez konsekwencji. Chrystus nigdy nie przegrał i nie przegra i biada tym, którzy z Nim walczą, uważają, że są od Niego mądrzejsi i starają się Jego naukę poprawić i tym, którzy starają się zablokować Jego naukę. Tak swoją drogą pisowskie oszołomy, tym chłopakom z Policji, to nie współczujecie. Naprawdę oni idą z uśmiechem na ustach lać przeciwników normalności. Czekamy na porządek, bo byle cwaniak z peo nie mógł robić zadymy na przyzwalaniu na odmienność. Przyzwalanie każdemu na wszystko to nie jest powaga władzy. Ale dla was ważniejsze co powie ambasador z juesej niż własny naród.
diag2019.07.22 11:31
Jezus przygarnia tych którzy poproszą - o przebaczenie o uzdrowienie. Trzeba trochę wysiłku - chociażby szaty dotknąć. Jak tego nie ma - nie przygarnia. Przynajmniej ja tak to odczytałem z Ewangelii.
Michał Pasierb 2019.07.22 13:02
Napisałeś krótko, ale to co najważniejsze.PAN BÓG stworzył nas wolnymi;wolność to wybór, od którego nigdy nie uciekniemy....Wybierając dobro zawsze musimy liczyć się z jakimś wysiłkiem, czasem cierpieniem ale nie wszyscy to rozumieją.Pozdrawiam
Ewa2019.07.22 14:24
KATOLIK XDDDDDDDDDD Kretynie, wasz "bóg" mówi, że powinno się przygarnąć KAŻDEGO, nawet największego grzesznika. Nawet nie wiesz w co wierzysz.
Michał Pasierb 2019.07.22 15:27
Może Cię zainteresować....polecam https://ekai.pl/dyskusja-psychologa-klinicznego-i-biskupa-hitem-internetu/
Polak Ateista Dumny Gej2019.07.22 11:13
Nice try Terlik, ale nikt tego nie łyknie. Katolstwo desperacko próbuje się postawić jako ktoś z boku, kogo sprawy nie dotyczą. Tymczasem to jest cała wasza wina, to wy podjudzacie od lat przeciwko społeczności LGBT, to wy kłamiecie, prześladujecie, inspirujecie do dyskryminacji. W Białymstoku wasi przedstawiciele w osobach arcybiszkopta oraz prawackiego polityka nawoływali do fizycznego oporu przeciwko legalnej pokojowej demokratycznej manifestacji. Odpowiedzialność za zło jest po waszej stronie, to katole bili opluwali zakłócali przebieg marszu. Nikt inny.
Tej wojny nie wygra lgbt! 2019.07.22 11:41
Nie będziecie szambiarze chodzić po polskiej ziemi z namalowaną pipą na patyku wbij sobie to do głowy! Białystok chyba ci uzmysłowił ,że nie ma i nie będzie na to zgody Polaków. Brawo wszyscy nie bojący się wziąć za ryja deprawatorów z lgbt.
Maciek Arczyński2019.07.22 12:40
Dumna bido. To ile jeszcze latek pozostało Ci z Twojego marnego życia? Tak, tak latka lecą a potem Sąd. I nie będzie znajomej "nadzwyczajnej kasty", która wyda stronniczy wyrok. Ale korzystaj, korzystaj z tego trochę co Ci jeszcze z życia zostało. Jeszcze sobie poprzeklinaj, pokpij, wyszydź. No tyle Twojego... A i tak umrzesz w końcu, czyż nie? Jak każdy. He, he, he... gieroj... he, he, he... I gierojstwo skończy się dwa metry pod ziemią. Albo w jakim naczynku... he, he, he... gieroj... he, he. he, he, he, he....
krzysztof2019.07.22 11:07
Panie Terlikowski, a może przypomni Pan sobie te fragmenty Ewangelii: ,,Jezus powiedział do swoich uczniów: «Niepodobna, żeby nie przyszły zgorszenia; lecz biada temu, przez którego przychodzą. Byłoby lepiej dla niego, gdyby kamień młyński zawieszono mu u szyi i wrzucono go w morze, niż żeby miał być powodem grzechu dla jednego z tych małych. Uważajcie na siebie! Jeśli brat twój zawini, upomnij go; i jeśli będzie żałował, przebacz mu. I jeśliby siedem razy na dzień zawinił przeciw tobie i siedem razy zwrócił się do ciebie, mówiąc: "Żałuję tego", przebacz mu». Gdzie żal u dziczy spod znaku LGBT? Powoli dochodzę do wniosku, że tak jak wpolityce.pl i niezalezna.pl są żydowskimi portalami dla prawicy, tak fronda.pl jest żydowskim portalem dla katolików. Podobnie jak ,,Tygodnik Powszechny", w którym Pan publikował jest żydowską gazetą dla katolików. Nieprawdaż?
Justyna S2019.07.22 12:42
Tylko nigdzie nie ma co to jest to zgorszenie? W islamie kobieta z odsłoniętym ciałem jest zgorszeniem. Do niedawna kobiety nosiły jednoczęściowe stroje kąpielowe zakrywające sporo, dziś to już bikini i jakoś nikogo na plaży to nie gorszy.
Ewa2019.07.22 14:11
Panie krzysztofie, gorszy mnie twój paskudny ryj. Żałuj tego, albo rzucę w ciebie cegłą, Jezuskowi to się spodoba.
edi2019.07.22 10:59
BREDNIE I KŁAMSTWA O ORIENTACJACH - znałem homoseksualistę który stał się homo bo go systematycznie gwałcił drugi, trzeci itd, homo - potem się zestarzał nikt go już nie chciał i musiał płacić chłopakom żeby mu dobrze zrobili - PIĘKNA PRZYSZŁOŚĆ - TOTALNA TRAGEDIA ZNIEWOLONEGO CZŁOWIEKA - NIE MIAŁ ŻADNEJ ORIENTACJI A ZNIEWOLIŁ SIĘ I ZOSTAŁ HOMO, BO ZOSTAŁ WCIĄGNIĘTY W TAKĄ JUŻ ZNIEWOLONĄ SPOŁECZNOŚĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!
bogdanus2019.07.22 10:58
Sam marsz został zabezpieczony przez policję. To co dzieje się po marszu jest niemożliwe do upilnowania, chyba że przy każdym stal policjant.
Maria Blaszczyk2019.07.22 15:19
Na pewno dzięki policji nikt nie zginął. Ale było jej mniej, niż powinno być (te wezwania do ściśnięcia się, bo im ludzi brakuje). A policja jest po to przede wszystkim, by zapobiegać przestępstwom. I to policja najpierw wpuściła ludzi idących na marsz najpierw prosto na grupę agresywnych Prawdziwych Polaków Katolików®, którzy sprawnie wyłuskali i poturbowali na dzień dobry kilka co drobniejszych dziewczyn i matek. Następnie pozwolono katolickim owieczkom otoczyć miejsce zbiórki marszu i rzucać w ludzi petardami. Ja nie będę policjantów uczyć, jak mają pracować, bo naprawdę myślę, że robią co mogą, ale po prostu - było ich za mało.
edi2019.07.22 10:53
STARŁY SIĘ LGBT z ANTIFĄ - CHRZEŚCIJANIE MIELI ODDZIELNY MARSZ !!!!!!
2019.07.22 10:18
Marsze LGBT? Ktoś musi za to beknąć. Zwalić Żyda z krzyża.
twitter:@PromocjaPWS2019.07.22 10:02
Dzisiaj normalność nazywa się kontrowersją, wszelkie normy/prawdy straciły ważność, bezdyskusyjność, a wynika to z tzw.zwrotu lingwistycznego, który przeniósł się do nauk społecznych, a który wyw. się z filozofii analitycznej. Wykwitem zwrotu lingwistycznego jest m.in. teoria gender. SPIS TREŚCI historiasztuki.com.pl/022-00-00-ANTROPOLOGIA.php#spi MITOLOGIA NOWOCZESNOŚCI historiasztuki.com.pl/022-00-00-ANTROPOLOGIA.php#mit ANTROPOLOGIA ANTYCHRZEŚCIJAŃSKA historiasztuki.com.pl/022-00-00-ANTROPOLOGIA.php#ant ANTROPOLOGIA KONSTRUKCJONISTYCZNA historiasztuki.com.pl/022-00-00-ANTROPOLOGIA.php#kon ANTROPOLOGIA MAGICZNA historiasztuki.com.pl/022-00-00-ANTROPOLOGIA.php#mag TEZA O KONFLIKCIE RELIGII I NAUKI , KOMPETENCYJNY KONFLIKT RELIGII I WŁADZY , KONFLIKT RELIGII I WŁADZY , SPRAWA GALILEUSZA historiasztuki.com.pl/022-00-00-ANTROPOLOGIA.php#ane Więcej też na kanale P. Karonia: youtube.com/HISTORIASZTUKI2011 i wiedzaspoleczna.pl
bea2019.07.22 16:17
NAPISZ POJEDYNCZO BO NIKT TEGO NIE ZOBACZY
Dzizas2019.07.22 9:52
Jezus Chrystus przyszedł do homoseksualistów, transseksualistów, działaczy gejowskich zbawić, a nie potępić. Jego celem jest przygarnięcie ich do siebie, z całym ich poranieniem, agresją, błędem, jest okazanie im przebaczenia i miłości. - Jakiego przebaczenia - pytam? Za co? Przebacza się komuś za popełnione występki, błędy,( nie napiszę grzechy, bo to nie moja ideologia), ale przebaczać komuś, że ten urodził się z szóstym palcem u nogi, to patologia.
Matka Polka2019.07.22 12:09
O przebaczeniu może być mowa jedynie wtedy gdy zainteresowany uzna swoją winę i o nie poprosi. Każdy inny przypadek to brak roztropności i naiwność. Parada homo (zwana dla niepoznaki równości) to miękkie wprowadzenie zamordyzmu, przy którym komunizm to lekki powiew nadmorskiej bryzy. Jeszcze tego nie rozumiecie?
Maria Blaszczyk2019.07.22 15:04
Powaznie??? No więc jest sporo krajów na świecie, z katolicką Maltą na czele, gdzie postulaty równościowe zostały spełnione. I co? Przejście z systemu demokratycznego na zamordystyczny monopartyjny? Brak własności prywatnej? GUŁag? Ludzie więzieni za poglądy? Ano nic z tych rzeczy. Ludzie żyją sobie normalnie (porównuję z Maltą, ale porównanie z Norwegią czy Holandią da podobne rezultaty), długo (4 lata dłużej niż w Polsce), zamożnie (PKB per capita PSN blisko 50% wyższe), są znacznie szczęśliwsi (https://worldhappiness.report/ed/2018/) itd.
Kira2019.07.22 13:47
napisz list do Pana Boga protestujący za zniszczenie Sodomy i Gomory..
Jezus wypędza lgbt jak kupców ze świątyni! 2019.07.22 9:49
Niestety ale znowu z ust tego pana wypłynął stek bzdur! To właśnie taką samą wizje słodkiego Pana Jezusa ukazują wszelkiej maści bezbożnicy. Czasami trzeba działać zdecydowanie jak Chrystus wypędzający kupców ze świątyni.Czy im nie okazał Jezus przebaczenia i miłości? Czy uczynił ze Swej nauki pałkę do bicia?
Urszula2019.07.22 9:54
Jezus wypędza też katolickich złodziei, oszczerców, pijaków, bałwochwalców, cudzołożników.
robaczek 2019.07.22 9:46
BRAWO!! jak sie patuski katolickie czujecie juz oficjalnie jako KATOLICKO FASZYSTOWSKI RUCH !!! brawo wy!!! bedziecie teraz slawni!!1 tuz obok hitlerowcow i komuniustow!!! brawo!!! brawo kosciol!!! w koncu oficjalnie faszystowski!!!! bedziecie slawni!!!!!! przez wiele dziesiecioleci!!! babcie i dziadki ( dzieci ludzi dotknietych przez IIWŚ), ktore przetrwaly komunizm wprowadzaja faszyszm !! no super!! tylko POLSKI szkoda no super!!!!
Robert2019.07.22 11:13
Nie skomlij kundelku. Wsadź sobie kawałek miesa w dupę i zrób loda Rabiejowi. Od razu sie lepiej poczujesz.
robaczek 2019.07.22 11:40
brawo!! kolejny przyklad jak traktujecie nauki waszego chrystusa! ;] BRAWO WY!!! ;]
diag2019.07.22 11:30
OMG to jak pieśń bezzębnego szaleńca pląsającego na środku starego rynku rynku pijanego i ubranego w podarte ciuchy, Lot nad kukułczym gniazdem, ew. Tworki.
robaczek 2019.07.22 11:42
;] świetny argument w dyskusji! ;;] brawo ty! świetny obraz chrzescijanstwa!! patologia chrzescijanska rosnie w sile!! ;]
Alojzy Cedzidło2019.07.22 13:12
Robaczku Drogi . Polski Ci szkoda . Wymknęła wam się na zachód . Tyle tylko ,ze dzięki tow. Bolkowi zostaliście w tej wrednej teraz i pisowskiej Polsce .A ja wiem dlaczego . Tu wolno kichać ( chodzi o odchody naturalne, ludzkie) po wszystkim co wam się wymknęło . Tam w ,,rodinie " ( sziroka strana ,maja radnają) za takie podejście do ,,władzy " posłali by cię na ,,wczasy " na Kołymę . A tak na koniec . Ty z tych robaczków,, odchodojadnych " ?
robaczek 2019.07.22 13:25
Alos ;] ale dowaliles!!!!!! kolejnmy dziadek atakuje? ;] ta wasza geriatryczna armia !!! łał ;] piękne ;] zaplute dziadki radia maryja ;] kocham was ;]
Alojzy Cedzidło2019.07.22 16:52
Ha ha ha ha ...Riposta wprost z Tworek . Pozdrawiam . Wracaj dfo zadrowia .
poznaniak2019.07.22 9:41
Terlik wynocha twoje teksty od jakiegos czasu są antychrzescijanskie.
pater2019.07.22 15:55
Terlikowski nie rozumie, że ludzie "poranieni, pokaleczeni, potrzebujący przebaczenie, miłosierdzia" muszą chcieć pomocy Chrystusa? W przeciwnym razie pobłażanie sodomitom, ich rozzuchwala!
anonim2019.07.22 9:30
Terlikowski jest idiotą. Pierdzieli o wartościach, chrześcijaństwie i innych pierdołach, ale za plecami przyklaskuje łysym pałom. Ciekawe czy sam stał w tłumie i bił innych w duchu chrześcijaństwa. W końcu tylko tak chyba katolicy walcą z grzechem - z bluźnierstwami na ustach i z maczetą w ręku.
Stanislaw2019.07.22 9:44
Uliczne bijatyki i burdy przed wyborami na pewno potrzebne są Totalnym i Zakodowanym! No i europejskiej biurokracji, Timmermansów! Mądrzy Polacy o tym powinni wiedzieć!
anonim2019.07.22 10:28
Jesteś śmieciem i jedyną rzeczą którą nie grzeszysz to myślenie, to wasza bojówka zaczęła być agresywna na tych wszystkich marszach, to wasza "katolicka" młodzież zaczęła bic jak popadnie. Pamiętaj, jak będzie kolejna parada, to pozbieraj kamienie ze swojego pola, będziesz miał czym czynić dobro w tęczowych.
Stanis\305\202aw2019.07.22 9:29
Jeśli ktoś czuje potrzebę wypróżnienia się, to nie czyni tego publicznie, lecz kryje się w WC. O tym powinni pamiętać też różnej maści LGBT-owcy.
2019.07.22 10:12
…a katolik niech się wypróżnia w kościele a nie w miejscu publicznym - np., dlaczego niekatolicy maja oglądać katolickie orgie różańcowe?
Alojzy Cedzidło2019.07.22 12:59
Ja wiem ,że Wam ciężko . Idziecie służbowo na kablowanie , udajecie pobożnych. Stare doświadczenia się przydały . Tyle tylko ,że nie wiecie ,że tak jak w Waszych Komiterach PZPR , obok kościołów są ustępy . A może w Komitetach , wzorem radzieckich Waszych przyjaćiól , robiliście kupki do wiader . Stad ta wasza nieświadomość .
2019.07.22 13:22
Alojzy, nic nie wiesz i nic nie rozumiesz, bo obrzezani mają tunelową wizję.
Alojzy Cedzidło2019.07.22 16:49
Faktycznie nie wiem wiele . Ale szanowna ,,dato i godzino " , aby widzieć Wasz głupotę a przy tym to, nie do opanowania przekonanie o swej kosmicznej doskonałości . nie trzeba być ani uczonym ani do PO należeć . Wystarczy obserwować ta Wasza walkę o koryto.. Dla tych co nie wierzą moim obserwacjom polecam wpis ,,daty " z godziny 13,.22 Nie kocha PiS -u , nienawidzi żydów , Tylko ci z pod tęczówki budzą Jego miłość.
Maria Blaszczyk2019.07.22 18:16
Ale zaraz... Chyba wszystko mieszasz. To narodowcy, akurat ukraińscy, ale nasi niewiele się róznią, jeśli chodzi o metody działania, zrobili całe g..wnolaboratorium, rozwalając 4 publiczne kible, w celu napełnienia prezerwatyw cudzym kałem.
ACTA22019.07.22 9:28
- Uprzejmie informuję, że z dniem dzisiejszym zarówno ja, jak i Małgorzata Terlikowska zakończyliśmy jakąkolwiek współpracę z portalem fronda.pl. Jeśli znajdziecie tam jakiekolwiek moje lub Małgosi nowe teksty, to znaczy, że zostały one ukradzione - poinformował wczoraj Terlikowski w mediach społecznościowych. https://www.gosc.pl/doc/3421980.Terlikowski-zrywa-z-fronda-pl
Alojzy Cedzidło2019.07.22 12:47
A co , a co zrywa . ? Bo wlepiać swoje naginanie religii do polityki nie przestał. .Czasami idzie pod tęczowym sztandarem . ( Opinia o nalepce G.P.)
acta12019.07.22 21:29
"Terlikowski zadeklarował, że - prócz kierowania redakcją Telewizji Republika - nadal będzie publikował w "Rzeczpospolitej", "Do Rzeczy" i "Gazecie Polskiej". - Tu nic się nie zmienia - stwierdził publicysta." Więc, jężeli coś napisze np. w "Rzeczpospolitej", "Do Rzeczy" i "Gazecie Polskiej" a Fronda taki artykuł kupi z prawem wydruku u siebie, to nie można tu mówić o "kradzieży" Wiele czasopism stosuje taką praktykę. Także te wyżej wymienione.
atsilaer2019.07.22 9:25
To starcie między normalnymi ludźmi którzy uważają że każdy ma prawo do życia z pisimi bojówkami będącymi kopią lustrzaną bojówek NSDAP
Stanislawaw2019.07.22 9:32
Społeczeństwo może ma już dość tego narzucania się nam zboczeń! Traci nerwy!
atsilaer2019.07.22 9:56
sPOŁECZEŃSTWO ? CZY CIEMNOTA PISIA? to są dwie rózne kategorie
Agnieszka2019.07.22 11:30
Jakiego narzucania się? Nie zostaniesz gejem gdy na geja popatrzysz...
Jezus2019.07.22 11:48
Zakład że on myśli że tak? :P
poznaniak2019.07.22 14:46
Jak patrze na pedałów to mi sie rzygac chce koniec tak mam.
Maria Blaszczyk2019.07.22 14:56
Codziennie na nich patrzysz. To tramwajarz, kasjerka w sklepie, lekarz, Twój kolega z pracy...
Zerr02019.07.22 13:23
Nie kłam tak głupio. Przecież wasi funfle z USA jawnie się chwalą, że potrafią "ujawnić" homoseksualizm u nawet 20% dzieci które wezmą w obroty. Właśnie z tego powodu WHO naciska na pierwsze pogadanki ze zboczeńcami seksualnymi juz od lat 4. Właśnie z tego powodu co chwila jakies Dziwadła molestuja dzieciaki w Bibliotekach. Kilka lat takich czytanek i pouczania o prawie do masturbacji i zaczyjaną się ujawniac 6-letni geje. Inni wasi funfle się szczycą, że udało im sie zaliczyć grubo ponad połowę "młodzieży męskiej" do lat 20. Fajnie?
ciekawy2019.07.22 14:00
Wierz we wszystko co w kurwizji powiedza to będziesz jeszcze większym debilem
Zerr02019.07.22 14:38
Tego nie mówia w kurzej wizji, debilu. Tym się chwalą twoi funfle. Przerabianiem ludzi w miazgę. Zgwałcone pokolenie - cena za wasze wyjście z szafy.
robaczek 2019.07.22 15:26
a dzieki komu sie radykalizuja takie ruchy? jak myslisz dlaczego postanowili wyjsc na ulice? jak myslisz dlaczego czuja sieprzesladowani? misiek, zerknij w lustro! sami ich stworzyliscie matoły ale chyba za trudne do ogarniecia. KAZDA SKRAJNOSC JEST GROZNA! kazda! nie zalezne od pogladów. zwyczajnie dajcie innym zyc. siedzcice sobie w tych kosciolach. nie wychodzcie na drogi krzyzowe itd. druga strona zrobi to samo ;] albo przynajmniej bedziecie miec jeden argument ]
Suweren2019.07.22 12:17
Społeczeństwo? Wam się ciągle myli 'społeczeństwo' z 'własną kastą', nazwijmy ją 'lepszym sortem'. Takie współczesne 'państwo to ja'. Wiesz, jak się skończyło 'państwo to ja', czy przypomnieć?
Stara Reperecka 2019.07.22 18:16
To niech to "społeczeństwo" się leczy na nerwy. Poza tym na filmach widać kilkudziesięciu zadymiarzy, to całe społeczeństwo ?
tamar2019.07.22 10:29
Sam jesteś NSDAP-owcem ...
bea2019.07.22 16:14
PEOWCEM KODOWCEM oni to popieraja lewactwo
Alojzy Cedzidło2019.07.22 12:41
No właśnie ...Hajli hajlu her ..atsilaer " Odwiedż przy okazji pisowca Cybę .Męczennik wyuczony przez PO prawnych europejczyków .
ciekawy2019.07.22 19:46
Czy radny PiS i p.o. dyrektora gabinetu marszałka kierowali w sobotę zamieszkami pod białostocką Katedrą” Rafał Rudnicki, wiceprezydent Białegostoku pokazał zdjęcie, na którym widoczny jest polityk PiS Sebastian Łukaszewicz, uczestniczący w protestach przeciwko marszowi równości. O udział w wydarzeniu podejrzewany jest również p.o. dyrektora gabinetu marszałka województwa Robert Jabłoński.